Okpol Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Okpol Sp. z o.o.

Marian Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Wysłałem kilka dni temu CV i niestety brak odzewu, wiecie jak długo się czeka na ewentualną odpowiedź?

Nowy wpis

Pracodawca

@Marian

Niestety nie do wszystkich kandydatów oddzwania nasz Dział HR, ale cierpliwości, możliwe, ze to chwilowy zastój...

Rysiu Nowy wpis
Inne
@Okpol Sp. z o.o.

Dlaczego nie do wszystkich? To znaczy rozumiem, że dzwonić ciężko ale co z jakimś szybkim mailem? Chciałbym się dowiedzieć czy dalej czekać po prostu. inaczej więc spytam. Jeśli od dwóch tygodni jest cisza, to już nie ma na co raczej liczyć?

andrzej
Kandydat
 Pytanie

Czy firma korzysta z agencji pracy ?

Nowy wpis

Pracodawca

@andrzej

Nie, w tej chwili nie korzystamy z usług agencji pracy.

Juki
Kandydat
 Pytanie

Witam A jak wygląda wynagrodzenie w firmie?

2
Ktoś dobry
Pracownik
@Juki

Standardowa najniższa krajowa+ 500zl premii za obecność+ czasem od szefa 30zł ekstra

2
anonim
Inne
@Ktoś dobry

Może to nieznacząca kwota w postaci tych 30 pln ale zaciekawiła. Co to za „ekstra”, na podstawie czego jest przyznawana i z czego wynika? obecność jest zerojedynkowa? i l4 ją wyklucza? Nie nadrobisz tego nadgodzinami?

Pracodawca

@anonim

Nawet my nie wiemy o jakie 30 zł chodzi :) Faktycznie, istnieje premia uznaniowa wypłacana miesięcznie, ale jest ona zdecydowanie wyższa... Po szczegóły zapraszamy do źródła - praca@okpol.pl.

Xuz
Kandydat
 Pytanie

Witam.Jak atmosfera w firmie? Czy ukraińcy też pracują na.. zakładzie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Okpol Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno - Handlowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Pracownicy
Pracownik
 Pytanie

Wstajemy rano i zastanawiamy się gdzie dziś trafimy. Drodzy prezesi czy jesteście świadomi poczynań Pani kierownik? Takimi sposobami część ludzi już zaczęła szukać pracy. Miesiąc i nie będzie komu robić. Walczycie o ISO??? Z kim chcecie później to kontynuować? Mamy dość chodzenia po działach, na niektórych jest brak kultury, porządnych szkoleń. Pani kierownik uśmiechnięta od ucha do ucha, chyba nie zdaje sobie sprawy że zachowaniem, które stosuje, również zastraszanie i krzyk zniechęca ludzi do pracy w tym zakładzie. Zastanawiamy się czy firma jeszcze chce być na rynku, czy te poczynania są w konkretnym celu, aby jak najwięcej osób się zwolniło. Pracodawco, może przyszły Panie prezesie proszę zacząć działać bo dzieje się bardzo zle. Proszę zacząć rozmawiać z ludźmi, naprawdę mają dość, zaczęły się również częste chorobowe pracowników. Dzięki nam firma dalej prosperuje.

Piotr
Były pracownik
 Pytanie

Jak należy przeprowadzić instruktaż stanowiskowy? Należy przekazać nowemu pracownikowi informacje o czynnikach środowiska pracy występujących na danym stanowisku oraz otoczeniu stanowiska pracy, z wyszczególnieniem czynników niebezpiecznych dla zdrowia pracownika. Należy poinformować pracownika jakie jest ryzyko zawodowe związane z wykonywana pracą oraz przekazać wiedzę dotyczącą sposobów ochrony przed zagrożeniami. Należy przeszkolić pracownika z praktycznych umiejętności z zakresu bezpiecznego i higienicznego wykonywania powierzonych obowiązków. Szkolenie powinno zostać przeprowadzone w formie instruktażu. Instruktaż stanowiskowy powinien rozpoczynać się rozmową wstępną osoby przeprowadzającej szkolenie z nowo zatrudnionym pracownikiem. Następnie prowadzący instruktaż powinien pokazać i objaśnić proces pracy, którym będzie zajmował się pracownik oraz próbne wykonanie danego procesu pracy przez pracownika. W kolejnym etapie pracownik przechodzi do samodzielnej pracy pod nadzorem instruktora, a potem instruktor sprawdza i ocenia sposób wykonywania pracy przez pracownika. Kiedy i jak często przeprowadzać instruktaż stanowiskowy? Instruktaż stanowiskowy powinien trwać minimum 8 godzin lekcyjnych. Szkolenie to powinno zostać przeprowadzone przed dopuszczeniem do pracy każdego nowo zatrudnionego pracownika lub gdy pracownik został przeniesiony na inne stanowisko pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Okpol Sp. z o.o.?

Była
Były pracownik
 Pytanie

Niestety nie polecam firmy w 200%. Brak profesjonalnego sprzętu, wszystko się psuje, nie naprawiane tak o żeby było. Nie polecam pracy na dziale na którym władca jest mężczyzna, który nie szanuje ludzi a szczególnie kobiet które u niego pracują nawet na kilku stanowiskach, potrafi w sposób chamski i wulgarny się do nich zwracać, nie rozumiem ale czy to nie jest (usunięte przez administratora)? To są kobiety, żony i matki a nie niewolnice. Nie szanuje pracownika, który chyba jako jedyny nie daje sobie wejść na głowę. Ten dział bez tych trzech kobiet nie istnieje. Jeżeli istnieje potrzeba załatwienia sprawy prywatnej są szczególne problemy. Obiecanki na początku a w rzeczywistości nic się nie zgadza. Pracownicy ciągle narzekają na wypłaty, starzy kilku letni również. Brak tam możliwości rozwoju.

Iga
Kandydat
@Była

No to mega słabo brzmi, a co do tego kierownictwa to czy nikt tego nie zgłosił wyżej, do szefostwa? Szkoda byłoby puszczać to bez echa. I czemu ludzie narzekają na wypłaty, masz na myśli że podwyżek próżno szukać w firmie?

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Okpol Sp. z o.o.?

Wifon
Pracownik

Dokładnie tak. Do tego zarządzanie zakładem to absolutny światowy TOP. My w Okpol Poland Skarbimierz wyznajemy najwyższe wartości, bo wiemy, że pracownik jest dla pracodawcy, a nie pracodawca dla pracownika. Nie bez powodu firma to europejska czołówka w rankingu najlepszy pracodawca. Codziennie przed bramą zakładu ustawiają się kolejki chętnych, aby złożyć swoje CV.

3
Optymista
Pracownik
 Pytanie

Pięknie się czyta opinie o firmie do której już nikt nie chce przychodzić. Marta małe dziecko? Fajnie tylko, że nie w tej firmie. Nie mówię, że nie ma tu takich osób. Polecam wybrać inną. Styczeń podwyżka najniższej krajowej, hmm może i tak ale nie tutaj ucięta premia i zarabiasz tyle samo-klamie,? Chyba nie. Urlopy na żądanie ponoć maja być ale czy to prawda? Nie możesz się spóźnic nie ma takiej opcji. Praca na działach nie na wszystkich najgorzej. Jak tu trafisz to módl się aby nie na płaskie dachy lub wyłazy, wykończą cię. No i ostatnio blacharnia ma zła opinie. Nie ma szacunku do ludzi, wyzysk i nikt mi nie powie że nie. Najlepsi są ci co narzekają a później się na wszystko zgadzają. Mało ludzi już zostało i nie ma komu robić a zamówień coraz więcej. Radzę się zastanowić bo niektórzy tu siedza z przyzwyczajenia a niektórzy dla 1 zmiany i zaciskają zeby. Powodzenia

1
Byly pracownik
Były pracownik
@Optymista

Wszystko to szczera prawda.podwyżek nie ma od bardzo dawna a teraz ma być podwyzka w formie premi wiec słabo to widzę. Brak szacunku do ludzi i wyzysk to też prawda.Ludzie mają dosyć i odchodzą

Marta
Kandydat
 Pytanie

Jestem zainteresowana pracą w Okpolu ale słyszałam że firma bardzo rygorystycznie podchodzi do wszelkiego rodzaju spóźnień a za urlopy na żądanie premia frekwencyjna jest całkiem zabierana. Prosze o informacje czy to prawda. Jest to dla mnie ważne bo mam małe dziecko, i praca na jedną zmianę jest super ale jak synek się przeziębi i będę musiała wziąć urlop na żądanie to czy zabiorą mi całą premię?

Lider
Pracownik
@Marta

Tak, potwierdzam. Urlop na żądanie = zabranie premii w całości.

Szczęście
Były pracownik
@Marta

Potwierdzam! Biorąc urlop na żądanie = zabranie całej premii frekwencyjnej. Nie możesz się spóźnić ani minuty do pracy! Za często do toalety tez nie możesz chodzić, bo oczy WIELKIEGO BRATA wszystko widzą. Zwolnić się w trakcie pracy tez nie możesz, szefostwa nie interesuje, ze chata ci się pali czy cały blok zalewasz. Życie w okpolu. Zastanów się porządnie, czy praca w okpolu jest warta twych nerwow, jest dużo innych prac na jedna zmianę. Ps. Dobra rada! Nawet nie składaj tam Cv tylko zapomnij o tym (usunięte przez administratora)

Marta
Kandydat
 Pytanie
@Szczęście

@Szczęście Naprawdę jest aż tak źle? Czy inne "niespodzianki" poza tymi urlopami na żądanie też na mnie czekają?

