counter
4 8 43 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Wędzikowski Sp. z o.o.?

ja Nowy wpis

Jaka wysokość wypłaty na solówce?

Młody 35L Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat

Jak wyglada sytuacja z pracą na solówce ? Długość wyjazdów ? Płaca ? Na jakim sprzęcie praca ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Wędzikowski Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Olek

Witam.(usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy beznadziejna, sami konferencji. Szef na rozmowie udaje miłego, ale później pokazuje swoje oblicze. Mechanik to dwu licowa (usunięte przez administratora) Niby z Tobą gada, ale później wszystko donosi szefowi żeby się podlizać. Brak słów...

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 309 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Wędzikowski Sp. z o.o.?

TakNie1

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Wędzikowski Sp. z o.o.?

Romek
@Pytanie

Nie ma rekrutacji. Jak potrzebuje to przyjmnie. A jak dobrze pod stołem zrobisz to będziesz tym lepszym i nawet nowe auto dostaniesz

Tak1Nie
@Romek

No faktycznie - nie widziałam, żeby firma Wędzikowski miała wystawione jakieś oferty pracy. Drugiej części Twojej wypowiedzi nie będę raczej komentować - jest ona po prostu nie na miejscu. Powiedz mi lepiej - czy spedytorzy, którzy dopiero rozpoczynają tam pracę dostają od razu bazę swoich Klientów?

Romek
@Honorata

Może i nie na miejscu ale taka smutna prawda. Co do spedytora to raczej nic nie dostaje, wszystko w rekach trzyma szef. Nie mają możliwości się rozwinąć

Ewa

Witam w dniu 12 11 2019 WGM 63085 temu kierowcy na gwiazdkę trzeba kupić tabletki na rozum nie przyjemny typ stałam w Belgi 3 miejsca za nim i przyszedł po to że mam chłodnie i na dodatek walnął mi drzwiami. Jak się nie nadaje na kierowcę ciężarówki to nich liście zamiata.

Tak7Nie2
Daniel

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca ale jak widać i tak znajdzie się ktoś niezadowolony!

TakNie3
zawodowiec

po rozmowie ze spedytorem z tej firmy odrazu wiedzialem co to jest na pocztek chwalenie sie jak to on może kontrolować kierowcę ,poźniej jakies bzdury o normie paliwowej ,typu scania pali 22l bo mają lekkie naczepy a na koniec brednie o tym jak wyglada trasa na ktorą mialem jeździć którą znalem doskonale a chciałem tylko wiedzieć co ma "mądrego" do powiedzenia .Teksty pt ze kierowcow nie przyjmują i trzeba czekać na pracę wypisują chyba sami i wszystkie pochlebne opinie.Wystarczy stanąć na parkingu i zapytać ich kierowcę jak to wygląda i jak zachowują się ich spedytorzy ...

Zenek

Wszystko co piszą to prawda. Płaca z kilemetra szef zakochany w kierowcach z ukrainy ktorzy kupili prawo jazdy i spedytorzy nie znają się na kilometrach i swojej pracy

Onap

Mój mąż pracuje w tej firmie. Powiem szczerze zarobki okej wyjazdy też w porządku Powiem tak Sam szef super spedytorzy No różnie to bywa generalnie da się pracować i nie ma co narzekać chyba że ktoś nie jeździł w innej firmie i brak mu porównania nie jak czytam tych wszystkich ludzi którzy narzekają na etat w tej firmie No nie wiem może niech idą zamiatać ulice Każdy by chciał po kółku na weekend zjeżdżać do domu No nie zawsze tak się uda i tu trzeba zrozumieć pracodawcę Reasumując oceniła bym firmę oraz całą organizację pracy naprawdę bardzo pozytywnie jedyny minus ale zupełnie nie odnoszący się do tej firmy tylko w ogóle do charakteru takiej roboty to cóż małżeństwo się sypie wszystkim życzę jak najmniej przypadków podobnych do swojego pozdrawiam wszystkich.

szukający pracy

Dziś dzwoniłem do firmy i rozmawiałem i moi drodzy zapisałem się do pracy w tej firmie z tego co rozmawiałem z szefem to super z kierowcami również A co najważniejsze na placu nie ma żadnego auta wolny etatat dopiero od lutego 2018 Zaryzykuję bo w dzisiejszych czasach sa ogloszenia na każdych drzwiach firmy i na każdym słupie A tu niespodzianka nie przyjmują od ręki tu za wolnym miejscem trzeba poczekać Jak Tak wszyscy się tu garną do pracy to chyba jest dobrze 80 % sprzętu nowy na 2-3 letnim wynajmie na allegro sprzedają już 3 letnie zestawy tandem czyli jest super Napisze w marcu jak się pracuje szkoda że nie ma pracy od ręki ale cóż za dobrą firma warto poczekać

Tak5Nie7
@szukający pracy

Ciekawe jest to, co piszesz, że można niejako "zapisać się" do pracy w firmie Wędzikowski. Czy podpisywałeś może jakąś wstępną umowę, gwarantującą Ci podjęcie zatrudnienia od tego momentu, o którym piszesz? Wiem, że w niektórych firmach praktykuje się coś takiego, dlatego pytam.

Tak1Nie
kierowca
@szukający pracy

Co ty za bzdury wypisujesz chyba na zyczenie pracodawcy znam kilku ludzi ktorzy po rozmowie z ich spedytorami zrezygnowali z pracy w tej firmie a póxniej do nich wydzwaniali żenada

Kierowca

Pracowałem w firmie nie polecam jesteś dobry dopóki nie weźmiesz wolnego ,biuro ma swój świat Pozdrawiam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca powinien bardziej przyłożyć sie do planowania trasy

Mlody

W tej firmie pracują sami alkoholicy, bez wyjątku.

Tak12Nie
@Mlody

Taki komentarz nie ma żadnego związku z dyskusją na temat pracodawcy i pracy w firmie Wędzikowski. Jeśli byłeś, lub jesteś zatrudniony w tym miejscu, to może napiszesz coś więcej o tym pracodawcy. Zestawienie pozytywnych i negatywnych aspektów pracy mile widziane! A może wiesz, czy firma oferuje nowym pracownikom od razu stabilna umowę na dłuższy okres czasu?

Tak11Nie
Honorata

Wspominasz o bardzo poważnym zjawisku, jakim jest mobbing. Więcej informacji o tym, jak możesz zgłosić tego typu zachowania w firmie oraz jakie są możliwości, znajdziesz po kliknięciu w baner "Zero tolerancji" obecnym na naszym forum. Pracujesz jeszcze obecnie w Wędzikowskim, czy już nie jesteś związany z tym pracodawcą?

Obecnie Pracujacy ZADOWOLONY

Hej! Obecnie pracujący ty chyba jakiś młody i totalnie niedoświadczony jesteś i pewnie to jest jeszcze twoja pierwsza Firma? Po pierwsze jeśli jest Ci za ciężko to porostu zmień prace a nie psuj dobrej Firmy i przede wszystkim nie kłam , kto chce to wszystką kasę dostaje na konto przelewem bankowym, (chyba, że masz komornika i uprosiłeś Szefa aby Ci płacił pod stołem a teraz mu (usunięte przez administratora) obrabiasz) Jak jest ci źle to zmień pracę i wtedy się dowiesz jak jest w innych Firmach A co do (usunięte przez administratora)to ty chyba nie wiesz co to słowo oznacza, idź do Państwowych Firm np. Policji czy inne Państwowe stwory to się dowiesz co oznacza to słowo. A co do tzw "Chodaków jeśli tu faktycznie pracujesz to powinieneś ich po (usunięte przez administratora) całować bo dzięki takim jak Oni ty jeździsz mniej na weekendy.

Tak2Nie2
Obecnie Pracujacy ZADOWOLONY

A co dotyczy się magneta to z tego co wiem to chyba się Firma z takim kierowcą który został chwycony przez szefostwo na jeździe na lewiźnie to się rozstała, a poza tym 90% aut jest totalnie nowych bez możliwości kombinowania łącznie z tym Efretem bo to auto jest z 2014r i tam się nic nie da zrobić

Roman

Rozmawiacjąc w połowie roku z kierowcą usłyszałem to. Jak zrobisz nie po myśli szefa pretensje, wyzwiska, niepotrzebny zbędny stres. Zero komunikacji pomiędzy spedytorami, problem jak potrzeba wolne. Nawet jeżeli wykłócisz się o swoje czy w słusznej sprawie gdzie masz rację to potem jesteś gdzieś uwalony czy to na kraju czy zachodzie jesteś i stoisz niewiadomo po co i za czym na dobrą sprawę, coś na zasadzie kary za to że sie postawiłeś i nie zrobiłeś tak jak szef chciał. Kompletnie o nic nie można się dogadać, coś się ustala to jest może na tydzień max dwa a potem znowu to samo jak taka zabawa w kotka i myszkę....

@Obecnie Pracujacy ZADOWOLONY

Widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Wędzikowski. Czy mogę zapytać, czym się zajmujesz w firmie i jak długo już z nią współpracujesz? Czy polecałbyś aplikowanie do pracy w firmie Wędzikowski osobom młodym, zbierającym dopiero swoje pierwsze zawodowe doświadczenie?

Jarek

Tu co drugi ma pretensje a poprostu nie chce sie pracowac lepiej sie czepiac szefa kolegow a nie widziec u siebie ze co chwile chce wolne 3 nawigscje i jeszcze problrm z trafieniem lusterka po urywane i nigdy nie jego wina to lepiej gadac głupoty kase macie zawsze na czas a znajdzcie mi firme co odprowadza od calosci to nie jest praca produkcji ze 8 godzin i do domu a co nie którzy tak mysla i jeszcze by chcieli 8 tys ja proponuje isc tym dziecia co tu pisza te glupoty na produkcje spowrote czy do sklepow tam nie bedzie potrzebna nawigacja itd

Honorata

@Zadowolony kierowca, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na forum! Planujesz związać się z tym pracodawcą na dłużej? @kierowca., dlaczego tak uważasz? Każdy ma prawo do swojej indywidualnej opinii w każdej kwestii, w tym również w postrzeganiu pracodawcy.

Zadowolony kierowca

A ja z pracy u Wędzikowskiego jestem zadowolony. Kasa - podstawa + kilometrówka, doładunki dodatkowo płatne, raz w miesiącu możesz pojechać na weekend - też dodatkowo płatne. Kontakt ze spedytorem - złego słowa nie mogę powiedzieć. Kasa terminowo tak jak się umówiłem. Żadnych problemów. Jest ok. Kiedyś też słyszałem - wszędzie tylko nie do Wędzika - tak mówią tylko ci którzy coś usłyszą i klepią dalej. Ja się przekonałem że nie jest źle. A ilu jest kierowców, którzy odeszli bo myśleli że będą mieli lepiej gdzieś indziej, a za chwilę wracali. Polecam

Tak6Nie

kierowca.
@Zadowolony kierowca

Na pewno jestes pracownikiem tej firmy tylko ze nie kierowcą jeszcze nie slyszalem żeby jakis kierowca cos pozytywnego powiedzial o spedycji ...

Tak3Nie

Honorata

@były pracownik, długo pracowałeś w Wędzikowskim? Napisz proszę, jakie warunki oferuje ten pracodawca i jak oceniasz go patrząc na inne, podobne firmy z branży. Mogę liczyć na Twoją odpowiedź? Czy znajdą się na forum osoby pracujące aktualnie w tej firmie? Polecacie związać się z tym pracodawcą? Bardzo proszę o opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Wędzikowski Sp. z o.o. - Fałkowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad