HEINEKEN Global Shared Services

Kraków

Opinie o HEINEKEN Global Shared Services

Agata

@tomik, więc masz rozeznanie w całej branży. Tak jak napisałam wcześniej trudno o podanie stawki bo wiele rzeczy od tego zależy i na pewno musiałbyś pójść na rozmowę do HEINEKEN Global Shared Services. Jeśli chcesz się tylko sprawdzić to w sumie nic nie tracisz sprawdzając ich warunki.

Agata

@Tomik raczej nikt nie będzie Ci w stanie podać konkretnej sumy, bo na stanowiskach tego typu - to już wygląda często bardzo różnie. Warunki ustalane są w wielu firmach indywidualnie i nie powinno traktować ich jako kalki, na swoje ewentualne zatrudnienie. Pracowałeś już wcześniej na takim stanowisku? To na pewno jest ważne w aspekcie wynagrodzenia.

Tomik
@Agata 15.09.2017 08:47

@Agata tak jestem team leaderem w innej korpo, też finanse. Mam 8 na rękę, w HKN podobnie, wiecej? Bo za mniej roboty zmieniał nie będę;)

Tomik

Na jakie stawki na rękę może liczyć w HKN team leader?

Agata

@ddd a gdzie znalazłeś taką rekrutacje? W sieci jest naprawdę sporo ogłoszeń o pracy w HEINEKEN Global Shared Services, ale tego powyższego nie mogę zlokalizować. Jak wygląda oferta stanowiska?

ddd

ktoś może startował na stanowisko data analyst?

pr3z3$
@ddd 27.08.2017 14:11
ktoś może startował na stanowisko data analyst?

pewnie ty skoro pytasz

Agata

Dziękuje za wytłumaczenie @kropek, to zmienia postać rzeczy, dzień próbny kojarzy się z pracą przez osiem godzin, natomiast praca przez godzinę, nie jest niczym wymagającym, a nawet dobrym ze względu na to, że można zobaczyć jak praca w HEINEKEN Global Shared Services wygląda. Na jakie benefity pozapłacowe może tutaj liczyć pracownik?

Kropek

@Agata @Krakowiaczek "Dzień próbny" to tak naprawdę godzina w firmie spędzona z jakąś osobą z teamu w trakcie pracy. Nie jest płatny, jest elementem procesu rekrutacyjnego i ma na celu raczej pokazanie kandydatowi w jaki sposób wygląda praca w dziale. Dzięki temu wiesz, czego możesz się spodziewać :) @ira Rozmowa częściowo po angielsku, myślę że to zależy głównie od tego czy np. Twój przyszły team leader jest obcokrajowcem. Jeśli nie to prawdopodobnie wprowadzenie będzie po polsku ;)

Agata

W dzisiejszych czasach, nic dziwnego, że firma chce sprawdzić jak dana osoba pracuje @Krakowiaczek . Czasem po jednym dniu widać, czy ktoś się nadaje, czy nie. Dla pracowników liczy się też informacja, czy taki dzień jest płatny?

Kropek

Hej hej, po rozmowie w biurze tego samego dnia po południu dostałam telefon zapraszający na dzień próbny. Rekrutowałam się bez polecenia- firma prowadzi masę zewnętrznych rekrutacji, wystarczy sprawdzić na pracuj.pl. Rozwojowo nie jest najgorzej, ale mogłoby być lepiej. Firma ściśle trzyma się zasady, że dopiero po roku na danym stanowisku jesteś brany pod uwagę przy przyznawaniu awansów (te są co kwartał) i dopiero po roku możesz rekrutować się do innego działu. Rok to i dużo i mało, w zależności z jakim doświadczeniem przychodzisz i jak bardzo śpieszy Ci się wyżej :)

ira
@Kropek 11.08.2017 21:31

a zdradzisz do jakiego działu kandydowałeś i o co mniej więcej pytają na rozmowie? czy w całości jest po angielski?

Krakowiaczek
@Kropek 11.08.2017 21:31

Dzień próbny? Bez sensu trochę, jak oni są w stanie ocenić cokolwiek po jednym dniu próbnym...

Peter Pan

Aplikowalem do HKN. Poproszę o opinię czy warto? Chciałbym się zahaczyc na dłużej, czy można w tej firmie rozwinąć swoją ścieżkę kariery?

???

a ja mam pytanie, czy do Heineken można w ogóle się dostać bez polecenia? czy nie ma szans?

plim

Jak długo czekaliście na odpowiedź po rozmowie w biurze?

Agata

W Internecie można znaleźć tylko maila oraz adres w Krakowie @Amelka to są najbardziej wiarygodne źródła kontaktu z nimi aktualnie.

