MB-Service GmbH & Co. KG

Opinie o MB-Service GmbH & Co. KG

Ula

Brak szacunku i pomocy, dałbyś radę to rozwinąć? Tata chce się tu przyjąć. Mocne słowa bardzo, z tymi złodziejami, nie wypłacili ci wynagrodzenia? To miałeś na myśli?

Pawel Nowy wpis
@Ula

Dajcie sobie spokój z tym MB cyrkiem , firma jak oszukiwała ponad dekadę wstecz tak to czyni teraz i będzie to robić . Przyjmują osoby z łapanki byle kto na parę dni aby , wysłał godzinki do biura I tak w kółko. Mamią autem , i mieszkaniem , w rzeczywistości w mieszkaniu o takim standardzie Ukrainiec by nie mieszkał. Ofert jest mnóstwo pracy , z daleka tam gdzie polak jest szefem firmy w de , w AT nie wojowały tak . Ponieważ AT wzięła by od razu ich na widelec i ....

XN Nowy wpis

Już drugi wpis w ostatnich dniach o braku szacunku, co tu się ostatnio dzieje w takim razie w firmie? Napiszesz coś więcej? Nie wiem czy wysyłac cv, czy odpuścić? Macie w ogole wakaty do obsadzenia teraz na sortowni? Szykują się jakieś premie świąteczne?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Wojciech

25.10.2023 02:10

Wojciech ikona wywiad

Chcę powiedzieć, że do dziś nie otrzymałem wypłaty za pracę dla tej firmy. Po zerwaniu umowy czekałem na wynagrodzenie. Zapewniono mnie, że je otrzymam. Niestety, potem pracodawca wycofał się i jednocześnie przeniósł mnie do innej grupy podatkowej. Zrobił to, ponieważ - według niego - nie dostarczyłem jakichś dokumentów. To absurd, ponieważ wcześniej objęty byłem odpowiednią grupą podatkową i niczego nie trzeba było zmieniać - wszystko się zgadzało. Co więcej, z powodu przeniesienia do innej grupy podatkowej, z obliczeń pracodawcy wyszło, że to ja muszę dopłacić kilkaset euro do tej współpracy na rzecz firmy.

Wojciech ikona wywiad

Pracowałem na stanowisku malarza.

Wojciech ikona wywiad

Po trzech miesiącach pracy kazano nam się przenieść do innej kwatery. Warunki tam panujące były na tyle skandaliczne, że postanowiliśmy zerwać umowę z firmą. Nie chcieliśmy mieszkać z osobami, które miały problemy i patrzeć na to, co tam się dzieje.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

2700 euro.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

3 miesiące.

Wojciech ikona wywiad

Myślę, że największym minusem jest fakt, że pracodawca nie interesuje się losem pracowników. Jest obojętny na to, co dzieje się w firmie. Dopóki pracowałem dla tej firmy, wszystko było dobrze, ale kiedy powiedziałem, że nie chcę mieszkać w koszmarnych warunkach panujących w nowej lokalizacji, nagle relacje się pogorszyły.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Wojciech ikona wywiad

Atmosfera była dobra, pozostali pracownicy zachowywali się w porządku wobec siebie. Mnie tak naprawdę nie interesowało, kto i co robi - chciałem po prostu normalnie pracować, odpocząć po pracy i zarabiać.

Wojciech ikona wywiad

Nie, nie wywiązywał się. Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest wypłata wynagrodzenia pracownikowi, a ja swoich pieniędzy nie otrzymałem.

Wojciech ikona wywiad

Zasugerowałbym, aby pracodawca wypłacał należne wynagrodzenie. Firma jest wypłacalna, a jednak nie wypłaca pracownikom należnych pieniędzy.

Czy można liczyć w MB-Service GmbH & Co. KG na prywatną opiekę medyczną?

Czy po rozmowie w MB-Service GmbH & Co. KG rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Pracuję w MB ponad 1.5 roku,wypłaty zawsze w terminie,tyle ile wyrobie godzin tyle mam,jak jest mało godzin wystarczy zadzwonić żeby zmienili klienta i tyle,co do negatywnych komentarzy to z autopsji wiem że piszą je ludzie co przyjechali do DE aby mieć kasę za darmo,lub totalnie nie znają się na robocie i nie chce im się pracować,albo co najlepsze chcą odpocząć od rodziny itp przy tym obracając flaszki na potęge do pracy chodząc w stanie nietrzeźwości pijąc również tam. Normalni ludzie nie mają problemów, polecam.

Gadzina

Masz rację,większość co tak narzeka to zwykłe nieroby i alkusy,ja normalnie robię i jest na razie gitara,kasa się zgadza zawsze na czas.

Danuta
@Gadzina

To ile za godzinę tam macie?

Szsfar

Potwierdzam, chociaż już tam nie pracuję

@Szsfar

Jest jakaś średnia kwota, którą udaje się tutaj wyrobić?

Krissu
@Elżbieta

Tak,taka której nie wypłacą ci

MB Cyrk płaci składki od najniższej krajowej . Dodatki które otrzymujecie nie są opodatkowane . W przypadku choroby , otrzymujecie wynagrodzenie za chorobowe przez pierwsze 6 tygodni płaci pracodawca , a to są marne kwoty od godziny brutto. Pracowałem u tych złodziei tak złodziei, liczą się z człowiekiem dopóki pracuje , dopóki pracujesz to jesteś cetlem dla Wiejskiej śmietanki o nazwie MB cyrk . Nie wierze w te brednie co wypisują ludzie , którzy są rzekomo bardzo zadowoleni . Dziwi mnie fakt dlaczego usuwa się negatywne i prawdziwe opinie o wiejskiej śmietance MB serwis.

Czy firma MB-Service GmbH & Co. KG udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

edward

na zadne pozyczki i 0 wsparcia

Beata

Napisz co się dzieje, dlaczego musiałeś to zgłosić? Nie wypłacili wynagrodzenia?

Elżbieta

firmę w tym momencie przestrzegasz odnośne tego pipu czy kogo? jakie problemy masz na myśli odnośnie wypłaty? każdą godzinę miałeś udowodnioną?

Maniek

Trochę firm miałem przyjemność poznać i zostaję tutaj, kasa zawsze na czas, godziny są, jak się chce robić to to wszystkożerne jest, polecam, najlepsza firma

Wiktoria
@Maniek

Super, że pracy nie brakuje. Możesz mi napisać po ile godzin dzienne pracujesz? I na jakim stanowisku? ;-) Ciekawe czy są wolne etaty

Elżbieta

Dokładnie tak... Bardziej konstruktywnie ująć się już chyba nie dało. ;) Zastanawiam się po co tak brzydko pisać, nie dałoby rady jakoś delikatniej?

Karol

Firma się poprawiła, wróciłem do nich po jakimś czasie i mogę śmiało polecać ją znajomym. Fajne mieszkania i kontakt z biurem ok. kasa się zgadza

@Karol

A co Cię skłoniło do powrotu? Sam z siebie czy ktoś namawiał?

@Karol

Zmień chłopcze dilera . Jak to czytam te lgarstwa i kłamstwa to ....

Danuta
@Paweł

czemu uważasz że to nieprawda?

Jak wygląda sprawa grafiku w MB-Service GmbH & Co. KG. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tak pójdzie na rękę ...... ha ha ha widziałeś polaka szefa z personal firmy , który idzie na rękę? On patrzy tylko wycisnąć z ciebie każda minutke na cetlu. Skieruj swoją uwagę do firmy Maximus na Baden wurtemberg mają biuro , zapewniam Ciebie że nie zostaniesz (usunięte przez administratora) .

Danka

Mąż i szafgier pracują kilka dobrych lat w firmie, nigdy nie było z niczym problemu, mają auto do dyspozycji, co drugi weekend w domu, wypłata zawszę się zgadza, pomogli w załatwieniu Kindergeltu, syn też się właśnie przymierza żeby sobie dorobić, firma sprawdzona!

@Danka

I zatrudnił się już może? Udało się tak zrobić, żeby byli wszyscy razem?

Xxx

Oco tu chodzi to po ile godzin pracujecie jeśli około 160h to niezaciekawie na jakie wydatki trzeba się naszykować

Edek

Witam, piszę bo pamiętam że nim wyjeżdżałem to się zastanawiałem przez niektóre komentarze, a pracuję już ponad pół Roku, pieniądze zawsze na czas, tyle ile obiecali tyle dali, nie mam zastrzeżeń do firmy, polecam

Jacek

Wyjechałem zaraz po Nowym Roku, wszystko w porządku. Nie miałam z niczym problemu. Polecam

Fabian

Witam czy dostaliście już na konto wypłatę z października ???

@Fabian

Rozwiazal Pan umowe o prace?

Firma jest w pełni wypłacalna. Proszę nie wprowadzać zamieszania ; )

Janusz

Pracuje od stycznia i wszystko się zgadza. Pieniądze na czas, normalny kontakt z biurem.

Łukaszenka
@Janusz

Bo jesteś Januszem

@Janusz

Zmień dilera chłopczyku

Nie ważne

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) .. wyrzucają człowieka z mieszkania nie dzwoniąc przy tym wcześniej. Totalnie nie mają szacunku do ludzi . O zaliczkę trzeba się prosić nie zapewniają odzieży roboczej oraz obuwia mimo że w umowie pisze zupełnie co innego . Gdy kończy ci się paliwo i możesz dojechać tylko do pracy a z pracy już nie też ich to nie interesuje . Na mieszkaniach z alkoholikami i patologicznymi osobnikami . Jeżeli wyrzucają cie z budowy bo nie masz odzieży roboczej i butów dzwonisz do biura mówisz im jaka jest sytuacja szef odpowiada Ci ze jeżeli masz problem z takimi rzeczami masz jechać do polski . Totalna porażka ta firma zdecydowanie nie polecam . Mówią jedna robią drugie albo mówią a nie robią nic. Proponują np 12 euro na godzinę na rękę a gdy pojawi się jakiś problem odpowiadają ze nie wiedzą czy stawka nie będzie mniejsza bo coś tam . Totalnie nie kompetentni ludzie nie nadający się do niczego zero organizacji i totalnie brak kontaktu pomiędzy ludźmi z biura czy czegoś tam . Zdecydowanie odradzam . Ludzie pracują tutaj na dworze po (usunięte przez administratora)godzin dziennie za (usunięte przez administratora)euro na godzinę.(usunięte przez administratora)

Cicha 6

Cieszę się że firma MB - Service GmbH & Co.KG została jednym z partnerów strategicznych RUCHU CHORZÓW...

Zostaw merytoryczną opinię o MB-Service GmbH & Co. KG - Großwallstadt

• Jak się pracuje w MB-Service GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy MB-Service GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MB-Service GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 15 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MB-Service GmbH & Co. KG