RoyalMaids

Wrocław

Opinie o RoyalMaids

Klient 2015-04-04 03:11:04
Nie polecam, z jakoscia jest strasznie slabo. Technologia jaka sie chwali firma jest praktyczne zanda. Gedneralnie jest wiele innych firm , ktore zrobia taka usluge lepiej .
1
Gosposia 2015-12-30 12:28:52
Odradzam stanowczo.Zostawiłam dywan do uprania.Bardzo trudno było go odebrać, mimo że po czasie.W końcu firma łaskawie przywiozła mi na miejsce. Ale co z tego. Był MOKRY! Jak wysechl, okazało się, że nawet nie byl wytrzepany. Tumany kurzu wzbijaly się do góry,a pełno piasku zostawało na podłodze. Oczywiście plamy jak przed tak i po były :/.Strata nerwów, pieniędzy i czasu.
3
Rozczarowana. 2017-03-02 18:15:52
Dzień dobry,odradzam stanowczo ,firma niekompetentna,osoba do której podany kontakt bardzo nieuprzejma,po zgłoszeniu reklamacji nie chciała słuchać żadnych uwag,nie było praktycznie dyskusji,Pan odłożył słuchawkę w trakcie rozmowy.Twierdził że nie są firmą w garażu tylko porządną pralnią z nową technologią......a przecież to chodzi o jakość,dla mnie mogłaby być w garażu.....Dywan roczny naturalny za 2000 zł.oddany do prania z powodu lekkiego ogólnego zabrudzenia ,a odebrany zmechacony i z dwiema super plamami z rdzy,...na samym środku.Koszt usługi ok.100 zł.Dywan do wyrzucenia.....to się owszem może zdarzyć...ale porządna firma skontaktowałaby się z klientem aby jakoś rozwiązać problem.Strzeżcie się takich firm........jak prać to tylko na miejscu ,w domu pod okiem właściciela.
Karol 2017-07-13 15:52:47
Zdecydowanie odradzam, unikajcie takich wykonawców. Oddana do czyszczenie wykładzina w przyzwoitym stanie została zniszczona. Nie przyjmują żadnych uwag, brak woli sporządzenia protokołu zniszczenia, unikają telefonów, nie odpowiadają na pismo. Dodatkowo wstrzymano z tego samego zlecenia wydanie nam 3 szt dywanów, termin wykonania upłynął 1,5 miesiąca temu.
Zostaw swoją opinię o RoyalMaids - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RoyalMaids