ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

ES Nowy wpis

Wciąż poprzez zewnętrzne portale poszukują kogoś od e-commerce? Na głównej stronie widzę natomiast ofertę dla pracownika działu poligraficznego. Czy jest tu może ktoś kto aktualnie się zatrudnia i mógłby opowiedzieć o tej pracy? czy warto jest się zgłosić? Nie mam doświadczenia, ale chyba go nie wymagają?

TGS Nowy wpis

Czy macie jakieś wolne stanowisko do oklejania? Pięć lat przepracowałem na oklejaniu etykietami na rynek europejski.

MQ Nowy wpis

Od miesięcy tak naprawdę nie pojawiają się tu już żadne opinie a widzę, że widnieje oferta dla młodszego specjalisty ds. e-commerce. Warunki z opisu raczej spełniam, ciekawi mnie przy tym jak się pracuje na dziale, w jakiej atmosferze oraz za jakie stawki?

Kazik

W zielonej górze fajna praca tylko po 14 godzin dziennie lub więcej i to za najniższą krajową

@Kazik

Cieszymy się, że praca się podoba :) Specyfika tego stanowiska jest taka, że podstawa wynagrodzenia jest w wysokości minimalnej krajowej, ale to nie wszystko. W zależności od ilości przyklejonych etykiet są naliczane tzw. premie, a nadgodziny są dodatkowo płatne. Bywa tak, że w jakimś okresie jest tych nadgodzin więcej, ale są one zawsze dobrowolne.

Maja
@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

dopytam, kolega wyzej napisal o 14h trybie pracy, skad sie to wzielo, przeciez tak sie nie da pracowac codziennie?

@Maja

Oczywiście, lepiej pytać, niż się domyślać. Tryb pracy jest 8 godzinny / 40 godzin tygodniowo. Jednak bywają okresy wzmożonej pracy, kiedy jest dużo zamówień i tym samym dużo oklejania. Jak wspomniałam w poprzedniej odpowiedzi, są to nadgodziny, które są dodatkowo płatne i dobrowolne. Nikt na co dzień nie pracuje po 14 godzin non stop i to za darmo.

@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

No to jeszcze się dopytam o tą stawkę w Zielonej Górze. Serio minimum krajowe + premie? W moim odczuciu nie jest to motywujące do dłuższej współpracy (jeśli w ogóle do jakiejkolwiek). Pracuję w branży od 10 lat, jako picker, sprawdzacz dostaw, dat ważności, mam też funkcję kierowniczą na magazynie. Jedynym problemem jest to, że nie mam UDTów (szybszy awans i brak konieczności ich posiadania). Zrobiłem też kiedyś badania sanepidowskie. Kompletację przeprowadzam przy pomocy komputerowych wydruków, ale technologia mi nie obca i skaner szybko przyswoję. I zobaczyłem dziś ogłoszenie o pracę, a potem trafiłem tutaj :) Powinienem próbować, by podczas rozmowy usłyszeć, że minimum krajowe to prawda?

@Kandydat

Dzień dobry, Nawiązując do Pana komentarza informuję, iż wynagrodzenie na stanowisku magazyniera w Naszej firmie ustalane jest indywidualnie z każdym kandydatem. Wysokość uwarunkowana jest w zależności od doświadczenia oraz kwalifikacji zawodowych. Na magazynie połączone są dwa działy z innym zakresem obowiązków. Przykład do którego Pan się odniósł nie dotyczy stanowiska magazyniera. Zapoznając się z Pana komentarzem oraz wspomnianym doświadczeniem, zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów zatrudnienia i ścieżki rozwoju w naszym oddziale w Zielonej Górze.

SB
@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

Jak mowa o pracy Magazyniera, to może ktos poda detale o tym, czy pracuje się na tej posadzie zmianowo?? Jest jedna zmiana, czy więcej? I czy jak magazynier ma właśnie wieloletnie doświadczenie, to startuje z niskiej posady i ma awansować, czy na start może być np. kierownikiem magazynu czy coś takiego?

