Wędzikowski Sp z o.o.

Fałkowo

Opinie o Wędzikowski Sp z o.o.

Rafi69

Nigdy tam nie pracowałem, więc ja jako ja oceny nie wystawie ale mam kolegę który twierdzi, że zna tą firmę, więc mogę co jedynie zacytować jego wypowiedź, "firma dziad, ZUS od najniższej krajowej etc" ile w tym prawdy ??? Ale jeśli jesteś zainteresowany pracą tam,to po prostu zadzwoń lub jedź i się przekonaj, wyjedzie szydło z worka przy podpisaniu umowy, ja tam się na pewno nie wybiorę ponieważ, Polski Przedsiębiorca Transportowy jest dla mnie spalony właśnie za oszustwa typu ZUS od najniższej krajowej , nie na to uczyłem się języków aby jakiś przysłowiowy pan "Zenek" robił ze mnie durnia. Pozdrawiam wszystkich uczciwych przedsiębiorców !!!

kierowca

Witam.Dajcie sobie spokój z tą firma!!Porażka!!

maras

witam nosze sie z zamiarem udac do tej firmy za praca jako kierowca i nie wiem czy to ma sens dodam ze mieszkam praktycznie 500 m od zakladu i nikt poza murami tego zakladu nie chce na ten temat rozmawiac ja tam jest

tobi

jak jest naprawde to wie tylko szef i kierowcy ktorzy odeszli ale kierowca nie napisze nic bo pewnie na 80 procent za rok wroci

nicodem

jak jest dobrze to nikt nic nie pisze ! pisze sie tylko wtedy jak jest zle !

ala

zaden kierowca nic nie napisze bo maja zakaz pisania a jak byloby dobrze to pewnie pisaliby

Zostaw opinię o Wędzikowski Sp z o.o. - Fałkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wędzikowski Sp z o.o.