Wędzikowski Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wędzikowski Sp. z o.o.

Czy w Wędzikowski Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

ak Nowy wpis

Tylko umowy o pracę.

TOMEK

Czytam te wszystkie komentarze i zastanawiam sie kogo one dotyczą? Od paru lat pracuję u Wedzikowskiego w Fałkowie i nie mogę narzekać. Flota nowa, wszystkie serwisy i naprawy na czas. Wypłata zawsze na czas- wiadomo za jazdę nie za spanie. Info ze spedycji zawsze na czas..... jedziesz i tyle resztą zajmuje się biuro, pozdr

Agnieszka Nowy wpis
@TOMEK

No i to akurat brzmi dość pozytywnie i widzę też, że na spedycję nie narzekasz, to dobry znak. ;) A orientujesz się jak z warunkami na niej? Jak z atmosferą i obowiązkami?

TOMEK Nowy wpis
@Agnieszka

Ja jestem kierowcą, ale z tego co obserwuję jak jestem w biurze to myslę że panuje tam dosyć swobodna atmosfera, każdy robi swoje i tyle.... ze wszystkim idzie się dogadać -załatwić polecam

Driver

Nie polecam tej firmy bardzo słabe zarobki!!!

Kk

Jednym słowem-FABRYKA KIEROWCOW

Justyna
@Kk

czemu tak nazywasz firmę? można się tam szkolić że nazywasz to fabryką? :)

Tir Pielgrzym

10+ to mało?

Tir Pielgrzym
@Driver

Firm z Wędzi...ski w nazwie są chyba ze trzy. Mam wrażenie, że część opinii trafiła tu przez pomyłkę.

Mirosław
@Tir Pielgrzym

To na umowie o pracę czy mówisz o B2B i z tych 10k trzeba jeszcze odłożyć na opłaty?

Navi
@Driver

A ile km na miesiąc wykręcasz że zarobki takie słabe? Kierowca zarabia jak kręci kilometry.

Drajw
@Mirosław

Przecież to dobra pensja jest kolego

Zuzanna
@Navi

No niby tak, ale podstawa chyba jakaś jest czy nie?

Navi
@Zuzanna

Oczywiście że jest. Ale podstawa jest dla tych, którzy lubią długo spać - więc nie może być za duża. Jak nie wierzysz - sama załóż firmę transportową i daj 90% pensji w podstawie. Wyczyściłabyś w końcu rynek ze wszystkich śpiochów XD

Lidia
@Navi

Niekoniecznie 90% podstawy ale jednak jakaś stała chyba powinna być, szczególnie gdy jest gorszy czas, ty tutaj ile miałes podstawy?

Bjm

Tak was trochę czytam i naprawdę was nie rozumiem. Chociaż zapewne większość z was to starzy wyjadacze branży . Zawsze miałam mam i będę miała dobre zdanie o Wędziku. Jak nie o nadgodziny to o wynagrodzenie o cokolwiek właściwie o wszystko robicie problem. O umowę o pracę... o chorobowe... i o wiele innych że nawet wymieniać mi się nie chce. No i o kierowcach większość z was wypowiada się tak(Czyli głównie źle) a nie inaczej. A ja wam powiem jak jest naprawdę: można wiedzieć o szefie że lansuje się furą w nocy po mieście i trzymać gębę na kłódkę można wiele innych rzeczy w tej firmie robić można i dorobić. Mój stary na przykład przynosił mi do chaty drugie tyle , towarów co (usunięte przez administratora) z tira, ile dostawał wypłaty. I nikomu nic się nie stało Trzeba tylko umieć się ogarnąć – jak mawiał. Zresztą dużo ich po kolei nie było ale w każdej jednej firmie spedycyjnej Co pracował bez problemu z dofinansowaniem na własną rękę – jak była kiepska pensja– doskonale sobie radził. Nie wiem jak robi reszta z was, ale wydaje mi się że nie ma sensu udawać świętych albo wszystkiego się czepiać. Tak trzeba robić żeby wszystkim było dobrze. A wędzik jak się nikt nie przyczepił to sam też problemów nie robi/ nie robił A zawsze przy dobrej organizacji kierowcy i Wilk był syty i owca cała. Moja rada jest taka nie rzucajcie się w oczy i zbyt wiele nie wymagajcie i wyjdziecie na swoje. A być może nawet sam szef kasę wam bez procentu pożyczy i to niemałe kwoty. Trzeba tylko robić i się nie narobić I nie narzekać A wtedy Hulaj dusza piekła nie ma.

Kk
@Bjm

Jak bym dobrze u niego zarobił to nie musiałbym od niego pożyczać

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier w firmie Wędzikowski Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Kierowca

Nie polecam tej firmy stawka najgorsza w okolicy nic dziwnego że mają tylko kierowców z ukrainy. i co chwilę nowe ogłoszenia na olx że szukają kierowców bo nikt długo się nie utrzymuje w tej firmie!!!

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Wędzikowski Sp. z o.o.?

Romek

Nie ma rekrutacji. Jak potrzebuje to przyjmnie. A jak dobrze pod stołem zrobisz to będziesz tym lepszym i nawet nowe auto dostaniesz

@Romek

No faktycznie - nie widziałam, żeby firma Wędzikowski miała wystawione jakieś oferty pracy. Drugiej części Twojej wypowiedzi nie będę raczej komentować - jest ona po prostu nie na miejscu. Powiedz mi lepiej - czy spedytorzy, którzy dopiero rozpoczynają tam pracę dostają od razu bazę swoich Klientów?

Romek
@Honorata

Może i nie na miejscu ale taka smutna prawda. Co do spedytora to raczej nic nie dostaje, wszystko w rekach trzyma szef. Nie mają możliwości się rozwinąć

Bjm

Normalnie powoli po kolei zaczynasz kraść później kradniesz więcej później tak żeby ci odpowiadało Ale co najważniejsze kradniesz w normie żeby nikt się nie zorientował. Co kogo rekrutacja obchodzi i to etapami no Bosche!

Jaki dress code obowiązuje w Wędzikowski Sp. z o.o.?

Bjm

Tak to chyba normalnie, według kultury osobistej przede wszystkim... jak wszędzie kropka Nawet sprzątaczka W Work Service wie iż coś takiego istnieje i zawsze trzeba dostosować ogólny dresskod do sytuacji i okazji.

Roman

Nie polecam , szef jest niesłowny honor dla niego nic nie znaczy stanowczo NIE

Mlody

W tej firmie pracują sami alkoholicy, bez wyjątku.

@Mlody

Taki komentarz nie ma żadnego związku z dyskusją na temat pracodawcy i pracy w firmie Wędzikowski. Jeśli byłeś, lub jesteś zatrudniony w tym miejscu, to może napiszesz coś więcej o tym pracodawcy. Zestawienie pozytywnych i negatywnych aspektów pracy mile widziane! A może wiesz, czy firma oferuje nowym pracownikom od razu stabilna umowę na dłuższy okres czasu?

Driver
@Honorata

Nie pisze się"okres czasu".

Kierowca

Szału nie ma na BDF najniższa krajowa + kilometrówa. Szef na początku jest w porządku ale po jakimś czasie pokaże Ci swoje prawdziwe oblicze. A co do spedycji to w ogóle maja Cię gleboko w …… nie liczą się w ogóle z kierowca ….. wiec dobrze się zastanów czy chcesz pracować w takiej firmie ….. aplikacje cmrki do pisania czasówki szkoda gadać …..

