Co czeka Wasz znak zodiaku w ostatnich dniach tego roku? Podpowiada Wróżka Cesaria – sprawdźcie tygodniowy horoskop pracy GoWork.pl i poznajcie wszystkie wróżby! Strzelce mają szansę nawiązać nowe kontakty, a Wodniki powinny spodziewać się solidnego zastrzyku energii.

Horoskop pracy: 27.12.2021 – 02.01.2022

Co przyniosą ostatnie dni 2021 roku w karierze i nie tylko? Specjalnie dla Was Wróżka Cesaria zajrzała w karty i dzieli się swoimi przepowiedniami. Sprawdźcie, co wywróżyła dla Waszego znaku zodiaku!

Baran 21.03-20.04 

Wszystko będzie układało się po twojej myśli. Nie spodziewaj się nagłych wpadek, roszczeniowych klientów i nadprogramowych zleceń. Spokój i harmonia.

Byk 21.04-21.05

Rutyna i stagnacja. Właściwie wyczekiwać będziesz kolejnego tygodnia, bo dopiero wraz z Nowym Rokiem zaczniesz realizację nowych projektów.

Bliźnięta 22.05-21.06

Dużo będziesz pracować w terenie. Czeka cię przynajmniej jeden spontaniczny wyjazd służbowy. Niektóre Bliźnięta otrzymają zlecenie większej pracy w Internecie.

Rak 22.06-22.07

Spodziewaj się ciężkiego tygodnia w pracy. Nie przejmuj się jednak, gdyż twój zespól solidarnie wspierać cię będzie w realizacji zadań. Masz na kogo liczyć w pracy!

Lew 23.07-22.08

Choć wydaje ci się, że masz wszystko pod kontrolą, to końcówka roku pokaże ci, że o czymś zapomniałeś. Trzeba będzie jeszcze raz przejrzeć firmowe dokumenty i uzupełnić formalności.

Panna 23.08-22.09

Ostatnie dni tygodnia w pracy miną ci spokojnie i w przyjemnej atmosferze. Czasem możesz nawet odczuwać znużenie i celowo znajdować sobie zajęcia.

Waga 23.09-23.10

Uda ci się już do wtorku uporać ze wszystkimi zaległościami i bieżącymi zadaniami. W drugiej połowie tygodnia przygotowywać się będziesz do nowych obowiązków.

Skorpion 24.10-22.11

W pracy nie wszystko pójdzie po twojej myślni. Nieświadomie możesz podjąć złe decyzje, których konsekwencje zauważalne będą dopiero za jakiś czas.

Strzelec 23.11-21.12

Nawiążesz nowe kontakty i podejmiesz przynajmniej dwie rozmowy. Jedna z nich będzie bardzo wymagająca i trudna, ale uda ci się ją przeprowadzić po swojej myśli.

Koziorożec 22.12-20.01

Uważaj na zaczepki słowne i dziwne przytyki w twoją stronę. Współpracownicy mogą być dla ciebie niemili. Odczuwać będziesz energię zazdrości i zawiści.

Wodnik 21.01-20.02

Poczujesz niesamowity przypływ energii. Trochę utonąłeś w zaległościach i za wszelką cenę będziesz chciał je nadrobić jeszcze w roku 2021. Wszystko zakończysz pozytywnie.

Ryby 21.02-20.03

Twoja koleżanka z pracy zostanie nagrodzona przez szefa. Poczujesz ukłucie w sercu, bo też byś chciał być wyróżniony. Możesz poczuć niesprawiedliwość i niedocenienie.

To już wszystkie wróżby na ten tydzień. Kolejne już w następny poniedziałek!

Tygodniowy horoskop pracy przygotowuje dla Was wróżka Cesaria. Doświadczona tarocistka jest również numerologiem i doradcą życiowym. To autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała się na łamach mediów takich jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla Ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą podzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Wróżka Cesaria współpracuje również jako profesjonalny doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

tygodniowy horoskop pracy
Oceń artykuł
0/5 (0)