INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

januszko

Cześć, ja jestem teraz na zleceniu i póki co praca ok, kwaterunek ok, ludzie super. zobaczymy jak dalej, oby tak samo. pozdro.

Adrian

Dzięki za tę opinię, ale niestety nie podałeś żadnych konkretnych powodów ,dla których polecasz pracę w INVENT. Napisz o zaletach firmy - wynagrodzenie, atmosfera - sprecyzuj proszę.

Invent?

Może i rzetelna ALE.... Wy sobie zdajecie sprawę, że te ich 200 zł dziennie którym się chwalą to niewiele więcej niż najniższa krajowa na godzinę w Polsce jeśli weźmiecie pod uwagę ilość godzin dziennie, które musicie pracować? Niech zaczną płacić za godziny, a nie dni. Obawiam się, że to nigdy się nie stanie bo wielcy "dobrodzieje" musieli by płacić przynajmniej 50% więcej.

Michu

Potwierdzam. Jestem teraz na zleceniu w DE i wszystko jest zgodnie z warunkami, przekazanymi wcześniej przez panią przez telefon. Zobaczymy jak będzie dalej, na razie jest spoko i koordynatorzy też pomocni.

Agnieszka
@Adrian

Podłączę się pod opinię. Wynagrodzenie - stawki według tego co reklamują. Wypłata co tydzień w Polsce. Atmosfera - koordynator u mnie na zleceniach był pomocny i nie spinał się niepotrzebnie jak w innych firmach w których kiedyś byłam na liczeniu.

@Agnieszka

Pani Agnieszko dziękujemy za miłe słowa i do zobaczenia na kolejnych inwentaryzacjach.

@Michu

Panie Michale, mamy nadzieję, że reszta wyjazdu również będzie dla Pana pozytywna. Pozdrawiamy serdecznie.

Mirek
@Invent?

Byłem i wiem że czasami inwentaryzacje trwają 5h a czasami 10h więc stawka godzinowo pod????

rotfl

Taaa, ile płacą za umieszczanie tu takich komentarzy? 50 gr? :D

Orphan•

Witam, byłam na wyjeździe z teamem osiemnastym. Generalnie sam czas przeprowadzania inwentaryzacji jest zależny od naszej wydajności, zazwyczaj wychodziło to 8h, przez dwa tygodnie, zdarzyła się trzy razy sytuacja wyjścia po 10h. Dojazd do pracy +/- godzina w jedną stronę. Zła organizacja zważając, że często dojeżdżaliśmy na miejsce inwentaryzacji i traciliśmy czas, który powinien zostać wykorzystany jako wolny, oczekując czasami 20 minut, a czasami 50min. Brak profesjonalnego szkolenia wprowadzającego z obsługi skanera, wyglądało to tak, że koordynator poświecił Ci 3 minuty jak zeskanować coś i tyle... Co przekładało się na późniejszą spowolnioną pracę w stresie i biegania do przełożonego z problemem, który sam mógłbyś szybko rozwiązać. Brak szkolenia powoduje również błędy i jeśli nie widać poprawy, w skrajnym przypadku zostajesz oddelegowany do PL. Czas przerwy to jedyne dwadzieścia minut. Koordynatorka Żaneta zachowała się niezgodnie z przepisami BHP, przydzielając mnie do strefy z zamrażarkami, bez rękawiczek ochronnych, będąc tego w pełni świadoma, gdyż upominając się o nie, zostałam zignorowana opryskliwym tekstem - a myślę, że taką sytuację można bez kłopotu rozwiązać, przenosząc osobę bez rękawiczek na strefę z temp. pokojową. Zakwaterowanie w hostelu a&o ze śniadaniem, zapewnione przez pracodawcę „za darmo”, aczkowiek naprawdę jest to potrącane z pensji, reszta wyżywienia indywidualnie. Aby policzyć towar z górnej półki, nieosiągalny wzrokiem dla przeciętnego wzrostem liczącego - dostawaliśmy skrzynki plastikowe po napojach, słabo wykonane, ale na szczęście nikomu się nie złamała, ani nie spadł z niej. Można było siadać na nich, co akurat było plusem, aby nie stać przez bite 8h. W razie jakichkolwiek pytań, z chęcią udzielę obiektywnej opinii. :)

jam
@Orphan•

Jak niby Ci potrącają wynagrodzenie za zakwaterowanie ?

