Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło

Pracowałeś w firmie Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
borys77 - 2012-10-22 16:41:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
czy ktoś z Państwa mógłby mi pomóc?
poszukuje kontaktu do osoby odpowiedzialnej za zatrudnienie pracowników fizycznych - będę bardzo wdzięczna za pomoc
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-08 18:44:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
Czy ktoś pracuje na produkcji w zakładach mięsnych Sokołów? Czy warto tam pracować? Bo to znana marka w Polsce, to chyba dbają o pracowników, tym samym o swoje dobre imie, nie?
zdjecie uzytkownika
igo - 2015-05-30 09:45:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zdecydowanie nie polecam. Pracowałem tam ponad rok czasu, płace marne, praca na akord że pot spływa po całym ciele, ogromna presja ze strony brygadzistów. Najłatwiej tam się dorobić wypadku z trwałym okaleczeniem, garbu i zepsutego wyglądu od wręcz niewolniczej pracy na akord o zdrowiu psychicznym i presji nie wspominając. Jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wzór północnokoreańskiego, tylko nie biją ludzi bo nie mogą, ale haruje się jak wielbłąd co najmniej 8 godzin non stop z 2 przerwami po 10min. połowa na wyjście i wejście zleci w biegu.
zdjecie uzytkownika
nokoto - 2015-09-17 14:19:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
presja ze strony brygadzistów to raczje nic nowego, wydaje mi się, że lepiej by było jednak dowiedzieć się jakie są stawki, bo ja słyszałem, ze srednia zarobków to ok 14 zł na godzine, więc moim zdaniem to jest całkiem sporo. Czekam tez na nowe oferty, bo niestety firma przestała rekrutować, a chetnie bym został sprzedawca u nich.
zdjecie uzytkownika
xoxo - 2015-10-07 10:59:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
14 zł na godzinę? Kto Ci takich bajek naopowiadał? Na rozbiorach okres próbny po 9 zł, a po przedłużeniu 10-11 zl!!! Praca stała, ale też i ciężka. Dwie przerwy w tym jedna z posiłkiem. Co do przyjęc trzbe składać CV a jak będzie miejsce to dzwonią. Pozdro
zdjecie uzytkownika
korok - 2015-10-18 05:30:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ogólnie rzecz biorąc to jednak praca w tej firmie się opłaca, na początku w innych firmach ciężko jest dostać te 9 złotych no a jak widać jeśli pracownik się sprawdzi to zarobki nawet i 11 złotych za godzinę, produkty mięsne tej firmy są każdemu znane, nie są to byle jakie produkty tylko jednak w miarę zdrowe.
zdjecie uzytkownika
leka - 2016-04-20 16:07:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wiem jak wygląda to ze strony pracownika, ja polecam jako klienta, od dawna kupuje ich wyroby, parowki czy wedliny,najlepsi.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: