Opinie o HEINEKEN Global Shared Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HEINEKEN Global Shared Services. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HEINEKEN Global Shared Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HEINEKEN Global Shared Services w Kraków

stopbezmozgiejintegracji

Czy firma ma coś więcej do zaoferowania, niż głupkowate siedzenie w barze atrakcyjne dla singli i osób w nieszczęśliwych związkach? Jak jestem w udanym związku i nie chce w ten sposób się integrować to co firma oferuje?

roll
@stopbezmozgiejintegracji

I widzicie to jest wszystko ciekawe - jest MNÓSTWO opinii nie tylko do samego Heinekena, że nie ludzie nie chcą tej integracji i chcą się skupić na pracy, a jak są w biurze to są od tej pracy odciągani. To jest bardziej szkodliwe niż włączenie w czasie pracy zdalnej pralki (która nie wymaga ŻADNEGO zainteresowania przez dobre parę godzin i pozwala pracować w spokoju niż glupie rozmowy w kuchni i pseudo integracje). Czesto sie dziwie po co te firmy kazą ludziom chodzic do biur i jeszcze piszą, że "w naszych ankietach wychodzi ze ludzie chca ten hybrydowy model". No jak chcą jak nie chca - kto chce to niech chodzi, a jak ktos nie chce (A MA WYNIKI) to nie zmuszajcie tylko skupcie na pracy. Ludzie mogą dbać o szczęście i integracje POZA PRACĄ

@pracownik

Pracuje w Heinekenie od 3 miesięcy jako Junior Collection Specialist. Sposób w jaki ta firma okłamuje ludzi jest niewiarygodne. Robią z pracownika idiotę. Obiecano mi na rozmowę rekrutacyjnej możliwość negocjacji umowy oraz zapewniono, że kolejna umowa będzie na czas nieokreślony. Team lider jak i Team coordinator wystawili mi bardzo pozytywny Feedback. To był burzliwy okres, ponieważ przyjechał ‚gość’ z Wielkiej Brytanii, który miał pomóc rozwiązywać problemy. Po rozmowach z dwoma team liderami byłam zapewniana o moim progresie i tym, ze bardzo chętnie przedłużą ze mną umowę na czas nieokreślony. Dodatkowo, negocjowaliśmy podwyżkę. Po czym po kolejnych dwóch dniach, osoba która mnie nie zna przekazała mi, ze umowa zostaje dokładnie taka sama, za tą samą kwotę i na czas 3 miesiące, bo wykonałam za mało telefonów. To jest kpina. Nie polecam nikomu tej korporacji. Omijać szerokim łukiem, ludzie z góry (nad liderami) traktują was jak zwykle mrówki.

Dusia
@@pracownik

Po jakim czasie miałaś dostać tę umowę na czas nieokreślony? Zrezygnowałaś z pracy przez tę sytuację? Kurcze, faktycznie bardzo słabe zachowanie... szczególnie że mówisz, że swoje obowiązki wykonywałaś bardzo dobrze? Nie wiesz jak jest w przypadku innych pracowników? Też naobiecywali im złote góry, a nie dostali umowy i podwyżki?

Firma na początku wydaje się fajna, ma bardzo ładne biuro, super sprawa z integracyjnymi piątkami z darmowym piwem, na rozmowie kwalifikacyjnej wszyscy wydają się bardzo mili. Jednak w miarę postępu w pracy okazuje się że nic co było mówione podczas rozmowy nie jest prawdą, wymaga się siedzenia w pracy od 8 - 22 bez możliwości zapisywania nadgodzin. W całej firmie panuje wręcz mafijna atmosfera, donoszenia są na porządku dziennym, podobnie jak (usunięte przez administratora) Team Leader kompletnie nie zna polskiego prawa pracy, twierdzi że nie ma czegoś takiego jak nadgodziny, a jeśli są to są płatne 50% normalnej stawki godzinowej. Ogólnie najgorsze miejsce w którym pracowałem.

Jakie stanowisko takie zarobki? Na reke?

GL Specialist albo gl analyst. Jakie zarobki?

GL Specialist
@Marcin

12k netto

GL Specialist

Netto. Ale tylko dla osób znających interpunkcję. Brak interpunkcji wskazuje na brak staranności i wykształcenia, co słabo świadczy o kandydacie. Taki nie dość, że nie dostanie 12 brutto, to nawet nie dostanie 8510. Też brutto.

Hajnik
@Marcin

A ciężko przejść z ptp do rtr?

GL Specialist Nowy wpis
@Hajnik

Jak się pytasz Marcina, to Marcin nie wie, bo jest kandydatem (nie za mocnym raczej). Z przejściem różnie, musisz mieć wiedzę na start i dużą odporność psychiczną (duży stres podczas zamknięć). Czemu pytasz się tutaj zamiast porozmawiać z liderem?

