Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

adam

witam prowadze przewozy do thiermana 9-cio osobowym busem m-ki opel vivaro z wojewodztw podkarpackiego malopolskiego swietokrzyskiego slaskiego lodzkiego wielkopolskiego dolnoslaskiego lubuskiego tel 694532264 lub mail adamos7810@wp.pl zapraszam

marck
@adam

Potrzebny dojazd z zachodniopomorskiego

amator

witam wszystkich mam pytanie w pkt 7 kwestionariusz napisalem ze utrzymuje sie z prac dorywczych ,czy mi to przyjma jestem ososba bezrobotna ale przed wyjazdem wyrejstruje sie z urzedu pracy ? Prosze pilnie o odp

ona27
@amator

hej nie wiem miales dodatkowa ulotke jak wypelnic formularz, a po drugie tutaj tyle razy pisano jak go wypelnic. teraz masz 50 na 50

Po co zaświadczenie? nie miałem nogdy, ale może warto?

@ja

Dostalam takie zaswiadczenie dla pracownikow sezonowych w Niemczech. I tak sie zastanawiam czy to potrzebne czy nie.

@Justyna

Spal to w piecu ;) do tego jest potrzebne

To dzis robie ognisko :)

Justyna

czy trzeba miec ze soba zaswiadczenie z zusu?

Serwisant

OK

Różne

lobiks

Mam pytanko?Czy jak już terminy się ustabilizują i oddzwonią, że wyjazd konkretnie będzie pewny? To czy trzeba mieć założone konto w banku czy zarobki wypłacają do ręki

JA

ja miałem na 30 marca na szarik i jade 6 kwietnia bo dzwonili

@Mario

Ja tez mialem termin na 30 .03 A kiedy dzwonili bo domnie nicc

Szymonnn

Skoro się terminy przesuwają to Ci co mieli 13 kwiecien to też chyba poczekamy :)

demiks01

Mnie trochę zdziwiło to, że zgodzili się na przesunięcie terminu z 1 czerwca na 4 maj, ale i tak pewnie będą dzwonić koło 15 maja, przynajmniej tak mi się wydaję. Jedzie ktoś z łódzkiego w tym terminie?

roger

jade do thiermanna 7 raz jest bardzo dobrze kto jedzie z Warmii mazur wyjazd poniedziałek wtorek tj 06.lub 07 kto jedzie proszę o kontakt pod numerem (usunięte przez administratora)

Zuza

Witam wszystkich niecierpliwych,praca na Motzow zaczyna sie we wtorek po poludniu na hali bo na polu trwa caly czas ,jest troche szparaga wiec zadzwonili tylko po pore osob ale z dnia na dzien warzywka bedzie wiecej wiec beda dzwonic do nastepnych .Moze sie zdazyc ze nie do wszystkich ale wiekszosc z was napewno pojedzie.Terminy juz sa przesuniete sami wiecie jaka jest pogoda.Pozdrawiam.

Choć jedna konkretna informacja

Jeszcze nie dzwonią dziś po wielu próbach dodzwonilam się powiedzieli ze zimno jest i czekać na telefon po świętach czekają na pogode tez bym poczytala o konkretach tu na stronie

maly733
@ja

Nie cierpliwcie się będą dzwonić , tylko narazie trzeba poczekać bo po wczorajszych wichurach folie pozrywało i jest zimno miałem termin na 16-lutego i dzisiaj dzwonili czy niechcę na folie poprawiać ,ale żeby na jutro dojechać,i wszystkie terminy się zmienią.

Luis

do tego Tirmana nie dodzwonisz się ni w południe ni z rana.Co jest do Tuska Pana...

@Luis

Jak się dodzwonisz to odpowiadają ze nie, a tlumavza i odkładają słuchawkę a nie chce po niemiecku rozmawiać o co chodzi?

Rusza szparag :-) po świętach jadę na Motzow.szykujcie się.

kali

na hale

bella
@ja

Skąd wiesz że jedziesz dzwonili do ciebie?

@bella

Oczywiście bez wezwania bym nie jechala

@ja

Zawsze dzwonią nawet nie przyjmą bez "zaproszenia" wcześniejszego ja juz tam kilka razy bylem tak więc trzeba czekać na telefon

bella
@ja

Pytam bo nikt nic konkretnego tu nie pisze o tym czy ludzie już wyjeżdzają. Kiedy do ciebie dzwonili jedziesz w pole czy na halę. Pozdrawiam

Arek kielce
@gość

ja jade we wtorek 7 kwiecien o 4.30 z kielc do motzow, dali mnie na kuchnie na zmywak. Ogolnie pierwszy raz bede, jak ktos moze mi przyblizyc troche robote tam ocb to prosze o kontakt

@Arek kielce

CZYLI jak jedziesz na zmywak to normalne ze bedziesz myc naczynia i pomagac przy obiedzie a potem wolne proste

arek kielce
@n

Zastanawia mnie tylko jedno...bede pracowal w normalnym tempie czy bedzie mnie niemiec z batem ganial? Szanuja Polakow?

@arek kielce

A pewno robi sie z polakam bo oni gotuja zmywaja i sprzataja po obiedzie i reszte dnia wolnego normalnie ful wypas ha ha

do n
@n

"normalnie ful wypas ha ha" Co masz na mysli? ze robota beznadziejna?

ab
@Arek kielce

Jedziesz tam pierwszy raz w ogóle,czy już tam byłeś a pierwszy raz masz pracować na zmywaku.

Arek
@ab

Pierwszy raz tam jadę jak i pierwszy raz a zmywak, dlatego chciałbym się jak, najwięcej dowiedziałec

gość

Ja w zeszłym roku miałem umowemi jie zadzwonili do mnie w tym roku też mam i sam jestem ciekawy czy miał ktoś też tak?

Ja mialem termin na 31.03 2015 i niemam umowy a ty na kiedy masz termin

@690lat miasta lodzi od wsi łodzia

Miałem na 9.03 i dalej cisza?

@gość

No nadal nie dzwonia a ty dostales umowe

@690lat miasta lodzi od wsi łodzia

Mam umowę ale co jak nie dzwonią a tam się dodzwonić nie można nikt nie odbiera na pole wygonili te kobity z biura czy jak?

@gość

Watpie zeby justysia poszla do pola pracowac Jest zimno i niema szparaga teraz sa swieta no i wolne maja

Natalka

Ktos wybiera się 13.04 z woj.warmińsko-mazurskiego?

@Natalka

Ja z podlaskiego jade 27.04. Ale terminy sie zmieniaja i moze w jednym pojedziemy ;) Grajewo

beata
@Natalka

Mam na 13.04 do Motzow.Jestem z warmińsko -mazurskiego okolice Ełku.Jadę pierwszy raz

@beata

Beata dzwonili do Ciebie?

@ja

Ja rowniez z warminsko-mazurskiego dokładniej z Gołdapi i również póki co mam termin na 13.04:)

Szymonn
@Natalka

Ja równiez mam 13.04 ternin ale pewnie się zmieni:) ostatnio dzwonilem do nich i kazała mi po św zadzwonić :)

Aneta

Ja też jestem z Gołdapi i mam na 13 04

@Aneta

Ooo jak fajnie:)Jak w tym samym czasie,to jeszcze razem może się wybierzemy...Ja pierwszy raz więc zawsze byłoby razniej:)

Aneta

Jadę już drugi raz ,jeśli chcesz pogadać to pisz na e-meil elsa11@o2.pl

beata
@ja

Nie dzwonili.Może po świętach coś się ruszy.

ola

Tam zimno jest i nie wysyłają umów jeszcze jak się zacznie sezon to szał będzie i umowy będą slac spokojnie jeszcze się narobimy

lodz
@ola

Ola kotku

lodz

A jedzie pan do thiermana

obst

Mam 4 wolne miejsca w busie na 9 kwietnia do Niemiec Jeśli ktoś potrzebuje transportu w tym terminie proszę dzwonić na niżej podany numer (usunięte przez administratora) Mazowieckie Ostrołęka i okolice(Łomża , Przasnysz Szczytno)

obst
@obst

Mam 4 wolne miejsca w busie na 9 kwietnia do Niemiec Jeśli ktoś potrzebuje transportu w tym terminie proszę o kontakt na adres mail dom739@wp.pl ( Mazowieckie Ostrołęka i okolice(Łomża , Przasnysz Szczytno)

Szymonnn

A tak wgl to co to za umowy przychodzą?

ona

Wczoraj dostałam umowę ;-)

demiks01
@ona

Ja też a na kiedy masz termin, bo ja na 4 maj

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 17 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG