Opinie o Inodent Tomir Sadowski w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Inodent Tomir Sadowski, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inodent Tomir Sadowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inodent Tomir Sadowski w Gniezno

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Małgorzata Głuszczak Nowy wpis

Miałam podpisaną umowę najmu mieszkania z firmą INODENT Pana Tomira Sadowskiego. Najmniejszym problemem jest fakt, że czynsz był opłacany wielokrotnie po czasie (nawet ponad dwa miesiące). Ostatatni czynsz został uiszczony z kaucji zwrotnej. Nie zostało wystarczająco środków by opłacić rachunki za media z ostatniego miesiąca oraz zniszczenia, sprzątanie i wyniesienie pozostawionych rzeczy wielkogabarytowych. Z Panem Tomirem kontakt się urwał, nie odbierał telefonu. Dostawałam wymijające informacje, że jest na urlopie, bądź nie może rozmawiać. Po moim smsie informującym, że zamierzam sprawę rozwiązać sądownie, otrzymałam wiadomość, że uiści opłaty, ale jedynie za media. Ostatecznie nawet te rachunki nie zostały opłacone. Po wcześniejszych, miłych rozmowach z Panem Tomirem, w ogóle się tego nie spodziewałam.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Inodent Tomir Sadowski w miejscowości Gniezno? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących na temat Inodent Tomir Sadowski. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Inodent Tomir Sadowski - Gniezno

Inodent Tomir Sadowski
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dzieci Wrzesińskich 1A
    62-200 Gniezno
  • NIP: 7841032864 REGON: 631215410

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Inodent Tomir Sadowski