Helena
Kandydat
@Lider

To jak rozwiązać polubownie kwestię urlopu skoro twierdzicie, że tak właśnie z nim wychodzi? Z jakim wyprzedzeniem można o taki zagadać? To juz byłaby kwestia miesiąca?

Lider
Pracownik
@Helena

Żadnych kar za urlop na żądanie. To jest właśnie jedyne polubowne rozwiązanie do zaakceptowania.

Szczescie
Były pracownik
 Pytanie
@Lider

Od kiedy? Od dzisiaj?

dobra
Pracownik
@Marta

Słuchaj kandydatko na pracownika,jeśli zamierzasz przyjść do pracy i za chwilę iść na chorobowe to obawiam się,że nie masz po co tutaj przychodzić ! dziękuje za uwagę

Wypadki
Pracownik
 Pytanie

Brawo. Kolejne wypadki. Kiedy ktoś zacznie zwracać uwagę na zdrowie pracownika? Omdlenia? O matko pewnie nie ma kiedy biedna iść do lekarza bo co w pracy powiedzą? Niedługo o zdrowie będzie trzeba walczyć w sądzie. Zawsze jest wina pracownika, uwierzcie nie zawsze tylko trzeba o siebie zawalczyć. Tutaj już prawie nie ma komu pracować. Jak odejdą ci co są na wypowiedzeniach to już wogole. Słuchy chodzą o następnych wypowiedzeniach ( nawet liderów) . Czy coś się zmieni???

Pracodawca

@Wypadki

Szanujemy zdrowie naszych pracowników. Firma przestrzega restrykcyjnie badań z zakresu medycyny pracy. Niemniej, jeśli nie wiemy, ze coś się z pracownikiem dzieje to ciężko jest nam przewidzieć jego dyspozycję podczas pracy. Dodatkowo, informujemy na bieżąco, że każdy pracownik, który źle się czuje, ma obowiązek zgłoszenia tego faktu swojemu liderowi przed rozpoczęciem lub w trakcie pracy. Naprawdę, w interesie pracodawcy jest mieć na pokładzie zdrowy zespół.

Tak, tak...pamiętam...
Były pracownik
@Okpol Sp. z o.o.

Zdrowie pracowników najważniejsze. Dlatego pamiętam jak swego czasu podczas pandemii, na dachowych większość pracownikow kaszlała, smarkała i kichała, to szef przekazał "liderkowi J." termometr laserowy i nakazał mierzyć temperatury pracownikom i tych z gorączką odsyłać do domu. Po zmierzeniu 2-3 osobom temperatury, gdy okazało się, że mają gorączkę, to szef kazał przestać mierzyć temperatury, żeby nie wydało się, że większość ma Covid 19 i nie bedzie komu robic - to jest to dbanie o zdrowy zespół na pokladzie. A co do samego BHP... kiedy trzeba, to nic nie widać, pracownicy muszą zgłaszać, ale jak nie trzeba, to szef tylko siedzi przed monitoringiem i moment przyjezdza, z pretensjami, kiedy pracownik na moment stanie, bo dzidzi tylko to, co chce widzieć. Dzięki za uwagę. Pozdrawiam

TS
Pracownik
 Pytanie
@Tak, tak...pamiętam...

Jaki Ty jesteś wszechwiedzący! puszczacie tylko ploty, jakbyście nie mieli co robić. Słyszałem już takie historie, że sie w pale nie mieści. Przeciez przed wejsciem do firmy byla mierzona temperatura jak byl Covid, ale ludzie sie zaczeli rzucac ze za dlugo to trwa i szef przestal. poza tym ciekawe skad Ty wiesz gdzie on siedzi i w jakim monitorze cos widzi.? Nie mowie ze jest super kolorowo, ale wsadzcie sobie te oszczerstwa. Akurat ja pamiętam, ze podczas covidu dobrze sie zachowali. jak ktos sie zle czuł to od razu do domu, wysyłali nawet cale działy jak sie potwierdził test. Nie kumam tego - jak sie nie podoba to sie zwolnij. Jak to mówia wszędzie dorze gdzie nas nie ma.

Pracownik
Pracownik
@Tak, tak...pamiętam...

BHP... szkoda gadać. Po wypadku pracownika do szpitala zawozi inny pracownik i jest zostawiony sam sobie.Po ostatnim wypadku wezwano pogotowie i je odwolano.przyjechala policja to niektórzy pracownicy mówili po co policja!!! Najlepiej wszystko zamieść pod dywan.

TS
Pracownik
@Pracownik

Policja odwołała pogotowie i kazała zawieźć panią ze skaleczonym palcem na SOR.

Małgorzata
Inne
@TS

to kto wezwał policję i w jakim celu? Przecież nie przez skaleczony palec?

