Opinie o HEINEKEN Global Shared Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HEINEKEN Global Shared Services. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HEINEKEN Global Shared Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HEINEKEN Global Shared Services w Kraków

LALAL

czy w Heinekenie jest bonus za polecenie nowego pracownika?

Nik
@LALAL

Jest. Wysokość jest zależna od tego na jakie stanowisko wejdzie polecana osoba. Junior to chyba 2000 brutto admin 3000

Bibka12
@Nik

Ok a teraz czy znacie kogoś takiego kto realnie dostał ten bonus? :)

Yep
@Bibka12

Znam. Tak dostałem osobiście

Maxiu

Ktoś napisał o postwie roszczeniowej. Cóż dodam tyle że teraz panie w Lidlu na kasie zarabiają 3500 netto a my pracujemy w międzynarodowej korporacji... To już indywidualna kwestia czy lepiej więcej wymagać czy siedziec tutaj.

lumilu

Jakie zarobki na Stanowisku Juniora? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Czy angielski na poziomie B1/B2 wystarczy? Czy trzeba wcześniej mieć doświadczenie w pracy w SAP'ie bądź excelu?

Mike40

Czy są jakieś podwyżki czy dalej strategia cięcia kosztów?

Viola
@Mike40

Koszty cięte na każdym kroku. Niestety wynagrodzenia poniżej średniej krakowskiej, więc ludzie po podwyżki idą do konkurencji

3 miesiace 4 rozmowy oferta nie zblizona nawet do moich wstepnych wymagan 3k roznicy UoP zamiast B2B strata czasu

ogolna rozmoawe o podejsciu do DG

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nowa

Cześć wszystkim! Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Transport Team Lead w firmie Heineken ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, będę bardzo wdzięczna.

Previous Worker

Zacznę od plusów : atmosfera fajna, mili ludzie, piątkowe imprezy w barze nie do podrobienia. Firma robi dużo prezentów i imprez dzięki czemu ludzie się socjalizują. Rzadko jednak zdarza się znaleźć tam kompetentnych ludzi na wysokich stanowiskach. Zarobki niestety bardzo przeciętne nie zależnie od grade'ów (stanowisk). Trzeba się naprawdę wykazywać, żeby dostać awans a podwyżki liche (mnie uraczono max 1000 zł brutto podczas awansu). Plusem są jednak wysokie bonusy roczne ale trzeba być w odpowiednim departamencie żeby być do nich uprawnionym. W firmie tej można też zrobić fajne doświadczenie i nauczyć się wielu użytecznych rzeczy, które pomogą w przyszłości ubiegać się o konkretne stanowiska. Niestety firma ta bardzo mocno oberwała przez pandemie COVID i ma ogromne problemy więc raczej spadnie do korporacji drugiej kategorii jeśli już nią nie była. RIP

Wena
@Previous Worker

Chyba każda korporacja ma teraz problemy więc każdą czeka ten sam los....

Niepolecajka
@Wena

Mam znajomych po różnych korpach i nie słyszałam żeby w którymś dołożyli pracy, bo firma zamknęła oddział w Indiach i wszystko wróciło do Polski, przy zbyt małej ilości nowych osób. Jednocześnie wstrzymali awanse, podwyżki, bonusy, benefity, nie wypłacali nadgodzin, a to się dzieje w Heineken. Masz siedzieć dopóki nie zrobisz, nie ważne, że roboty jest dla trzech, najlepiej w ogóle nie wpisuj OT, albo jak już musisz to odbieraj tylko na papierze. Jedyne co znam z innych firm, to wybranie bieżącego urlopu. W porównaniu do jawnego wyzysku w Heńku to żaden problem, zwłaszcza, że w H. jak jesteś na urlopie, to dalej się podłączasz do systemu.

Ola
@Previous Worker

W ktorych departamentach sa te bonusy roczne?

Ila
@Niepolecajka

Niestety nadgodzin nie chcieli placic wogole tak samo jak nie bylo dodatku za prace popoludniowa( w shellu praca od 12 to dodatek do pensji).Sa firmy ktore nie maja problemu z placeniem nadgodzin wiec nie wiem czemu tu nie ma na to zgody.

Momo
@Niepolecajka

Niestety totalnie się zgadzam.

Miti
@Momo

Niestety. Zgadza się. Brak płatnych nadgodzin a pracy jest za dużo na przypadającą ilość osób w zespole. Robienie nadgodzin do odbioru nie ma sensu skoro to co nadrobisz potem stracisz przy odbiorze i znowu jesteś do tyłu z pracą.

Oila
@Previous Worker

W którym depcie są te roczne bonusy? Czy są one dodatkowo oprócz tych półrocznych?

Bushido

Powiem tak straszny wyzysk. Bardzo dużo pracy a mała pensja. Brak stałych określonych awansów. Możesz awansowac albo nie. Częste nadgodziny które trzeba odebrać. Ciągle za mało ludzi. Przecież po co wiecej ludzi zatrudniać i pomóc skoro są tacy co zaakceptują pracę po 10h za te kwoty. Ogolnie na niższych stanowiskach nie polecam.

