Wędzikowski Sp. z o.o.

Fałkowo

Wędzikowski Sp. z o.o.

Opinie o Wędzikowski Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zadowolony kierowca

A ja z pracy u Wędzikowskiego jestem zadowolony. Kasa - podstawa + kilometrówka, doładunki dodatkowo płatne, raz w miesiącu możesz pojechać na weekend - też dodatkowo płatne. Kontakt ze spedytorem - złego słowa nie mogę powiedzieć. Kasa terminowo tak jak się umówiłem. Żadnych problemów. Jest ok. Kiedyś też słyszałem - wszędzie tylko nie do Wędzika - tak mówią tylko ci którzy coś usłyszą i klepią dalej. Ja się przekonałem że nie jest źle. A ilu jest kierowców, którzy odeszli bo myśleli że będą mieli lepiej gdzieś indziej, a za chwilę wracali. Polecam

kierowca.
@Zadowolony kierowca 08.09.2018 14:16

Na pewno jestes pracownikiem tej firmy tylko ze nie kierowcą jeszcze nie slyszalem żeby jakis kierowca cos pozytywnego powiedzial o spedycji ...

Honorata

@były pracownik, długo pracowałeś w Wędzikowskim? Napisz proszę, jakie warunki oferuje ten pracodawca i jak oceniasz go patrząc na inne, podobne firmy z branży. Mogę liczyć na Twoją odpowiedź? Czy znajdą się na forum osoby pracujące aktualnie w tej firmie? Polecacie związać się z tym pracodawcą? Bardzo proszę o opinie!

maras

witam nosze sie z zamiarem udac do tej firmy za praca jako kierowca i nie wiem czy to ma sens dodam ze mieszkam praktycznie 500 m od zakladu i nikt poza murami tego zakladu nie chce na ten temat rozmawiac ja tam jest

były pracownik
@maras 10.01.2017 09:11

witam sam fakt ze nikt nie chce rozmawiać powinien coś Ci mówić gdyby tam bylo dobrze nikt nie mialby problemu z mowieniem prawda?

Honorata

@Sprawiedliwy, widzę, że jesteś dość dobrze zorientowany w temacie wnoszę więc, że pracujesz aktualnie w Wędzikowskim. Czy ta odpowiedzialność materialna, o której wspominasz, ma rację bytu wtedy, gdy coś powstanie ewidentnie z winy kierowcy, czy w przypadku każdego uszkodzenia mienia? To dość istotna informacja. A jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Sprawiedliwy

Nie polecam Z tej firmy kierowcy odchodzą hurtowo W ciągu jednego kwartału zwolnilo się 12 kierowców - o czymś to świadczy Od jakiegoś czasu zaczęło się cięcie wypłaty Kiedyś był nawet fajny dodatek za zużycie paliwa a teraz norma jest tak wyśrubowana że już kończą się dobre czasy Podczas przyjęcia do pracy oprócz umowy podpisujesz ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNĄ także coś uszkodzisz i już masz po kieszeni Ci którzy jeżdżą na przerzutach nagminnie mają odciagniecia z wypłaty Po Francji masz ustaloną trasę - nacjonalką Pomiędzy świętami a sylwestrem jedziesz w trasę Dostaniesz trasę do Hiszpanii gdzie powinieneś być jeden weekend poza domem - na bank będziesz dwa weekendy bo nie ma niby ładunków z tego państwa Jeździ się bardzo dużo nocą a później nie spisz w ciągu dnia bo jak spać przy mocnym słońcu i odpalanych ciężarówkach obok ciebie Nie przestrzeganie zasad 10 godzinnego czasu pracy w nocnej jezdzie Niby szef płaci karę jakby co A jak pójdziesz do pierdla bo będziesz miał pecha - bo niby nie powinno cie tutaj być - szef nie pójdzie za ciebie siedzieć Ogólnie jest coraz gorzej Nie polecam

Są na forum jacyś pracownicy firmy Wędzikowski Sp. z o.o.? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Bacior

Na parkingu słyszałem że firma krzak obciążenia za paliwo itp.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Wędzikowski Sp z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

obcy

A w jaki sposób pracodawca sprawdzi kto napisał taką, czy inną opinię. Czyżby każdemu kierowcy wszczepiali chipa i kamerkę w oczy ?! Bzdura jakaś.

kierowca

Witam.Dajcie sobie spokój z tą firma!!Porażka!!

tobi

jak jest naprawde to wie tylko szef i kierowcy ktorzy odeszli ale kierowca nie napisze nic bo pewnie na 80 procent za rok wroci

nicodem

jak jest dobrze to nikt nic nie pisze ! pisze sie tylko wtedy jak jest zle !

ala

zaden kierowca nic nie napisze bo maja zakaz pisania a jak byloby dobrze to pewnie pisaliby

Zostaw opinię o Wędzikowski Sp. z o.o. - Fałkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wędzikowski Sp. z o.o.