TS
Pracownik
@Małgorzata

Radzę zapoznać się z przepisami zanim zacznie się błyszczeć niewiedzą na forum. Policja przyjeżdża do każdego wypadku w pracy, zawsze i w każdej firmie.

Pracownik
Pracownik
@TS

Policja przyjeżdża wtedy gdy jest powiadomiona.a w tej firmie rzadko to sie zdarza.wypadków w pracy jest sporo ale poszkodowany jest zawożony do szpitala przez innego pracownika.Nie dba się o zdrowie pracowników. Nie szanuje się ich i przez to tak wielu z nich ostatnio odchodzi Gdyby nie jedna zmiana to by nie było juz ludzi na produkcji.

Helena
Inne
@Pracownik

Jeśli faktycznie tak miałoby być i to podobno wiele przypadków to może przytoczysz przykładowe niebezpieczne sytuacje, które miały miejsce? Jaka była reakcja po ich zajściu, zabezpieczano tak otoczenie, żeby już więcej do tego nie doszło?

Xnsny
Były pracownik
@Okpol Sp. z o.o.

Słaba ściema,tak ma tylko pan J. S i W . S i może rodzina szefostwa a reszta to jest tylko tania siła robocza. Sześć lat starałem się o podwyżkę i zawsze było coś ale prototyp jak trzeba było zrobić to zawsze było wiadomo gdzie. Liderzy biorą czyjąś pracę i zasługi na swoje konto a co za tym idzie oczywiście kasa

Marta
Kandydat
 Pytanie

Cześć wszystkim. Wie ktoś czy może na obecną chwilę są przyjęcia kobiet na produkcje?

Pracodawca

@Marta

Pani Marto, cieszymy się, że jest Pani zainteresowana pracą z nami - zachęcamy do kontaktu poprzez praca@okpol.pl - dostanie Pani konkretną odpowiedź. Pozdrawiamy

Zainteresowani
Pracownik
 Pytanie

Witam. Czy wiadomo kto będzie teraz liderem na płaskich dachach?

4
Kuksu
Pracownik

Wiadomo, że chodzi o(usunięte przez administratora) tego samego, który był liderem (usunięte przez administratora)

jakosc okien
Inne
 Pytanie

Witam jestem zainteresowany zakupem okien na poddasze z tej firmy czy ktoś mógłby podzielić sie zdaniem o jakości? Które produkty są pewne?

AndrzejS
Pracownik
@jakosc okien

Wszystkie okna można polecić, kieruj się ceną.

Pracodawca

@jakosc okien

Dzień dobry, dziękujemy za zadane pytanie. W celu dokonania zakupu, rozwiązania wątpliwości i doradztwa zapraszamy do kontaktu z naszym Przedstawicielem Handlowym. Kontakt do osoby z Pani/Pana obszaru zamieszkania znajduje się pod adresem www.okpol.pl/kontakt.

Klijent
Kandydat
@jakosc okien

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi tych okien a dział reklamacji to totalna poraszka

Miodek
Inne
@Klijent

Opinia opinią, ale drogi „klijencie" większą „poraszką" jest w tym wypadku Twoja ortografia, przecież to aż oczy bolą

Self
Inne
 Pytanie

Ogłoszenia pracy na stanowiskach takich jak pracownik produkcji, serwisant okien, kontroler jakości czy planista niemal non stop są aktywne/odświeżane na portalach ogłoszeniowych. O ile oferty na pracowników produkcji nie dziwią, bo to najniższy szczebel i z reguły największy wyzysk co skutkuje dużym przemiałem, tak reszta już może nieco dziwić oraz zapala lampkę ostrzegawczą. Serio w Okpolu jest taka lipa z warunkami pracy i atmosferą jak piszą?

Joanna
Inne
@Self

Masz jakieś info czy firma można na intensywny rozwój? Może tak wiele nowych wakatów wynika z tego, że inwestują i rozwijają się?

Mika
Inne
@Joanna

Ludzie. Dajcie sobie już spokój. Jeśli nie ufacie temu co piszą tutaj osoby będące w firmie lub byli pracownicy to owszem, zatrudniajcie się ale później nie płaczcie, że wam źle, że Szef krzyczy itp... Na OKPOLu świat nie leży, więc dadzą sobie świetnie radę bez was. A dla ludzi szukających mocnych wrażeń to tak, tutaj się spełnicie. Codziennie kubeł zimnej wody na Ł...E....B.... A jeśli myślisz, że coś znaczysz to nie miej obaw, tutaj pewne osoby wybiją Ci to z głowy wielkim młotem. Gud najt.

