INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Krzysztof

Zapisałem się na dwie inwentaryzacje wyjazdowe i zamiast pojechać to otrzymałem smsa o treści, że z przyczyn logistycznych nie mogę jechać. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że chodzi tylko o to, że zamało osób się zapisało z Gdańska i przez to nie przyjadą po mnie na inwentaryzacje która się odbędzie.

ona

Nie polecam nikt nie odbiera telefonów a pozatym nie przejdziesz procesu rekrutacji bo masz PASZPORT !!! A czy paszport tak jak dowód nie jest dokumentem tożsamości w Polsce ? pfffff

@ona

Będziemy wdzięczni za ponowny kontakt telefoniczny. Naprawdę staramy się odbierać wszystkie telefony. Dodatkowo można się z nami skontaktować za pośrednictwem maila oraz przez LiveChat lub CallPage.

Odradzam!!! Zapisałam się na dwie inwentaryzacje- wyjazdowe do innego miasta. Godzina zbiorki podawana jest dzień wcześniej, jakby ludzie nie mieli żadnych innych spraw w życiu i nie potrzebowali sobie wczesniej zaplanować swojego czasu. Pierwsza została odwołana tego samego dnia i nie ma dla firmy żadnych konsekwencji, ale jak na drugą inwentaryzacje akurat zachorowałam, to nie mogłam odwołać swojej obecności (usunięte przez administratora) Samo inwentaryzowanie spoko, koordynatorzy pomocni, wszystko tłumaczyli i nie popędzali jak w niekórych firmach. Niestety jednak organizacja od strony biura to porażka!!!!! Nie zrobiono chyba odpowiedniego rozeznania, jak duzy jest sklep i moja grupa zakonczyla pracę już o 1 w nocy. Kazano nam sie wypisać i wtedy sie okazało, że nasz zapewniany przez Invent bus do domu będzie dopiero o 5 rano. Kierowca zgodnie z przepisami musial miec przerwe a innego biuro nie zorganizowało. Musieliśmy tyle czekać. O 4 rano ekipa sklepu już szła do domu i musisla zamknąć sklep. Dobrze że w pobliżu jest stacja benzynowa, to mogliśmy tam przez godzinę koczowac w 20 osób. Inaczej byśmy chyba naprawdę źle skonczyli na tym porannym przymrozku pod halą marketu. To podobno nie pierwszy taki incydent w tej firmie. Tak że naprawdę nie idźcie tam!

Magda

Jaki trzeba znać język? Na jakim poziomie?

@Magda

Znajomość języka nie jest wymagana, by podjąć z nami współpracę. Natomiast osoby, które znają język niemiecki bądź francuski w stopniu komunikatywnym mogą pełnić funkcję tłumacza na naszych najbliższych wyjazdach.

Bardzo dobry

Bez problemu

Przemek

Hej Może ktoś napisze trochę szczegółów o pracy w INVRNT , chodzi mi tutaj o pracę w Polsce a dokładniej Wrocław . Na ile inwentaryzacji w miesiącu można liczyć ? Jaka stawka za godzinę ? Czy czas dojazdów na inwentaryzację jest płatny ? Czy jest możliwy kontakt osobisty z firmą ? Na stronie invent próżno szukać takich informacji a lista inwentaryzacji dostępna tylko dla zarejestrowanych członków. Zobaczymy ile będziemy czekać na odpowiedź.

@Przemek

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy zapisy na kilka inwentaryzacji we Wrocławiu, a także na kilka inwentaryzacji wyjazdowych z Wrocławia (w tym przypadku zapewniamy bezpłatny transport na miejsce pracy). Stawka w przypadku polskich inwentaryzacji wynosi 19.50 zł/h brutto. Można się z nami skontaktować m.in. za pośrednictwem maila, przez LiveChat lub CallPage. Jesteśmy również dostępni pod numerem tel. 71 750 77 00. Odpowiemy na wszelkie pytania. Pomożemy także w rejestracji i zapisach. Wszystkie dane są na naszej stronie www.invent.ag.

Joanna
@Przemek

Nie proponuje . Jechać z firmą invent . Praca na akord.

@INVENT Sp. z o.o.

