Opinie o HEINEKEN Global Shared Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HEINEKEN Global Shared Services. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HEINEKEN Global Shared Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HEINEKEN Global Shared Services w Kraków

Niestety firma po 3 stopniowej rekrutacji, licznych spotkaniach technicznych, nie raczy dać znać co dalej. Ogólnie nie polecam, ponieważ świadczy to o poziomie traktowania pracowników.

kandydat

jak wygląda Assessment Center przy aplikowaniu na staż Summer Finance Internship - Young Stars?

Monk

Po jakim czasie od rozmowy rekrutacyjnej dzwonią z decyzją?

Rafał
@Monk

Byłeś już na rozmowie że pytasz? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Ja też chciałbym wiedzieć czy długo trzeba czekać na feedback. Jak byś miał odpowiedź to napisz czy się dostałeś, ok?

Xyz

Po jakim czasie można awansować na seniora?

Rvg
@Xyz

Formalnie od juniora na admina rok i następny na seniora czyli +2 ale to nie są awanse stażowe ... na prawdę trzeba się ardzo wykazać żeby w 2 lata to zrobić.

@Rvg

Co masz konkretnego na myśli poprzez wykazanie się. To ilu osobom się tak udało, żeby w 2 lata tylko?

Awans
@Maria

Na seniora ogółem nie łatwo awansować. Trzeba bardzo się wykazać, niektórzy siedzą kilka lat w firmie, a seniora nie mają. Za to awans z juniora na admina ma praktycznie każdy po około roku. Podwyżka przy awansie to max 20%.

Rvg
@Maria

Mnie się udało ;) udzielaj się w projektach, rob impovmenty i wymiataj na swoim procesie. Inaczej się nie da :)

3 miesiace 4 rozmowy oferta nie zblizona nawet do moich wstepnych wymagan 3k roznicy UoP zamiast B2B strata czasu

ogolna rozmoawe o podejsciu do DG

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Renat

Jakie pytania padają na rozmowie w finansach? I jak wyglądają widełki? :)

Aw3

Cześć, zadzwonił telefon, nie pcham się ale szukają Sapera, czyli mnie. Ogranego w tematach, czyli mnie. W młodości pasłem krowy, wywalałem gnój z niejednego chlewa, do lasu z siekierą chodziłem. Podrywałem dziewuchy na wiejskich imprezach i... Może ten aspekt przemilczę. Gentelmeni nie piszą publicznie o dziewczynach... W każdym razie działo się. Jadłem chleb z niejednego pieca. Podczas studiów pracowałem w kinie i w ankietach, potem niemiecki koncern, 2 niemiecki koncern. Sporo elektroniki i programowanie. Szukanie koncepcji i antykoncepcji... Itd itd. Latka mijały, dziecię urosło. Firmy zmieniałem dość regularnie aby makówka pracowała i pieniądz był w domu. No i teraz tego Sapera szukają. Proponują godziwe pieniądze. Pomyślałem - kupią, nie kupią, potargować się można. No i teraz pytanie do Was: warto zawracać sobie gitarę Heinekenem, skoro mam bardzo dobrze poukładane klocki tu, gdzie aktualnie pracuję? Płacą jakieś 2/3 tego, co na starcie obiecali w Heineken? A w ogóle o co pytają na 1 rozmowie takie HR-y starego Sapowego wyjadacza jak mnie? Będę musiał podać 3 najlepsze swoje cechy i 4 najgorsze? Jest tam jakaś merytoryka? Czy nudno i smutnie? Będę zasadniczo wdzięczny za drobne tipsy. Lubię być przygotowany na każdą bitwę. Tylko takie prowadzę...