Kandydat Nowy wpis
@SB

No właśnie, opinia o niskich zarobkach poszła w świat, a profil pracodawcy sugeruje, że taka jest specyfika stanowiska i pracy. 20latek powie OK, bo jest inaczej opodatkowany, 30latek sobie odpuści, tak samo jak ktoś kto gdzieś już doświadczenie zebrał. Lubię pracę magazyniera bardziej niż obsługę klientów, nie boję się pracy fizycznej, mogę pickować 8h, tak samo jak dokładać towar do palet, dlatego że praca magazyniera zawsze od tego się zaczyna. Awanse przychodzą później same, jeśli radzisz sobie sprawnie z podstawami i chcesz więcej.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. fakturowania w firmie ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Zosia

jak często potrzebny jest ktoś do fakturowania? Albo ile osób pracuje obecnie na dziale? upewniam się, ponieważ widziałam, że w zeszłym roku poruszany był temat rekrutacji na to stanowisko a obecnie widnieje oferta na Białystok. Mam doświadczenie, myślę czy by nie kandydować. Czy ktoś mógłby polecić pracę? wobec poprzednich opinii interesuje mnie atmosfera na tym konkretnym dziale. liczę na rzetelne odpowiedzi

Nie warto

Firma ta jest po prostu, najzwyczajniej w świecie, śmieszna. Osoby z góry (gdzie można byłoby zastanowić się czy niektórzy nie potrzebują przypadkiem kilku wizyt u psychiatry) wymagają rzeczy spoza listy obowiązków, oferując przy tym marne pieniądze. Atmosfera jest tam, jednym słowem, toksyczna. Brak szacunku co do człowieka i jego czasu. Można tam było natknąć się na kilka naprawdę w porządku osób, jednak koniec końców środowisko nie do życia. Same odpowiedzi firmy na negatywne komentarze udowadniają tylko jak bardzo pasywną agresywnością cechują się jej przedstawiciele. Nie polecam z czystym sumieniem, niesmak pozostanie po tej firmie bardzo długi czas

Byłem tam

Ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora), nieprzyjemne podejście szefa patrzącego na wszystkich z góry, marne zarobki. Mało osób tam poznanych jest naprawdę w porządku, aż dziwne że grzeją tam miejsce.

@Byłem tam

Mobbing to bardzo ciężki zarzut, proszę nie rzucać oskarżeniami na prawo i lewo, ponieważ czuje się Pan(?) niezadowolony. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś nie jest zadowolony z pracy. Realia są takie, że musi trafić swój na swego, także w tej dziedzinie życia ;)

Ile jest zmian w ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.?

Xx

Przeciętne zarobki, praca to niekończąca się opowieść. Niektóre osoby wychodzą punkt 16, a inni siedzą (czasem) po 16 h (ich wybór). Zasoby ludzkie są źle gospodarowane - jedni muszą pracować, a drudzy siedzą w telefonie po 5h. Zalecam niektórym, żeby poczytali KP, bo czasami to co się odprawiało to przechodziło ludzkie pojęcie. Praca idealna póki nie znajdziesz czegoś lepszego tzw. "na przetrwanie" - o dłuższej karierze nie ma co myśleć... Chyba, że jesteś zdesperowany/a.

@Xx

Ocena przeciętności zarobków to kwestia indywidualna. Jeżeli ktoś oczekuje kilku tysięcy w zamian za niewielki wkład pracy, to nigdy nie będzie zadowolony. Wysokość zarobków w firmie jest różnorodna, zależy od stanowiska i wypracowanych kontaktów. Czasami też bywa tak, że wypada zostać, aby dokończyć zadanie, czy rozwiązać nagłą i pilną sytuację. Ale zawsze jest to decyzja każdego z osobna. Takie nadgodziny są do odbioru i nikt tu nie pracuje za darmo... To wynika z KP. A jeżeli chodzi o siedzenie w telefonie, to jest to narzędzie pracy, więc może zbyt pochopnie oceniasz, co kto tam robi. Ponadto dodam, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Każdy etat (i nie tylko) wymaga nakładu pracy, niczego nie ma za darmo. Mam też wrażenie, że takie komentarze piszą osoby, które liczą na łatwy zarobek, z minimum własnego zaangażowania. Proszę zauważyć, że łatwiej w sieci o negatywny komentarz aniżeli dobry. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Kilka tysięcy zarobku tygodniowo to naprawdę bardzo wysoka stawka. Rozumiem Pana rozczarowanie tą kwestią, a znając białostocki rynek pracy sądzę, że nie łatwo znaleźć pracodawcę spełniającego te warunki. Życzę powodzenia!

Nieprofesjonalne podejście do rekrutacji. Firma szuka pracowników, ale tak naprawdę ich nie chce można zauważyć. A stosunek stawki do wysiłku też śmieszny. Początkowy kontakt wydawał się dość dobrze przeprowadzony. Natomiast też firma oczekuje zbyt wielu informacji na początku relacji. Kolejne etapy kontaktu z osobami z firmy to już kompletnie jakiś żart. Dzwonił do mnie jakiś człowiek który się nawet nie przedstawił, połączenie przerywało kilka razy, jakość połączenia też była słaba i na podstawie tego ktoś stwierdził że ocenił kandydata w wybranych tematach. Zapewnił o kolejnych etapach które się nie odbyły. Nie słowna firma.

