Pharmaland Sp. z o.o. w Organizacji

Polkowice

Opinie o Pharmaland Sp. z o.o. w Organizacji

farmen 2013-10-10 19:08:03
polecam , przyzwoite zarobki, szkolenia z integracją ...choć coraz więcej korporacyjnych procedur :-(
farm 2014-09-17 15:40:09
beznadzieja. Zmuszają do wyjazdów na szkolenia na własny koszt. Jak ktoś nie może jechać to wymuszają wzięcie urlopu na żądanie. Zarobki średnie.
anonimpharmtka 2015-09-17 13:09:26
Firemka rośnie w siłę, atmosfera ani nie jest rodzinna, ani korporacyjna. Czyli nikt Cię nie zrozumie jak w małej firmie ani też nie ma działających, sprawnych, skutecznych i ułatwiających procedur, sposobów. Szefowie chcą zysków, dyrektorzy wytężonej pracy, motywacji satysfakcji a przede wszystkim wyników, żeby się nimi mieć gdzie pochwalić, ogólnie na poziomach dyrektorskich rywalizacja, mało pomocni dla szeregowych pracowników. Mało inwestują w ulepszanie, ułatwianie pracy, we wzrost produktywności, ale oczekiwania mają wysokie. Taka standardowa optymalizacja i marketing na dość niskim poziomie, mało inwestycji w narzędzia. Ocena ogólna dobra, bo istnieją na rynku. Ale Kosztem wielu łamań przepisów Ustawy Prawo Farmaceutyczne oraz Ustawy o Izbach aptekarskich Tutaj akurat firma jest w czołówce zważywszy na wielkość firmy. Stosunkowo dobrze przestrzegane przepisy Prawa Pracy oraz finansowo-księgowe. Powodzenia.
Zostaw swoją opinię o Pharmaland Sp. z o.o. w Organizacji - Polkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pharmaland Sp. z o.o. w Organizacji