Aikida
@Bushido

Niestety mam takie same doświadczenia. A szkoda bo profil firmy fajny.

CaaS

Witam, jak się przedstawia atmosfera w Heinekenie w dziale IT?

Lod

Najgorsza firma pod względem kontaktu I Rekrutacji. hr to jakaś porażka. Jak w PKSie. Obudźcie się, działajcie szybciej, nie przyjąłem ofertę bo uważam trzymanie kandydata tak długo bez odp za skandal. Ani maila ani Feedbacku a potem tel po miesiącu. Maskra

Klementyna

Cześć, Czy ktoś pracował lub pracuje na stanowisku Junior Administrator z językiem obcym? Jak w praktyce wygląda praca na tym stanowisku? Czy jest dużo telefonów od klientów? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Wera
@Klementyna

Pracowałam jako Junior RtR Administartor i niestety mam raczej negatywne doświadczenie z tej współpracy. Ja i parę innych osób na tym stanowisku odeszło po paru miesiącach, co może świadczyć o tym jaki był opis zadań a jak to wyglądało w praktyce. Na rozmowie miałam powiedziane o 1-2 godz nadgodzin na koniec m-ca, a w praktyce to siedziało się codziennie po kilka ZA DARMO. Niby można było je sobie "odebrać", ale w praktyce było ciężko, bo przecież Twoje zadania muszą zostać wykonane... Na plus to niektóre osoby z zespołu, które dużo mi pomogły, bo pracy było coraz więcej.

Marni
@Klementyna

Zalezy na jaki kraj.UK bardzo duzo, nieraz odkalado sie telefon a polaczenie bylo jedno za drugim...wiec po jakims czasie jest to bardzo meczace i trzeba to lubic napewno.

N.
@Klementyna

Junior juniorowi nierówny. Na RtR nie było u mnie kontaktu z klientem, tylko maile z zagranicznymi oddziałami firmy. Dużo pracy i nadgodzin, gdzie pracownicy są często zmuszani do fikcyjnego odbioru, żeby firma nie musiała wypłacać. Nacisk jednocześnie na "zrobienie swojego" i odbiór urlopu zaraz po nadgodzinach, dodatkowe zadania w Polsce po rezygnacji firmy z Indii, zero podwyżek z tego tytułu, za mało nowych osób żeby praca szła sprawnie. Zawieszone awanse, benefity, bonusy. Przy rozmowach o podwyżce usłyszysz, że trzeba było na początku lepiej negocjować. Najlepiej zmienić pracę. Ogromna rotacja pracowników, nawet zdarza się, że ci co mieli przyjść rezygnują jeszcze przed pierwszym dniem. Firma ma problemy ze znalezieniem nowych ludzi, bo inne korpo w KRK dają lepsze warunki.

Bajka89
@N.

Dokladnie.Firma nie chce wyplacac nadgodzin a jesli sie nie wyrobisz uslyszysz ze to twoja wina bo zle sam ogarniasz i dysponujesz swoim czasem wiec zaproponuja ci szkolenie Time Management.Ja juz dawno olalem ten bullshit bo doskonale wiedzialem ze to nie prawda, a jak takie cos bylo zglaszane bylo zamiatane pod dywan przez TL ba! teraz w nowej firmie mam platny overtime i nie ma problemu z jego braniem kiedy potrzebuje okazuje sie ze mozna tylko trzeba bylo zmienic prace.Niestety.Lubilem ludzi w swoim Teamie, kontakt z jezykiem i szkolenia w Heineken i uwazam je na dobrym poziomie.Ale w dobie nowo powstajacych firm i hubow IT niech nie licza ze ktos uwierzy w takie bajki i nie odejdzie przy takim natloku obowiazkow.

Ciekawa
@N.

Jakie są zarobki z dziale RtR? Ile powinien negocjować junior? Doświadczenie w księgowości jest, ale nie z księga główna

quest

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć nt. stanowiska data migration specialist? jakie są zarobki na tym stanowisku?

Sasza

Czy ktoś byłby w stanie powiedzieć jakich pytań spodziewać się na rozmowie na stanowisko Junior OtC?

Verka

Jakie zarobki na Stanowisku AP Ar Specialist?

Lolek

Jak wam się pracuje w 2021? Dla porównania Angole karta lunchowa, zwrot paliwa, godzinna przerwa, eventy typu obecnosc na stadionach czy Finałach Mistrzostw Europy:)

Lola
@Lolek

Do tego 35 dni wakacji biuro Edi oraz dodatek do wakacji

Zaineteresowany

Cześć! Czy ktoś mógłby powiedzieć jakie są średnio zarobki na stanowisku junior ptp administrator tylko z angielskim? Rozważam pracę w 2 korpo i chce porównać gdzie mogę dostać więcej. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź!

Ptp
@Zaineteresowany

Podbijam! Też chciałbym wiedzieć na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku.

Admin PtP

@Lol

4600 junior brutto?