Zuzanna
Inne
@Mika

Praca dla ludzi szukajacych mocnych wrażeń? To co takiego robią co powoduje takie wrażenia? I serio pracownik jest tak źle traktowany? :/

Były pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Joanna

Inwestują? Przepraszam bardzo, ale nie w ludzi? Każdy kto jest choć ciut inteligentny z nowo zatrudnionych wytrzymuje tylko tyle dopóki nie znajdzie sobie pracy. Szef daje Ci labę miesiąc a później się obraża i nie słucha ludzi.

Pracodawca

@Self

@SELF Ogłoszenia na konkretne stanowiska pracy są zamieszczane zgodnie z bieżącymi potrzebami. Rozbudowaliśmy dział kontroli jakości więc potrzebujemy specjalistów, podobnie jest z serwisem. Obsługujemy dużą część Europy więc wykwalifikowani serwisanci/specjaliści ds. technicznych są dla nas niezbędni. Faktycznie, bywa też tak, że nie każdy na danym stanowisku się sprawdza lub nie każdemu podoba się objęta posada - wówczas rozwiązujemy umowę i odświeżamy ogłoszenie na ten wakat. Jest to zupełnie normalna sytuacja i nikogo nie powinno to dziwić.... W celu poznania warunków proszę czerpać wiedzę u źródła - praca@okpol.pl.

Zainteresowana osoba
Pracownik
 Pytanie

Czemu zakład nie prowadzi produkcji okien pionowych?

Zestresowana osoba
Inne
 Pytanie
@Zainteresowana osoba

A komu to potrzebne?

1
Smok
Były pracownik
@Zainteresowana osoba

Gdyż nie potrafią produkować takich okien. 2,3 lata próby produkcji i zamknięcie działu chyba wiele wyjaśnia. Podkreślę to raz jeszcze - próba produkcji. Produkcja seryjna z obsługą klienta na czas, serwisem na gwizdek oraz dobrymi cenami zakupu można znaleźć w firmach, które się w tym specjalizują. Okpol to okna dachowe - 2, 3 modele które się jeszcze sprzedają i wyłazy.

Prawda
Były pracownik
@Zestresowana osoba

No tak po co się rozwijać lepiej iść na dno… brak doświadczenia ze strony szefostwa robi swoje. Dlatego zamykają bo nie potrafią sobie z tym poradzić.. podwyżki z dnia nadzień…

Pracodawca

@Zainteresowana osoba

Produkcja okien pionowych została wstrzymana. Skupiamy się obecnie na innych projektach.

Zainteresowany
Inne
 Pytanie

Witam. Jak wygląda praca w kontroli jakości? Warto zawracać sobie głowę? Pozdrawiam

Zenon
Pracownik
@Zainteresowany

Polecam pracę w kontroli jakości. Duże możliwości rozwoju, przyjazna atmosfera, bogate pakiety socjalne no i sama praca to bajka. Gdy o godzinie 15 idziesz do domu, modlisz się żeby czas w domu minął jak najszybciej, tylko dlatego, żeby móc jak najszybciej wrócić do Okpolu następnego dnia.

Pani K.
Pracownik
@Zenon

Ale wazelina. Ten to chyba dostał ładny pieniądz za taki wpis. Szacun za zdolności bajkopisarstwa. Proponuję zakup leżaczka, będziesz mógł nawet nocować w Okpolu, a praca 24h na 100% zostanie "zauważona".

Walduś K.K.
Kandydat
@Zainteresowany

Polecam poczytać forum i samodzielnie dokonać wyboru.

Dobroczyńca
Były pracownik
 Pytanie
@Zenon

Serio? Jaki pakiet socjalny? Hahaha śmiech na sali! ????????jakby był to i tak by ci go zabrali! przyznaj się na jakim stanowisku siedzisz lub kto ci kazał napisać taka wazelinę ???????? Szefunio jeździ po każdym! Synek na hulajnodze kontroluje, a zięć siedzi w swoim zapierdziałym fotelu i pokazuje jaki jest dwulicowy. Gdyby nie praca na jedna zmianę to dużo osób by tutaj nie pracowało. Nikt nie przychodzi do okpolu dla przyjemności, w ogóle co to znaczy, ze o urlop trzeba prosić dwa dni wcześniej, bo inaczej zabiorą ci premie… nie ma urlopu na żądanie, trzeba opiekę trzymać by moc wykorzystac jako uż, a gdy coś się stanie to szefowa mówi trudno… i umywa raczki i ma w nosie wszystko… Klientów tez niezłe oszukują, mówią jedno, a robią drugie! Reklamacji nie jest uznawana nigdy! A jak jest z ich winy bo wszystkie ona stoją na dworze w słońcu to zwala, ze to klient do tego doprowadził! Ta firma jest jednym wielki KŁAMSTWEM! Klient jest zły, a OKPOL jest cacy ???????? Tak kombinująwlasciciele, ze sami nie wiedza, co maja robić jak im się pali grunt pod nogami! Szkoda mi was pracowników… Szukajcie innej pracy i bądźcie szczęśliwi! ps smok w tej bajce tez był? ????

