Co czeka różne znaki zodiaku w tym tygodniu w pracy? Wróżka Cesaria już to wie! Wszystko znajdziecie w kolejnym tygodniowym horoskopie pracy GoWork.pl. Skorpiony będą cieszyć się dodatkowymi benefitami w pracy, podczas gdy Raki powinny uważać na towarzyskie kłopoty!

Tygodniowy horoskop pracy: 20 – 26.12.2021

Co Wróżka Cesaria przepowiedziała dla Twojego znaku zodiaku? Sprawdź poniżej swoje wróżby!

Baran 21.03-20.04 

Zamkniesz wszelkie najważniejsze sprawy. Możliwe, że w tym tygodniu ukończysz projekt, nad którym ostatnie tygodnie pracowałeś. Rozliczysz się z szefem ze swojej wielotygodniowej pracy.

Byk 21.04-21.05

W tym tygodniu czeka cię miła niespodzianka. Możliwe, że pracodawca na święta podaruje ci premię, jakiś bon świąteczny lub inne benefity jako wyraz swojej sympatii i wdzięczności.

Bliźnięta 22.05-21.06

Nastaw się na pracę zespołową i wspólne wykonywanie obowiązków służbowych. Niewykluczone, że w tym tygodniu czeka cię jakieś spotkanie integracyjne w pracy.

Rak 22.06-22.07

Możesz zawieść się na bliskiej koleżance z pracy. Ktoś, kto na kim zawsze polegałeś, w tym tygodniu swoim zachowaniem cię rozczaruje. Będziesz bardzo zaskoczony.

Lew 23.07-22.08

Czeka cię miły, spokojny i pełen życzliwości ludzkiej tydzień w pracy. Wszyscy będą już żyli świętami. Atmosfera w pracy będzie rodzinna, sympatyczna i ciepła.

Panna 23.08-22.09

Odkryjesz nowy sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wpadnie ci do głowy pomysł, który cały tydzień będziesz rozważać, jeszcze bez wdrażania konkretnych działań.

Waga 23.09-23.10

Przed tobą nowe, bardzo inspirujące wyzwanie. Będzie ono krótko trwać, bo uporasz się z nim jeszcze w tym tygodniu. Będziesz chciał szybko pozamykać rozpoczęte tematy.

Skorpion 24.10-22.11

W sprawach zawodowych układać się będzie po twojej myśli. Wszystko pójdzie zgodnie z planem, tak jak lubisz. Możliwy przypływ benefitów i różnych nagród.

Strzelec 23.11-21.12

Niespodziewanie pojawią się nowe obowiązki, które przytłoczą cię i zatrzymają w pracy na dłużej. Niewykluczone, że będziesz musiał pozostać w zakładzie po godzinach pracy.

Koziorożec 22.12-20.01

Nowe pomysły, inspiracje i plany na Nowy Rok. Masz już wszystko podsumowane i przygotowywać się będziesz na nowe wyzwania, jakie postawisz sobie na rok 2022.

Wodnik 21.01-20.02

Całkiem możliwe, że większość Wodników weźmie urlop świąteczny już z początkiem tygodnia. Niektórzy będą pracować mniej wydajnie, niż zazwyczaj.

Ryby 21.02-20.03

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia otrzymasz informację o pozytywnych dla ciebie zmianach. Może to być awans lub inna korzystna zmiana stanowiska pracy.

W tym tygodniu to już wszystko! Kolejne przepowiednie Wróżki Cesarii już w następny poniedziałek

Tygodniowy horoskop pracy przygotowuje dla Was wróżka Cesaria. Doświadczona tarocistka jest również numerologiem i doradcą życiowym. To autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała się na łamach mediów takich jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla Ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą podzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Wróżka Cesaria współpracuje również jako profesjonalny doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

tygodniowy horoskop pracy
Oceń artykuł
0/5 (0)