Witam Chcę tu tylko napisać , że dodałem komentarz do wpisu użytkownika "Olsza" na temat inwentaryzacji w Nowym Sączu... proszę go nie usuwać bo to nie heit tylko konkretny komentarz ....Można się również do niego w jakikolwiek sposób odnieść. Pozdrawiam

Olsza

To co się działo na ostatnim wyjeździe w Nowym Sączu to jakiś dramat. Nie dość, że sam dojazd trwał 4,5h w jedną stronę, to na miejscu jeszcze okazało się, że nawciskali tylu ludzi jeszcze z innego miasta na malutki sklep, że praca każdej z grup trwała ledwie 4 godziny. Nie wspomnę już o tym, że w umowie jest zapewnione minimum 6-10h pracy. No i kolejne 4h dojazdu w drugą stronę dla 80 zł do wypłaty. Mało tego, po zakończeniu pracy o 1:00 w nocy, koordynatorzy kazali wszystkim czekać aż kierowca się wyśpi czyli do... 5:00 rano! Gdyby nie awantura i bunt pracowników, siedzielibyśmy 4 godziny bez sensu na magazynie na ziemi - oczywiście za darmo. Na szczęście ubłagany kierowca zgodził się zabrać pracowników z Katowic po 2:00 w nocy. Organizacja tej firmy to istny dramat po prostu.

@Olsza

Witam! Pewno moja odpowiedź zostanie usunięta niebawem...Już kiedyś tu pisałem o czasie pracy kierowców i widać że się to potwierdza..tzn w taką trasę powinno jechać dwóch kierowców i wszystko byłoby ok no ale za to trzeba więcej zapłacić ,a niestety Invent robi to niechętnie więc jedzie jeden kierowca , który w czasie inwentaryzacji musi mieć 9 godzin przerwy , żeby mógł ruszyć w drogę powrotną....stąd to Wasze czekanie.(usunięte przez administratora) Widzę po tym wpisie , że dochodzi jeszcze jeden problem w transporcie...otóż droga pewno trwała tak długo bo nie jechaliście autostradą która jest płatna ,ale wtedy droga zajmuje max 2,5 godziny...więc lepiej kazać kierowcy jechać drogami niepłatnymi...niech ludzie sobie jada i 5 godzin skoro dojazd nie jest dla nich płatny. Dodam że ta autostradą wcale nie kosztuje dużo...dla osobowego samochodu ok 50 zł w obie strony...więc choćby dla autobusów było to 150...(ale mogę się mylić). Za granicą kierowcy autobusów i busów też liczą co nie powinno mieć miejsca w żadnym wypadku. Pozdrawiam ( mam nadzieję że ten komentarz jednak nie zostanie usunięty )

Przemek

Moja opinia będzie neutrala chociaż powinna być jak najbardziej negatywna . Zamówiony kontakt telefomiczny odbył się - sposób rozmowy konsultantki co najmniej szorstki , odpowiedzi na pytania i rozwiewanie wątpliwości wyciągane raczej na siłę niż normalie miałoby to wynikać z rozmowy . Za zabawne uważam iż na miesiąc Listopad na tak duże miasto jak Wrocław mają zaplanowane raptem 2 inwentaryzacje . Druga rzecz która mnie mocno zaskakuje to czas dojazdu na inwentaryzację nie jest wliczany w czas pracy " JEST TO BARDZO NIE FAIR " - tym bardziej iż 95 % inwentaryzacji to inwentaryzacje wyjazdowe z dojazdem nie rzadko po 1-2 godziny w jefną stronę . O inwentaryzacjach poza granicami kraju lepiej nie wspominać bo tylko przekleństwa się cisną na usta jak tak możńa " Stawki POLSKIE" A praca w NIEMCZECH .. (usunięte przez administratora) Ze swojej strony nie polecam

Ola

Czy stawka niezależnie czy w Niemczech czy w Czechach wynosi 175zl netto ?Na jaki zarobek można liczyć przy 3 tyg pracy?Ile inwentaryzacji to minimum?Jak zakwaterowanie, pokoje wieloosobowe?Dzięki za odpowiedź, przyda się kazda informacja bo nie wiem czy się w to pchać, czy może szukać czegoś innego?

KO
@Ola

Tak, stawka jest taka sama. Do tego dochodzi premia jesienna oraz premia za poszczególne sklepy. Minimum wyjdzie 2745 za same inwentayzcje bez premii jeśli będzie to na terenie Niemiec - bo tam jest 5 inwentaryzacji w tygodniu. Po 5 inwentaryzacji wypłacana jest zaliczka na konto. Pokoje najczęściej są 4 osobowe, czasami są dwójki.

