Opinie o wonga.pl - Wonga.pl sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wonga.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wonga.pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wonga.pl Sp. z o.o. w Warszawa

mięso armatnie

Bardzo młodzi udzie no tak reszta starsza poszła po rozum do głowy i uciekła z tego rajskiego przybytku. Procedury ułatwiają no w sumie... Bądź jak robot, milcz na forum, rób jak ci każą, rób co ci każą, nie myśl, rób nadgodziny za grosze, broń boże nie chodź na l4, i wtedy tak w ramach za świetne zachowanie podwyżkę dostaniesz 30 zł albo i nie xD LOL Ale z 2 str gdzieś zacząć trzeba w cv jest co wpisać :) a dzieci w końcu się ogarną i odejdą jak to ciągle ma miejsce...Ze starej ekipy to już chyba brak ludzi... I nic tam wyżej nikomu nie zaświta czemu....Czemu ludzie masowo odchodzą lub przyjdą na chwile...Mięso armatnie może dlatego ;) jest to jest a jak nie-będzie inne taka prawda.

@ jajo dwa

O tak, formy rozwoju w tej firmie są najlepszym przykładem naszej koleżanki :-) zero znajomosci worda, excela, jezyka angielskiego ( a to nie jest przypadkiem angielska firma ?) z wymuszaniem płaczu i robieniem z siebie "ofiary" jak tylko ktoś zwróci uwagę. Podpieprzanie kolegów i koleżanek na porządku dziennym i oczywiście udawaniem Przyjaciółki wszystkich i wszystkiego, skład osób dla których to co najważniejsze w pracy to wyjście na piwo i darmowa herbata i kawa.

Dominika

@JaJo co według Ciebie wyróżnia Wonga jako pracodawcę? Mogłabyś również powiedzieć coś więcej na temat tego jakie możliwości rozwoju zapewnia pracownikom firma?

JaJo

Do Wongi przyszłam z doświadczeniem w dużych korporacjach i powiem, że był to bardzo dobry wybów, bo jest to moja najlepsza i naprzyjemniejsza praca od lad. Pracują tu bardzo młodzi ludzie, a firma jest naprawdę bardzo propracownicza. Wszystko działa tu bardzo sprawnie, procedury ułatwiają życie, a nie utrudniają, jak jest w wielu innych miejscach. Firma naprawdę godna polecenia.

JaNo
@JaJo

czaruj dalej... może ktoś się skusi

Specjalista Ds. Windykacji

Nie mam zastrzeżeń do samej rozmowy kwalifikacyjnej, jednak proponowanie pracy na stanowisku specjalisty ds. windykacji za 2300 netto - w Warszawie, to jest ponury żart.

Brak trudnych pytań - zwykła pogadanka w luźnej atmosferze.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
edi554

Ja tam polecam netpozyczka24.pl dla mnie to wiarygodna i godna polecenia firma.

Dżizas
@edi554

A jak to się ma do wątku? Jako pracodawcę polecasz czy robisz na siłę kiepską reklamę, którą i tak każdy ma gdzieś?

Zonk

Rozumiem, że pytanie Kasopy nie jest tak porywające jak zagadnienie kto z kim sypia, ale mi też zależy na odpowiedzi na pytanie jak aplikować. Swoją drogą patrzę, że wonga jest jak wielka rodzina z mody na sukces- każdy z każdym??

kasopa

W jaki sposób mogłabym złożyć CV ?

Kc

Pani Anno, rozumiemy, że ktoś to Pani kazał napisać, żeby zamieść pod dywan brudy, żyjemy wszyscy w hipokryzji, ale my staramy się żyć tak aby móc nie tylko spojrzeć w lustro, ale również spojrzeć w oczy kolegom z pracy, ale tu również jesteśmy wyrozumiali, intratne stanowisko, ludzie w końcu modlą się za pieniądze. Etyka, piękna gałąź filozofii z której wyciągamy wartości i zasady moralne, także przykro nam ale z definicji etyki dajemy ocenę niedostateczną, odsyłamy do encyklopedii, bo widocznie ukończenie szkoły, życie, doświadczenie, nic nie dadzą skoro ktoś nadal potrafi tylko używać sloganów, nie mając pojęcia o tym co znaczą. Idąc tą drogą, szacunek, o osobie, która okazuje najwięcej szacunku swoim podwładnym w tej firmie napisano już piosenkę , w jej tytule można usłyszeć 'buc, buc, buc', zatem rozumiemy, że szacunkiem nazywamy tu poniżanie oraz deprecjonawanie pracowników. No naprawdę jesteśmy pod wrażeniem. A donoszenie na kolegów z pracy to nie partnerstwo w działaniu, to nadal donoszenie w celu osiągnięcia korzyści. Zatem aby otrzymać awans należy postępować w taki sposób. Gratulujemy.