Krakus

Na stanowisku manago jest szansa na 15k lub więcej ?

TL
@Beata 16.05.2017 18:53
to zależy na jakim managerze? Team leader, proces manager i w którym dziale,.

A ile ma team leader?

CAP
@TL 18.08.2017 23:34
A ile ma team leader?

@beata 15cm.

zenua

Po umowieniu na rozmowę nie dzwonią. Brak profesjonalizmu !

Michel

Podbijam pytania Edison, tyle, ze stanowisko OtC Administrator z biegłym francuskim. Pzdr!

Edison

Hej, jest w stanie ktoś podrzucić średnie zarobki na stanowisku OtC Administrator tylko z angielskim?

A
@Edison 20.02.2017 20:16

Administrator - 2900-3200 netto

Pusia
@A 06.04.2017 22:23
Administrator - 2900-3200 netto

Stawki trochę wyższe, tyle ma Junior. Admin o kilka stóweczek więcej :)

MW

Marlon brand0
@MW 21.10.2016 12:54
czy w Heineken jest homeworking ? mam 2 lata doświadczenia PTP niemiecki + angielski i szukam czegoś ciekawego...

To zalezy od dzialu. W dziale BPM tak. W pozostalych niema opcji home working. No.. oprocz stanowiska team leader

MW

frtyfry

Podpinam się pod pytanie o to, jak wygląda rekrutacja na stanowisko PtP administrator i czy warto sie tam w ogole pchac z rocznym doswiadczeniem w AP? (w ogloszeniu nie jest sprecyzowane ile doswiadczenia wymagaja). Na jakie realne stawki mozna liczyc na tym stanowisku z dwoma jezykami?

Magic
@frtyfry 22.09.2016 06:47

To zalezy na jaki stopien , jak dobrze wynegocjujesz to 5-6 brutto

Pusia

Hej, Wie ktoś może jak wyglądają testy z wiedzy OtC na stanowisko OtC administator? Są to bardziej zadania teoretyczne? Jeśli ktoś brał ostatnio udział w procesie rekrutacyjnym to będę wdzięczna za wskazówki.

Kielek
@Pusia 11.08.2016 12:19

Rozmowa z liderem zespolu i rozmowa HR. Oprocz tego jakies banalne testy. OtC wymaga raczej typowej dla tego dzialu osobowosci tj osoba bardzo otwarta wygadana pozytywna energiczna itd.

xyz

Witam, czy mógłby ktoś napisać coś więcej o procesie rekrutacyjnym?

Zuzka

Hej;) Szukam informacji dotyczących procesu rekrutacyjnego do Heinekena. Czy jest jakaś osoba, która ostatnio była rekrutowana i może podzielić się wskazówkami z czego warto się przygotować i jak ten cały proces wygląda? Z góry dzięki za odpowiedź.

marlon brand0

Witam pracuje w firmie od ponad dwoch lat. Bardzo fajne zarobki (netto od 2.500 zl na start), bardzo fajna atmosfera, MNOSTWO eventow i imprez firmowych; pod tym wzgleden to chyba najlepszy pracodawca w krakowie jezeli chodzi o te wszystkie korporacje. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Duzo obcokrajowcow. Co do wymagan to Ang na poziomie minimum dobrym, znajomosc SAP i chec wprowadzaania zmian (upsrawnien do procesow). W firmie sa 4 podstawowe dzialy: PtP (dostawcy, platnosci, bardzo duzy kontakt z firmami zewnetrznymi; spory dzial, duzo sie dzieje, ogolnie ciekawie), OtC (klienci, zamowienia, mnosto telefonow z pubami, hurtowniami, sklepami; najwiekszy dzial. BARDZO DUZO telefonow, ogolnie bardzo dynamiczna praca. Odradzam osobom spokojnym i flegmatykom, polecam za to osobom), RtR (ksiegowosc glowna; Excel, SAP, Excel, SAP i tak w kolko. praktycznie zerowy kontakt z zewnatrz; polecam osobom spokojnym. Malo maili, garstka telefonow. Praca wymagajaca bardzo duzej skrupulatnosci i dokladnosci). BPM (wyzsza szkola jazdy; dzial zajmujacy sie tworzeniem budzetu dla poszczeglnych browarow na terenie calej Europy. Ogrom pracy, bardzo wymagajacy dzial ale i tak najlepiej platny. No i HR w ktorych sa mile panie :)

Amelka
@marlon brand0 16.11.2015 13:54

A ja mam pytanie, czy istnieje możliwość skontaktowania się z osobą z działu HR lub komunikacji w firmie? Chciałabym zasięgnąć pewnych informacji bezpośrednio.

Zostaw opinię o HEINEKEN Global Shared Services - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEINEKEN Global Shared Services