Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

izzka

czesc jedzie ktos w tym tygodniu do pracy przez to biuro ? ja mam byc na czwartek na 8 rano :)

pp
@izzka

my tez :) jako para a do jakiej pracy jedziesz?

seta
@izzka

hej

BylamWiem

Nie do konca powiem przy czym pracowalam bo nie chce zeby ktos mi stanowisko zajal ;D. ale jezeli chodzi o prace, to trzeba na kazdej firmie w miare szybko pracowac, pracodawcy zalezy na jak najlepszych pracownikach;) nie sa to jakies trudne prace. chec ,motywacja i do dziela ;)

AGA
@BylamWiem

wiesz co mnie przeraża mieszkanie jak to powiedziałas ze axidus ma mieszkania na melinie podobno praca jest w poblizu rotterdamu a wiec jakie są mieszkania w rotterdamie jeżeli mozna zapytac a przy czym ty jestes skoro nie chcesz powiedziec zeby ci nikt nie zajał miejsca w pracy i ile ty tam juz jestes i jakie masz mieszkanie jestes w hotelu czy w domku i wogole c tam są mieszkania domki czy hotele pozdro :)

BylamWiem

Jasne , że idzie:-) Mi 100 euro na miesiac wystarczylo. Tez pojechalam tam zarabiac a nie imprezowac :-)

AGA
@BylamWiem

a powiedz mi jaka praca jest dobra na ktorej bylas ale nie jest cięzka i nie trzeba szybko robic czyli taka jak akord

Kamil111

Coś tam umiem ale muszę się poduczyć, lepiej znać trochę języka dla własnego dobra żeby się jakoś dogadać w Holandii. Mam zamiar jechać ze znajomymi przez ta agencję do Holandii na sezon, mam nadzieję że uda mi się tam zarobić nie jade tam ćpać itd tylko zarobić liczę na to że w sezonie będzie dużo godzin pracy. Mam takie pytanie czy idzie wyżyć za 100e przez miesiąc ?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
byl widzial

szykujcie sie na kare 250 e za niedotrzymanie umowy 3 miesięcznej :) czy siedzicie bez pracy czy pracujecie macie tam byc najmniej 3 miesiące :)

BylamWiem

Nie. Ale jezeli znasz jezyk to dobrze

Kamil111

Cześć, czy ta agencja wymaga znajomości języka angielskiego ?

.....

Do Bylamwiem, proszę cię napisz coś w sprawie warunków mieszkalnych??

@.....

Jeżeli chodzi o mieszkania tto axidus nie oferuje luksusów xD Proponuje zabrać poduszkę itp do spania,garnki, talerze też zabierajcie. Gdzie niegdzie są ale w kiepskim stanie, lepiej mieć swoje czyste ;) pokoje przeważnie 3-4 osobowe, chyba ze jedziesz z chlopakiem /dziewczyna to macie swoj pokoj . Ogolnie wiekszosc mieszkan jakie ma axidus to melina , internet jest prawie wszedzie , ale nie chodzi za szybko, laptopy bierzcie ze soba ;)

Nowa

Może ktoś z was napisać coś w sprawie zakwaterowania??? Jak to wygląda?? Proszę!!

Tydzien,max 2 tygodnie

Patryk

Witam, długo się czeka na jakąś odpowiedz po wysłaniu formularza?

Nowa

Słuchajcie mam takie pytanie, jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem??? Chodzi mi o ogólne warunki? To jest jakiś hotel pracowniczy? Prywatne kwatery? Czy jakieś domki kilku osobowe? I czy są wyposażone typu ze jest tam normalnie kołdra,pościel,jakieś garnki do gotowania czy to wszystko trzeba brać ze sobą??

BylamWiem

Na kapsułkach od kawy jest strasznie nudno :-P stoisz po 10-12 albo czasem i wiecej godzin przy lini produkcyjnej i wkładadz kapsułki w kartoniki. Na hali bardzo mocny zapach kawy. Po 3 dniach pracy tam nie moglam zmyć z siebie i z ubrań tego zapachu kawy :-P . Czesto psuje sie maszyna do kapsułek to albo udaje się przez pare godzin ze cos sie robi ( latasz po hali z miotła. Ja latałam 5 godz i udawałam ze zamiatam) albo puszczaja Cie do domu lub wysylaja na inna firme. Jest tez bardzo duszno na hali,nie jednej dziewczynie bylo słabo. I zarobki tez nie sa jakies wysokie . zalezy ile masz lat. Wiecie ze w holandii sa wiekowki,im mlodsza jestes tym mniej zarabiasz. Dopiero jezeli masz 23 lata to masz juz normalna stawke , teraz chyba to jest 9,54 /h . Ja zaczynalam o 5/h teraz juz 23lata mam to bedzie juz 9,54 ;-)

karola
@BylamWiem

proszę napisz coś na temat zakwaterowania, czy zabrać laptopa ?-jest internet żeby mieć jakiś kontakt z rodziną ? wybieram się pierwszy raz na wyjazd wiec chciałabym wiedzieć jak najwięcej,

Malinn

Wybiera sie ktos z okolicy Bydgoszcz-Toruń 7-8 luty ?

olaa

wydaje mi się że jak się sami nie przekonacie to się nie dowiecie,nie można się sugerować tylko i wyłącznie opinią innych :) kto nie ryzykuje nie pije szampana!

xxx

i jak bylo?

Olka

hej :) ja mam jechać w przyszłym tygodniu ze Śląska, troche sie obawiam bo te biuro zbytnio dobrej opinii nie ma, zarobki też nie wyglądają zbyt ciekawie... ktoś kto tam był lub jest mogł by napisać jakie panują warunki mieszkalne?

k

A jedziecie od nich busami ? ja zamówiłam sobie busa i w biurze juz w Holandii mam byc niby o 8 rano

BylamWiem

Moja opinia jest taka,ze jak ktos chce pracowac,zalezy mu na pracy,nie leci sobie w ch.. to dobrze na tym wyjdzie. Znam przypadki osob co przyjechali tylko na imprezy,cpanie itp. zle kończa, do pracy chodza 3 razy w tyg,reszta to rezerwa. Wyplaty kiepskie a zyc za cos trzeba,bywa ze do konca miesiaca kasy nie starcza. Axidus nie patyczkuje sie z takimi osobami. Cos odpierniczysz to zaraz kara finansowa jest nawet do 250 euro. Jak juz tam chcesz jechac to naszykuj sie na ciezka prace

marta

Jak opinie?na temat tej firmy?możesz cos wiecej napisać, ?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.