@Ola

Stawka we wszystkich krajach jest taka sama, ale oczywiście można liczyć na awans, co wiąże się z wyższym wynagrodzeniem. Ostateczna kwota, jaką można zarobić, zależy od ilości inwentaryzacji na takim wyjeździe. Minimum to jest 5/6 inwentaryzacji. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, to są to pokoje wieloosobowe wyposażone w pościel. Zachęcamy do zapisów online na www.invent.ag.

Liza
@Ola

Jesli chodzi o stawe to jest ona najnisza z czasem mozna awansowac i stawka idzie w gore w Czechach przewaznie pokje 2 lub 3 osobowe ja juz pracuje 3 lata raz jest lepiej raz gorzej ale ogolnie jest ok jesli oczywiscie chce sie pracowac a niejechc na wakacje

ksena

Nie ma możliwości się dodzwonić nigdy nikt nie odbiera :( Czy tam ktoś pracuje czy stronę obsługują roboty ?

Jan Maria Burak

Tak jak w tym spocie...Hejt to nie opinia Ale też OPINIA TO NIE HEJT....!!!! Usuwanie opinii nie jest dobre tym bardziej że są oparte na faktach... jestem w stanie to udowodnić Pozdrawiam

Mario

W porównaniu do strefy tutaj trzeba pracować, inwentaryzacje miejscowe do 2h jazdy są jeszcze ok, jednak przestrzegam przed wyjazdami za granice. 15h pracy dziennie + dojazd do hotelu daje z 3 godziny snu na dobę gdzie jeszcze trzeba zjeść, umyć się, wyjść po zakupy. To jest chore że znajdują się osoby które, godzą się iść na drugi dzień do pracy po 3h odpoczynku, takie coś trzeba zgłosić a nie brać skaner i chodzić jak trup po sklepie. Nie piszcie głupot że na stronie o tym przestrzegają, owszem można się dowiedzieć że inwentaryzacje są długie, ale po każdej z nich należy się odpoczynek.

Radek
@Mario

Nie mam pojęcia na czym robiłeś, ale u mnie przez miesiąc nie było dnia, w którym nie miałbym przynajmniej 8 godzin na sen :)

Katarzyna
@Mario

Niestety prawda :/

...

Witam, czy jeśli kilka miesięcy temu opuściłem firmę, firma wysłała mi rozwiązanie umowy za porozumieniem stron to czy teraz nie byłoby problemu jechać ponownie i już zostać na całą inwenture?

@...

Dzień dobry, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Inventem. Z chęcią odpowiemy na Pana pytania rozwiewając wszelkie wątpliwości. rekrutacja.online@invent.ag, tel.: 71 750 77 00.

kk

Jeździłam z nimi 3 lata pod rząd do Włoch na OBI, ostatnio w 2016 r. Od tego wyjazdu zakończyła się moja przygoda z tą firmą (usunięte przez administratora)praca po 17 h dziennie (w tym dojazd) (usunięte przez administratora) Wyżywienie: raczej słabe. Nie wszędzie, ale nawet jak jest dobre, to ciężko zjeść. Zjeżdżasz z pracy np. o 10 rano, obiad o 13, wyjazd do pracy o 16. Kiedy sen? Hotele na obrzeżach, często nie ma sklepu żeby się dożywić, a wielu nie ma pieniędzy żeby to zrobić. (usunięte przez administratora)Dni wolne - zapomnij. W dzień wolny jest przeprowadzka. Ani nie pośpisz, ani na miasto nie wyjdziesz. Lubię pracę fizyczną, nie boję się ciężkiej, ale to co się działo wtedy tam woła o pomstę do nieba. Sen po 2h na dobę. Pieniądze wtedy były żadne, przy ilości pracy, przy warunkach, przy tym, że trzeba się było ciągle dożywiać w jakikolwiek desperacki sposób.... niektórzy chodzili do sklepu (jak był)(usunięte przez administratora) Mogli wszystko, byłeś nikim. Mam nadzieję, że coś się w tej firmie zmieniło.

Również zaniepokoił mnie wpis, który użytkownik ten dodał. Chciałbym dodatkowo dowiedzieć się, czy osoba, która nie pracowała nigdy za granicą również chętnie przyjmowana jest przez firmę INVENT?

@Marek

Tak. Możesz nie mieć doświadczenia, nie znać języka. Wystarczy żebyś był w stanie nie mylić się często w liczeniu przy liczeniu po 10 h. Spróbowac możesz, pewnie ci się nie spodoba i to nie twoja wina, ale nie umrzesz od tej pracy więc tragedii też nie ma. Mów o tym co ci się w tej pracy nie podoba kierownikowi, nie pozwól się nie szanowac. Pozniej opisz swoje doświadczenie na GoWork, a gdyby GoWork je ocenzurował na innych stronach w internecie gdzie się da by stalo się jak najpopularniejsze.

