Łukasz Cichocki

5 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Łukasz Cichocki

Ja ek Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Ile kosztuje udział w webinarze i jak go oceniacie?

Nowy wpis

Pracodawca

@Ja ek

Webinar jest bezpłatny. Szkolenie na webinarze trwa ok 2 godzin, bez możliwości zastopowania, dlatego wybierz taki termin, gdzie wiesz, że masz czas. https://event.webinarjam.com/register/7/wmqxkuv

Karol Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Czy robisz może szkolenia dla firm?

Nowy wpis

Pracodawca

 Pytanie
@Karol

Szkolę osoby fizyczne. A czego chciałaby się nauczyć firma w związku z afiliacją? Jeśli będę umiał pomóc, to pomogę.

Prawda
Kandydat
 Pytanie

Co to jest ta afiliacja? Kto lub co jest źródłem zarobku? Proszę o konkrety nienapisane językiem korzyści.

Dor
Inne
@Prawda

Afiliacja polega na polecaniu, produktów, najbardziej dochodowe są produkty np bankowe konta bankowe pożyczki lokaty, ale też ubezpieczenia np i inne. Jest również na to stały i duży popyt :) akademia uczy jak, docierać do ludzi jak działać by, nie spamować a ludzie sami chętnie zgłaszali się do współpracy i do korzystania z ofert :) akademia uczy jak, budować własną markę i pomaga to robić krok po kroku nawet laik da radę :) daje równiej szersze spojrzenie na temat zarabiania i motywację do działania :)

6
NOWY
Inne
 Pytanie
@Dor

Polega na polecaniu produktów .....komu ?? Jesli nie masz listy znajomych lub nie chcesz z niej korzystać , to komu to [polecacie ?

PanPankracy
Kandydat
 Pytanie

Jestem zainteresowany szkoleniem i współpracą ale mam więcej wątpliwości niż motywacji. Serio da się z tego uzyskać realne sumy?

anonim
Inne

Wy gdzieś tutaj te sumy tak w ogóle pokazujecie? Nie mam pojęcia, do jakich to odnosicie a zawsze jednak warto wiedzieć. I czemu piszesz, że się nie da, czy jesteś w stanie jakkolwiek to wyjaśnić?

Alicja
Kandydat
 Pytanie

Jestem pod wrażeniem opinii jakie przeczytałam od kilku osób. Czy kiedykolwiek ja też tak powiem?

15
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Łukasz Cichocki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Titi
Inne
 Pytanie

Ile kosztuje nauka w akademii Pana Łukasza?

elgatoss
Inne
@Titi

Kurs Akademii Afiliacji kosztuje około 1500 zł

Pracodawca

 Pytanie
@Titi

DOŁĄCZ do grona moich kursantów w Akademii Afiliacyjnej i ZARABIAJ w Money2Money na Afiliacji nawet Bez Doświadczenia! https://akademiaafiliacyjna.pl/ Nie masz pieniędzy? Aplikuj do mojego bezpłatnego Projektu: https://ekspertafiliacji.pl/ Także można rozpocząć zarabianie bez żadnego wkładu, bez żadnych pieniędzy na start, po prostu pracując. Kurs, czyli Akademia Afiliacyjna nie jest konieczny by zarobić pierwsze pieniądze, ale jeśli chcesz zarabiać więcej, szybciej, mieć pełne wsparcie, czat wsparcia, konsultacje na zoomie, to kurs jest świetnym rozwiązaniem.

Alban
Inne
@elgatoss

Ale idąc przez projekt , cena jest niższa o połowę dodatkowo daje możliwość zarobku już przed szkoleniem w Akademi to już 2 plusy;)

Doti
Pracownik
@Łukasz Cichocki

Dołączyłam, ukończyłam, zarabiam :D

1
anon
Kandydat
 Pytanie

gdybym aplikowała co należałoby do moich obowiązków w firmie?

21
Aleksander
Inne
 Pytanie

Czy ktokolwiek z was przeszedł chociaż przez wszystkie etapy i zaczął zarabiać? Po komentarzach widzę, że nie.

16
beholder
Inne
 Pytanie
@Aleksander

Czemu sądzisz, że na afiliacji nie da się zarobić? a jakie tam niby mają być etapy rekrutacji, Pan sprzedaje ubezpieczenia, więc za sprzedaż ubezpieczeń dostajesz prowizję, pytanie tylko jak to robić i gdzie to robić żeby osiągać zysk

1
Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Łukasz Cichocki? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

8
Łukasz Cichocki
Pracownik
@Pytanie

Proces rekrutacji w naszej firmie przebiega w 100% online, co ma wiele zalet, takich jak np. oszczędność czasu i kosztów dla kandydatów. Kandydaci nie muszą przemieszczać się na spotkanie, co pozwala im zaoszczędzić czas i pieniądze na dojazd. Dzięki temu, że wszystkie dokumenty aplikacyjne są przesyłane elektronicznie, możemy szybciej przetwarzać aplikacje i skupić się na analizie poszczególnych kandydatów. Ponadto, zdalny proces rekrutacji umożliwia prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z większą liczbą kandydatów w krótszym czasie, co jest korzystne w przypadku dużego zainteresowania jakim się cieszymy jako projekt Ekspert Afiliacji.

3
Kate
Inne
 Pytanie

Znalazłam ogłoszenie o pracy w tej firmie. Na czym konkretnie miałaby ona polegać?

Pracodawca

@Kate

Rynek afiliacyjny to idealne miejsce dla każdego kto chce dorobić do swojej pensji lub zmienić swój styl życia i zarabiać w 100% online. Dołączając do naszego projektu otrzymasz gotowy i sprawdzony system zarabiania na afiliacji. Dostaniesz gotową instrukcję krok po kroku, dzięki której swoje pierwsze min. 1000 zł wypracujesz już pierwszym tygodniu współpracy z nami. Otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie wszystko tłumaczymy w materiałach wideo. Dodatkowo otrzymujesz dedykowanego Opiekuna projektu, tzw. Affiliate Marketing Managera, który będzie Cię wdrażał i odpowie na każde pytanie. Aplikuj tutaj: https://ekspertafiliacji.pl/

Dawid89
Pracownik
 Pytanie

Na początku miałem mieszane uczucia, ale postanowiłem spróbować nieco dorobić. Co się okazało? Jak najbardziej oferta p. Łukasza Cichockiego okazała się prawdziwa. Warto przekonać się o tym na własnej skórze. Projekt jest bardzo prosty. Wszelkie zasady są zrozumiałe, a więc nic, tylko działać. Dodatkowy zarobek bez wychodzenia z domu jest jak najbardziej realny. Polecam w 100%.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Cichocki - Wągrowiec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Łukasz Cichocki
Przejdź do nowych opinii