Inodent Tomir Sadowski
counter
1 1 2 5 1
Małgorzata Głuszczak Nowy wpis

Miałam podpisaną umowę najmu mieszkania z firmą INODENT Pana Tomira Sadowskiego. Najmniejszym problemem jest fakt, że czynsz był opłacany wielokrotnie po czasie (nawet ponad dwa miesiące). Ostatatni czynsz został uiszczony z kaucji zwrotnej. Nie zostało wystarczająco środków by opłacić rachunki za media z ostatniego miesiąca oraz zniszczenia, sprzątanie i wyniesienie pozostawionych rzeczy wielkogabarytowych. Z Panem Tomirem kontakt się urwał, nie odbierał telefonu. Dostawałam wymijające informacje, że jest na urlopie, bądź nie może rozmawiać. Po moim smsie informującym, że zamierzam sprawę rozwiązać sądownie, otrzymałam wiadomość, że uiści opłaty, ale jedynie za media. Ostatecznie nawet te rachunki nie zostały opłacone. Po wcześniejszych, miłych rozmowach z Panem Tomirem, w ogóle się tego nie spodziewałam.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Administrator

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Inodent Tomir Sadowski w miejscowości Gniezno? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących na temat Inodent Tomir Sadowski. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Inodent Tomir Sadowski - Gniezno

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Inodent Tomir Sadowski
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dzieci Wrzesińskich 1A
    62-200 Gniezno
  • NIP: 7841032864 REGON: 631215410
Inodent Tomir Sadowski