W końcu wyszla kultura pracy, poszanowanie dla pracownika i mnogość frazesów stosowanych w tej firmie. 'Odpowiedzialny pożyczkodawca' w dupie mający swoich pracowników. W obsłudze rządzi Pani której słowo niewiele znaczy a uszy się zepsuly. Nie ma sie co dziwić że takie decyzje są podejmowane. Szkoda tylko dobrych ludzi. Omijać i nie dać się omamić przyrostem formy nad treścią.

Arbuz

"Wyżej wymienione aspekty były analizowane również w kontekście wspomnianej rekrutacji. " Czy w trakcie rekrutacji było weryfikowane kto z kim sypia ?

cs

Samo to ile osób odeszło mówi samo za siebie...weryfikowanie taaaak jasne...Na chwilę można wpaść popracować ale wyliczanie czasu, robienie kilku rzeczy równocześnie, ocenianie, podwyżki to jest śmiech na sali. Również zwalnianie osób pokazało nam jakie są układy układziki i szacunku próżno tam szukać. Ale praca na słuchawce jest ważna!! Jesteście niezastąpieni (yhymmm) i należą wam się podziękowania...Tak za to nic nie kupię, nie opłacę a satysfakcji zero jak się słucha kto tam awansował i jak...

Wonga.pl

W trakcie wewnętrznych rekrutacji w naszej firmie weryfikujemy zarówno kwalifikacje kandydatów do objęcia danego stanowiska, a także ich zaangażowanie i podejście do wykonywanych zadań. Dokonując wyboru finalnego kandydata przyglądamy się również dotychczasowym wynikom jej/ jego pracy. Wyżej wymienione aspekty były analizowane również w kontekście wspomnianej rekrutacji. Wonga jest spółką, dla której szczególne znaczenie ma przestrzeganie takich wartości jak: wzajemny szacunek, etyka i partnerstwo w działaniu, czego wielokrotnie wyraz dawali nasi Pracownicy, dlatego jeśli w ocenie Pani/ Pana wskazany proces rekrutacyjny budzi zastrzeżenia zapraszam do kontaktu z mną i podzielenia się swoimi wątpliwościami. Anna Fiejko, Dyrektor ds. Personalnych w Wonga.pl

była i widziała

Niestety takich gwiazd i gwiazdorów jest tam więcej.

neeet

Po rozmowie o pracę, informują, że będą dzwonić do kandydata zarówno w przypadku pozytywnego jak i negatywnego wyniku owego spotkania, a tu rekrutacja się zakończyła jakiś czas temu i odpowiedzi brak, chyba tak nie powinno być!!!! Po takim zachowaniu stwierdzam, że nie warto kandydować na stanowisko do nich skoro nie potrafią dotrzymać słowa.

drozd

No właśnie też mnie zastanawia, gdzie teraz dokładniej ma swoje biuro w Warszawie Wonga.pl... Oferty są zachęcające.

curious

Proszę o informację jakie mniej więcej zarobki oferują dla stanowiska Specjalista ds. Obsługi Klienta, czy są jakieś premie realne do wyrobienia. Ponadto praca w centrum miasta - wie ktoś gdzie dokładnie bo kiedyś mieli biuro w okolicach Okęcia. Z góry dziękuję za pomoc.

asia

wlasnie chciałam zapytac o prace w call center, bo to musi byc fajna praca dla tej firmy w dziale sprzedaży, jaka stawka i umowa?

swwee

a jak płaca w call center ktoś coś wie???

Zostaw merytoryczną opinię o Wonga.pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wonga.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wonga.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wonga.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wonga.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wonga.pl Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wonga.pl Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 197 ocen.
  • Stanisława żaryna 2B, BUD. D
    02-593 Warszawa