Marek Nowy wpis
@GL Specialist

A junior GL Specialist? Jakie zarobki

GL Specialist Nowy wpis
@Marek

Adekwtne Droku Marku/Marcinie, sposób w jaki zadajesz pytania jest po prostu irytujący. Powodzenia na wszelkich rekrutacjach!

Cześć, Jak wygląda praca na stanowisku Finance Controlling Specialist/Senior Finance Controlling Specialist? Czy jest duża presja i pojawiają się nadgodziny w każdym ms? Dlaczego od ostatniego roku ten pracodawca ciągle pokazuje oferty na to samo stanowisko ? I jakie są realne zarobki ? Dziękuję za odpowiedź :-)

Nick Nowy wpis
@Nowy

w mediach byly ostatnio informacje ze firma ma duzo rekrutacji zaplanowanych na ten rok. oni to rosna dosc mocno w sumie od jakiegos czasu. presja jak presja - jest jak w innych firmach. na pewno nie jest tak, ze nic nie robisz ;-)

Aaa

W przypadku pracy jako Senior Data Quality Specialist ta „możliwość pracy z domu” co w ogłoszeniu wymieniają jak dokładnie wygląda? Nie napisali, czy to 100% czasu pracy mogę wykonać w ten sposób czy mniej, zależałoby mi żeby ta opcja była jak największa

gosiaczek

Ile teraz dają na start Juniorowi w Finansach?

prosiaczek
@gosiaczek

Co rozumiesz przez juniorowi w finansach? Czy to osoba juniorska bo to pierwsza praca? Czy to osoba juniorska ze stażem pracy ale słabą wiedzą? Czy te finanse to AP? Czy te finanse to AR? Czy te finanse to GL? Czy te finanse to FP&A? Czy te finanse to Tax? Jak chcesz się o cokolwiek zapytać to podaj minimum szczegółów, a nie po prostu pier.olni.cioe posta w neta No minimum ogarnięcia plizzz....

10-minutowa rozmowa w języku angielskim z rekruterką o dotychczasowym doświadczeniu oraz godzinna rozmowa z TL i rekruterem

1. Dotychczasowe doświadczenie 2. Rozmowa w języku obcym 3. Monolog TL o stanowisku

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anita

Mial ktos moze sytuacje, ze na rozmowie o prace z potencjalnym team leaderem, ten nie zadal wlasciwie zadnego specjalistycznego pytania na temat ksiegowosci? Przyznam, ze dosc dziwna sytuacja i pierwszy raz z czymś takim sie spotkałam

Nik
@Anita

Team Leaderzy Nie maja pojęcia o rachunkowości. Nadzoruja pracowników, krórzy działaja według procedur.

Marcela

Witam, czy ktoś ma jakieś doświadczenie ze stanowiskiem Technology Specialist - Business Analyst? Najlepiej zdalnie jeśli chodzi o tryb pracy, bo własnie o tę kwestię chcę spytać. W ogłoszeniu obiecują elastyczność i pracę na home office, ale nie wyjaśniają, czy to 100% czy sporadycznie, nie wiadomo , czego się spodziewac.

Layla

Cześć, chciałabym aplikować do heinekena, ale chciałbym pracować w pelni zdalnie, czy jest taka możliwość?

analista
@Layla

Tak, jest wiele osób które mają pracę zdalna.

KRIS

Cześć, 1. czy ktoś z Was może napisać parę słów o stanowisku : Project Manager tj. atmosfera, jak się pracuje w działach związanych z zarządzaniem projektowym etc.? 2. jak podchodzą w HEINEKEN do osób 50+?...warto aplikować? Pozdrawiam,

BA
@KRIS

Zależy na jaki projekt trafisz, ale ogólnie w firmie są narzucone z góry metodologie, a większość projektów ma szczegółowo zaprojektowane toolkity, które nie wymagają od PM specjalnego wysiłku umysłowego. Myślę, że mogę polecić :)

Diana

Rozumiem, że opcja pracy zdalnej u Technology Specialist - Power BI nadal aktualna? W ogłoszeniu nawet takim z tamtego roku z jakąś z września podawali, że ona rzeczywiście po pandemii dalej jest, no ale to już było dawno temu. Dlatego chcę się upewnić i zapytać, czy w ogóle trzeba się w biurze pojawiać jak coś?

Jacek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy team leader może wyciągnąć ponad 15?.Czy 16-18k jest realne ?

