Gorczyca Natalia Biuro Rachunkowe

Szczecin

Opinie o Gorczyca Natalia Biuro Rachunkowe

Alicja 2013-12-10 14:34:49
Pracowałam niedługo- szefowej nie spodobał się mój strój- dżinsy, których i tak nie widać pod biurkiem, a do którego jesteś przykleszczony od rana do końca pracy.
przykładem nie świeci bo inne pracownice, które miały bezpośredni kontakt z klientem mogły je nosić i były widoczne. Trochę komunistyczne podejście do całej "obsługi" klienta. Każdej dziewczynie na rozmowie podkreśla, że szuka idealnej sekretarki, ale jak wiadomo ideałów nie ma więc po co się łudzić:)
2
Gosia 2015-03-09 21:04:39
Bardzo dużo wymaga od jednej osoby. Podejście iście komunistyczne- najlepiej pracować w spódnicy. Z pracą nie idzie się wyrobić w ciągu 8 godzin. Płaci bardzo mało a robić trzeba prawie jak na dwa etaty. Nie polecam- ani dla księgowych ani dla sekretarek.
4
X 2015-04-19 13:26:16
Bardzo uczciwy pracodawca. A to dla mnie było ważne, bo w życiu różnie to bywało. Pensja zawsze była na czas, nic na czarno, każdy miał umowę, wszystko z zusem, fakt - wymaga myślenia i samodzielności w pracy a to nie wszystkim wychodzi.
1
Ewelina24 2016-07-25 21:58:19
nie polecam nikomu marne pieniądze, okropna atmosfera w pracy,
zbyt wiele firm dla jednej księgowej w skutek czego notorycznie siedzi się po godzinach oczywiście za darmo, bardzo duża rotacja pracowników, omijajcie te miejsce
1
Kamilka78 2016-08-05 12:53:27
Ja również NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najgorsza firma w jakiej miałam nieprzyjemność pracować właścicielka i jej chamska kierowniczka traktują pracowników jak śmieci, które za marne pieniądze powinni tam spędzać całe dnie. Lubi nie płacić zus-ów za pracownika. Odradzam wszystkim, pod pozorem możliwości nauki zawodu stajecie się tanią siłą roboczą oczywiście na umowie zlecenie bo jak wam nie zapłaci za wypowiedzenie to nie warto iść do sądu.
Tak panie wymyśliły sobie robienie biznesu kosztem innych, NIEUCZCIWY PRACODAWCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Zostaw swoją opinię o Gorczyca Natalia Biuro Rachunkowe - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorczyca Natalia Biuro Rachunkowe