FM-Produkty dla Stomatologii Sp.j. Wojciech i Beata Feć

Kraków

Opinie o FM-Produkty dla Stomatologii Sp.j. Wojciech i Beata Feć

Usuwania komentarzy ciąg dalszy......szkoda, że nie można sie podzielić z ludźmi szczera opinią na temat firmy FM, omijac szerokim łukiem polecam...

Z branży

O ,znowu usunięto wszystkie negatywne komentarze- ciekawe dlaczego?

@Z branży 10.11.2016 13:47
O ,znowu usunięto wszystkie negatywne komentarze- ciekawe dlaczego?

Prawda w oczy kole...

Beata Feć

...ciąg dalszy urwanego postu... Jeśli ktoś z Państwa chce uzyskać jakiekolwiek bezpośrednie informacje na temat warunków pracy w FM Produkty dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć Sp. J. zapraszamy do udziału w ogłaszanych rekrutacjach. Opinie na temat postów lub projektów dotyczących zatrudnienia proszę zgłaszać na adres: praca@fmdental.pl W innych sprawach proszę o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu: 12 423 49 10 Wszystkich Państwa Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu Beata Feć Współwłaściciel i dyrektor finansowy FM Produkty dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć Sp. J.

Beata Feć

Szanowni Państwo, Jestem Współwłaścielem FM Produkty dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć Sp. J. i postanowiłam odnieść się do umieszczonych na tym portalu anonimowych postów. Ponieważ niemożliwym jest skomentowanie wyrażonych tu subiektywnych opinii i nie popartych dowodami stwierdzeń, opieram się na faktach: 1.Spółka FM Produkty dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć Sp. J. została założona w 1995 roku i do dnia dzisiejszego nieprzerwanie działa. 2.Głównym obszarem naszego działania jest sprzedaż produktów oraz wiedzy lekarzom stomatologom. 3.1/3 zespołu naszego zespołu (nie licząc zarządu ) wypracowała staż pracy pomiędzy 5 a 21 lat, kolejna 1/3 pracowników pracuje w spółce od 2 do 4 lat, pozostała część zespołu pracuje krócej niż 2 lata. 4.Nigdy nie zdarzyło się nam żadne opóźnienie w wypłacaniu wynagrodzeń. 5.Zawsze terminowo odprowadzamy składki na ubezpieczenia społeczne. 6.Przestrzegamy przepisów Kodeksu Pracy a Pracowników zatrudniamy na podstawie umów o pracę. 7.Naszym Pracownikom zapewniamy system premiowy (zapisany w regulaminie pracy i wynagradzania lub w umowach o pracę) oraz współfinansujemy ubezpieczenia medyczne. 8.Średnie wynagrodzenie w Spółce (nie uwzględniając zarządu ) za rok 2015 wyniosło 5838 brutto. 9.Ostatnie dwa lata to czas zmian, które przyszły wraz z dynamicznie zmieniającym się rynkiem. Szansa na rozwój i stabilne zatrudnienie dla tych, którzy stawiają czoła rzeczywistości i są gotowi podołać wyzwaniom. Szukamy do zespołu takich właśnie Pracowników. 10.Błędów nie popełniają ci, którzy nic nie robią. Nie stanowimy wyjątku w tej dziedzinie. Pomyłki, które są wychwytywane, bądź zgłaszane wyjaśniamy i możliwie najszybciej naprawiamy. Zapraszam do zapoznania się z naszymi standardami: http://www.fmdental.pl/dla_lekarza/kim_jestesmy.html Jeśli ktoś z Państwa chce uzyskać jakiekolwiek bezpośrednie informacje na temat warunkó

Zostaw opinię o FM-Produkty dla Stomatologii Sp.j. Wojciech i Beata Feć - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM-Produkty dla Stomatologii Sp.j. Wojciech i Beata Feć