Środowisko Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych Teresa Szendoł

Bielsko-Biała

Opinie o Środowisko Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych Teresa Szendoł

ludek 2011-12-30 19:48:32
pracowałem tam w latach 90-tych i na atmosferę nie narzekałem tylko n zarobki
2
pracocholik 2014-09-09 13:41:08
Praca trudna , wymagająca dobrego przygotowania i zdolności do rozwiązywania technicznych zawiłości . Za to bardzo ciekawa i dużo się można nauczyć a także sprawdzić się jako inżynier.
12
Bartek 2017-02-02 14:48:46
Nie polecam, praca ponizej minimalnej na umowach o dzielo, potem minimalna bez szans na cos więcej. Brak współpracy, wszystkiego trzeba dowiedzieć się samemu. Wymagania jak dla osób z kilkuletnim doświadczeniem mimo zatrudniania osob z zerowym stazem. Bezpodstawne pretensje dosłownie o wszystko. Brak osob z fachową wiedzą. P. Bartłomiej to cham jakich mało, zero szacunku do pracowników. Wyzysk i brak możliwości rozwoju, ciągła rotacja pracowników. Szukają roboli których można wykończyć psychicznie.
10
Xxx 2017-02-02 14:51:11
Ktoś nareszcie się odważył napisać prawdę. Już dawno powinna tam wpaść Inspekcja Pracy.
7
Bartek2 2017-02-06 17:13:41
Zgadzam się z Bartkiem ze wszystkim.
Nie można liczyć na wsparcie ze strony starszych stażem pracownikow. Jedna wielka paranoja. Ktoś bąknie coś pod nosem od niechcenia i zero jakichkolwiek wyjaśnień. Bo po co...
Połowa ludzi w tej firmie ma permanentnego focha, taka o... grobowa atmosfera (plus zabronione słuchanie radia przez P. Bartłomieja- ponoć zle wpływa na koncentrację).
I oczywiście serwisem ploterów i ksero maja zajmować się pracownicy. Szkoda kasy na serwis a przeciez jest instrukcja obsługi i internet.
Aaaa i odwieczne pytanie? Czym w tej firmie zajmuje się dziewczyna P. Bartłomieja- oprócz robienia zakupów przez internet i przegladania pudelka?
11
T.S 2017-08-07 19:40:20
Pomyliłeś firmy lub pomyliłaś. Wpisujesz się nie pod tym adresem. A poza tym to pewnie brak sukcesu rodzi frustracje że aż adres się pomylił.
Zostaw swoją opinię o Środowisko Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych Teresa Szendoł - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Środowisko Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych Teresa Szendoł