W dzisiejszych czasach wiele firm posługuje się różnymi kanałami komunikacji, jak np. rozmowa telefoniczna. Jest to dogodna forma, tym bardziej w przypadku, gdy jeden z rekruterów przebywa akurat poza firmą. Przykro nam, że nie został Pan zakwalifikowany do kolejnych etapów rekrutacji. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej pracy :)

W mieście Białystok poszukiwano osób na stanowisko Asystent Dyrektora. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Octo

Tak się składa że obserwuję na bieżąco ogłoszenia o pracę i regularnie pojawia się ogłoszenie na Asystenta Zarządu. Słyszałem negatywne opinie na temat tego stanowiska, płaca również marna, bo najniższa krajowa.

Łucja
@Octo

Jeśli chodzi o pracę na tym stanowisku, to zajmuje je jedynie jedna osoba? Nie ma ich więcej w zespole tam w biurze, że częściej wyszukali? Jakie mogą być tak naprawdę przyczyny? Dużo obowiązków? co się wykonuje?

Dorota

Witam Państwa. Pytanie do pracodawcy: czy pojawiające się systematycznie ogłoszenia na stanowisko specjalista ds fakturowania są aktualne? Jak dla mnie oferta jest bardzo interesująca i wysyłam CV za każdym razem kiedy się pojawi, ale niestety bez żadnego spodziewanego rezultatu. Moje kompetencje wydają się być idealnie pasujące na to stanowisko, jednak zapewne jest "coś" co nie pozwala mi spotkać się z ogłoszeniodawcą :)

@Dorota

Dzień dobry Pani Doroto. Tak, pojawiające się ogłoszenia są aktualne. Dostajemy dużo zgłoszeń i nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde. Kandydaci są wybierani pod kątem spełnianych warunków i zgodności profilu zawodowego. Proszę się nie poddawać! Życzę powodzenia :)

Dorota
@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

Nie poddaję się : ) I mam nadzieję że w końcu spotkam się z Państwem w siedzibie Firmy :)

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J. w przypadku pracy jako Specjalista ds. Eksportu?

Preferujemy pracę stacjonarną. Specyfika pracy w naszej firmie, charakter stosunków służbowych i rodzaj wykonywanych zadań wymaga obecności w firmie. Jednak, że w pewnych sytuacjach przejście na pracę zdalną na jakiś czas, jest możliwe. Jest to kwestia indywidualnych ustaleń z Zarządem.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Arsenal PL Spółka z o.o. Sp. K.?

Umowy terminowe, tj. na czas określony są zawierane zgodnie z przepisami na czas maksymalny 33 miesięcy.

Gosia

Jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. fakturowania? Jak atmosfera, kierownictwo, współpracownicy?

@Gosia

Praca w dziale fakturowania głównie polega na weryfikacji i ewidencji faktur zakupowych, co wymaga współpracy z innymi działami firmy. Zarówno atmosfera, jak i współpracownicy są przyjaźnie nastawieni i otwarci.

Abc
@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

Dlaczego Arsenal nie daje szans osobom ze średnim wykształceniem na tym stanowisku czy na przykład na stanowisku pracownik do spraw importu/ eksportu. Niektóre osobę z tym wykształceniem mają wieloletnie doświadczenie zawodowe i ich aplikacja na stanowisko nie jest rozpatrywana lub odrzucana Pozdrawiam

Czy w Arsenal PL Spółka z o.o. Sp. K. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Abc

Tak

Stosunkowo często pojawia się oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. fakturowania. Jaka jest tego przyczyna? Pozdrawiam

@.

Dzień dobry, Częstotliwość pojawiania się ogłoszenia jest związana z ciągłym rozwojem firmy, pomimo ogólnoświatowej sytuacji związanej z pandemią, a także z rotacją pracowników wewnątrz struktur firmy i możliwością awansu. Zapraszam do rekrutacji.

Czy Arsenal PL Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Arsenal standardowo oferuje pracownikom umowę o pracę.

Grzegorz

@paracownik i jak, opieka zdrowotna została przedłużona? Można podpiąć swoją rodzinę?

@Grzegorz

tak, została przedłużona i za dodatkową opłatę można dołączyć do pakietu swoją rodzinę.

Gość23

Na czym polega praca na stanowisku magazynier co musi robić itp.

Zostaw merytoryczną opinię o ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J. - Białystok

• Jak się pracuje w ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.?

Zobacz opinie na temat firmy ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.