Hubert Teresa Grzybek Hubert Gruszczyk

Mikołów

Opinie o Hubert Teresa Grzybek Hubert Gruszczyk

Asia Tokacz 2014-09-11 11:05:08
Asia Tokacz (*.static.multimetro.pl) - teraz 0

UWAGA NA NIEUCZCIWEGO PRZEDSIĘBIORCE: Pan Hubert Gruszczyk "preferuje" przedpłaty i zaliczki. Następnie nie spłaca faktur. NIE DAJ SIĘ NABRAĆ! NIE POŻYCZAJ PIENIĘDZY TEJ FIRMIE! Dodatkowo zalecamy uważać na inne firmy Pana Huberta.
tomek 2015-03-26 10:38:06
Woda, konserwy i jazda bez przerwy, a wyplata? Cóż bywa, bywa ze bedzie opozniona o 30 dni, albo każą poczekać jeszcze miesiac ale dadza stowke zaliczki.Placona w 2 ratach. Pierwsza ta oficjalna zawsze spozniona , ale listy pokładają do podpisu z odpowiednią datą, a druga część ta na czarno zalezy od widzimisie kierownika, raz jest tyle, drugi raz mimo tego , ze praca imgodziny wykonane byly wieksze , a wyplata jest mniejsza. Jak im sie podaba tak płacą. Nie polecam.
on 2015-05-20 18:24:20
NIEUCZCIWI!!! Nie polecam pod każdym względem czy jako pracodawca czy jako współpracownik czy w jakiejkolwiek formie współpracy. Czy tak czy tak pieniędzy nie widać. Płaci się tylko wybranym a i tak zawsze coś jest urwane i niedopłacone. NIE POLECAM!!!!
TOMI2017 2017-02-07 16:50:43
chodzace śmieci nie ludzie,przez nich już parę ludzi nieżyje bo takie unich BHP .SZMATY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Zostaw swoją opinię o Hubert Teresa Grzybek Hubert Gruszczyk - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hubert Teresa Grzybek Hubert Gruszczyk