gość
@Orphan•

Wszystko się zgadza

Kunrgunda

Witam . Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą firmą ... Wyplaty na czas ... Koordynatorzy super... Bylam już na 6 inwentarkach z tą firmą i naprawdę polecam

@Kunrgunda

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zapraszamy na kolejne wyjazdy z nami! :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Niestety. Moja opinia jest bardzo negatywna. Wykonałem zlecenie sumiennie. Byłem na inwentaryzacji. Wynagrodzenie rzekomo wypłacane w przeciągu tygodnia. Cóż nie w moim przypadku. Przy próbie wyjaśnienia sprawy nikt nic nie wiedział. Na meila brak odpowiedzi przy próbie telefonicznej nikt nie odbiera. Pani na czacie zero pomocy, bo również nic nie wie. Sprawa dla inspekcji pracy.

Prosimy o kontakt mailowy na adres reklamacja@invent.ag. Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić sprawę i odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości.

@INVENT Sp. z o.o.

Dzwoniłem x razy napisałem 3 meile nikt nawet się nie zainteresował tematem.

nowy_pracownik

Czy ktoś miał taką sytuację? Udało się ją wyjaśnić?

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zagranicznych inwestycji w Rossmannie? Jak wrażenia ?

Aniak
@Piotr

Ja byłam w tamtym roku i było okej. Na rossmanie praca jest lekka, bo to są rzeczy takie jak stoją normalnie na półkach. Jedyne cięższe to czasami jakieś proszki do prania, czy coś takiego, ale ogólnie jest okej. Języka nie musisz znać, bo zawsze jest ktoś w grupie kto zna. No ja polecam ogólnie. Dojazd też jest przez firmę zorganizowany tam i z powrotem.

Marcin21

NIE POLECAM!!! FIRMA NIE PŁACI ZA PRACĘ. Pracowałem na inwentaryzacji sklepu ZOO w Bielanach Wrocławskich. Wynagrodzenie miałem dostać w piątek bodaj 6.12. Wynagrodzenia nie było! Pani się głupio tłumaczyła, ży niby jakieś błędy w liczeniu itd. (usunięte przez administratora)

Gonia93
@Marcin21

Czy takie sytuacje jak Pan opisał naprawdę mają miejsce? Brak wypłaty za błędy?

@Gonia93

W sytuacji, kiedy pracownik nie stawia się na zleceniu - może naliczana jest kara umowna. Natomiast jeśli chodzi o błędy w liczeniu to pracownik nie ponosi odpowiedzialności finansowej, jeśli popełnia błędy to wcześniej jest wypisywany do domu w związku z czym jego czas pracy jest krótszy a wynagrodzenie niższe. Pozdrawiamy.

Katrin90

Praca fajna, miła atmosfera. Co do osób które piszą że nie dostały wypłaty to mogło być tak że została ona policzona jako kara za niestawienie się na którąś z inwentaryzacji. Moja znajoma w innej firmie tak miała.

Xyz

Czy wysyłacie pit 11 rozliczenie roczne, jeżeli tak to w jakiej formie?

@Xyz

Pit 11 wysyłany jest do końca lutego na adres mailowy podany podczas rejestracji.

Podbijam pytanie. Zwykle dawali znać już w styczniu. Wyślecie czy trzeba pobrać ze strony?

Xxx

Z jakiej strony można pobrać ten pit 11?

@Xxx

majka42

Wróciłam właśnie ze zlecenia. Warunki zapewnione dobre do nocowania, przejazd wygodnym busem. Wyżywienie we własnym zakresie, ale to było mówione juz na początku. Stawka dobra jak na zawiezienie nas i odwiezienie do Polski. Teraz sie zapisałam na marzec.

