Łukasz Cichocki

5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Łukasz Cichocki

Magdalena
Pracownik

Hej wszystkim. Zawsze marzyłam żeby zrobić starszej córce urodziny na sali zabaw. Ale nie zawsze mogłam sobie na to pozwolić . Moim celem w zeszłym miesiącu było dorobienie na urodziny dziecka ponieważ to było jej marzenie. A jak wiemy marzenia dzieci są po to byśmy my rodzice je spełniali. Dziś program partnerski rozliczyli moja pracę i mogę sobie pozwolić na wyprawienie urodzinek na wypasie. Jestem szczęśliwa , że dzięki Projektowi Afiliacji mogę zwiększać swoje dochody co miesiąc P. S. Pamiętajcie stawiać sobie cele Ja swój osiągnęłam Cisniemy dalej.

EX Nowy wpis
Inne

Tylko podejście do pracy Ci się podoba? A co z zarobkami za jej wyniki? Z rok temu jak szukali specjalisty ds. afiliacji to w oko wpadły mi widełki do 7500 zł. czy wiadomo jakich mniej więcej kwot można się spodziewać od kolejnego roku?

Alicja Nowy wpis
Kandydat

Jestem pod ogromnym wrażeniem opinii, które przeczytałam na temat Pana Łukasza. Obecnie znalazłam się w fatalnej sytuacji życiowej jak i finansowej. Zawsze miałam niskie poczucie własnej wartości, więc trudno uwierzyć, że moje życie może się zmienić. Uważam, że warto spróbować

Alicja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jestem pod wrażeniem opinii jakie przeczytałam od kilku osób. Czy kiedykolwiek ja też tak powiem?

Lukas
Kandydat

Jest super polecam innym

VP Nowy wpis
Inne
@Lukas

Cześć. ;) a dowiem się przy tym za co konkretnie teraz tak na bieżąco polecasz? Nie wiem jeszcze w którym kierunku pójść, wiec czy byłaby szansa na polecenie konkretnego projektu? Jeśli tak to ze względu na co i jakie predyspozycje trzeba mieć żeby się wdrożyć?

2
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Łukasz Cichocki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Janusz Kowalski
Inne

Nie mogę się oprzeć chwalebnym słowom na temat mojej współpracy z Panem Łukaszem Cichockim. Od samego początku do końca odczuwałam niezwykłe wsparcie i profesjonalizm ze strony Pana Łukasza. Jego umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień w sposób zrozumiały dla laika jest naprawdę godna podziwu. Dzięki niemu nie tylko kiedyś zarobię dodatkowe pieniądze, ale również już poszerzyłam swoje umiejętności i spojrzenie na pracę przez internet. Jestem naprawdę zadowolona z tej współpracy i polecam ją każdemu, kto szuka możliwości zarobku w wygodny i elastyczny sposób.

16
elgatoss
Inne
@Janusz Kowalski

Żeby pracować Afiliacji nie trzeba zakładać żadnych kont bankowych oraz brania kredytów. W partnerach Afiliacji w regulaminie nie ma takiego punktu jedynie podpisujesz umowę dzierżawy powierzchni reklamowej Niewiem czego uczy Pan Łukasz Cichocki a po za tym Pan Łukasz Cichocki cyt " nie prowadzi działalności zarejestrowanej Rejestrze Instytucji Szkoleniowej ( RIS)

4
Mafio
Pracownik
@elgatoss

Nie trzeba ale jak nie wiesz jak polecać gdzie i komu to projekty są dobrym rozwiązaniem a pierwsze szkolenia czyli właśnie projekt są darmowe dodatkowo faja rabat na akademie ponad 50%a to już gotowy system pracy tylko do wdrożenia w innym wypadku i tak pasowałoby jakieś szkolenie z zakresu Afiliacji by cokolwiek zarobić.

SV
Inne
@Mafio

No i jak takie szkolenie wygląda? opiszesz je szerzej? Czas trwania, konkretny program? Jest więcej zadowolonych z niego osób by moc polecić?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

nikiiii
Kandydat
 Pytanie

hej, a ile poświęcałeś czasu? Pozdrawiam

Pani
Inne

Przepraszam ale te kwoty są podane w netto czy brutto? Dodatkowo czy istnieje szansa na omówienie tego pierwszego miesiąca? Lubię wiedzieć na czym stoję.

