Opinie o HEINEKEN Global Shared Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HEINEKEN Global Shared Services. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HEINEKEN Global Shared Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HEINEKEN Global Shared Services w Kraków

xx

Hej, na jakie zarobki można liczyć w księgowości, np. jako OTC Specialist? 7000 brutto jest realne?

Aaaaaaaa
@xx

Sadze ze 6300 to max

Heniek

Spoko firma, kasa ok,socjal ok, bonusy świąteczne, premie (to zależy od działu). Najlepszy aspekt to bardzo fajni ludzie - koledzy z zespolu. Menagier mógłby być lepszy. HR rozwlekło mi rozmowy kwalifikacyjne na 1.5 miesiąca, co jest trochę na minus. Codzienny kontakt z językami, można się wiele nauczyć, różne szkolenia, learningi. Wiele osób jest generalnie zadowolonych. Ostatnio też zapowiadają jakieś fajne zmiany dla pracowników, widać, że coś tam działają, próbują, no ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Myślę, że warto - fajna, rozpoznawalna na świecie marka.

Czy HEINEKEN Global Shared Services ma ściśle ustalone godziny pracy?

JR

zależy od zespołu

M

Czy jest mozliwosc pracy zdalnej z zagranicy?

JR
@M

z tego co pamiętam to nie ma takiej możliwości (kwestie podatkowe)

3 miesiace 4 rozmowy oferta nie zblizona nawet do moich wstepnych wymagan 3k roznicy UoP zamiast B2B strata czasu

ogolna rozmoawe o podejsciu do DG

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
klementyna

Czy orientuje się ktoś jakie są widełki na stanowisko "Junior Collections & Disputes Specialist with Greek"? Ile można najwięcej negocjować?

Ela
@klementyna

4-4500/PLN netto.

Magdalena
@Ela

4500 netto za język grecki? Trochę to mało zważywszy na małą popularność tego języka, więc ja jakbym umiała to żądałabym więcej. Tak myśle :)

Fair
@klementyna

Cześć , na jaką stawkę można liczyć na stanowisku mid w finansach z jezykiem angielskim ?

TKA

Jeśli chodzi o plusy to fajnie, że jest dużo kontaktu z językami obcymi oraz możliwość pracy zdalnej. Dobrze zorganizowany proces rekrutacji. Super osoby w zespole. Standardowe benefity. Wyjścia firmowe. Dobra praca na start. Niestety ilość pracy nie jest adekwatna do liczby obowiązków przypisanych do danej osoby i zespołu. Firma wymaga żeby wszystkie obowiązki były wykonane bez robienia płatnych nadgodzin. Wiele osób zostaje więc po pracy i robi za darmo... Duża presja nałożona na pracowników. Problemy z komunikacją i współpracą z oddziałem za granicą. Kiepskie szkolenie, mało praktyki, dużo teorii. Szybka rotacja pracowników. Możliwe, że w innych działach jest inaczej, lepiej. W moim niestety nie było zbyt dobrze.

Teresa
@TKA

Benefity standardowe, tzn jakie? :)

TKA
@Teresa

Luxmed, miltisport etc. nic więcej co jest w innych firmach.

Magdalena
@TKA

To i tak dużo, nie uważasz? Niektórzy mogą tylko pomarzyć o takich rzeczach. Sama zazdroszczę multisporta :)

kandydat

Jakie widelki na pozycje Senior Project Specialist? Bylbym bardzo wdzieczny za informacje!

Gosia

Jak wyglada rekrutacja na stanowisko starszego księgowego do GL, jakich pytań można się spodziewać ?

Old employee

Widzę że opinia starych pracownikoe się liczy i wprowadzili stanowisko Specjslisty wreszcie:) na jakie zarobki można liczyć jako Specjalist w działach OTC czy AP?

Dobre pytanie
@Old employee

Stawki są skrajnie różne. W OTC znam ludzi z 3500 brutto i 4000 na rękę. A wszystko juniorzy

Ala
@Dobre pytanie

A ile ma Otc Admin?

@Dobre pytanie

Nie wierze w juniora otc z 4000 netto. Nie ma opcji . Tak samo jak w 3400 brutto tez nie wierzę.

Yallo78
@Lol

Ja nawet ma adminie nie dobiłem do 3500 netto.. A ile powinienem mieć?

