MB-Service GmbH & Co. KG

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
Oferty pracy

Poszukujemy spcjalistów do pracy na stanowiska:

  • Malarz – Spachlarz
  • Tapeciarz
  • Dociepleniowiec
  • Elektryk
  • Pomocnik Elektryka
  • Slusarz - Spawacz

CHCESZ SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ LUB DOWIEDZIEĆ SIĘ O MOŻLIWOŚCIACH PRACY? ZADZWOŃ DO NAS 0 6022 506 37 40 LUB NAPISZ DO NAS INFO@MB-S.EU

Opis stanowiska :

Elektryk

Poszukujemy Elektryków:

  • Elektryka budowlana oraz mieszkaniowa
  • Praca przy utrzymaniu ruchu
  • Instalacje elektryczne przemysłowe i domowe,
  • Budowa szaf rozdzielczych i łączenie szaf rozdzielczych,
  • Zakładanie nowych instalacji elektrycznych,
  • Renowacja, modernizacja, naprawa instalacji elektrycznych,
  • Przygotowanie bruzd pod przewody, montaż kabli.

Wymagania:

  • Dyplom i/lub uprawnienia do 1Kv
  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie , przy stanowisku Elektryk/Elektromonter
  • Motywacja do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy Kat B, oraz znajomość języka niemieckiego (dodatkowe premie)

Oferujemy stabilną pracę.

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Możliwość skorzystania z niemieckich świadczeń socjalnych (np. Kindergeld)
  • Stała pomoc naszych polskojęzycznych koordynatorów
  • Dajemy możliwość cotygodniowych zaliczek
  • Dajemy możliwość pracy stałej jak i sezonowej (urlop, wakacje itp.)
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Darmowy służbowy samochód lub ewentualny dodatek za udostępnienie samochodu prywatnego.
  • Na czas zatrudnienia wyposażamy naszych pracowników w nasze zestawy narzędzi.
  • Stawki ustalane indywidualnie zgodnie z doświadczeniem, znajomością języka niemieckiego, możliwością prowadzenia budów itd.
  • Możliwość elastycznych zjazdów do kraju
  • Dodatkowe premie w ramach akcji "Pracownik werbuje pracownika"

Certyfikat:20983

Zobacz więcej →