Ola

Mam do Krakowa 2,5 h jazdy samochodem, chciałabym aplikować do firmy. Jak wygląda opcja pracy hybrydowej? Nie ukrywam, że dojazdy raz w tygodniu taką odległość mogą być uciążliwe, ale czy jest np. opcja dogadania się żeby przyjeżdżać do biura raz w miesiącu? Czy nie wchodzi to w grę? (chodzi mi o dział finansów, controlling, księgowość)

@Ola

Nie ma takiej opcji, niestety kiedys zostalo wprost zakomunikowane ze wiele osob musi dojezdzac, a zatrudniajac sie w Heinekenie powinnismy byc swiadomi ze obligatoryjne jest pojawienie sie w biurze 4 razy w miesiacu

no i tak macie bardzo dobrze
@Ania

to wychodzi ledwo raz w tygodniu w biurze. A po drugie to mnostwo ludzi preferuje prace stacjonarna w biurze anizeli zdalna

Jagoda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie widełki na stanowiskach dot finansów np dział collection?

Hanka

Mam daleko do Krakowa, a zainteresowała mnie praca dla tej firmy. Czy jest opcja pracy 100% zdalnie lub z możliwością przyjazdu do biura max 1-2 razy w miesiącu?

nowa 1
@Hanka

tak, jest taka mozliwość. Kilka osob z zespolu pracuje w pełni zdalnie, a niektore maja obowiazek byc dwa razy w miesiacu w biurze. Do ustalenia a mnegarem.

@nowa 1

Oo, fajnie, że jest taka możliwość. Myślę, że nawet gdyby trzeba było pojawić się raz na jakiś czas w firmie, to przecież też nie problem. A powiedz, zapewniają sprzęt do pracy? Zastanawiam się też dlaczego niektórzy pracownicy mają obowiązek pojawienia się w biurze te 1-2x w miesiącu, a inni nie, z czego to wynika?

nowa 1

Tak, Heineken zapewnia laptopy a dla menagerow rowniez telefony sluzbowe. Nie wiem z czego wynika czestotliwosc obecnosci w biurze. Wydaje misie ze dzialy projektowe maja mozliwosc pracy full remote ale nie znam sczzegolow. Pracownicy maja obowiazek byc 4 razy w mcu w biurze. Wyjatki dotycza osob z innych miast zatrudnionych glownie w pandemii.

@nowa 1

A o tych 4 dniach decyduje szefostwo? Czy pracownik może sobie wybrać, kiedy się tam pojawi? Daj znać, jak to jest z tymi osobami z innych miast... Oni nie muszą wcale pracować z biura? :)

Jak długo trwa rekrutacja? Bardzo długo już czekam na odpowiedź od HR.

Kandydat2
@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aplikowałaś?

Nicki

no raczej mowia ze sa wzrosty spore w finansach i it wiec raczej nie

DisplayHDR

Hej, jakie są widełki na seniora?

Xyz

Czy ktoś może się wypowiedzieć o projekcie digital back bone? Jak wygląda praca w tym projekcie? Póki co mam bardzo mieszane uczucia z rekrutacji...pani z uk dosyć nieprofesjonalna.

Nat_sul
@Xyz

Zależy na jakie stanowisko idziesz do tego projektu. Jest trochę chaos, brak jasnej komunikacji od managementu, częste przesuwanie deadline’ów. Program jest ogromny i pracy mnóstwo zwłaszcza na stanowiskach na poziomie specjalisty, zdarzają się tam jednak ludzie którzy są spoko i można się wtedy jakoś wspierać nawzajem

Sdfdksk

Jak wyglądają premię i podwyżki w HGSS?

Sonia

Hej, to nigdy nie było podwyżek w firmie, czy nigdy - ale w tym roku?:D Każdy je dostaje z góry, czy sa od czegoś uzależnione? Ostatnie opinie o pracy w firmie są różne, trudno mi stworzyć jakikolwiek obraz sobie w głowie. Ty polecasz się tu zatrudnić?:) Chodzi mi konkretnie o stanowisko Technology Specialist - Power BI. Wiesz coś o nim? Bo podobno praca, kwestia nadgodzin itp. zależy głównie od działu?

Od nowego roku chciałem zmienić pracę no i tak się rozglądam, widziałem na jednym portalu, że szukają project managera. Jak tam się ogółem pracuje? Struktura pozwala na jakiś rozwój, firma się rozwija ogólnie? Dajcie znać, czy rynkowe stawki i warunki, jak to oceniacie, bardzo pomożecie, bo tak wyszukiwarka milczy odnośnie konkretów...

Absolutnie odradzam, ciągle nadgodziny, (usunięte przez administratora), oczekiwania że nie będziesz miał życia tylko będziesz pracował cały czas

Alex

To średnio ile takich nadgodzin w przeciągu tygodnia jest? Czy coś się stanie, jeżeli pracownik nie zostanie po godzinach? Chociaż można liczyć na jakąś lepszą stawkę za te godziny?

@Alex

no ja nie mam nadgodzin.. pewno zalezy od zespolu, czy chcesz dorobic za platne nadgodziny ;) i czy faktycznie tej pracy tak duzo ze zespol maly i nie ma ludzi - pewno sa rozne powody nadgodzin lub ich brakow - ja tam chwale sobie bardzo prace w hgss juz od paru ladnych lat.

drivetowin at protonmail com

Jako były pracownik muszę się w całości zgodzić, fajne pierwsze wrażenie, ładne biuro, w szczególności jak ktoś lubi kolor zielony. Ale w mojej ocenie sama organizacja pracy tragiczna, chaos, brak czytelnych procedur, za to tysiące calli, które oczywiście mógłby być emailem itp. Można zapomnieć o nadgodzinach. Co do znajomości polskiego prawa pracy przez tzw. management, to chętnie mogę się podzielić bardzo ciekawą historią, (usunięte przez administratora) Również najgorsze miejsce w którym pracowałem, stanowczo odradzam, no chyba, że ktoś chciałby się pobawić w sapera, to jak najbardziej :).

Wymaga się siedzenia w pracy aż tyle godzin? A co jak ktoś się zmyje do domu po standardowych 8h pracy? Ponosi jakieś konsekwencje? Te nadgodziny to wam w końcu płacą w tej zaniżonej stawce czy nie płacą ich w ogóle?

CORE and DBB past enjoyer

Jak zmyjesz się po 8h, a nie jest dowieziony np. kolejny “kamień milowy CORE”, to Ty będziesz miał problem. Jednocześnie zapomnij o nadgodzinach, a jak zapytasz kierowniczki co z tym zrobić, to ususzysz, że to Twój problem, że się przepracowujesz, “bo przecież możesz wyjść po 8h” :). A kto zrobi pracę? Pewnie jakieś magiczne pacynki albo insze boro-stwory :).

Tak, mój projekt był nowy, managerowie KOMPLETNIE go nie przygotowali, jak zgłaszałem że są dziury w procesie i tego i tego nie wiadomo, to dowiadywałem się że jakoś to będzie, że "it's not a rocket sciencie" i że od tego że nie przywieziono mu piwa jeszcze nikt nie umarł. Oczywiście jak projekt się zaczął to wszystko leżało, zaczęło się ciśnienie że oczekiwano od nas więcej i że czemu sobie stanowiska pracy nie przygotowaliśmy, kiedy nie było to naszym obowiązkiem tylko managerów, którzy za to też brali pieniądze. Oczekiwania były żebyśmy pracowali od 8-16, ale praktycznie codziennie wrzucano nam calle o 17, a o 19 potrafiła do mnie pisać/wydzwaniać managerka że coś jest jeszcze nie zrobione. Jak mówiłem jej że nie jest fizycznie możliwe odpisywanie na 500 (sic!) maili na godzinę to dowiadywałem się że chyba sobie nie radzę i jestem "niedojrzały do tej pracy". Mimo ustawiania calli po godzinach pracy na pytanie czy można sobie to wpisac jako nadgodziny dowiadywałem się że nie, bo to przecież tylko call i niczego ważnego tam nie ustaliliśmy. No i tak, miałem wrażenie że w pracy jestem cały czas. Raz jak byliśmy na delegacji pracowaliśmy od 8-22 w biurze, na następny dzień przyszedłem o 8, wyszedłem o 16 bo chciałem odpocząć i też mieć trochę życia prywatnego, to był(usunięte przez administratora) że nie biorę mojej pracy na poważnie.

Zdziś

Czyli za te dodatkowe godziny, tak jak pisałeś, np. o 17, nie płacono Wam? A może był za to jakiś dodatek albo chociaż jakaś premia na koniec miesiąca, bo widzę, że praca była bardzo wymagająca i potrzebna była stała dostępność ... A powiedz, jak to wyglądało finansowo, na jakie zarobki mogłeś liczyć?

@Zdziś

Nie, początkowo managerka mówiła nam żebyśmy pisali żenujące "wypracowania" co dokładnie robiliśmy że musieliśmy zrobić te nadgodziny, a następnie albo to uznawała albo nie, zazwyczaj nie, a po jakimś czasie już w ogóle nie. Żeby było jasne, częśc tych nadgodzin była robiona bo były ustalane calle znacznie po godzinach pracy, właśnie przez managerkę, która w ogóle nie rozumiała konceptu tego że ktoś chce skończyć pracę o czasie i ma jeszcze jakieś inne życie. Zarobki niby były spoko, koło 10k, ale w sumie nie za taką pracę i takie wymagania co do pracowników.

Jakie stanowisko takie zarobki? Na reke?

Zostaw merytoryczną opinię o HEINEKEN Global Shared Services - Kraków

• Jak się pracuje w HEINEKEN Global Shared Services?

Zobacz opinie na temat firmy HEINEKEN Global Shared Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HEINEKEN Global Shared Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HEINEKEN Global Shared Services?

Kandydaci do pracy w HEINEKEN Global Shared Services napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HEINEKEN Global Shared Services