@Marek

Tak, oczywiście. Osoba, która nie pracowała wcześniej za granicą może wyjechać z nami na zagraniczne inwentaryzacje. Nie wymagamy doświadczenia, a przed inwentaryzacją zapewniamy szkolenie.

Mikołaj

Umowa o pracę czy zlecenie?

@Mikołaj

Proponujemy umowę zlecenie. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i zapisów na inwentaryzacje polskie i zagraniczne na www.invent.ag.

@Mikołaj

Umowa zlecenie. Rejestracja i zapisy online na polskie i zagraniczne inwentaryzacje na www.invent.ag.

A konkretnie ?

Damian

Pare razy odwoływali wyjazd pare godzin przed . W normalnym świecie takie umowy i zapisy nie miałyby racji bytu .(usunięte przez administratora) Róbcie tak dalej i kopcie pod sobą dół .

Paula

Witam wszystkich. Właśnie wczoraj razem z chłopakiem wróciliśmy z pracy w Niemczech. Plus to na pewno elastyczne terminy chcieliśmy spróbować, a nie mogliśmy wyjechać do końca miesiąca więc bez problemu dostaliśmy dokumenty na taki termin pracy na jaki chcemy jechać, zjazd też został zorganizowany nic nas nie obchodziło. Co do pracy faktycznie inwentaryzacje trwają te 10 - 11 godzin no ale wiedzieliśmy o tym wiec byliśmy przygotowani, praca sama w sobie trudna nie jest. Z rozmowy z koleżanką która nas poleciała a jeździ praktycznie co rok, wiem że warunki noclegowe poprawiły się i co roku wygląda to lepiej, my nie narzekalismy, wszystko było zapewnione,pokoje są kilkuosobe ale przez to poznaliśmy fajnych ludzi i niedługo wybieramy się ponownie :)

Izabela
@Paula

Dzień dobry, mam pytanko. Czy oprócz wynagrodzenia podstawowego oferują w INVENT jakieś dodatki/benefity? I jakie to są?

@Izabela

Witam! Oczywiście ,że oferują. Na przykład za 15 inwentaryzacji zagranicznych dostajesz dodatkową ustalona premię...i wszystko idzie super. Przy 13 przestajesz się podobać przy 14 wylatujesz lub za błędy idziesz na magazyn- tym samym 15 inwentaryzacja jest znowu pierwszą bo niestety nawalilaś więc premia Ci się nie należy. Należy też założyć że projekt przewiduje 14 inwentaryzacji więc również lipa... Aczkolwiek są nieliczni którzy ową premię dostali ,bo za którymś tam razem się udało zrobić 15 ( w sumie że 100 ) .Tak swoją drogą to pytanie miało mieć inny oddźwięk bo pewno je pisał ktoś z firmy , a w odpowiedzi miało być jak to jest super z tymi premiami...no cóż- nie wyszło. Pozdrawiam

@Paula

Dziękujemy za pozytywną opinię.

sisi

hej kto byl twoim koordynatorem? bylam 16 we Wroclawiu jezdzimy z kilkoma osobam istalymi jest ogolnie ok . Moze to kwestia tego ze najazd robia na nowych . Trzeba wciaz mowic tlumaczyc i chyba maja dosc .Poza tym tez chyba zmeczeni sa.My sie dowiedzielismy ze Katowice maja 50 zl premi wyjazd mieli o 2 godziny pozniej i prosto trasa . My natomiast wyjazd 2 godziny wczesniej ludzi zbieralismy po drodze i 20 zl premi brutto to nas bardzo zairytowalo .No ale to juz inna sprawa i nie wina koordynatorow tylko INVENTU.

Dzień dobry wczoraj byłam na inwentaryzacji i byłam w szoku co tam się wyprawiało jestem osoba doświadczona jeśli chodzi o inw to nie była moja pierwsza przeprowadzona lecz pierwsza w takim sklepie (usunięte przez administratora)odradzam każdemu podejmować się pracy w tej firmie, dziękuje (usunięte przez administratora)za stracony czas i zmarnowane pieniądze za dojazd do miejsca gdzie się znajdował bus

Mati

4,58 euro tyle wychodzi na godzinę przy stawce 195 zł : przez 10 godz.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.