Onn35

Witam. Mam pytanko jak wyglada praca w firmie na BDF ? Chodzi mi o tabor wynagrodzenie… ktoś może napisać coś więcej. Pozdrawiam

szukający pracy

Dziś dzwoniłem do firmy i rozmawiałem i moi drodzy zapisałem się do pracy w tej firmie z tego co rozmawiałem z szefem to super z kierowcami również A co najważniejsze na placu nie ma żadnego auta wolny etatat dopiero od lutego 2018 Zaryzykuję bo w dzisiejszych czasach sa ogloszenia na każdych drzwiach firmy i na każdym słupie A tu niespodzianka nie przyjmują od ręki tu za wolnym miejscem trzeba poczekać Jak Tak wszyscy się tu garną do pracy to chyba jest dobrze 80 % sprzętu nowy na 2-3 letnim wynajmie na allegro sprzedają już 3 letnie zestawy tandem czyli jest super Napisze w marcu jak się pracuje szkoda że nie ma pracy od ręki ale cóż za dobrą firma warto poczekać

@szukający pracy

Ciekawe jest to, co piszesz, że można niejako "zapisać się" do pracy w firmie Wędzikowski. Czy podpisywałeś może jakąś wstępną umowę, gwarantującą Ci podjęcie zatrudnienia od tego momentu, o którym piszesz? Wiem, że w niektórych firmach praktykuje się coś takiego, dlatego pytam.

kierowca
@szukający pracy

Co ty za bzdury wypisujesz chyba na zyczenie pracodawcy znam kilku ludzi ktorzy po rozmowie z ich spedytorami zrezygnowali z pracy w tej firmie a póxniej do nich wydzwaniali żenada

Stefan
@szukający pracy

GDZIE NOWE AUTA TAM KASY DOBREJ NIGDY NIE ZOBACZYSZ. A STAWKA Z KILOMETRA W TYCH CZASACH TO JAK KOP W JAJA DLA KIEROWCY. TYLKO JESZCZE WIECEJ STRESU, JAK BY KAZDEMU KIEROWCY TEGO BRAKOWALO. JAK KTOS PODAJE STAWKE OD KILOMETRA DLA PRACOWNIKA TO MA GO ZA NIC BO DIETA TO 50EURO I RYCZALT ZA SPANIE 37.5 EURO A Z TAKICH KILOMETROWEK TO NAWET TEGO NIKT NIE ZAROBI W TAKIEJ FIRMIE JUZ NIE MOWIAC O ZENUJACEJ PODSTAWIE

Magda

Czy można pracować na 1/4 etatu?

Kierowca

Witam. Mam pytanie czy ktoś moze wie czy nie potrzebuja na BDF ? I jakie sa kierunki, wynagrodzebje i jakie auta ? Bede wdzieczny za odpowiedż.

Jaka wysokość wypłaty na solówce?

Młody 35L

Jak wyglada sytuacja z pracą na solówce ? Długość wyjazdów ? Płaca ? Na jakim sprzęcie praca ?

Olek

Witam.(usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy beznadziejna, sami konferencji. Szef na rozmowie udaje miłego, ale później pokazuje swoje oblicze. Mechanik to dwu licowa (usunięte przez administratora) Niby z Tobą gada, ale później wszystko donosi szefowi żeby się podlizać. Brak słów...

Witam w dniu 12 11 2019 WGM 63085 temu kierowcy na gwiazdkę trzeba kupić tabletki na rozum nie przyjemny typ stałam w Belgi 3 miejsca za nim i przyszedł po to że mam chłodnie i na dodatek walnął mi drzwiami. Jak się nie nadaje na kierowcę ciężarówki to nich liście zamiata.

Daniel

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca ale jak widać i tak znajdzie się ktoś niezadowolony!

zawodowiec

po rozmowie ze spedytorem z tej firmy odrazu wiedzialem co to jest na pocztek chwalenie sie jak to on może kontrolować kierowcę ,poźniej jakies bzdury o normie paliwowej ,typu scania pali 22l bo mają lekkie naczepy a na koniec brednie o tym jak wyglada trasa na ktorą mialem jeździć którą znalem doskonale a chciałem tylko wiedzieć co ma "mądrego" do powiedzenia .Teksty pt ze kierowcow nie przyjmują i trzeba czekać na pracę wypisują chyba sami i wszystkie pochlebne opinie.Wystarczy stanąć na parkingu i zapytać ich kierowcę jak to wygląda i jak zachowują się ich spedytorzy ...

Zostaw merytoryczną opinię o Wędzikowski Sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w Wędzikowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wędzikowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wędzikowski Sp. z o.o.?

Wędzikowski Sp. z o.o.