Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, Cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę GoWork.pl w celu poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących Państwa tematów. Pragniemy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz zaprezentować warunki pracy w Grupie Transportowej. Każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: social@grupatransportowa.pl Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy - https://www.grupatransportowa.pl/kariera/oferty-pracy Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Darek_Wro
@Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Super owocna współpraca z oddziałem z Katowic, Panią Justyną i Panem Maciejem. Zawsze pomocni i szczerzy. Polecam każdemu.

Nowy wpis

Aktualność
Zostaliśmy po raz szósty zdobywcą prestiżowej nagrody Gazele Biznesu.

Nagroda przyznawana jest przez tygodnik biznesowo-gospodarczy, Puls Biznesu. Otrzymany certyfikat potwierdza naszą przynależność do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce

Gazele Biznesu to także potwierdzenie skuteczności naszej strategii rozwoju i filozofii działania. Nagroda ta, to efekt zaangażowania i profesjonalizmu naszego teamu, który każdego dnia obsługuje naszych klientów na całym świecie z zachowaniem najwyższych standardów.

Jest to możliwe dzięki budowaniu wewnętrznych zespołów, w których szacunek, współpraca, efektywny przepływ informacji oraz otwartość na pomysły i opinie są kluczowe. Zwiększa to kulturę pracy i umożliwia szybszy rozwój pracownikom.

Jeżeli też chcesz stać się częścią takiego środowiska, to sprawdź nasze aktualne oferty i dołącz do grupowego teamu już dziś!
Gabriela Nowy wpis

Napisane jest w ogłoszeniu dla pracownika magazynu, że pracuje się na 2 zmiany przy czym podano przedział od 6:00 do 14:00. Ta druga zmiana jest od razu od 14:00 do 22:00? We wpisach wspominano o nadgodzinach. Po tej drugiej już nie występują?

Chciałbym zapytać czy sa organizowane imprezy integracyjne? Szkolenia? I jak wygląda zatrudnienie na B2B ?

pracownik Nowy wpis
@Marcin

Raz w roku świąteczna impreza, szkolenia zależy od stanowiska, b2b nie wiem, więc się nie wypowiem często zespoły robią sobie sami integracje - firma nie sponsoruje

Spedytor startuje ze wyższej stawki niż jego asystent? Pokazały mi się dwie oferty i w żaden finanse nie zostały wskazane, a przynajmniej wprost. ciekawe po jakim czasie asystent przechodzi w spedytora, jak długo tak średnio się awansuje?

Patryk

Spedytor ma lepsze stawki , wieksza odpowiedzialnosc i doswiadczenie . asystent to osoba z mniejszym doswiadczeniem ktora trzeba prowadzic . pozdro

byłem asystentem, młodszego spedytora dostałem po 5 miesiącach pracy

Justa
@Patryk

No i na jakich warunkach można przejść wyżej? Też nie widzę nawet widełek w ofertach a zawsze dobrze jednak mniej więcej wiedzieć. Podstawa o ile ewentualnie wzrośnie i czy dodają coś jeszcze przy takim awansie?

pracownik Nowy wpis
@Justa

kwestia wynegocjowania sobie stawki... na asystencie jest najniższa krajowa, później kwestia tego jak się spisałeś w firmie i co już potrafisz, ale wzrost pensji o 500 pln netto na spokojnie, jak wynegocjujesz sobie więcej to lepiej dla ciebie, ale między asystentem a młodszym spedytorem nie ma aż takiej wielkiej różnicy, bo dalej ktoś musi nad Tobą trzymać piecze, więc nie oczekuj za dużo - taka dobra rada starszego kolegi :)

Spedytor

Rozmawia w oddziale Grupy Transportowej o umówionej wcześniej godzinie dostosowanej do mnie, co mnie zaskoczył bo dalej pracował w innej firmie. Mam doświadczenie więc rozmowa o konkretach była.

jak długo jestem w branży

Witam. jasne, że handlowiec ma wpisane w zakresie zadań delegacje, wyjazdy służbowe do klientów, udział w targach branżowych. Możecie je opisać bardziej szczegółowo? Ciekawi mnie na jakiej podstawie wykonuje się ten zakres zadań i jakie prowizje średnio udaje się wyrobić

Zainteresowany CE
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Witam. Jak wygląda praca kierowcy międzynarodowego w Grupie Transportowej ? Czy to jest jazda na przerzutach np 2/1 lub 3/1 (czyli 2-3 tygodnie w trasie i tydzień w domu) ? Czy wynagrodzenie płacone jest zgodnie z pakietem mobilności?

zdziwiony

W Grupie Transportowej kierowcy zarabiają z kilometra ??? lol.

