Portal - Lidia Czebotar Deweloper Nieruchomosci

Zielona Góra

Opinie o Portal - Lidia Czebotar Deweloper Nieruchomosci

zleceniobiorca 2012-06-09 23:16:13
Firma zatrudnia podwykonawców a następnie bezczelnie unika płatności za dobrze wykonane usługi. Właścicielka płacze do słuchawki, że nie ma nawet 100zł. na paliwo i nie ma jak zapłacić. Czy to jest uczciwe postępowanie? Ocenę pozostawiam czytającym.
marek987 2012-11-09 15:31:28
Hmm... to ciekawe jak wybudują Mazurski-Park. Zobaczymy czy to nie jedna wielka ściema ;-)
LidiaCzebotar 2012-11-28 11:34:49
Uprzejmie informuję, że firma Portal:
1) wybudowała i oddała do użytku wszystkie swoje inwestycje,
2) NIE JEST inwestorem Mazurkiego-Parku
3) jest rozliczona ze WSZYSTKIMI swoimi zleceniobiorcami
4) Portal jako działalność jednoosobowa, nigdy nie prowadziła naboru pracowników
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w poszukiwaniu pracy.
1
zleceniobiorca 2013-07-02 19:14:25
Pani [usunięte przez moderatora], minął rok od mojej ostatniej opinii, na którą była Pani oburzona. Chciałbym oficjalnie przy użytkownikach internetu spytać, kiedy ma Pani zamiar zapłacić nam za fakturę? Ostatni i jedyny Pani wpis nie jest prawdziwy w żadnym z jego punktów. Zamierzam tego dowieść w następnej mojej opinii. Proszę zauważyć, że nie jest to jedyna strona, na której mogę wyjaśnić nieświadomym, zainteresowanym internautom, jaki ma Pani styl bycia. Nie będę milczał, podczas gdy Pani ma nas za nic. I proszę nie dzwonić ponownie, żebym usunął moje opinie z tej strony, bo jak straci Pani Klientów, to nie zobaczymy zapłaty w ogóle. Przykro mi, ale nie jesteśmy Pani sponsorami.
5
Zostaw swoją opinię o Portal - Lidia Czebotar Deweloper Nieruchomosci - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Portal - Lidia Czebotar Deweloper Nieruchomosci