Smok
Kandydat
 Pytanie
@Dobroczyńca

No pojechałeś! W sam środek tarczy :-) A ja się pytam co robi firma, aby opinie były choć odrobinę lepsze ? Odpowiedź jest zaskakująco prosta - nic. ps "i żyli długo i szczęśliwie"

Dobroczyńca
Były pracownik
@Smok

Sami sobie pozytywnie opiniują, bo nie wierzę w to żeby jakikolwiek pracownik był tam szczęśliwy z wykonywanej pracy! Pracują bo muszą! Chodzi, a raczej jeździ rowerkiem taki (usunięte przez administratora) i dyryguje, ZERO SZACUNKU DO LUDZI! żadnego doświadczenia w prowadzeniu firmy, bo może się uda! I przejdzie! Reklamacje z góry są odrzucane! Bo taka decyzja szefuńcia! A jak klient grozi sądem to odpuszczają, bo racja leży po stronie klienta. Zawsze musisz ustalić urlop pod ich dyktando! Ma tak być i już! A dzień wolny w tyg. Zapomnij! Nie i już! Ps. Poczytaj komentarze niżej, kto wystawia pozytywne opinie.

Zenon
Pracownik
@Dobroczyńca

Bardzo dobra firma, nie tylko jak na polskie warunki.

Smok
Kandydat
@Dobroczyńca

Oczywiście, może moja odpowiedź nie była zbyt precyzyjna, ale zgadzam się się tobą we wszystkich opisanych aspektach. Myślę, że niczego nie trzeba już dodawać. Tylko szkoda , że ludzie nie czytają tego co piszą tutaj normalni ludzie. Tacy jak my.

Smok
Kandydat
@Zenon

Chyba Ci to słońce przygrzało w łeb.

Zenon
Pracownik
@Smok

Brzmisz jak osoba, która nie uczestniczy w ćwiczeniach relaksacyjnych organizowanych przez pracodawcę.

Dobroczyńca
Były pracownik
@Zenon

Bardzo proszę o rozwiniecie swojej odpowiedzi jak wyglądają takie ćwiczenia… Ps może chciałeś napisać, ze zap!3704lasz tak, ze nie masz czasu nawet się po(usunięte przez administratora)podrapać, a napić się z brudnego dystrybutora to luksus. Szefostwo jest tak pazerne, ze szkoda im zatrudnić Panią, która będzie sprzątała tylko zatrudniają osobę z rodziny , która pracuje na produkcji i dodatkowo sprząta, a jej męża, który zna się na robocie mają za nikogo, bo pracuje na produkcji, a jaśniePaństwo nie dość, ze w biurze to daje im PrZexiez prace! Szef nawet do własnej rodziny nie ma poszanowania, a co dopiero do obcego człowieka… wstyd i słoma w butów wam wystaje!!

Smok
Kandydat
@Zenon

No dawaj dawaj, wyjaśnij wszystkim jak wyglądają takie ćwiczenia. Widać masz doświadczenie. Dobrze aby każdy kto chce złożyć tutaj cv był świadom na jakie szkolenia się pisze.

Aga
Pracownik
 Pytanie
@Smok

Firma firma, co robią ludzie. Tam człowiek, człowiekowi wilkiem. Najgorsze klejona chociaż Pani lider w końcu pokazała swoje oblicze i odeszła, ta która wszystkich równała z błotem a siebie czyściła, zobaczymy jak będzie teraz. Wyłazy się już polepszyły. Płaskie dachy tam to chyba cały dział do wymiany, niech się szef dobrze zastanowi czas na płoty i śmiechy jest a na pracę? Nikt tam nie chcę iść pomagać. A ponoć kiedyś to był najlepszy dział w Okpolu. Więc sami pomyślcie

Rozbawiony
Były pracownik
@Aga

Byłem widziałem komuś ładnie żal d... Pe ściska. Pokazała oblicze bo parę miesięcy kuleje. Dobrze że w końcu się zdecydowała odejść teraz będzie wam lepiej na Kl. Lider J.... K napewno wam polepszy.PD śmiechy ploty. Okna to się same robią. Jeszcze im kagance pozamladajcie. Żenada ludzie ogarnijcie sie

Były pracownik
Pracownik
@Aga

Na klejonce jedyna Pani Lider, która miała kompetencje do prowadzenia działu. Wiedziała o co chodzi na dziale i jak go prowadzić. I jeżeli się zwolniła to pewnie dobrze zrobiła. Bo takich pracowników się nie docenia. Na wyłazach (usunięte przez administratora) i brak szacunku, ale szef uważa, ze dobrze bo tak trzeba traktować pracowników. Dach płaski to osobna historia, lider wie co robi, ale gorzej jak drugi w postaci szefa synka wtrąca się w kompetencje. Wszyscy Ci co mają kompetencje i chcą coś zrobić nie wytrwają w tej firmie, a jeżeli nawet popełnią ten błąd, mając wyższe ambicje zwolnią się w bardzo krótkim czasie. Brak zakresu obowiązków, brak szacunku od strony szefostwa. Nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy, zarzadzaniu kapitałem ludzkim. Coś nieprawdopodobnego w tych czasach.