K.
@zdziwiony

Kierowcy nie zarabiają z kilometra. Nie siej fermentu

BW

Rozważam złożenie CV do pracy w biurze a dużo tu informacji o pracy kierowców itp. Chciał*bym zapytać jak atmosfera, zarobki (najniższa krajowa?), jak duża jest kadra biurowa? Można liczyć na wsparcie starszych stażem kolegów? Dziękuję!

Patrycja
@BW

Każdemu zależy na tym, by w pracy była dobra atmosfera, więc to oczywiste, że zawsze możesz liczy na pomoc kolegów, czy kiero. Stawki są rynkowe, awanse i podwyżki zależne od jakości Twojej pracy. Ja po roku czasu z atmosfery i z ludzi w moim oddziale jestem zadowolona. Pieniądze zawsze mogłyby być większe, ale w porównaniu z innymi firmami i z realiami w PL to nie ma co narzekać...

Zainteresowany CE
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak wygląda praca kierowcy w transporcie zagranicznym? Czy tj od poniedziałku do piątku zawsze, bez zostawania na weekendy? Jak warunki finansowe?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Grupa Transportowa Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 19 grudnia kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, w przypadku aplikacji na jedno z naszych ogłoszeń, nasz dział HR kontaktuje się z kandydatem i zaprasza go na rozmowę rekrutacyjną. Podczas takiej rozmowy sprawdzamy, czy kandydat spełnia wymagania zawarte w ofercie, weryfikowana jest jego wiedza i umiejętności. Następnie kandydatowi przedstawiamy warunki, a także opowiadamy o firmie, działaniach, benefitach i możliwościach rozwoju. Chcemy być miejscem, gdzie każdy pracownik może się rozwijać, (usunięte przez administratora) W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu, Pozdrawiamy!

Przybliżycie mi jak wygląda praca na stanowisku mechanika instalatora? Pracownik z doświadczeniem ile może zarobić? Nie piszą nic o premiach itp, czyli pracuje się tylko na wynagrodzeniu zasadniczym? A są nadgodziny, żeby sobie trochę dorobić?:) Ktoś pisał o nadgodzinach i pracy w weekendy, ale czy to również tyczy się tego stanowiska? Jakie tu mają podejście do pracownika? Przełożeni są ok?

szybki_bill

Jest to praca na warsztacie naszej floty. generalnie mechanika pojazdów ciężarowych wymiana opon , oleju , naprawy bieżące jakieś serwisy . stawki rynkowe zgaduje ale praca w fajnym miejscu i z ludźmi , akurat chlopaki z floty sa mega spoko . powodzenia

Dzień dobry, oferowana praca dotyczy naszego serwisu - GT Serwis24. Jest to serwis floty własnej, który świadczy także usługi mechaniczno-serwisowe dla aut ciężarowych i flotowych dla naszych zewnętrznych klientów i partnerów. Warsztat pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Zachęcamy do aplikacji. Wszelkie szczegóły dotyczące współpracy z nami będą przystępnie opisany na pierwszym etapie kontaktu z naszym działem HR. Pozdrawiamy!

Aktualność
Grupa Transportowa: miejsce pracy, które daje rozwój

Szukasz nowej pracy w branży transportowej? Zależy ci na tym, aby twoje nowe miejsce pracy zapewniało ci rozwój zawodowy, nowe możliwości i wyzwania? Jeśli tak, to Grupa Transportowa jest dla ciebie idealnym wyborem!

W Grupie Transportowej wiemy, jak ważny jest rozwój naszego zespołu, bo to nasza największa wartość. Dlatego oferujemy naszym pracownikom szereg korzyści, które pomagają im podnosić swoje kwalifikacje, zdobywać nowe doświadczenia i realizować swoje cele.

Jako pracownik Grupy Transportowej masz dostęp do:

• Szkoleń branżowych - uczysz się od najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, poznajesz najnowsze trendy i rozwiązania w transporcie, zdobywasz certyfikaty i uprawnienia.

• Konferencji, wykładów i prelekcji - bierzesz udział w ciekawych wydarzeniach, gdzie możesz poszerzać swoją wiedzę, wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać kontakty z innymi profesjonalistami w branży.

• Platformy e-learningowej - masz dostęp do bogatej bazy materiałów edukacyjnych, które możesz wykorzystywać w dowolnym czasie i miejscu, dostosowując tempo i zakres nauki do swoich potrzeb i preferencji.

• Szkoleń z zakresu rozwoju osobistego - uczysz się, jak radzić sobie ze stresem, poprawiać swoją komunikację, budować pewność siebie, zarządzać czasem i efektywnie pracować w zespole.

Praca w Grupie Transportowej to ciągły rozwój, nowe wyzwania i satysfakcja z wykonywanej pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na GoWork i aplikowania na wybraną pozycję. Nie zwlekaj, czekamy na ciebie!
wnky

Cześć, jak się pracuje w tej firmie jako magazynier? jaka jest atmosfera? zarobki? ktoś coś wie więcej?

A
@wnky

A jeździsz na wózku wysokiego składowania ?

@A

To chyba jest na pierwszej pozycji w wymogach, zgłaszały się osoby bez tego uprawnienia, że pytasz? Jakieś inne są jeszcze potrzebne czy tylko te podstawowe? I czy w trakcie pracy jakieś sobie wyrobisz jeszcze?

Pawlik
@wnky

dla mnie git dobra kasa z nadgodzinami zdecydowanie lepiej niz jakies amazony czy inne zalando i warunki tez o wiele lepsze, traktuja się jak czlowieka a nie numerek na liscie płac . pozdro

Magazynier
@Pawlik

Nie zgodzę się z tą opinią. Nie traktują Cię dobrze. Często jest tak, że masz grafik, a wymagają pracy w innych godzinach np wydłużonych czy weekendach. Jak dla mnie (usunięte przez administratora)

@Magazynier

Wymogi, wymaganiami ale jeśli faktycznie nie chcesz brać weekendu, bo wolisz do spędzić z rodzina? Wtedy co się dzieje? Atmosfera może być gorsza ale normalnie szanują takie decyzje? Nie biorą może ludzi na zlecenie na doskok jeśli są takie braki?

Odnośnie tego języka to akurat w ofercie dla spedytora, która teraz dodano piszą o angielskim na poziomie komunikatywnym, ten niemiecki uznany za atut mnie ciekawi, czy może mieć wpływ na oferowaną stawkę?

Mario P.

na pewno ma to spore znaczenie, jak znasz Niemiecki to dysponujesz większymi kwalifikacjami, jak do tego masz doświadczenie w spedycji i prowadzeniu aut to w ogóle stawka może być atrakcyjna, zresztą im więcej języków tym większe grono potencjalnych klientów to znowu przełoży się na premie grupa akurat ceni kompetencje i bierze to pod uwagę przy nego o stawce

Od 5 lat pracuje w spedycji. Zarobki, premie są odpowiednie do zaangażowania i przede wszystkim jakości pracy. Kto działa, chce się rozwijać i nie leci w kulki ten nie może narzekać. Firma w porównaniu z moimi poprzednimi miejscami pracy chętnie wysyła na szkolenia ogólnie wspierają w rozwoju pracowników. Dobre auto służbowe też jest, jak ktoś wcześniej już wspomniał w komentarzach ...

Asb

Od 2 lat jeżdżę na firance w grupie i ok w porównaniu z innymi firmami i ich "spedytorami", to tu akurat jest poziom , jako kierowca to w sumie też zadowolony jestem , wywiązują się z umowy i kasa terminowo wchodzi

@Asb

Drugi rok już masz za sobą? I słuchaj kiedy auto podmieniają tak w sumie? Dalej na tej samej firanie jesteś? Ciekaw jestem co jaki czas można o nowe poprosić

5 lat to już coś. Spoko, ze kasa jest uzależniona od zaangażowania. Czyli sumienny pracownik znajdzie tu dobre warunki? A co z podwyżkami, dają je regularnie? Chciałbym się przyjąć jako kierowca, byłoby tam w firmie miejsce? :) Masz jakieś rady co do rekrutacji, co biorą pod uwagę głównie?

Przewoźnik

6 lat wspułpracy oceniam dobrze terminowa platnosc. spedytorzy normalni, znaja sie na robocie stawki dobre lepsze niz w wiekszosci innych firm

spedytor

jestem tu od dwóch lat, awansowałem, biorę premię , dostałem auto słuzowe. trzeba na to wszystko zarobic , wykazac sie , miec pomysł na siebie . za leżenie bym tego nie miał . firma wymagajaca , ale doceniajaca tych, którzy się starają .

Bartek

Pracuje od 3 lat, warunki pracy na wysokim poziomie, atmosfera też dobra, praca bez syndromu porannego "nie chcę mi się iść do pracy" to dobra praca ????

Maria

Jestem wieloletnim pracownikiem w firmie Grupa Transportowa, polecam tego pracodawcę.

Krystyna
@Maria

Hej, a mogę zapytać na jakim stanowisku pracujesz? Interesuje mnie jedna z ofert i chętnie dowiedziałabym się więcej. Jakich mniej więcej zarobków można się spodziewać? I generalnie czemu polecasz? Jakieś minusy też widzisz czy wszystko super i nie ma na co narzekać?

@Krystyna

a jakie stanowisko cie interesuje ? bo wiesz , kazdy ma inne mozliwosci i inne tematy do ogarniecia

przewoźnik

jest ok, płacą na czas . to co umówione -jest .

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Transportowa Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 334.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 309, z czego 284 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Transportowa Sp. z o.o.