ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

Ona Nowy wpis
Inne

Interesuje mnie praca jako Specjalista ds. Eksportu. Już po samej ofercie widać, że doświadczenie nie jest wymogiem koniecznym. W takiej sytuacji od jakiej podstawy wynagrodzenia można zacząć i co jest w zasadzie potem? po jakim czasie przyznawane są podwyżki?

TGS Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy macie jakieś wolne stanowisko do oklejania? Pięć lat przepracowałem na oklejaniu etykietami na rynek europejski.

anonim Nowy wpis
Inne

Od miesięcy tak naprawdę nie pojawiają się tu już żadne opinie a widzę, że widnieje oferta dla młodszego specjalisty ds. e-commerce. Warunki z opisu raczej spełniam, ciekawi mnie przy tym jak się pracuje na dziale, w jakiej atmosferze oraz za jakie stawki?

Kazik
Były pracownik

W zielonej górze fajna praca tylko po 14 godzin dziennie lub więcej i to za najniższą krajową

Pracodawca

@Kazik

Cieszymy się, że praca się podoba :) Specyfika tego stanowiska jest taka, że podstawa wynagrodzenia jest w wysokości minimalnej krajowej, ale to nie wszystko. W zależności od ilości przyklejonych etykiet są naliczane tzw. premie, a nadgodziny są dodatkowo płatne. Bywa tak, że w jakimś okresie jest tych nadgodzin więcej, ale są one zawsze dobrowolne.

Maja
Inne
@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

dopytam, kolega wyzej napisal o 14h trybie pracy, skad sie to wzielo, przeciez tak sie nie da pracowac codziennie?

Pracodawca

@Maja

Oczywiście, lepiej pytać, niż się domyślać. Tryb pracy jest 8 godzinny / 40 godzin tygodniowo. Jednak bywają okresy wzmożonej pracy, kiedy jest dużo zamówień i tym samym dużo oklejania. Jak wspomniałam w poprzedniej odpowiedzi, są to nadgodziny, które są dodatkowo płatne i dobrowolne. Nikt na co dzień nie pracuje po 14 godzin non stop i to za darmo.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

No to jeszcze się dopytam o tą stawkę w Zielonej Górze. Serio minimum krajowe + premie? W moim odczuciu nie jest to motywujące do dłuższej współpracy (jeśli w ogóle do jakiejkolwiek). Pracuję w branży od 10 lat, jako picker, sprawdzacz dostaw, dat ważności, mam też funkcję kierowniczą na magazynie. Jedynym problemem jest to, że nie mam UDTów (szybszy awans i brak konieczności ich posiadania). Zrobiłem też kiedyś badania sanepidowskie. Kompletację przeprowadzam przy pomocy komputerowych wydruków, ale technologia mi nie obca i skaner szybko przyswoję. I zobaczyłem dziś ogłoszenie o pracę, a potem trafiłem tutaj :) Powinienem próbować, by podczas rozmowy usłyszeć, że minimum krajowe to prawda?

Pracodawca

@Kandydat

Dzień dobry, Nawiązując do Pana komentarza informuję, iż wynagrodzenie na stanowisku magazyniera w Naszej firmie ustalane jest indywidualnie z każdym kandydatem. Wysokość uwarunkowana jest w zależności od doświadczenia oraz kwalifikacji zawodowych. Na magazynie połączone są dwa działy z innym zakresem obowiązków. Przykład do którego Pan się odniósł nie dotyczy stanowiska magazyniera. Zapoznając się z Pana komentarzem oraz wspomnianym doświadczeniem, zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów zatrudnienia i ścieżki rozwoju w naszym oddziale w Zielonej Górze.

anonim
Kandydat
@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

Jak mowa o pracy Magazyniera, to może ktos poda detale o tym, czy pracuje się na tej posadzie zmianowo?? Jest jedna zmiana, czy więcej? I czy jak magazynier ma właśnie wieloletnie doświadczenie, to startuje z niskiej posady i ma awansować, czy na start może być np. kierownikiem magazynu czy coś takiego?

Kandydat Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

No właśnie, opinia o niskich zarobkach poszła w świat, a profil pracodawcy sugeruje, że taka jest specyfika stanowiska i pracy. 20latek powie OK, bo jest inaczej opodatkowany, 30latek sobie odpuści, tak samo jak ktoś kto gdzieś już doświadczenie zebrał. Lubię pracę magazyniera bardziej niż obsługę klientów, nie boję się pracy fizycznej, mogę pickować 8h, tak samo jak dokładać towar do palet, dlatego że praca magazyniera zawsze od tego się zaczyna. Awanse przychodzą później same, jeśli radzisz sobie sprawnie z podstawami i chcesz więcej.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. fakturowania w firmie ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Zosia
Inne

jak często potrzebny jest ktoś do fakturowania? Albo ile osób pracuje obecnie na dziale? upewniam się, ponieważ widziałam, że w zeszłym roku poruszany był temat rekrutacji na to stanowisko a obecnie widnieje oferta na Białystok. Mam doświadczenie, myślę czy by nie kandydować. Czy ktoś mógłby polecić pracę? wobec poprzednich opinii interesuje mnie atmosfera na tym konkretnym dziale. liczę na rzetelne odpowiedzi

Nie warto
Były pracownik

Firma ta jest po prostu, najzwyczajniej w świecie, śmieszna. Osoby z góry (gdzie można byłoby zastanowić się czy niektórzy nie potrzebują przypadkiem kilku wizyt u psychiatry) wymagają rzeczy spoza listy obowiązków, oferując przy tym marne pieniądze. Atmosfera jest tam, jednym słowem, toksyczna. Brak szacunku co do człowieka i jego czasu. Można tam było natknąć się na kilka naprawdę w porządku osób, jednak koniec końców środowisko nie do życia. Same odpowiedzi firmy na negatywne komentarze udowadniają tylko jak bardzo pasywną agresywnością cechują się jej przedstawiciele. Nie polecam z czystym sumieniem, niesmak pozostanie po tej firmie bardzo długi czas

Byłem tam
Były pracownik

Ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora), nieprzyjemne podejście szefa patrzącego na wszystkich z góry, marne zarobki. Mało osób tam poznanych jest naprawdę w porządku, aż dziwne że grzeją tam miejsce.

Pracodawca

 Pytanie
@Byłem tam

Mobbing to bardzo ciężki zarzut, proszę nie rzucać oskarżeniami na prawo i lewo, ponieważ czuje się Pan(?) niezadowolony. Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś nie jest zadowolony z pracy. Realia są takie, że musi trafić swój na swego, także w tej dziedzinie życia ;)

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.?

Xx
Były pracownik

Przeciętne zarobki, praca to niekończąca się opowieść. Niektóre osoby wychodzą punkt 16, a inni siedzą (czasem) po 16 h (ich wybór). Zasoby ludzkie są źle gospodarowane - jedni muszą pracować, a drudzy siedzą w telefonie po 5h. Zalecam niektórym, żeby poczytali KP, bo czasami to co się odprawiało to przechodziło ludzkie pojęcie. Praca idealna póki nie znajdziesz czegoś lepszego tzw. "na przetrwanie" - o dłuższej karierze nie ma co myśleć... Chyba, że jesteś zdesperowany/a.

Pracodawca

@Xx

Ocena przeciętności zarobków to kwestia indywidualna. Jeżeli ktoś oczekuje kilku tysięcy w zamian za niewielki wkład pracy, to nigdy nie będzie zadowolony. Wysokość zarobków w firmie jest różnorodna, zależy od stanowiska i wypracowanych kontaktów. Czasami też bywa tak, że wypada zostać, aby dokończyć zadanie, czy rozwiązać nagłą i pilną sytuację. Ale zawsze jest to decyzja każdego z osobna. Takie nadgodziny są do odbioru i nikt tu nie pracuje za darmo... To wynika z KP. A jeżeli chodzi o siedzenie w telefonie, to jest to narzędzie pracy, więc może zbyt pochopnie oceniasz, co kto tam robi. Ponadto dodam, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Każdy etat (i nie tylko) wymaga nakładu pracy, niczego nie ma za darmo. Mam też wrażenie, że takie komentarze piszą osoby, które liczą na łatwy zarobek, z minimum własnego zaangażowania. Proszę zauważyć, że łatwiej w sieci o negatywny komentarz aniżeli dobry. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Pracodawca

Kilka tysięcy zarobku tygodniowo to naprawdę bardzo wysoka stawka. Rozumiem Pana rozczarowanie tą kwestią, a znając białostocki rynek pracy sądzę, że nie łatwo znaleźć pracodawcę spełniającego te warunki. Życzę powodzenia!

Pracownik
Kandydat

Nieprofesjonalne podejście do rekrutacji. Firma szuka pracowników, ale tak naprawdę ich nie chce można zauważyć. A stosunek stawki do wysiłku też śmieszny. Początkowy kontakt wydawał się dość dobrze przeprowadzony. Natomiast też firma oczekuje zbyt wielu informacji na początku relacji. Kolejne etapy kontaktu z osobami z firmy to już kompletnie jakiś żart. Dzwonił do mnie jakiś człowiek który się nawet nie przedstawił, połączenie przerywało kilka razy, jakość połączenia też była słaba i na podstawie tego ktoś stwierdził że ocenił kandydata w wybranych tematach. Zapewnił o kolejnych etapach które się nie odbyły. Nie słowna firma.

