Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło

Koło

Opinie o Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło

borys77 2012-10-22 16:41:56
czy ktoś z Państwa mógłby mi pomóc?
poszukuje kontaktu do osoby odpowiedzialnej za zatrudnienie pracowników fizycznych - będę bardzo wdzięczna za pomoc
igo 2015-05-30 09:45:23
Zdecydowanie nie polecam. Pracowałem tam ponad rok czasu, płace marne, praca na akord że pot spływa po całym ciele, ogromna presja ze strony brygadzistów. Najłatwiej tam się dorobić wypadku z trwałym okaleczeniem, garbu i zepsutego wyglądu od wręcz niewolniczej pracy na akord o zdrowiu psychicznym i presji nie wspominając. Jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wzór północnokoreańskiego, tylko nie biją ludzi bo nie mogą, ale haruje się jak wielbłąd co najmniej 8 godzin non stop z 2 przerwami po 10min. połowa na wyjście i wejście zleci w biegu.
xoxo 2015-10-07 10:59:20
14 zł na godzinę? Kto Ci takich bajek naopowiadał? Na rozbiorach okres próbny po 9 zł, a po przedłużeniu 10-11 zl!!! Praca stała, ale też i ciężka. Dwie przerwy w tym jedna z posiłkiem. Co do przyjęc trzbe składać CV a jak będzie miejsce to dzwonią. Pozdro
leka 2016-04-20 16:07:33
Nie wiem jak wygląda to ze strony pracownika, ja polecam jako klienta, od dawna kupuje ich wyroby, parowki czy wedliny,najlepsi.
Zostaw swoją opinię o Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło - Koło
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady mięsne Sokołów S.A oddział Koło