Co czeka Wasze znaki zodiaku w nowym roku w karierze? Sprawdźcie nasz nowy tygodniowy horoskop pracy, przygotowany przez Wróżkę Cesarię i się dowiedzcie! Byki czekają nowe wyzwania zawodowe, podczas gdy Lwy będą rozważać zmianę strategii w swoich obowiązkach. 

Horoskop pracy: 03 -09.01.2022

Co przyniesie 2022 rok w Waszym życiu zawodowym? Kolejne wróżby dla swoich znaków zodiaków znajdziecie poniżej!

Baran 21.03-20.04

Uważaj na plotki i pomówienia. Nie będą one bezpośrednio Ciebie dotyczyć, ale ktoś będzie próbował wciągnąć Cię w grę przeciwko osobie, która jest słabym ogniwem w zespole.

Byk 21.04-21.05

Przed tobą nowe zadania zawodowe. Wiele z nich wykonywać będziesz w zespole, co nie oznacza, że nie będziesz miał możliwości rozwinąć skrzydeł. Wręcz przeciwnie.

Bliźnięta 22.05-21.06

Przed tobą harmonijny i rutynowy tydzień. Będziesz miał czas uporządkować bieżące sprawy, ale i zamknąć sprawy, których nie zdążyłeś zakończyć w 2021 roku.

Rak 22.06-22.07

Łap nadarzające się okazje, bo długo nie pojawią się ponownie. Wówczas będziesz miał do siebie pretensje, że nie wykorzystałeś atrakcyjnej szansy.

Lew 23.07-22.08

Skoncentrujesz się na zupełnie nowych działaniach, w tym na pozyskiwaniu nowych klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych. Zmienisz też strategie działania.

Panna 23.08-22.09

Skrupulatnie i pracowicie realizować będziesz założony przez siebie plan. Konsekwentnie, małymi kroczkami będziesz szedł do przodu, choć jeszcze bez zauważalnych efektów.

Waga 23.09-23.10

Tydzień mniej pracowity, ale szybko i przyjemnie minie. Będziesz miał możliwość wykonywania tych bardziej przyjemnych działań, a nie to, co narzuca przełożony.

Skorpion 24.10-22.11

Musisz być bardziej czujny i skoncentrowany na tych precyzyjnych czynnościach zawodowych. Inaczej popełnisz duży błąd w pracy, który ci będzie trudno naprawić.

Strzelec 23.11-21.12

Podejmować będziesz wiele rozmów, które będą w tym tygodniu bardzo znaczące. Najbardziej skoncentrujesz się na pozyskaniu nowych klientów i kontrahentów.

Koziorożec 22.12-20.01

Pojawią się wątpliwości, czy w twojej firmie pracownicy rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Niektóre Koziorożce podejrzewać będą też współpracowników o nielojalność.

Wodnik 21.01-20.02

Już w okolicach środki odczuwać będziesz wyczerpanie i zniechęcenie do dalszej pracy. Dlatego pamiętaj, abyś nie przeciążył organizmu w pierwszych dniach pracy.

Ryby 21.02-20.03

Miej ograniczone zaufanie do każdego, z kim będziesz podejmował rozmowy i inne czynności biznesowe. Możesz zostać celowo wprowadzony w błąd, a w konsekwencji – wiele stracić.

To wszystkie wróżby na dziś! Kolejne będą czekać na Was w następny poniedziałek

Tygodniowy horoskop pracy przygotowuje dla Was wróżka Cesaria. Doświadczona tarocistka jest również numerologiem i doradcą życiowym. To autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała się na łamach mediów takich jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla Ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą podzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Wróżka Cesaria współpracuje również jako profesjonalny doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

tygodniowy horoskop pracy
Oceń artykuł
0/5 (0)