St. Majewski S.A. Fabryka Ołówków

Pruszków

Opinie o St. Majewski S.A. Fabryka Ołówków

admin 2015-10-17 02:03:49
Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie St. Majewski S.A. Fabryka Ołówków. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.
4
pppppppppp 2016-01-19 15:34:52
jedna wielka masakra, kierownicy bez szkoły. Brud i psie pieniądze
10
leon 2016-03-13 12:52:19
Młody dyrektor nie zna się na produkcji a wymaga bardzo wiele.Niech sam pokaże jak powinno się pracowac.Od strony BHP same nakazy i zakazy.Zarobki pożal się Bożę.Podwyżek nie było od kilku lat/poza młodymi/.
9
Kredki Bambino 2016-10-01 14:53:37
Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że ktoś nie umie ruszać mózgiem, tylko woli wykonywać ślepo cudze polecenia. Firma niestety nie daje możliwości rozwoju. Ludzie młodzi, z pasją są niestety traktowani jak śmieci. Firma z tradycją, w której środku panuje jeden wielki bałagan organizacyjny, nikt nic nie wie i jednocześnie nikt nie chce pomóc.
Kadra zarządzająca bez odpowiednich kompetencji, boi wykonać samodzielnie jakikolwiek ruch. Wszyscy oglądają się na prezesa, który nie umie i nie chce rozwiązywać konfliktów między pracownikami, a wręcz jest mu to na rękę.
Potencjalny pracowniku, jeśli chcesz się rozwijać, pokazać jak wiele jesteś wart, to nie zatrudniaj sie tutaj. Jest wiele innych, fajniejszych firm, w których zrealizujesz się jako pracownik.
10
DostojnyVezyr 2016-10-17 08:41:27
Jeden z ważniejszych aspektów każdego pracownika to zarobki. Kimkolwiek jesteś, w tej firmie na pewno się nie dorobisz. W firmie, na szczęście nie na wszystkich działach panuje pomiatanie ludźmi, chaos, pogarda. Przykładem może być np. Pan Marek Ślesiński. Powiedzmy, że "człowiek" z charakterem zaciętej bestii. Człowiek, który pracuje w tej firmie minimum 40 lat. Pan Marek - kierownik działu "Montaż", któremu poprzestawiało się od czasu przepracowanego w firmie, zaczął błędnie podchodzić do hierarchii panującej w firmie. Stara zachowywać się jak dyrektor, uważa, że może wszystko. Kierownik, który nie szanuje swoich pracowników w żaden możliwy sposób. Jak powie tak ma być, reszta go nie interesuje. Nie możesz pracować tak jak Ci wygodnie, robić to samo tylko po swojemu co ciągnie za sobą większą wydajność. Każde zadanie, komenda czy rozkaz Kierownika koniecznie musi być zakończony w wykonaniu Pana Marka. Jeden zły ruch, drobna i delikatna pomyłka, kończy się czasem dosłownie znęcaniem na pracowniku. Oczywiście, ludzie którzy zachowują się jak "bezmózgie bydło" nie muszą martwić się Kierownikiem, który wie, że mimo jego słownego ataku i prowokacji, dostanie tylko widok spuszczonej głowy. Śmiem twierdzić, że pracownicy po prostu boją się Kierownika. Zawzięcie broni swojej kochanki, która u Niego na zmianie, jest dosłownie świętością. Po wielu sytuacjach, gdzie obniżał lub starał się obniżyć produktywność na swoim dziale, przy czym próbuje "narobić bigosu" Zastępcy Kierownika i Brygadziście, który ma rzecz jasna lżej ponieważ skacze jak piesek na każde zawołanie.. Człowiek z wykształceniem podstawowym, nadal tam pracuje i nadal jest kierownikiem. Nie może zostać zwolniony, bądź zdegradowany tylko dlatego, że jest Solidarnościowcem? Wielkie Podziękowania dla Dyrektora Pana Cezarego, On jako jedyny zaprowadza porządek, który faktycznie widać czasem w całej firmie ;) Jedyny człowiek, który potrafi zapanować nad odchyłami Kierownika
12
śledzik na raz ! 2016-10-20 00:07:29
Nie polecam tej firmy .
Zarobki masakra, jeden wielki chaos i barak szacunku dla pracownika ...
I Ślesiński bzyka Hanke !!!
6
Zostaw swoją opinię o St. Majewski S.A. Fabryka Ołówków - Pruszków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie St. Majewski S.A. Fabryka Ołówków