Wiolka

Firma naprawde godna polecenia :) Bylam we Wloszech, w Niemczech a teraz jestem w Czechach i nie zgodze sie z negatywnymi opiniami na temat tej firmy. Pracujemy srednio 7-8 h, noclegi sa darmowe w bardzo fajnych hotelach w takich okolicach gdzie jest wiele rzeczy do zwiedzania czy nawet pojscia na spacer. Wyzywienie we wlasnym zakresie aczkolwiek na kilku hotelach mielismy zapewnione sniadania :) Sa hotele w ktorych jest dostepna kuchnia i mozna rowniez samemu przyrzadzic sobie posilek. Stawki tez sa bardzo dobre. Jesli ktos nigdy nie byl z ta firma na wyjezdzie to polecam sie zapisac a nie czytac komentarze wyssane z palca :)

Dostaliście już pit 11 rozliczenie roczne?

nie słyszę

Pracownicy INVENT przebywający na terenie Niemiec. Jak się bawicie?

Mario

Witam chciałbym się dowiedzieć czy wyjazdy też są do Włoch i na Sycylię

@Mario

Aktualnie nie mamy takich wyjazdów, ale zachęcamy do rejestracji na stronie: www.invent.ag i śledzenia aktualnych ofert pracy.

Olo

Niepoważna firma, pracownik ma niewiele praw, ale oni mogą bardzo wiele, i co gorsza są bezkarni. Odwołują inwentaryzacje ale gdyby ktoś zrobił to 3 dni przed miałby przes.ane.

Matku
@Olo

Myślę, że przesadzasz. Jeśli masz l4 lub faktycznie coś sie dzieje powąznego to nie będziesz miał przekichane. Wszystko da się ogarnąć. Ale ile jest takich ludzi co sie zapisują olewają pracodawce? dla nich wlasnie są przewidziane kary umowne. to normalne. jak nie przyjdziesz do pracy na etat to też dostaniesz naganę itd.

Koala1
@Matku

Jaki "pracodawca"? To nie jest pracodawca, tylko zleceniodawca. A ty nie jesteś pracownikiem, tylko zleceniobiorcą. Teoretycznie wykonujesz sam pracę ze skanerem a nie pod nadzorem. Nie myl z etetem, bo to nie to samo. Poza tym on słusznie wskazał na to, że zleceniodawca ustalił sobie większe prawa niż zleceniobiorca w kwestii odwoływania zlecenia. W przeciwieństwie do ciebie zleceniobiorcy, Invent jako zleceniodawca nie musi się tłumaczyć z odwołanego zlecenia.

Monia

Ktoś jedzie z Wrocławia do Niemiec 18.02?

lbn32
@Monia

ja się wybieram

@lbn32

Pierwszy raz jedziesz? Dostałeś już zaproszenie?

Bohemian
@Monia

@Monia Ja jadę. Ty wybierasz się pierwszy raz czy już wcześniej pracowałaś za pośrednictwem tej firmy?

@Bohemian

Poraz pierwszy miałam jechać

Bytomianka

Wszyscy rak chwala wyjazdy a my z Bytomia jestesmy już 2 miesiąc spuszczani w kanal.W lutym z wyjazdu,z Bytomia wszystkie byly odwolane z przyczyn logistycznych cokolwiek to znaczy.

Maja

Dzień dobry Jedzie ktoś do Czech 12/02?

Leexi

Witam. Zapisałam się na inwentaryzacje do Niemiec na 5 dni z narzeczonym i przyjacielem. Czy jest możliwość abyśmy byli razem w pokoju i grupie czy istnieje ryzyko że nas rozdzielą? I jaka jest stawka bez żadnych premii za dzień pracy?

@Leexi

175 zł netto to stawka podstawowa + 20 zł premii dla każdego za dzień pracy. Co do zakwaterowania, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Zxcvvb
@Leexi

Nie jest to pełne 5 dni :) praca zaczyna się 19 tego i powrót jest 22go więc na dobrą sprawę, praca trwa 3 dni a na wypłatę czekasz do 14 marca, nie ma sensu :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1455, z czego 1205 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 199 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.