Były pracownik
Pracownik
@Zainteresowany

nie wygląda, nie ma zakresu obowiązków, robisz wszystko co popadnie, nawet zbierasz papierki na hali

Pracownik
Pracownik
@Były pracownik

Jedyna Pani pseudo "lider" działu klejonki która pomiata pracownikami i nie ma pojecia o pracy na swoim stanowisku pseudo "lidera" nie potrafi zaplanować działan zespolu ciagły haos na dziale ludzie nie potrafia pracowac a sama Pani pseudo "lider" potrafi wykorzystać. Szkoda jednego pracownika ktory pracowal na tym dziale i mial pojecie o tej pracy osoba doceniana i wartosciowa w tej fabryce odeszla przez taka osobe jak Pani pseudo "lider" co potrafi to tylko i wyłącznie siać ferment w biurze NIE POLECAM!!!

Sokole oko
Pracownik
@Pracownik

Szok !!!!!!wreszcie ktoś napisał prawdę, niech już wreszcie odejdzie a nie robi zamieszanie. Ona sama już nie wie co ma robić, pomału się stacza na dno swoimi kłamstwami .

Były pracownik
Były pracownik
@Pracownik

Ten wartościowy pracownik to zastępca Pani lider pracownik który Nie miał pojęcia o pracy w zespole wiecznie roznosil plotki i pokazywał swoje humory i ciągle l4 jak takich ludzi wam szkoda to powodzenia . A z Panią lider kto pracował to wie jakim jest człowiekiem pracowita i sumienna taka jest moja opinia taka ja zapamietalem wszystkim nie da się dogodzic

Sokole oko
Pracownik
@Były pracownik

Nie masz żadnego pojęcia o czym piszesz. Nigdy nie usłyszałem od zastępcy jakiekolwiek plotek , nie interesowała się plotkami . A pozatym Pani lider wtrąca się nie swoje sprawy . Co się dowiedziałem byłem w szoku , jakim prawem dzwoniła do innej pracy i się dopytywała o tą osobę, czy rzeczywiście przychodzi do innej fabryki. I jak się okazuje rozniosła plotki które były nie prawdziwe.

Robawiona
Pracownik
@Sokole oko

Dajcie już spokój z tymi pyskowkami prawda jest taka że B.... sama obdzwaniala pół firmy chwaląc się gdzie była na rozmowie do mnie rowniez skończcie temat bo to nudne dziewczy odeszły i to ich sprawa

Pracownicy
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Dokładnie. Pani Lider klejonki zawsze pomiatała ludźmi, wiecznie chodzila do biura na (usunięte przez administratora) nawet na swoją koleżankę z którą piła kawki. Dwulicowy człowiek. Większość zakładu się z niej teraz śmieje, każdy gada za plecami żeby odeszła. Tyle czasu było potrzeba żeby się na niej poznać? Nie raz nagadywala na firmę, tak zle to co tu jeszcze robisz, no tak gdzieś indziej mnie nie chcą. Niech odejdzie z honorem.

Ahmed
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

Pani Lider. Sama to Pani napisała?

Yhhh
Pracownik
@Rozbawiony

Kuleje. No a po sklepach na chorobowym ma siłę biegać. Koleżanka z płaskich tak samo, chorobowe ale po sklepach nie jest chora. Działaczkę obrobi i można wrócić znów na chwilę coś popracować. Szef nie widzi. Nagle jak pozabieral roczne premie to chorobowe się zaczęły.

Ahmed
Pracownik
@Robawiona

W tym komentarzu jest wiadom że piszesz na Beatę, ona odeszła z podniesioną głową nic dziwnego że już miała dosyć fałszywych ludzi z którymi pracowała , zawsze była uśmiechnięta i życzliwa ale od jakiegoś czasu z jej twarzy znikną uśmiech, może źle się czuła w otoczeniu fałszywego pseudo lidera, to jest moje zdanie znałem ją bardzo długo robiła na różnych działach i Nikty nie było z nią problemu .i dajcie ludzie spokój z tymi komentarzami.

Ahmed
Pracownik
@Ahmed

Mały błąd , nigdy nie było z nią problemu . A teraz już dajcie spokój.

Pracownik
Pracownik
@Ahmed

Nic nie szkodzi , i tak wiemy o co chodzi.