Dr.g
Inne
 Pytanie

Wygoogluj sobie co to znaczy piramida finansowa to po 1 . Po 2 osoba zakłada konta czyli korzysta w promocji bankowej na której może zarobić nawet 3 tys złotych, nikt nikogo do niczego nie zmusza, kto chce zarabiać ten dołącza do zespołu. Tak działa każdy projekt. Gdzie ta krzywda ludzi skoro są to konta darmowe i dają możliwość zarobku? Afiliacją to polecanie , można polecać artykuły że sklepu za które trzeba zapłacić, wycieczki , ubezpieczenia , za które reż trzeba płacić , a można konta które są darmowe. I na ktorych mozna zarobic. Wiec gdzie ta krzywda tej biednej osoby ktora zarabia na założeniu konta ,skoro to dla niej zysk ? Nie chciałeś skorzystać z systemu, który daje zarobić i zrezygnowałeś na starcie. Twój wybór.

1
Dr.g
Pracownik
 Pytanie

A praca w oriflame , Avon, duolife , livegood itd itd ? Tam trzeba co miesiąc zbierać punkty , czyli wydawać pieniądze żeby wglądu tam mieć możliwość zarabiania , trzeba szukać ludzi którzy będą też kupowali i wydawali pieniądze bo inaczej nic się z tego nie ma, nieraz cena produktów jest 3x większą niż wartość właśnie dlatego że trzeba opłacić z tej kwoty te osoby które w tym pracują. Dlatego ten projekt jest lepszy bo polecamy darmowe produkty w dodatku takie na których można zarobić,, a 2 plus to to że projekt obniża cenę Akademii o połowę dla osób które go ukończą:)

Mała
Inne

A ktoś powie jak wygląda ta prowizja? Ile rzeczywiście można zarobić na poleceniu konta jednej osobie? Jaka umowa jest w ogóle podpisywana?

1
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
 Pytanie

Od czego uzależniona jest premia w firmie Łukasz Cichocki? Jakie są progi premiowe? Dodali 11 października na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Administracyjno - Biurowy.

Prawda
Kandydat
 Pytanie

Co to jest ta afiliacja? Kto lub co jest źródłem zarobku? Proszę o konkrety nienapisane językiem korzyści.

Dor
Inne
@Prawda

Afiliacja polega na polecaniu, produktów, najbardziej dochodowe są produkty np bankowe konta bankowe pożyczki lokaty, ale też ubezpieczenia np i inne. Jest również na to stały i duży popyt :) akademia uczy jak, docierać do ludzi jak działać by, nie spamować a ludzie sami chętnie zgłaszali się do współpracy i do korzystania z ofert :) akademia uczy jak, budować własną markę i pomaga to robić krok po kroku nawet laik da radę :) daje równiej szersze spojrzenie na temat zarabiania i motywację do działania :)

1
Olaola
Kandydat

Uważam że to jest najlepszy program jaki istnieje mega mega power

Alina
Inne

Super projekt oraz wspaniali ludzie

Titi
Inne
 Pytanie

Ile kosztuje nauka w akademii Pana Łukasza?

elgatoss
Inne
@Titi

Kurs Akademii Afiliacji kosztuje około 1500 zł

Pracodawca

 Pytanie
@Titi

DOŁĄCZ do grona moich kursantów w Akademii Afiliacyjnej i ZARABIAJ w Money2Money na Afiliacji nawet Bez Doświadczenia! https://akademiaafiliacyjna.pl/ Nie masz pieniędzy? Aplikuj do mojego bezpłatnego Projektu: https://ekspertafiliacji.pl/ Także można rozpocząć zarabianie bez żadnego wkładu, bez żadnych pieniędzy na start, po prostu pracując. Kurs, czyli Akademia Afiliacyjna nie jest konieczny by zarobić pierwsze pieniądze, ale jeśli chcesz zarabiać więcej, szybciej, mieć pełne wsparcie, czat wsparcia, konsultacje na zoomie, to kurs jest świetnym rozwiązaniem.

Alban
Inne
@elgatoss

Ale idąc przez projekt , cena jest niższa o połowę dodatkowo daje możliwość zarobku już przed szkoleniem w Akademi to już 2 plusy;)

Doti
Pracownik
@Łukasz Cichocki

Dołączyłam, ukończyłam, zarabiam :D

Zuzanna
Kandydat

Świetny projekt Mega społeczność Wspaniali liderzy Sztos

1
Andrzej
Pracownik

Świetny projekt, szyty na miarę każdego uczestnika! Świetna społeczność i konkretna wiedza od osób z doświadczeniem! #EkspertAfiliacji

1
Wioletta
Inne

Super wiedza, szkolenia oraz fantastyczny projekt

anon
Kandydat
 Pytanie

gdybym aplikowała co należałoby do moich obowiązków w firmie?

15
Aleksander
Inne
 Pytanie

Czy ktokolwiek z was przeszedł chociaż przez wszystkie etapy i zaczął zarabiać? Po komentarzach widzę, że nie.

14
beholder
Inne
 Pytanie
@Aleksander

Czemu sądzisz, że na afiliacji nie da się zarobić? a jakie tam niby mają być etapy rekrutacji, Pan sprzedaje ubezpieczenia, więc za sprzedaż ubezpieczeń dostajesz prowizję, pytanie tylko jak to robić i gdzie to robić żeby osiągać zysk

1
Pytanie
 Pytanie

Czy w Łukasz Cichocki odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Łukasz Cichocki? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

6
Łukasz Cichocki
Pracownik
@Pytanie

Proces rekrutacji w naszej firmie przebiega w 100% online, co ma wiele zalet, takich jak np. oszczędność czasu i kosztów dla kandydatów. Kandydaci nie muszą przemieszczać się na spotkanie, co pozwala im zaoszczędzić czas i pieniądze na dojazd. Dzięki temu, że wszystkie dokumenty aplikacyjne są przesyłane elektronicznie, możemy szybciej przetwarzać aplikacje i skupić się na analizie poszczególnych kandydatów. Ponadto, zdalny proces rekrutacji umożliwia prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z większą liczbą kandydatów w krótszym czasie, co jest korzystne w przypadku dużego zainteresowania jakim się cieszymy jako projekt Ekspert Afiliacji.

2
Kate
Inne
 Pytanie

Znalazłam ogłoszenie o pracy w tej firmie. Na czym konkretnie miałaby ona polegać?

Pracodawca

@Kate

Rynek afiliacyjny to idealne miejsce dla każdego kto chce dorobić do swojej pensji lub zmienić swój styl życia i zarabiać w 100% online. Dołączając do naszego projektu otrzymasz gotowy i sprawdzony system zarabiania na afiliacji. Dostaniesz gotową instrukcję krok po kroku, dzięki której swoje pierwsze min. 1000 zł wypracujesz już pierwszym tygodniu współpracy z nami. Otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie wszystko tłumaczymy w materiałach wideo. Dodatkowo otrzymujesz dedykowanego Opiekuna projektu, tzw. Affiliate Marketing Managera, który będzie Cię wdrażał i odpowie na każde pytanie. Aplikuj tutaj: https://ekspertafiliacji.pl/

Pati
Pracownik

Pan Łukasz Cichocki to partner, który dba o to, by wszyscy jego współpracownicy również mieli zadowalające miesięczne zarobki. Wszystko oczywiście zależy od zaangażowania i nakładu pracy. Z powodzeniem jednak można skusić się na dorobienie pokaźnej kwoty do domowego budżetu, co w dobie rosnących rachunków jest bardzo dobrym rozwiązaniem.  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Łukaszem Cichockim i jestem przekonana, że będę kontynuować ją jeszcze przez długi okres czasu, gdyż to się opłaca.

9
Stop
Inne
 Pytanie
@Pati

Jaka ma Pani formę pracy / współpracy? Umowa o pracę? Umowa zlecenie? Umowa o współpracy? czy Pan Łukasz Cichocki jest Pani pracodawcą? W jaki konkretnie sposób dba Pani zarobki?

Paweł K
Pracownik

Na początku mojej kariery projekty oparte na afiliacji wzbudzały we mnie brak zaufania, jednak sytuacja ta zmieniła się po poznaniu Łukasza. Krok po kroku przeprowadził mnie przez wszystkie etapy wdrażania się w biznes internetowy, dzięki czemu dziś mogę pochwalić się pokaźną sumką na koncie, która pochodzi właśnie z tego źródła dochodu. Polecam Łukasza Cichockiego, ponieważ to profesjonalista i mentor, którego obecność jest nieoceniona w przypadku stawiania pierwszych kroków w branży. Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

10

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Cichocki - Wągrowiec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Łukasz Cichocki?

    Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Cichocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Cichocki?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Łukasz Cichocki
Przejdź do nowych opinii