Geoprojekt Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Technicznych

Kielce

Opinie o Geoprojekt Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Technicznych

aninim 2012-05-29 03:19:49
Śmiem się z tym nie zgodzić, Geoprojekt Kielce jest firmą rodzinną bez perspektyw awansu Pan W i jego synowie , zarobki słabe ciągła inwigilacja i przeświadczenie że każdy chce robić prywatę . Firma bez perspektyw dla pracownika .
4
Anonimus 2012-09-29 17:57:59
Taaaak... 100% się zgadzam z poprzednią opinią. Niestety firmy rodzinne to największa patologia polskiego dzikiego kapitalizmu. I niestety PUGiT "Geoprojekt" niechlubnie się wpisuje w ten smutny obraz.
5
zawiedziony 2016-01-07 10:29:48
Jaki awans w firmie, której struktura ma postać: właściciel-pracownicy? Chcesz awansować na właściciela? Problem dzisiejszego pracownika to roszczeniowość bez podstaw. Pracowałem w kilku firmach i w żadnej za nicnierobienie awansu i podwyżki nie dali. Trzeba uczciwie pracować a wtedy nie będziesz się bał żadnej inwigilacji. Zapewne jesteś jednym z tych pracowników, którzy zostali obudzeni z pięknego snu jakim był poprzedni ustrój opisany hasłem: czy się stoi czy się leży to wypłata się należy.
Realista 2016-05-17 00:57:34
Tiaaa..., znam takich którzy w firmie "Geoprojekt" pracowali uczciwie, dużo i wydajnie a i tak zostali na koniec wyrolowani na kasie :). Być może coś się tam kosmetycznie zmieni po zmianie struktury własnościowej firmy, ale nie łudźcie się: co może zmienić latorośl wychowana przez ojca - despotę i tyrana ugładzonego przez Kodeks Pracy i unijne dotacje, który w zarządzaniu firmą stosował zasadę: "dziel i rządź" ? Który bez skrupułów stosował mobbing wobec niewygodnych pracowników wtedy gdy tego pojęcia nie było jeszcze w Kodeksie Pracy ? Ot - to cała prawda o tej firmie kierowanej przez lata przez bezideową inteligencję "z awansu społecznego" - pochodzącą z terenów niskozurbanizowanych, która wydatnie pomogła obalić poprzedni ustrój (którego założenia były bardzo piękne) przez dbanie głównie o własny ogródek. Ale co ty możesz o tym wiedzieć, roczniku 1990/91/92 - składaj CV a jak cię zatrudnią, staraj się jak najwięcej nauczyć, zrób uprawnienia i czmychaj czym prędzej na swoje - tak ci dobrze radzi stary wiarus.
9
Zostaw swoją opinię o Geoprojekt Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Technicznych - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geoprojekt Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Technicznych