Ktosiek
@Aw3

Jam nie saper lecz zwykły kandydat, Jam jest już po drugiej rozmowie, Miała być odpowiedź do max 2 tygodni, Menadżer powiedział " see You soon" Lecz do tej pory cisza Minęły 3 tygodnie

AW3
@Ktosiek

Siema Ktosiek. Rozmowy zdalne przez Teamsa - rozumiem? Kandydat na stanowisko sapera, czy inne? Jeśli saper - daj znać - chętnie dopytam. Pocieszę Cię - jakieś 6 lat temu rozmawiałem z pewną szwedzką firmą, też potrzebowali Sapera, ale jak przyszło co do czego - zaprosili na dzionek do biura i tam wyciągnęli jakieś papierowe testy. Na oko tak z 50 stron. Stanowisko, o które się starałem było związane z WM/MM a testy, które mi podsunęli - HCM. Rzuciłem tylko okiem i po 3/5 sekundach zapytałem, czy przypadkiem się nie kropnęli? a oni - "mierzymy czas, gdy nam pan to powie...". Do właściwego systemu usiadłem już przy laptopie, był już włączony ;) rozpykałem tematy, ale... potem przez 2 miesiące licytowali w dół. Chcieli mnie kupić za tanio... Pisali i dzwonili, ale grzecznie odesłałem na brzózkę...

Teresa
@AW3

Szkoda, że zbłądziłeś na temat sprzed lat, dotyczący innej firmy. Ja czekam na Twoją relację z TEJ bitwy, która rozpoczęła się telefonem z H. do Ciebie, że szukają sapera. Co było dalej?

OoO

Jakie sa widelki na Team Leadera w zespole GL lub Controlling? Czy da sie wyciagnac 16k ? Jestem ciekawy jak Heineken wypada na tle innych firm na pozycji leadera.

Potencjalny

Czy ktoś się orientuję jakie są widełki płacowe na stanowiska team coordinator oraz team leader? W ptp albo otc? Zainteresowały mnie ogłoszenia z pracuj.pl, ale zastanawiam się czy jest sens składać ofertę czytając poniższe komentarze dot. procesu rekrutacji oraz płac.. Czy te widełki są ogólnie znane, czy jak w wielu innych korpo to wielka tajemnica?

Tomasz

Po jakim czasie jest umowa na czas nieokreślony?

@Tomasz

Dowiedziałeś się o to z innego źródła? Jeśli tak, to podziel się, bo myślę, że to ważna sprawa. Zastanawiam się, czy nie wysłać aplikacja na IT/OT Technology Consultanta. a Ty jakim stanowiskiem się interesujesz?

Julia
@Piotr

Po trzech miesiącach dają na czas nieokreślony :)

@Julia

jest jeszcze szansa na omówienie bieżącej rotacji. na nieokreślony to pewnie miesiąc wypowiedzenia, ja to bym była ciekawa ile osób na bieżący okres tu jest i jaka część by rotowała, są jakieś konkretne powody co do odejść czy raczej stabilnie jest?

Borys

Jakie są stawki na regularu w finansach?

Kocurek

Po jakim czasie jest umowa na czas nieokreślony? Pierwsza jest na 3 MSC?

Nj
@Kocurek

Tak,pierwsza na 3 miesiące.

Takinie

Jak w każdej dużej firmie, można różnie trafić i mieć totalnie odmienną opinie o tym samym pracodawcy. Obecnie widać bardzo dużą rotacje w firmie, nawet wśród team leaderów którzy mają dość decyzji managementu, który aktualnie żyje tylko jednym projektem i wmawianiem wszystkim jak wszystko idzie zgodzie z założeniami... Pracownicy często pozostają sami z roszczeniami OpCo które często różnie traktuje pracowników HGSS, niestety w druga stronę trzeba obchodzić się jak z jajkiem... Trafić można różnie, można mieć super TL i fajne OpCo i być naprawdę zadowolonym z pracy (dobre warunki, benefity, fajne zadania) ale można też trafić na TL którego interesują tylko wyniki, zero wsparcia zespołu, a to przekłada się na ilość nadgodzin w zespole która jest ogromna -kilkadziesiąt w ciągu miesiąca (>30) a zgłaszanie tego gdziekolwiek nie przynosi rezultatu. Jest mocny nacisk na odbiór ale przy takiej ilości która jest niemożliwa do odebrania, po kwartale są one wypłacane. Plusem są warunki finansowe, kilka osób mówiło że chętnie by odeszli ale żadna krakowska korporacja nie zaproponowała im aktualnej stawki na podobnym stanowisku - ale wiele aktualnie zmienia się na rynku pracy. Obecnie atmosfera jest dość gęsta, management jest o tym informowany na all in callach ale raczej wszelkie uwagi zgłaszane w ankietach są poruszane w dyplomatyczny, mało konkretny sposób. Myślę że jak skończy się projekt to praca w heinekenie bardziej się ustabilizuje i mniej będzie negatywnych opinii, póki co nie polecam pomimo dobrych warunków, szkoda zdrowia

Wkrótce nowy pracownik
@Takinie

Powiesz coś wiecej o tym projekcie, ktory tak wplywa na pracę?