Bronisław
@Lol

Czemu nie wierzysz? To ile byś oczekiwał na tych stanowiskach? Podał widełki, więc różnie może być, coś pomiędzy też będzie ok.

Tomasz
@Bronisław

Te widły są z czapy moim zdaniem

@Bronisław

Nie wierze bo 4000 netto to jest 5500 brutto ... na juniorze po prostu nikt tyle w otc nie dostanie... tak samo jak 3400 brutto to znowu przegięcie w 2 stronę bo w hgss nikt za 2700 nie pracuje . Widelki poprawne to 4200 - 4800 max brutto . Jak ma ktoś więcej to ma admina nie juniora .

Bobek
@Lol

Admin napewno może mieć 3000,3200 netto ale czy więcej nie wiem:)

Ex
@Lol

Niestety na swoim przykładzie wiem, że można mieć 3400 brutto na juniorze.. będąc zatrudnionym w tym samym czasie co osoby że stawka 4300 na tym samym stanowisku..

Hej

Mój komentarz dotyczy przebiegu procesu rekrutacji - bardzo nieprofesjonalne podejście działu HR, nie raczą nawet poinformować kandydata, którego przepuścili przez całe sito rekrutacyjne (dwie rozmowy telefoniczne po polsku i angielsku + rozmowa z Team Leaderem po polsku, angielsku i w języku docelowym), czy dostaję pracę, czy nie. Pomimo zapewnień Team Leadera, że ktoś mnie poinformuje o wyniku mojej rozmowy kwalifikacyjnej, nikt nie pokwapił się tego zrobić. Wystawiają stale te same oferty pracy, bo mają bardzo wysoką rotację na stanowiskach, które skądinąd wymagają bardzo dużego zaangażowania oraz nakładu pracy przy bardzo niskich zarobkach (przy biegłej znajomości dwóch języków obcych i pracy na pełen etat proponują minimalną krajową). Zdecydowanie odradzam szukania tam pracy..

2800 brutto
@Hej

Zaproponowali Tobie 2800 brutto czy siejesz fake newsy?

Hej
@2800 brutto

Zaproponowali, że tyle mogą mi zaoferować.

Maryna89
@Hej

Ja dostalam 3200 brutto na poczatek ale to i tak malo nawet z jednym jezykiem wiec teraz pracuje gdzie indziej.Pracy duzo i odpoeiedzialnosc zrzucana na pracownika, jesli sami nie wiedza jak cos ogarnac powiedza musisz sam jakos dawac rade.Jak coverujesz to tez musisz dac rade gdy nie bylo powoly teamu.Po jakims czasie juz mialam dosc :)

Nickola
@Hej

Ciesz się że nie dostałaś tej odpowiedzi ! Heniek jest takim samym kołchozem jak i pozostałe . Jeśli miły Ci czas wolny to poszukaj pracy gdzie indziej . Tu tylko overtime za overtimem ;-)

Ciekawe
@Hej

Znam kilka osob, które pracowały w Heinekenie, a obecnie sama tam pracuję i nikt nie zarabia tak małej kwoty jak najniższa krajowa, tylko wyraźnie więcej. Chodzi o pracę z dwoma językami obcymi. Podobno w innych firmach można zarobić więcej, ale tutaj można się sporo nauczyć nie mając wielkiego wcześniejszego doświadczenia. W moim dziale ludzie też są bardzo w porządku, więc na ten moment jestem zadowolona i nie rozumiem tak niskiej oceny tutaj.

Mimosa
@Nickola

Znam była tlke Heinekena i ona mówi Heineken to (usunięte przez administratora) juz pracuje gfzies ndziej. Heniek słabo wypada na tle konkurencji obecnie.

Mimosa
@Ciekawe

Mozesz powiedzieć jaki to przedzial za dwa języki? Czy to jest mocne C1 czy tylko maile?

niki
@Hej

Może mają ten chory system "poleć znajomego"? i wtedy znajomi znajomych dzielą się bonusem z HR, a znajomek spada z roboty, by kolejny bonus wpadał?

Major
@niki

Wystarczy też też znajomek wpadnie pod znajomego TLa i już dostaje extra premie uznaniowe które nie są wogole jasne. Szybciej też o awans czy lepsze portfolio, lepsze zmiany czy wolne święta. Sprawdzone.

