INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Jestem zainteresowany inwentaryzacją w Polsce i czy z samym wypełnianiem arkusza na stronie, tzn. danych z nr dowodu i innych danych miał ktoś problemy bardziej chodzi mi że to gdzieś zostało wykorzystane przez firmę?

Ilona
@Marek

Akurat to jest bezpieczne. Uwagi są do wynagrodzenia, do traktowania pracowników, do bezpieczeństwa przejazdów busami. Ze za niska stawka, że potrafią zwolnić za byle co pomimo że ktoś już długo i z poświęceniem pracował, że kierowcy liczą i jadą niewypoczeci co jest niebezpieczne, itd. Podane na stronie dane nie są wykorzystywane do innych celów niż podpisanie umowy on-line co jest wygodne i szybkie dla obu stron. Firma czyta też te komentarze więc gdy coś się podoba czy nie warto tu pisać. Popracuj sam i oceń. Nie jest ani idealnie ani tragicznie moim zdaniem.

@Ilona

Dzięki za odpowiedź ja myślę na razie o pojedynczej inwentaryzacji, nie w stałym trybie

arek

Zapisałem się na inwentaryzacje wyjazdowe z Rzeszowa do innych miast na Kauflandy. Później dostaje SMS ze inwentaryzacje są odwoływane z powodów logistycznych

Jacek

Pracowałem w firmie Invent na turnusie zagranicznym. Praca przy inwentaryzacji jest lekka, a nawet wciągająca, czas pracy mija szybko i bezboleśnie. Jednak wymaga ona skupienia i umiejętności dostrzegania detali, bo trudność tej pracy nie polega na liczeniu, ale na tym, żeby umieć odróżnić od siebie podobnie wyglądające produkty i nie policzyć ich jako ten sam rodzaj. Odradzam pracę przy inwentaryzacji osobom mało dokładnym, bo takie osoby popełniały wiele błędów i były wysyłane do domu przed końcem turnusu. W Invencie można poznać wielu fajnych ludzi i objechać kawał kraju, bo codziennie pracuje się w innym sklepie w innym mieście, a raz na kilka dni zmienia się miejsce zamieszkania. Wymienione zalety niweczone są przez ekstremalnie długie godziny pracy jakie są codziennością w firmie Invent. Praca jest najczęściej na nocki, choć ja miałem szczęści pracować w dzień. Do pracy wyjeżdżaliśmy średnio około 4:00, a wracaliśmy około 18:00, w tym było około 11 h pracy i 3 h dojazdu (w czasie dojazdu można pospać). Na pracę przeznaczałem więc 14 h dziennie w typowe dni. W dzień przeprowadzek było jeszcze gorzej, bo po pracy trzeba było jechać wiele kilometrów do innego hotelu, co wydłużało czas poza hotelem aż do 17-19 godzin. W pracy jest tylko jedna, zaledwie 20-minutowa przerwa, ale za to nikt nie robi problemów z wychodzeniem do toalety. Pracowaliśmy 6 dni w tygodniu. Zakwaterowanie jest w hotelach o zróżnicowanym standardzie. Pokoje najczęściej 4-osobowe, czasem 2 lub 3-osobowe. Czasami blisko sklepu, a czasami na odludziu (wtedy zakupy robi się po pracy). Zdarzało się, że w pracy zapewnione było wyżywienie. Pomimo długich godzin pracy zarobki nie są bardzo wysokie, bo firma Invent nie płaci pracownikom za godziny, ale za każdy dzień płaci 295 zł netto. Za zakwaterowanie pobierają zawsze 120 zł za każdy dzień roboczy, niezależnie od jakości hotelu. Tak więc za każdy dzień roboczy zostaje 175 zł. Za dni wolne dostaje się dietę w wysokości 40 zł. Do tego dochodzi dodatkowe wynagrodzenie za pracę powyżej 10 h dziennie, ale nie są do duże kwoty, 300 zł za przepracowanie 15 dni w październiku i 100 zł za wartość marketingową (nic nie trzeba robić). W sumie za każdy tydzień pracy jako liczący bez języka i prawa jazdy dostałem: 1050 zł podstawy, 440 zł różnych premii, zakwaterowanie, jedzenie pokrywające 1/3 moich potrzeb, darmowy dojazd do pracy, darmowy dojazd za granicę i powrót. Firma nie płaci wynagrodzenia urlopowego co jest standardem w innych pracach. Biorąc wszystko pod uwagę, zarobki w Invencie są bardzo dobre w przeliczeniu na miesiąc pracy, chociaż w przeliczeniu na godzinę wychodzi poniżej zagranicznej płacy minimalnej. Każdy sam niech zdecyduje czy chce pracować tak długie godziny pracy nadwyrężając zdrowie, ale za to mieć lekką pracę i pewne, dobre zarobki czy pracować w jakiejś fabryce - krócej, ale ciężej i zazwyczaj bez gwarancji godzin i zarobków. Jeśli jednak chcesz przeżyć przygodę i wyrwać się z Polski na krótko to warto spróbować wyjazdu z Invent i przekonać się samemu czy taka praca ci odpowiada Turnusy są na tyle krótkie, że nawet jeśli ci się nie spodoba to w zasadzie nic nie tracisz. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie na jacek027@hotmail.com, chętnie odpowiem.

New
@Jacek

Witam. Czy dostaliscie potwierdzenie na wyjazd do Niemiec 21.11.2019 ? Proszę o odpowiedź

Bozena
@Jacek

To 1400 zł na cały miesiąc dostałeś tyle wypłaty czy na ile tygodni? Są firmy inwentaryzacyjne na których zarobisz 5 tys w miesiąc. Więc jestem zaskoczona że takie mały kwoty Cię uzadzaja

roman
@Bozena

napisał, że tydzień, co i tak nie jest biznesem życia przy tych godzinach. W Polsce dobry kelner tyle wyciąga z napiwkami

marian

Witam jak wyglada zakwaterowanie za granicą?

@marian

Na czas wyjazdu firma rezerwuje noclegi w schroniskach młodzieżowych lub hostelach o podobnym standardzie. Pokoje są maksymalnie 4-osobowe. W pokojach dostępna jest pościel. Należy zabrać ze sobą ręcznik oraz inne niezbędne rzeczy do higieny osobistej.

Bardzo dobry

Bez problemu

Natalia

Cześć, czy są tu osoby, które wybierają się na inwentaryzacje zagraniczną do Niemiec 28.01.20r.? :)

K@siulk@
@Natalia

Tak ja jade. A pani skad wyjeżdża.

olaak

jak wygląda wyjazd za granice z kimś? czy można być razem w grupie czy są one rozdzielone?

@olaak

Może zapisać się Pan z drugą osobą na inwentaryzacje i być w tej samej grupie liczącej. Pozdrawiamy.

radek
@olaak

jak jedziesz z kimś na inwentaryzacje np z kumplem to będziecie w tym samym pokoju i tej samej grupie liczącej, potwierdzam info. pozdro

grema

chciałbym zapytać czy pracując u was można wpisać do ubezpieczenia zdrowotnego członka rodziny - chodzi mi o ubezpieczenie dziecka.

@grema

Jest możliwość ubezpieczenia członka rodziny. W tej sprawie należy napisać na adres: personalny@invent.ag - tam otrzyma Pani odpowiednie dokumenty do wypełnienia

Totalny brak organizacji!!!!!

Witam, Proszę Państwa od ponad godziny siedzimy w zimnym autokarze, bo kierowca nie może odjechać, bo nie zapewnił sprawnego autokaru. Dodam, że autokar nie był nawet oznakowany kartką z napisem invent, jak to miało miejsce podczas wcześniejszych inwentaryzacji, w jakich brałam udział. Proszę o szybki kontakt z przewoźnikiem, bo to jest lekceważące podejście do pracowników. Inwentaryzacja wyjazdowa z Lublina do Sandomierza 17.01 z godz. 18.45.

xxx

Zapisałem się na inwentaryzacje wyjazdowe z Rzeszowa do innych miast na Kaufland.Później okazuje się że ich nie będzie ponieważ zostały odwołane z powodów logistycznych.Chciałbym wiedzieć o co w tym chodzi.

Onnmklo

Czy dojazd jest płacony?? proszę o odpowiedź

@Onnmklo

Co to za różnica skoro masz płacone za inwentaryzacje a nie za godzinę?

Olo

Witam mógł byś mi odp jaka jest stawka zagranicą z góry dziekuje

kkgkgkgkg

jajco madralo (usunięte przez administratora) off

@Olo

Stawka przy pracy za granicą waha się od 195 do 235 zł, w zależności od dodatków.

@Onnmklo

Dojazd do pracy za granicę jest przez nas refundowany.

Mango.
@INVENT Sp. z o.o.

Za godzinę oczywiście? W przeciwnym razie to zakrawałoby na kpinę z ludzi. Dojazd ok.8godz,czekanie na inwentaryzacje, czekanie na kierowcę w razie wcześniej zakończonej inwentaryzacji,powrót kolejne 8,9 godz. Końskie zdrowie trzeba mieć albo nierówno pod sufitem żeby się dać tak obdzierać z godności. Czysta manipulacja, jak zwykle gruszki na wierzbie i obiecanki dla naiwnych.

@Mango.

Przy wyjeździe za granicę płacimy stawkę dzienną, niezależną od ilości przepracowanych godzin. Nie organizujemy raczej wyjazdów za granicę na 1 dzień pracy. Zlecenia takie trwają od 1 do 4 tygodni. Wtedy jedziecie Państwo kilka godzin, na miejscu jest darmowe zakwaterowanie i wraca się dopiero po kilku dniach lub tygodniach. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu na naszej stronie www. Pozdrawiamy.

Kolo
@INVENT Sp. z o.o.

A jakie dodatki wliczone są w kwocie 235zł?

@Kolo

Jest to kwota dla osoby liczącej i kierowcy.

Kolo
@INVENT Sp. z o.o.

To dziwne... Bo dodatek za kierowcę to 40, za tłumacza 30, więc powinno być 265 raczej...

@Kolo

Stawka podstawowa wynosi 175 zł. Dodajemy obecnie wszystkim 20 zł, więc stawka dla osób bez znajomości języka i prawa jazdy wynosi 195 zł. Stawka dla kierowcy to 235 zł - dodatek 40 zł. Stawka dla osoby ze znajomością języka - dodatek 30 zł. Dodatki się nie łączą.

Maniek

A we Włoszech to gdzie dokładnie. Odpisać na adres e-maila mariusz.999hotmail.com dziękuję

stas31

Właśnie wróciłem z inwentaryzacji w PL. Praca łatwa. zgodna z wcześniejszym opisem. Pewnie skorzystam jeszcze z ich ofert. pozdro.

nik

Witam Czy w przypadku delegacji zagranicznych, invent wypłaca pieniądze do 14-tego w sensie że do 14 pieniądze na pewno trafią na konto zleceniobiorcy; czy w tym sensie, że do 14 wykonują przelew (a więc pieniądze mogą trafić na konto zleceniobiorcy po 14stym).

@nik

Do 14-stego wykonywany jest przez nas przelew.

Kala

Nie wiem czy dobrze rozumuję ale podejmując pracę na umowę zlecenie nie mogę być zarejstrowany w PUP.???????

marta

Bardzo fajna atmosfera na inwentaryzacji w Katowicach. pozdrawiam.

Klinova93

Witajcie :) jest ktoś na forum, którzy jedzie do Czech 15 stycznia do Klatovy i jest przypisany do teamu 14? :)

Klinova93

Witam. Czy jest ktoś tutaj kto wybiera się na inwentaryzacje 15 stycznia do Czech? :)

Bezustk33
@Klinova93

Ja się prawdopodobnie wybieram

@Bezustk33

Ja jestem w teamie 14 z Wrocławia :) miło będzie się poznać jak trafimy n ten sam team

celin

Bardzo trudno o kontakt z kimś z firmy, w żaden sposób nie ma kontaktu mimo że się zalogowałam mam telefon dotykowy i nie można wcisnąć cyfry w czasie połączenia. na czacie nie ma możliwości. Dziwne.

@celin

Prosimy o kontakt przez infolinię lub przez fanpage na fb. Pozdrawiamy.

Angelika

Cześć wszystkim jedzie ktoś na wyjazd do Niemiec 15.12.2019? Z Katowic?

Bezustk33
@Angelika

Waham się pomiędzy Niemcami i Czechami ale prawdopodobnie gdzieś pojadę

Wow

Ale to za granicą, czy o Polsce mówisz?

mania
@Wow

Nie wiem o czym mówił ten anonim, ja nie zauważyłam żadnych złych rzeczy. Wszystko jest ok. jedziemy do pracy i pracujemy. jak nie chce ci sie pracowac to nie podejmuj się zlecenia. proste :) Kasa się zgadza jak dla mnie. pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1454, z czego 1205 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.