Janosik
Były pracownik
@Ahmed

No oczywiście nie było z nią problemu zatargi z Jaskiem , do wystawiania notatek byla 1 po co zostala tam sciagnieta Sa... bo tamta sobie nieradzila . Po zatym po co sie zealniala jak bylo jej tak cudownie liderka odeszla wiec dalej mogla sobie pracowac a raczej sie obijac

Conan
Pracownik
@Janosik

Drogie Panie Beato i Sabino, proszę tą dyskusję przenieść tam gdzie jej miejsce, czyli do piaskownicy. Ewentualnie stoczcie pojedynek w kisielu, w którym rozstrzygniecie swoje problemy. Piszecie tu jedna na drugą pod ukrytymi nickami, mając ludzi za (usunięte przez administratora) którzy nie domyślą się, że sprawy waszego działu obchodzą tylko Was. Obu Paniom, życzę powodzenia na nowej drodze życia.

1
szef
Pracownik
@Conan

w poniedziałek dam wszystkim pracownikom podwyżkę . Zapraszam do biura.

Elżbieta
Inne
@Zenon

Jakie są tu konkretnie możliwości rozwoju ? ;)

Zenon
Inne
@Elżbieta

Olbrzymie.

Szczęście
Były pracownik
@szef

Prędzej wypowiedzenie i kopa w cztery litery jak komuś coś nie pasuje… o podwyżce można pomarzyć… Przecież tutaj jest (usunięte przez administratora) ale najważniejsze przecież na jedna zmianę…

Pracodawca

@Zenon

WOW! Nawet my byśmy tego tak nie ujęli! Mamy wątpliwości wyłącznie co do odpoczynku - proszę po 15 nie myśleć o firmie :D ;)

A.D.
Były pracownik
 Pytanie

Mój początek nie był łatwy... I prawdę mówiąc, po roku myślałem, że należy się rozstać z firmą. Szczera rozmowa przyniosła rezultaty, atmosfera zmieniła się na lepsze, a ja zrobiłem się bardziej otwarty dla innych. I tak przepracowałem ponad 6 lat. Było super, ale do czasu.... do czasu kiedy ludzie w pracy, z którymi był świetny kontakt, zmienili się. Pewne osoby zaczęły pokazywać, że nie zależy im na rozwoju firmy, a co za tym idzie - mojego, twojego (dla czytających ten wpis). Więc odszedłem, pozostawiając wielu wspaniałych ludzi, o których myślę codziennie, i którym szczerze współczuję. Pozostawiłem też tych, którzy wiecznie widzą problem w innych, a nie w sobie - za wami nie tęsknię! Jestem dumny z tych, którzy poszli w moje ślady. Pomimo tego, że nie było to planowane to "wór się rozwiązał", koniec. Zachodzi pytanie : nadal sądzicie, że nie ma ludzi niezastąpionych? Jeśli tak, to z pewnością będziecie wymieniać ludzi częściej, niż może się wydawać. Ludzie, pracownicy są oddani jeśli czują, że są potrzebni. Po co zostać, kiedy widać, że "(usunięte przez administratora) się wylewa" a tobie wmawiają, że pachnie? Mam nadzieje, że myślenie firmy Okpol kiedyś się zmieni.... tego wam życzę. Pisał bym więcej , ale szkoda mojego czasu. Rozumiecie.

A.D.
Inne
 Pytanie

Mój początek nie był łatwy... I prawdę mówiąc, po roku myślałem, że należy się rozstać z firmą. Szczera rozmowa przyniosła rezultaty, atmosfera zmieniła się na lepsze, a ja zrobiłem się bardziej otwarty dla innych. I tak przepracowałem ponad 6 lat. Było super, ale do czasu.... do czasu kiedy ludzie w pracy, z którymi był świetny kontakt, zmienili się. Pewne osoby zaczęły pokazywać, że nie zależy im na rozwoju firmy, a co za tym idzie - mojego, twojego (dla czytających ten wpis). Więc odszedłem, pozostawiając wielu wspaniałych ludzi, o których myślę codziennie, i którym szczerze współczuję. Pozostawiłem też tych, którzy wiecznie widzą problem w innych, a nie w sobie - za wami nie tęsknię ???? Jestem dumny z tych, którzy poszli w moje ślady. Pomimo tego, że nie było to planowane to "wór się rozwiązał", koniec. Zachodzi pytanie : nadal sądzicie, że nie ma ludzi niezastąpionych? Jeśli tak, to z pewnością będziecie wymieniać ludzi częściej, niż może się wydawać. Ludzie, pracownicy są oddani jeśli czują, że są potrzebni. Po co zostać, kiedy widać, że (usunięte przez administratora) się wylewa" a tobie wmawiają, że pachnie? Mam nadzieje, że myślenie firmy Okpol kiedyś się zmieni.... tego wam życzę. Pisał bym więcej , ale szkoda mojego czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Okpol Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Okpol Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii