Grupa Transportowa Sp. z o.o.

Opinie o Grupa Transportowa Sp. z o.o.

wolny strzelec

biore od nich od czasu do czasu , to co mi pasuje . płacą na czas.

spedycja

pracuje od 8 miesiecy , poki co jest ok , Polecam ! :)

przewoźniczka

mamy z mężem u nich 5 aut. wszystkie na międzynarodówce . krótki termin płatności . trasy dograne. wiadomo czasami przestoj sie trafi jak to w transporcie i na magazynach . polecam współpracę : )

kierowca

jezdze ich zestawem , wypłata na czas, fury fajne , praca ułozona.

Spedytor

Rozmawia w oddziale Grupy Transportowej o umówionej wcześniej godzinie dostosowanej do mnie, co mnie zaskoczył bo dalej pracował w innej firmie. Mam doświadczenie więc rozmowa o konkretach była.

jak długo jestem w branży

Justyna

wspominam z sentymentem . fajne miejsce do pracy :)

kontrahent

pracuje z nimi od około 2 lat , kasa na czas, ale porzadek w papierach z rozłduknków musi byc porzadek . kasa na czas .

przewoźnik

biore ładunki od czasu do czasu . kasa na czas.

rybnik

jezdze od roku. polecam

spedytor

pracuje 4 rok. szczerze to z roku na rok coraz lepiej się tutaj pracuje. Firma cały czas sie rozwija i inewstuje w ludzi . polecam :)

przewoźnik Bytom

tez jezdzę na stałe z nimi . mam 3 auta. tematy dograne , kasa na czas

MAGTRUCK

Mam we flocie 5 aut, zaczynałem od 1 w GRUPIE, teraz jeździ 4 i mam termin 28 dni. Polecam Grupę jako spedycję.

spedytorka

pracuję od roku. Dobrze mi tu :)

spedytor

jest tu ok. polecam

przewoźnik

jezdze od kilku lat jest dobrze :)

kierowca

jezdzimy u nich kilkoma autami . ja robie południe europy z kumplem, dwóch chłopaków jezdzi na kraju. wszytsko ok, robota dograna.

stały przewoźnik

jezdze z nimi od prawie roku. termin płatnosci 28 dni plus mozna skorzytstac ze skonta. wszytsko dograne i na czas. polcema wspołprace

bełchatów przewoźnik

od 7 miesiecy mam tu 3 auta. jest ok. płatnosci na czas.

lucy

jezdze z nimi od około roku. miedzynardowka - firana. polecam !

jestem spedytorką, dwa lata w GT. dobry Pracodawca !

Jurek

no jezdze z nimi od kilku miesiecy , potwierdzam poprzednie wpisy , jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Transportowa Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 334.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 309, z czego 284 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Transportowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Transportowa Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Transportowa Sp. z o.o.