Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

ola

PEWNIE BĘDZIE DUZO MNIEJ OSÓB BO ZIMNO JEST I ZBIORY TEZ NIE TAK DUZE BEDA ZAPOWIADAJA MAJ TEZ ZIMNY SZKODA TAK BYLO PATE LAT TEMU

łodz
@ola

Ola a przyslali ci juz umowe

@łodz

Tak już mam łodz ale cosmi się nie wydaje bym pojechala

690lat miasta lodzi od wsi łodzia
@ola

No bo ja jafe 5 raz i boje sie ze tam moje papiery z pieczatkom soltysa nie doszly bo nie napisalem niemcy na kopercie Zawsze umowa przychodzila a w tym roku nic co otym myslisz ??

@690lat miasta lodzi od wsi łodzia

Może czekają na pogodę by zobaczyć ile ludzi im trzeba

@690lat miasta lodzi od wsi łodzia

Może czekają na pogodę by zobaczyć ile ludzi im trzeba

łodz

Wszystkim juz przyszla umowa ????? Bo mi jeszcze nie a mialem termin na 31.03

gość

Tam się dodzwonić to jak w totka wygrać

@gość

ja za drugim razem sie dodzwoniłem, czyli wystarczy tylko trójkę trafić w totku

ta podana kwota to jest pewny zarobek w razie klęski, tzn zarobisz więcej, a co do umowy weż ją ze sobą a na miejscu podpiszesz i tak nową

@007

Nawet Ci się zrymowało hehehe ;-). Też tak sobie pomuślałem co do umowy dzięki za odp pozdrawiam

Serwisant

OK

Różne

.,,,

zanim szparagi rusza to jeszcze 2 tygodnie tam jest strasznie zimno i noce tez nie lepsze

Krzych

Ja miałem na 16 luty i lipa.Dzwoniłem wiele razy i karzą uzbroić sie w cierpliwośc..

@Krzych

Krzych ja miałem na 9marca i nic zimno tam też jest nie rośnie nic pozdrawiam

gość

Nie ma problemu ja też tak jechałem bo mi wypadło coś nie martw sie ania

@gość

taka moja wada często się martwie na zapas;)

ania

hej mam termin na 18 maja ale moge jechać dopiero w czerwcu po 13 bo drużbuje na weselu. Dzwoniłam do biura czy jest będzie problem jeżeli zmienie termin z 18 maja na 18 czerwca. Powiedziala ze nie ma zadnego problemu bo zbiory i tak sie pewnie przesuną w terminie ale miala glos jak by bylo jej cos nie po nosku :D stad moje pytanie czy ktos z was zmienial termin wyjazdu? i pojechał w tym zmienionym terminie bez problemów?

@ania

A na co jedziesz :)?

@Szymonnn

Albo truskawki albo borówki. Pod koniec czerwca to już chyba koniec truskawek wiec pewnie borowki

@ania

Witam, Ja w dokumentach podałem termin na 1 maj (miałem na 1 czerwca) i dzisiaj dostałem jakąś umowę cała po niemiecku (przetłumaczyłem sobie) z terminem na 4 maj także spoko. TERAZ PYTANIE DO WSZYSTKICH. JADĘ PIERWSZY RAZ. CO ZROBIĆ Z TĄ UMOWĄ ODESŁAĆ CZY RACZEJ NIE, BO TO TYLKO WSTĘPNA, A NA MIEJSCU BĘDZIE DRUGA? Z UMOWY WYNIKA: stanowisko: HILFSKRAFT- pomocnik, zakwaterowanie 3 euro, obiady 2,9 euro umowa na dwa miesiące, 1096 euro na miesiąc, to może dziwić przeca akord ma być. 1096 ale przed odliczeniem za zakwaterowanie i obiady. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ, Z GÓRY DZIĘKI.

Dalej na polach są "wózki "do folii

obiady nadal są

Napiszcie co się zmieniło byłem parę lattemu teraz jestem na emeryturze i tez chce jechać mam 45lat bo wiem ze tam też na to patrzą jechałem podstawionym autobusem z Leszna imaialem zapewniony obiad proszę o wszelkie informacje dziekuje

JA

ALSTAR ,KIEROWCY Z LESZNA , KOSIOREK Z KORSZ JAK DOSTANIECIE TELEFON Z FIRMY PYTAJCIE ONI PRZEWAŻNIE MAJĄ NAMIARY NA DOJAZD WEDŁUG REGIONÓW

Jak jest z dojazdem dalej są autobusy czy na własną rękę się jedzie?

Szymonnn

Jeśli mieliście terminy luty-marzec i nie dzwonili do was to zadzwońcie tam i sie dopytajcie :) na razie jest u nich zimno,więc sami nie wiedzą kiedy dokładnie ruszą zbiory :) jak coś to dzwońcie i pytajcie :) jakbyście coś wiecej wiedzieli to piszcie :)

piszecie o terminach kwietniowych a co ludzie z marcowymi terminami a co do numeru na sttonie thiermana są

dadu

ale czy to pewne ze ci co nie pojechali 16 luty to jeszcze tam pojada???

wiesiek

Ja miałem w umowie 9.03 i nie dzwonią do mnie podobno zimno u nich jest

Szymonnn

Dziś dzwoniłem do nich i babka mi powiedziała że jeszcze nie wiedzą dokładnie kiedy szaraga tzn.zbiór szparagii się zacZnię bo jest u nich zimno :) i powiedziała żeby zadzwonić kilka dni wcześniej przed terminem :) czyli możecie dzwonić po świętach Ci co mają termin 13 kwiecień :) :)

joanna

Mam pytanie czy umowę która otrzymaliscie od Thierman odsylaliscie podpisana?

@joanna

TAK

dadu

kto mial na 16 luty i jeszcze nie pojechal.????

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG