ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

Czy Arsenal PL Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracowbik

Tak :)

Jakub
@Pracowbik

Dzięki, że o tym napisałeś, bo interesują mnie dodatkowe benefity jakie pracodawca oferuje pracownikom. Dodaj proszę, czy jest dofinansowanie do wypoczynku letniego lub prywatna opieka zdrowotna. Twoja odpowiedź będzie bardzo pomocna.

paracownik
@Jakub

Nie ma dofinansowania do wypoczynku letniego. Pracodawca oferuje prywatną opiekę zdrowotną w PZU, aczkolwiek czekamy na informację, czy zostanie ona przedłużona na kolejny rok i w jakiej formie.

Helmut

Żeby utrzymać się w dobrej firmie trzeba sie starać a jeśli ktoś jest byłym pracownikiem to powód jest jeden!!

Jedna z najgorszych firm w jakiej przyszło mi pracować. Odpowiedzialność jest spora, a zarobki marne. Pani dyrektor handlowa jest osobą, która miesza ludzi z błotem będąc jednocześnie niesamowicie miła. Z uśmiechem na ustach powie Ci, że do niczego się nie nadajesz i jesteś nikim. Wychodzenie o czasie jest przez nią bardzo niemile widziane, rozdaje zadania kilka minut przed końcem pracy i oczekuje, że zajmiecie się tym od razu, zostając przez to po godzinach. Praca nie kończy się o 16, bo klienci i magazyn potrafią dzwonić w środku nocy. Atmosfera między pracownikami jest nie najgorsza, jednak nie ma co oczekiwać, że znajdzie się tam przyjaciół. Jeśli nie masz nic innego na oku, a pilnie potrzebujesz jakiejkolwiek pracy - praca dobra na przetrzymanie zanim nie znajdzie się czegoś lepszego. Jeśli myślisz o pracy na dłużej, to przygotuj się na niepłatne nadgodziny, humory pani dyrektor, odpowiedzialność i stres niewspółmierne do zarobków. Moje sugestie dla Arsenal Pl Sp. z o.o.: Polecam zacząć traktować pracownika jak człowieka, a nie jak pionek

Możecie opisać aktualną sytuację Arsenal Pl Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. fakturowania w firmie ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Pb

Cześć, ktoś wie jakie zarobki mają operatorzy maszyn i jakie są zasady i warunki przyznawania premii

Jakub
@Pb

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Arsenal Pl. Czy od czasu twojego ostatniego wpisu na forum udało Ci się zdobyć informacje o wynagrodzeniu? Może chciałbyś podzielić się nią z innymi osobami na forum?

P.

A jeśli chodzi o asystenta zarządu? Może ktoś się wypowiedzieć na temat warunków pracy na tym stanowisku?

Osoby zainteresowane pracą w firmie Arsenal mogą do niej aplikować, aplikacje na pewno zostaną rozpatrzone, a osoby, które wyróżniają się wymaganymi umiejętnościami, predyspozycjami i doświadczeniem na pewno zostaną zaproszone na rozmowę.

Ola

Rekrutują do działu handlowego, ale ze znajomością języków obcych- przynajmniej jednego. Byłam na rozmowie, ale mój angielski jest za słaby

Arsenal Ltd nie istnieje już od 2 lat, od 2016 roku firma funkcjonuje jako Arsenal PL. Oprócz zmiany nazwy, w tym czasie zaszło też sporo innych zmian, związanych głównie z poprawieniem warunków zatrudnienia i pracy, m.in. wprowadzono pakiety prywatnego ubezpieczenia medycznego – można sobie wybrać najodpowiedniejszy dla siebie; udoskonalono system do realizacji zamówień, co usprawnia pracę w dziale handlowym; wprowadzono elastyczny grafik – można rozpoczynać pracę o godzinie 7, 8 lub 9. Dofinansowanie nauki j. obcych, kart Multisportu, karnety na Jagę i imprezy firmowe były już wcześniej, więc tu bez zmian. Jeżeli chodzi o atmosferę i relacje, to w mojej opinii bardzo się poprawiły – kiedyś faktycznie bywało różnie, pracownicy rotowali, system nie był jeszcze idealny przez co wynikały nieporozumienia, ale na przestrzeni ostatnich lat wyraźnie widać, że sytuacja się uspokoiła, zespół się zgrał , system został poprawiony więc i konfliktów jest znacznie mniej. Firma się rozwija, klientów przybywa więc i zatrudnienie w firmie wzrasta.

Natalia

Również dołączam się do pytania @gosc o to czym różnią się te firmy. Czy chodzi tylko o nazwę? A czy mógłby ktoś napisać cokolwiek o pracy w Arsenal Pl? Dawno nie było żadnej informacji o atmosferze panującej w firmie, ani o relacjach, jakie tam panują. Piszcie, jak się pracuje i czy firma obecnie rekrutuje.

gosc

A czym się różni Arsenal Pl od Arsenal Ltd?

Gość1

A jakie zarobki dla spec. Ds .fakturowania? Dziwne ale ogłoszenie pojawia się praktycznie co miesiąc.

gość
@Gość1

Zarobki ok. 2500 zł brutto + premie

Pracowałam na stanowisku specjalista ds. eksportu. Praca od poniedziałku do piątku, można przychodzić między 7:00 a 9:00, 8h. Praca stacjonarna, nie trzeba szukać klientów, zazwyczaj są stali i przysyłają regularnie zamówienia. Praca polega na odbiorze zamówień od klientów, zamawianiu produktów, organizowaniu wysyłki. Po drodze zrobić trzeba jakiś cennik, przerobić reklamację. Narzędzia - komputer, telefon kom. Klienci są zazwyczaj polsko, angielsko lub rosyjsko - języczni.

gosc

Witam, interesuje mnie praca w dziale handlowym. Warto aplikować do tej firmy?

Kostello

Potwierdzam, praca dla osób potrafiących pracować na dużych obrotach (czyt. nie leniwych), ale dająca możliwość rozwoju i nauki. Dla cierpliwych możliwość zarabiania dobrych pieniędzy.

Nowoczesna firma, praca w międzynarodowym środowisku, umowa o pracę, dużo różnych benefitów pozapłacowych a po okresie próbnym dobre zarobki. Tempo pracy jest szybkie ale można się też bardzo dużo nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J. - Białystok

• Jak się pracuje w ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.?

Zobacz opinie na temat firmy ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.