Wiecie może, czy w HEINEKEN Global Shared Services szukają chętnych na staż?

Stażystka

Są staże dwa razy w roku, teraz rusza rekrutacja na staże D&T. Polecam!

@Stażystka

A przybliżysz w skrócie tak to w ogóle wygląda? Po nicku wnioskuję, że masz doświadczenie w tym. ;)

@Maria

W HGSS najbardziej rozbudowanym działem są finanse i to właśnie tam 2x do roku szukani są stażyści. Działy: PTP, OTC, BPM, RTR. Umowa zlecenie na 3-miesiące, z możliwością późniejszego przedłużania lub zostania na stałe jako junior. Jak było w te wakacje: - bardzo spoko stawka, 5 dni płatnego urlopu, dostęp do kafeterii w tym multisport, możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych jak regularni pracownicy, 4 dni zdalnie w tygodniu, Open Bar w piątki po 17 :) Rekrutacja na staż: telefoniczna rozmowa wstępna, potem Asessment Center w biurze (zadania grupowe, testy z Excela, interview, wszystko po angielsku)

XD
@Stażystka

bardzo spoko stawka to znaczy jaka KONKRETNIE? I czemu jako benefit open bar w piatek po 17, nie masz innych znajomych?

@XD

Heineken produkuje piwo, więc to logiczny benefit. Nikt do niego nie przymusza. Skąd taka zawiść?

XD
@Stażystka

Skąd pomysł, że to nienawiść? To wyśmianie twojego komentarza napisanego przez dział HR. Jaka jest KONKRETNA stawka? Napiszesz czy zamilkniesz?

@Stażystka

ok, open bar brzmi spoko. ;) Ok to jest jeszcze tylko szansa na przybliżenie tych zadań grupowych i czego w tym excelu można się spodziewać? Jaki poziom tak na oko?

Dzizas
@XD

A czemu wysmiewasz - jak dla kogos open bar jest benefitem to co Ci do tego? dla kogos benefitem jest multisport a dla kogos bar. Poza tym moze ogarniesz ze ludzie moga sie przyjaznic z ludzmi z pracy... wiec znow nie trafiony argument.

@Dzizas

w sumie to czemu tej stawki nikt napisać nie chce? tu jakiś dokument poufności się podpisuje czy jak?

Zuzia

Hejka Może sie ktoś wypowiedzieć o stanowisku gl analyst ? Jakie widełki płacowe na juniorze ? Heineken prowadzi background check ? Są bonusy roczne ? pozdrawiam

Krzysztof

Pierwszy raz spotkałem się z tak nieprofesjonalnie przeprowadzonym procesem rekrutacyjnym. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sympatycznie, niestety bez żadnych szczegółowych pytań dotyczących moich umiejętności, czy znajomości procesu. Po kilku dniach otrzymałem e-maila informującego mnie o tym, że się nie nadaję. Na jakiej podstawie Państwo to wywnioskowali? Rekruter nie zadał mi ani jednego konkretnego pytania, jedynie opowiadał o sobie i zadał kilka mniej istotnych pytań o mnie. Nie polecam!

Polaczek
@Krzysztof

Czytam już drugi wpis, że potencjalny kandydat nie zostaje zapytany o umiejętności, doświadczenie - to jest naprawdę dziwne i niespotykane. Być może aplikowaliście do tego samego działu, w którym pracuje ktoś, kto musi się najpierw wygadać na swój temat he he ?

Kandydatka

Bardzo nieprofesjonalny przebieg procesu rekrutacyjnego. Rozmowa to bardziej monolog osoby, która ja prowadziła. Praktycznie żadnych pytań sprawdzających wiedzę i doświadczenie kandydata. Po kilku dniach otrzymałam maila, że nie spełniam wymagań na to stanowisko, niestety bez żadnych szczegółów. Więc trudno domyślić się jakie to były wymagania, skoro na rozmowie nie zostałam zapytana praktycznie o nic. Nie polecam, niepotrzebne zajmowanie czasu potencjalnych kandydatów.

Polaczek
@Kandydatka

To naprawdę dziwne, że nie zadano Ci żadnych pytań podczas procesu. Zdradź co to za dział.

Ada

Hej, Czy ktoś ma opinie na temat stanowiska "Technology Specialist - Smart Creative", w treści ogłoszenia nazywane też Product Architect więc finalnie ciężko rozgryźć, o co chodzi :P Ktoś zna ten dział, wie jaka jest atmosfera, manager?

Halko

Hej, jaką macie opinie o pracy jako junior GL analyst? Widzę, że wystawili ogłoszenie na pracuj.pl, jak dużo języka ang trzeba używać na tym stanowisku? Co trzeba umieć z excela i jak z nadgodzinami i atmosferą w zespole?

Kandydatka

Nie pracowałam w firmie, natomiast chciałam się podzielić moimi spostrzeżeniami o firmie po procesie rekrutacji. Generalnie niepotrzebnie zajmują czas. Pracy nie dostałam, bo wg nich nie mam odpowiedniego doświadczenia, o czym mówiłam na rozmowie z rekruterką, a i tak umówiła ze mną rozmowę. Na telefonicznej rozmowie z rekruterką niczego się nie dowiedziałam o stanowisku, nic o nim nie wiedziała. Na rozmowie z TL mało było o moim doświadczeniu, w zasadzie TL prowadziła monolog nt. stanowiska. Na + fakt, że dali znać do 2 tygodni, tak, jak mówili, że zrobią, natomiast zupełnie niepotrzebnie zajmowali mi czas, skoro w CV nie widzieli tego, czego szukają.

Renata
@Kandydatka

no cóż, może byłaś w takim razie jakąś ich opcją awaryjną, ale znaleźli kogoś lepszego? A jaka ogólnie była na tej rekrutacji atmosfera?

@Renata

Generalnie mi to lotto, ja już dostałam znacznie fajniejszą i ambitniejszą pracę niż tam oferowali, i tak bym ich oferty nie przyjęła. Po prostu szkoda mi czasu, który włożyłam w te dwie rozmowy. Na to stanowisko szukali jeszcze 3 innych osób z językiem obcym (inny niż angielski). Uwierz mi, niełatwo znaleźć takie osoby w Krakowie. Myślę, że w rzeczywistości miałam za wysokie oczekiwania finansowe, patrząc na opinie na tym forum. Jestem nativem, do tej pracy wystarczy im ktoś, kto zna język na poziomie B2, więc pewnie liczą, że znajdą jakiegoś studenta za mniejsze pieniądze. Co do rozmów, to tak jak pisałam: na rozmowie telefonicznej rozmawiasz tylko Ty o swoim doświadczeniu, od rekruterki nie dowiesz się niczego nt. stanowiska. Rozmowa telefoniczna jest prowadzona w języku angielskim. Rozmowa rekrutacyjna w sumie też jest w języku angielskim, aczkolwiek w moim przypadku odbyła się w dwóch językach: angielski i język obcy, z którym miałam pracować. O samej rozmowie nie mam za wiele do powiedzenia, bo był to w 70% monolog TL nt. stanowiska. Pozostałe 30% to było o moim doświadczeniu i dlaczego wybrałam HSSC. Można było zadawać pytania itp., natomiast sama rozmowa była raczej monologiem TL, atmosfera ok, ale to pewnie zależy od przełożonego, z którym będziesz pracowała.

My advise to newbies

Without a referral from someone inside Heineken dont expect to call you back after applying to a job. Even if you have a tonne of relevant experience. In Poland they are always try to attract their friends and relatives.

Zostaw merytoryczną opinię o HEINEKEN Global Shared Services - Kraków

• Jak się pracuje w HEINEKEN Global Shared Services?

Zobacz opinie na temat firmy HEINEKEN Global Shared Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HEINEKEN Global Shared Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HEINEKEN Global Shared Services?

Kandydaci do pracy w HEINEKEN Global Shared Services napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HEINEKEN Global Shared Services