Yolanda

A może mi ktoś powiedzieć po co są te końcowe rozmowy z HR? Czy warto podać powód dla którego rezygnuje się z pracy czy jednocześnie jest to gdzieś przechowywane w informacjach o tej osobie na długie lata? Bo chętnie powiedziałabym co usprawnić ale jeśli jest to przechowywane to zamykam sobie drzwi na powrót :)

Rafał
@Yolanda

To po co się zwalniasz jak chcesz wrócić? Myślisz że jak powiesz co usprawnić, to firma na twoje życzenie to zrobi? Raczej długo poczekasz, aż coś się zmieni.

@Rafał

Dużo osób w henku tak robiło :) a no dlatego że co roku jest inny budżet i czasem łatwiej dostać podwyżkę zwalniając się i wracając niż siedząc na miejscu bo wtedy jej nie dostaniesz sprawdzone na wielu przykładach. Smutne ale prawdziwe dla wielu zresztą korporacji.

Halina
@Yolanda

Nie rozumiem, czyli nowi pracownicy dostają więcej na umowie niż starzy? Próbowaliście to wyjaśnić kiedyś? Ja bym nie odpuściła.

@Halina

Tak było w wielu przypadkach że zwalniające się osoby wróciły tylko po to aby podwyższyć stawkę bo wewnatrz firmy było to ciężkie i trzeba się wykazać a budżety na każdy rok są inne więc często osoby które się szkoliły miały lepsze bądź te same warunki co starsi pracownicy, niezbyt fair dlatego ja też się zwolniłam. Nie mogłam się do tego odnieść oficjalnie ponieważ każdy podpisywał klauzulę o tajności Plac ale nie wiem na ile ona powinna być ważna prawnie bo w ten sposób właśnie te zarobki są tak nierówne.

MoniczkaKitka
@Rafał

Mylisz się :)

Magda

Ta firma ma bardzo niskie standardy i nie polecam jej nikomu, kto nie przymiera z głodu. Oszukiwanie na rozmowie kwalifikacyjnej poparte kłamstwem w liście intencyjnym - po okresie próbnym okazuje się, ze Cie degradują na niższe stanowisko i dają umowę na rok, choć przez całe 3 miesiące okresu próbnego wszystko było „świetnie”. Brak jakiegokolwiek wdrożenia do roli, ale oczekiwania perfekcyjnej pracy bez błędów od dnia nr 1. HRy najgorsze jakie w życiu widziałam. Brak reakcji na feedback o braku onboardingu do roli, jak nie wyślesz 15 maili to mas policzone 20 dni urlopu na rok itp. Managerka nie czuje się w ogóle odpowiedzialna za nic i tez niewiele potrafi. Oczekiwanie nadgodzin codziennie do wieczora. Ludzie zestresowani, atmosfera nieciekawa.

@Magda

a Ty na pewno pracowałaś w Heinekenie w Krakowie? :-) HR ... Umowa Managerka ... no dobra jestem w stanie uwierzyć ,że abo die nie dogalas albo coś nie pyklo ale w zestresowanych ludzi i beznadziejna atmosferę nie wierzę bo te 2 aspekty dosłownie wszędzie są spoko.

Olaf
@Lol

O jakim dziale mówisz? Jeśli chodzi o moje doświadczenia z Tłami to były różne jeden potrafił załatwić wszystko drugi mówił że się nie da :) więc widać że wszystko zależy głównie od tej osoby która zarządza. Bywało i tak że było zgłaszane ze praca jest nierowna i nikogo to nie obchodzilo, manager awansował a pół zespołu odeszło. I dzieje się tak do dziś bo nikt nie chce z tym nic zrobić tylko lepiej trącić ludzi i rujnować zespoły czego osobiście nie rozumiem.

MoniczkaKitka

Jeśli chodzi o plusy: -ładne biuro, piątkowy bar, -fajne imprezy i eventy, poznałam dużo fajnych ludzi, -dobry poziom językowy, dużo wewnętrznych ciekawych szkolen Minusy: -zależy od działu ale raczej duży mickromanagement i brak możliwości podejmowania własnych decyzji -mało awansow a jeśli takie są nie są dość jasne, raczej obiektywna ocena TLa, stawki też niezbyt konkurencyjne do stawek w innych firmach.Okazuje się że premie mogą się różnić tak samo jak zmieniają się leaderzy. Jak to możliwe że przy jednym dostaje się premie rzędu 2 tys a z drugim 500 zł? Oznacza to że zawsze był taki budżet ale pieniążki ładowały po znajomości skoro jeden nie wie ile dostał drugi. Przy awansach też propononowane różne kwoty różnych osobom nie takie same., spora nierówność Plac. -bardzo dużo pracy 1etat=1.5 do roboty a za tym nie idą podwyżki lecz ostatnio ciecia

BellaDonna

Czy ktoś może podpowiedzieć jakie zarobki można negocjować na Stanowisku Seniota w Ptp RtR OTC? Czy są jakies zmiany na lepsze podwyżki w ostatnim czasie? Dzięki za odpowiedź.

Chiefaccountant

Aplikowałam na Chief Accountanta, już w maju - zero odzewu, podałam 12000 brutto miesięcznie - cały czas widzę to ogłoszenie na pracuj i linkedin. Płacicie za głównego tak mało czy to ogłoszenie wirtualne?

@Chiefaccountant

Może za mało podałaś

bryku

dalej jak kołki trzeba siedzieć w biurze czy praca zdalna możliwa?

X
@bryku

Zdalna/hybrydowa. Możesz przyjść do biura jeśli chcesz (trzeba zgłaszać wcześniej)

Bronisław
@X

A jak oceniasz atmosferę panującą w HEINEKENie? Podejście kierowników do pracowników? Zdarzają się jakieś spięcia czy jest raczej spokojnie pod tym względem? Czy przełożeni pomagają rozwiązywać konflikty? :D

Lula
@Bronisław

Pewnie zalezy od dzialu.w moim jest spoko atmosfera

@Bronisław

Pewnie się jakieś zdarzają jak to miedzy ludźmi. Poza standarowym rtr vs ptp to wewnątrz streamow raczej rzadkośc. Słyszałem o pojedynczych przypadkach ale nigdy nie na jakąś epicka skalę. Ja mam jak najlepsze doświadczenia. Co do kierownictwa to dla mnie same pozytywy ale może akurat na takich trafiłem.

Katia

Czy będąc na stanowisku Administrator możliwa jest podwyżka większa niż inflacyjna (np.20%)? Jakie jest maksymalne wynagrodzenie o jakim słyszeliście na tym stanowisku?

Zuzi
@Katia

Nie ma czegoś takiego

@Zuzi

To bardzo dziwne bo ja dostałem taką podwyżkę inflacyjną... bonus do neta za home work tez

Koj

Jak wyglada proces przejscia z juniora na admina?

Xyz
@Koj

Podpinam się do pytania, czy wiąże się to z podwyżka?

Nik
@Koj

Jak robisz coś ponad obowiązki juniora i oganiasz coś ekstra to dostajesz awans bo przekraczasz oczekiwania. Dostajesz tez podwyżkę.

ughr

Jak wyglada praca na stanowisku Juniora . Prosiłabym o informację, czy pracuje się na jakimś "wewnętrznym programie" ? Jak wyglada wymóg znakomości EXCella ? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Yep
@ughr

Dużo nauki an początku po 2 tygodniach mniej więcej ogarniasz . Po2 miesiącach na spokojnie. Pracuje się głównie na SAP. Excel jak wszędzie, cos trzeba umieć ale bez przesady w większości styknie basic vlookup.

Xyz

Jak wygląda przejście z juniora na admina? Odbywa się to automatycznie i wiąże z podwyżka?

Yep
@Xyz

Nie odbywa się automatycznie tylko zależy od jakości pracy impovemntow itp. Awans = podwyzka

Zostaw merytoryczną opinię o HEINEKEN Global Shared Services - Kraków

• Jak się pracuje w HEINEKEN Global Shared Services?

Zobacz opinie na temat firmy HEINEKEN Global Shared Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HEINEKEN Global Shared Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HEINEKEN Global Shared Services?

Kandydaci do pracy w HEINEKEN Global Shared Services napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HEINEKEN Global Shared Services