Beniowski
@Lol

To ja tyle mialem na adminie..ale mysle ze za nisko negocjowalem. A poniewaz podwyzki nie dostalem juz tam nie pracuje :) czy ktos wie ile zarabia Admin z ang, francuskim czy niemieckim w tej firmie teraz? Ogolnie pracy jest bardzo duzo, nieraz tyle ze brakowalo czasu zjesc kanapke a i tak zwalali na to ze zle organizujesz swoja prace skoro nie wyrabiasz. Tylko ze pracy nie widac bylo konca i nikogo to nie interesowalo i skoro to opinia 3 pracownikow z dzialu na raz to znaczy ze tak jest. Napewno na plus sa szkokenia, ciagky kobtakt z jezykiem ale tak naprawde dopiero w nowej pracy mam spokoj i optymalny natlok zadan.Tu juz sie wyrabiam i nawet mam czas na kawe.

Zenua
@Beniowski

Niestety ja też mam negatywne doświadczenia jeśli chodzi o place. Różnica wynagrodzeń na tym samym stanowisku, na którym pracowałem to było ponad 1000 zł, u osób z identycznymi kwalifikacjami, doświadczeniem i poziomem języka. Jawna dyskryminacja...

Prawnik
@Zaineteresowany

A czy w Heinekenie pracownicy podpisują klauzulę tajności płac? Bo jeśli to co napisał @zenua jest prawda to można to uznać za dyskryminacje płacową i domagać się odszkodowania..

Linda
@Prawnik

W kazdej korpo jest taki zapis wiec teoretycznie nikt nie powiniem wiedziec o swich zarobkach a dlaczego? Wlasnie dlatego ze sa bardzo nierowne niestety.

Alina
@Zenua

Ja rowniez otrzymalam premię niższą niz koleżanka z dzialu przy wiekszym nakladzir pracy i ciezszym portfolio, bylysmy na takim samym stanowisku. Wiem tylko dlatego ze kiedys mi podala kwote.Tl sam moze rozdzielac te kwoty wiec jest to pic na wode bo moze promowac tego kogo sobie wymarzy.

Sienna
@Prawnik

W jaki sposob mozna cos takiego uzyskac? Czy pracodawca ma obowiazek wykazac widelki na wniosek pracownika?

Mimi
@Sienna

@Sienna prawnikiem nie jestem, ale z tego co się orientuję to jeśli istnieje podejrzenie, że pracodawca stosuje takie praktyki to sądownie można znieść utajnienie prac. Jeśli jest się w stanie udowodnić duże dysproporcje, które nie wynikają z żadnej konkretnej przyczyny to uznawane jest to za dyskryminacje i można ubiegać się o odszkodowanie.

Flipside
@Zenua

Dokładnie to samo! Place bardzo się różnią, niestety premie tez rozdzielane przez tl i jeden nie wie ile dostal drugi i czy sprswiedliwie.Stad te wszystkie klauzule jawności.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie HEINEKEN Global Shared Services? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Miti

W przypadku mojego zespołu brak płatnych nadgodzin. Tylko do odbioru.

Kayra
@Miti

Graja w kulki i nie ma płatnych nadgodzin, w każdej firmie jest dodatek za druga zmianę czy płatne godziny.Firma oszczędza a pracy w brud.

Lulubaj

Wie ktos moze czy jest mozliwosc transferowania sie do pracy w uk?

Zo.

Miałabym prośbę - może mi ktoś przybliżyć jak rozkładają się poziomy stanowisk w Heinekenie? Z tego co wyczytałam stanowiska określane są liczbowo np. 1 to entry level itd.

@Zo.

Intern grade 3, Junior PtP/OtC - 4, Junior RtR - 5, i w górę Admin, Senior, Team Leader lub Specialist i potem już menago. Chyba, że coś pozmieniali.

Gabi

Jakie są średnie zarobki na stanowisku Admin i Senior?

Sredni
@Gabi

Admin 4500-6000 Senior 6000-8000 Brutto, zależy jaki język

Manka
@Sredni

A czy 8000 brutto dla seniora to a angielskim czy inny jezyk?

Gabi
@Manka

8k to mac dla seniora? Wydaje mi się że więcej może być. Serio to jest górną kwota w widelkach?

diamond
@Sredni

Da się wyciągnąć więcej generalnie, ale no też zależy, ile kto ma doświadczenia. Admin adminowi nie równy.

kandydat

Aplikacja kilka tygodni temu, brak kontaktu czy nawet e-maila zwrotnego. W systemie aplikacja wisi. Jednocześnie rekruterzy piszą na Li z ofertami. Ogromne zażenowanie jakością rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o HEINEKEN Global Shared Services - Kraków

• Jak się pracuje w HEINEKEN Global Shared Services?

Zobacz opinie na temat firmy HEINEKEN Global Shared Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HEINEKEN Global Shared Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HEINEKEN Global Shared Services?

Kandydaci do pracy w HEINEKEN Global Shared Services napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HEINEKEN Global Shared Services