Pracodawca

@Pracownik

W dzisiejszych czasach wiele firm posługuje się różnymi kanałami komunikacji, jak np. rozmowa telefoniczna. Jest to dogodna forma, tym bardziej w przypadku, gdy jeden z rekruterów przebywa akurat poza firmą. Przykro nam, że nie został Pan zakwalifikowany do kolejnych etapów rekrutacji. Życzymy powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej pracy :)

Administrator

W mieście Białystok poszukiwano osób na stanowisko Asystent Dyrektora. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Octo
Kandydat
@Administrator

Tak się składa że obserwuję na bieżąco ogłoszenia o pracę i regularnie pojawia się ogłoszenie na Asystenta Zarządu. Słyszałem negatywne opinie na temat tego stanowiska, płaca również marna, bo najniższa krajowa.

Łucja
Kandydat
@Octo

Jeśli chodzi o pracę na tym stanowisku, to zajmuje je jedynie jedna osoba? Nie ma ich więcej w zespole tam w biurze, że częściej wyszukali? Jakie mogą być tak naprawdę przyczyny? Dużo obowiązków? co się wykonuje?

Dorota
Kandydat
 Pytanie

Witam Państwa. Pytanie do pracodawcy: czy pojawiające się systematycznie ogłoszenia na stanowisko specjalista ds fakturowania są aktualne? Jak dla mnie oferta jest bardzo interesująca i wysyłam CV za każdym razem kiedy się pojawi, ale niestety bez żadnego spodziewanego rezultatu. Moje kompetencje wydają się być idealnie pasujące na to stanowisko, jednak zapewne jest "coś" co nie pozwala mi spotkać się z ogłoszeniodawcą :)

Pracodawca

@Dorota

Dzień dobry Pani Doroto. Tak, pojawiające się ogłoszenia są aktualne. Dostajemy dużo zgłoszeń i nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde. Kandydaci są wybierani pod kątem spełnianych warunków i zgodności profilu zawodowego. Proszę się nie poddawać! Życzę powodzenia :)

Dorota
Kandydat
@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

Nie poddaję się : ) I mam nadzieję że w końcu spotkam się z Państwem w siedzibie Firmy :)

Pytanie
 Pytanie

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J. w przypadku pracy jako Specjalista ds. Eksportu?

Pracodawca

@Pytanie

Preferujemy pracę stacjonarną. Specyfika pracy w naszej firmie, charakter stosunków służbowych i rodzaj wykonywanych zadań wymaga obecności w firmie. Jednak, że w pewnych sytuacjach przejście na pracę zdalną na jakiś czas, jest możliwe. Jest to kwestia indywidualnych ustaleń z Zarządem.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Arsenal PL Spółka z o.o. Sp. K.?

Pracodawca

@Pytanie

Umowy terminowe, tj. na czas określony są zawierane zgodnie z przepisami na czas maksymalny 33 miesięcy.

Gosia
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. fakturowania? Jak atmosfera, kierownictwo, współpracownicy?

Pracodawca

@Gosia

Praca w dziale fakturowania głównie polega na weryfikacji i ewidencji faktur zakupowych, co wymaga współpracy z innymi działami firmy. Zarówno atmosfera, jak i współpracownicy są przyjaźnie nastawieni i otwarci.

Abc
Kandydat
@ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.

Dlaczego Arsenal nie daje szans osobom ze średnim wykształceniem na tym stanowisku czy na przykład na stanowisku pracownik do spraw importu/ eksportu. Niektóre osobę z tym wykształceniem mają wieloletnie doświadczenie zawodowe i ich aplikacja na stanowisko nie jest rozpatrywana lub odrzucana Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Czy w Arsenal PL Spółka z o.o. Sp. K. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Abc
Pracownik
@Pytanie

Tak

.
Kandydat
 Pytanie

Stosunkowo często pojawia się oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. fakturowania. Jaka jest tego przyczyna? Pozdrawiam

Pracodawca

@.

Dzień dobry, Częstotliwość pojawiania się ogłoszenia jest związana z ciągłym rozwojem firmy, pomimo ogólnoświatowej sytuacji związanej z pandemią, a także z rotacją pracowników wewnątrz struktur firmy i możliwością awansu. Zapraszam do rekrutacji.

Pytanie
 Pytanie

Czy Arsenal PL Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

pracownik
@Pytanie

Arsenal standardowo oferuje pracownikom umowę o pracę.

Grzegorz
Inne

@paracownik i jak, opieka zdrowotna została przedłużona? Można podpiąć swoją rodzinę?

pracownik
@Grzegorz

tak, została przedłużona i za dodatkową opłatę można dołączyć do pakietu swoją rodzinę.

Gość23
 Pytanie

Na czym polega praca na stanowisku magazynier co musi robić itp.

Zostaw merytoryczną opinię o ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J. - Białystok

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.?

    Zobacz opinie na temat firmy ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.
Przejdź do nowych opinii