Loba Transport Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Pytania do firmy Loba Transport Sp. z o.o.

UE Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Inne
 Pytanie

Generalnie to muszę przegnać, że doświadczenia jako takiego nie mam, jeśli o język chodzi to tylko angielskim się posługuje... Teraz jak tak patrzę na te kraje, które proponują w jednej z ofert to zastanawiam się na co radzilibyście jechać? Można samemu wybrać czy jednak narzucają? Najłatwiej byłoby na Czechy, bo w miarę blisko? I jak z kasą się wyjdzie?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Paweł Loba udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kiero
Pracownik
 Pytanie

Jestem w tej firmie od kilku lat i jak widzę te komentarze to wiem ze takie forum jest dla ludzi którzy często zmieniają firmy i z nudów piszą. Batman, Geniusz, Szybki…. Co wy odwalacie? Zasada jest prosta: jesteś dobrym kiero i jesteś fair to oni tez są dobrym pracodawca i są fair. Trudne to chyba nie jest, nie róbmy jaj. Płace mam ugadaną na dobrym poziomie, zawsze jest a co ważne zawsze na czas. W tym miesiącu np miałem już na koncie ósmego. Widzę te pierdoly o płacy od frachtu albo płaceniu za niewinność to śmiać mi się chce. Nie słyszałem żeby w tej firmie ktoś pomyślał o płaceniu od frachtu. A jeśli na załadunku dają mi maty czy inne gadżety to pisze do spedytora żeby wyjaśnił. Albo odpisze brać, i bierze odpowiedzialność albo Niemcy nagle dostają olśnienia i mówią ze moje maty są ok????. Jeśli Szybki coś pobrałeś, podpisałeś papier i nie zgłosiłeś do spedytora to sorry, chcesz się mądrzyć to odpowiadasz. Proszę, nie róbcie z siebie głupków, myślcie trochę bo później ludzie mówią mi ze mój zawód to 90% (usunięte przez administratora) i analfabetów którzy dużo zarabiają i przewraca im się w głowach. Zmieniajmy to, nie chce żeby znajomy mówili o mnie (usunięte przez administratora) bo jestem kierowcą! Jak nie zaczniemy tego zmieniać to tak będzie Odnośnie zjazdów do domu Szybki to powiem tak, co drugi piątek zawsze w domu jestem, bez wyjątków. Mam świadomość ze kiedyś może się coś wysypać i nie zjadę bo to transport a Niemcy są niepoważni i maja to gdzieś czy zostanę na weekend ale póki co nie było takiej sytuacji wiec jeśli nie dasz ciała, nie będziesz się spóźniał to jest jak po sznurku. Nigdzie nie jest idealnie bo raz tez dostałem zjebke ale po części dałem ciała wiec wina z dwóch stron i wszystko było wyjaśnione.

Zostaw merytoryczną opinię o Loba Transport Sp. z o.o. - Lwówek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Loba Transport Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii