Prado Trans Radosław Różański
counter
4 5 26 5 1
Patryk

@bog a czy są jakieś nadgodziny w firmie? Są więcej płatne ? Czy raczej wyrabiasz się w czasie ?

xxxxxxx Nowy wpis

Moja opinia- zatrudniają do nauki np na linie uczą cię wokół komina gdzie wgl nie potrzebne nagle jedziesz gdzies indziej... nauka 2 dni gdy mówili 3 tyg .... spytalem jaka pensja jesli mam nocowac w kabinie i w nocy jezdzic to dostałem informacje ta sama jak co 2 dzien w domu co wokół komina inni co są codziennie w domu po tygodniu oferta 1000zl na olx gdzie i tak mniej proponują tyle nie ma jezdziłem tzw jamajka co druty widac na oponach wstyd!!!! i szpachla gdy drugi kierowca powiedział ze by nie wsiadl do takiego gówna jedynie co wiem to zakupione nowe scanie na linie info ze taka placa a i tak mniejsza

Janusz Nowy wpis

O kurla! A wez ty mi spierd..z taka robotą.

Lysy Nowy wpis

Jesli lubisz prace od rana do wieczora,wiecznie popsuty sprzet i nedzne wynagrodzenie to zapraszam do zespolu Prado.

Tak2Nie
Wiktor Nowy wpis

Jakie wymagania trzeba spełniać żeby dostać prace w firmie i jaką macie atmosferę?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Patryk

Jans
@Patryk

Nadgodzin nie ma zaczynasz rano a jak wszystko rozwiedziesz i odbierzesz to kończysz, nie zależnie o której dniówka taka sama. Zwykle nie kończysz wcześniej jak o 5-5.30.

Grzegorz
@Jans

Nadgodziny mogą podwyższyć pensję, ale skoro ich niema i obowiązuje podstawowa dniówka, to czy można starć się o premie lub dodatkowe benefity z tytułu świadczeń socjalnych? Liczę, że mi odpowiesz.

Jans
@Grzegorz

O premi możesz zapomnieć a jeśli chodzi o dodatkowe benefity to raczej nie od prado.

Tak2Nie
Bart1

Dla Pana Radosława nie istnieje takie coś jak czas pracy. Może i dobrze płaci, ale to dlatego, że robisz robotę za 2 osoby. Jak wpadniesz podczas jazdy na czyjejś karcie to się na ciebie wypina. Z nikim kogo znam z tej firmy to nie rozstał się w zgodzie. Jak się od niego zwalniasz, to już nie widzisz ostatniej wypłaty.

Tak10Nie1
Ada

Czy praca jest wyczerpująca ? Jaki jest system godzinowy w tej firmie?

@Ada

Przychodzi się na różne godziny(ja na 7) auto mam załadowane średnio kończę 16-30 17-30.

bog

Pracuje u niego już drugi raz. Jak się zwalniałem dostałem co do złotówki. Zawsze rozstaje się z uczciwymi pracownikami jak należy. Kasę płaci dużą(pewnie największą w Bydgoszczy).

Artur
@bog

Widzę, że z wypłaty jesteś zadowolony. A inne sprawy takie jak rodzaj umowy. Miałeś podpisaną na czas określony, czy zlecenie?

@Artur

Umowa na czas określony. Teraz na nieokreślony. Kierowcy nie mają umów na zlecenie.

Bartoli

Ostatnio sprzęt się bardzo poprawił. Robię już 8 lat- jest dobrze.

Dziadke

Dla niego nieuczciwy pracownik to taki ktory ma dosyc tego burdlu i chce odejsc. Placi dobrze ale wybrancom.

DB Schenker

Te ostatnie komentarze to chyba sam radek pisal bo potrzebuje pracownikow.Pracownicy na tym samym stanowisku maja roznie placone w zaleznosci czy ktos jest przydupasem czy nie .

Tak3Nie
Kamllo

Płaci najwięcej na Schenkerze. Rewelacyjna atmosfera.

Tak1Nie6
Bulbulator

Najwiekszy ciul na schenkerze.z nikim nie roztal sie w zgodzie a w ciagu roku ze 100 osob sie przewinie.szkoda czasu i nerwow na prace w tym PGRze.

Tak4Nie1
Stefan

Słyszałem zupełnie inną opinię o firmie i właśnie mam zamiar składać cv

Inook

Zwykly gamon i pseudo boss. Z nikim nie rozstal sie w zgodziee

Tak4Nie2

Nieuczciwy, nieslowny. Stan techniczny pojazdów tragedia.

Tak26Nie2
...
@Pracownik

no auta które latają lokalnie to tragedia...

Tak4Nie1
Złot

wyzysk po 16 godzin a placone za 8

Tak11Nie1
Urszula
@Złot

Oskarżenie o wyzysk to poważny zarzut. Według definicji wyzysk to występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym. Czy to miałeś na myśli? Może rozmawiałeś z szefostwem na temat tego, jaka jest przyczyna takiej rozbieżności w stawkach za godzinę pracy?

TakNie7

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Prado Trans Radosław Różański w mieście Gniezno? Jak dotąd nie ma wieści związanych z pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Prado Trans Radosław Różański - Gniezno

Prado Trans Radosław Różański