Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło

Pracowałeś w firmie Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
borys77 - 2012-10-22 16:41:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
czy ktoś z Państwa mógłby mi pomóc?
poszukuje kontaktu do osoby odpowiedzialnej za zatrudnienie pracowników fizycznych - będę bardzo wdzięczna za pomoc
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-08 18:44:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy ktoś pracuje na produkcji w zakładach mięsnych Sokołów? Czy warto tam pracować? Bo to znana marka w Polsce, to chyba dbają o pracowników, tym samym o swoje dobre imie, nie?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
17 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło

Twoj email:
Wiadomość: