INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Fofks

Czy codziennie inwentaryzacja odbywa się w innym miejscu, codziennie jest się przenoszonym na inne zakwaterowanie czy jak to wygląda?:)

@Fofks

Trudno określić ilość przeprowadzek, gdyż zależą one od planu inwentaryzacji i Teamu do jakiego zostaniesz przypisany. Niektóre zespoły przeprowadzają się co tydzień, inne co dwa tygodnie, a niektóre wcale. Jeśli znasz już swój Team to skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, jak wygląda plan Twojego zespołu, ile przeprowadzek jest planowanych i do jakich obiektów. Każdy Team w czasie trwania turnusu (także w trakcie przeprowadzek) przemieszcza się naszymi busami 9 – osobowymi.

Szemgo

Super praca, spokojna i bez stresów, w przerwie ciepły posiłek, zakwaterowanie bez zastrzeżeń, pokoje wyposażone w aneks kuchenny oraz łazienkę z toaletą. Dojazd i powrót do Czech sprawnie zorganizowany.

@Szemgo

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy na następne wyjazdy :)

Karina

Bardzo polecam wyjazdy z firmą Invent. Bardzo fajna praca,mili ludzie i fajne wyjazdy zagraniczne. Wypłata na czas. Zawsze można coś pozwiedzać i poznać miłych ludzi. Panie w biurze przesympatyczne. Polecam bardzo

@Karina

Dziękujemy! I zachęcamy do zapisów na kolejne inwentaryzacje :)

Szemgo

Praca spokojna i bez stresu. Właśnie wróciłam z Czech, dojazd i powrót beż problemu. Niespodzianką w czasie pracy był ciepły posiłek. Polecem

@Szemgo

Bardzo dobry

Bez problemu

Klaudia

Invent dobra atmosfera, łatwa praca zakwaterowanie czyste wygodne. Polecam każdemu spróbować wyjechać.

@Klaudia

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Wyjazd w sierpniu na Primarki wyjątkowo udany. Lokalizacje do spania na przyzwoitym poziomie. Praca z mojej perspektywy miła, łatwa i przyjemna. Ekipa zarządzająca super. Kierowniczka i koordynatorzy uprzejmi, pomocni .Często się przeprowadzaliśmy , ale dzięki temu pozwiedzałam wiele miejsc w Europie, ???? bo wolnego było wystarczająco.Z miłą chęcią jeszcze pojadę na inny projekt .

@Ewa

Dziękujemy, Pani Ewo, za komentarz i mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Kasia K.
@Ewa

Ewo zgadzam się z Tobą, to był bardzo udany projekt! Wróciłam z niego bardzo wypoczęta i zadowolona. I cieszę się na kolejne wyjazdy! To jest to, co lubię robić i na razie nie zamierzam zmieniać pracy :) #inventjestspoko

@Kasia K.

Wypoczęta haha, oj to chyba dużo spałas

Mira
@Ewa

Jak często trzeba było się przeprowadzać? To jest raz na tydzień? Raz na dwa tygodnie czy jeszcze rzadziej? Te przeprowadzki to opłaca pracodawca, tak? I to dzieje się jak, samolotem? Autokarem?

@Mira

Trudno określić ilość przeprowadzek, gdyż zależą one od planu inwentaryzacji i Teamu do jakiego zostaniesz przypisana. Niektóre zespoły przeprowadzają się co tydzień, inne co dwa tygodnie, a niektóre wcale. Jeśli znasz już swój Team to skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, jak wygląda plan Twojego zespołu, ile przeprowadzek jest planowanych i do jakich obiektów. Każdy Team w czasie trwania turnusu (także w trakcie przeprowadzek) przemieszcza się naszymi busami 9 – osobowymi.

Martyna

Wróciłam z mojego 3go wyjazdu z inventem. Jestem zadowolona, ponieważ na tym turnusie inventaryzacje szły nam szybciej w porównaniu do mojego wcześniejszego wyjazdu. Ludzie pomocni, miła atmosfera w teamie. Zwykle podobają mi się warunki mieszkalne i uważam, ze firma dba o tę kwestię. Tym razem było jednak średnio, ale do zniesienia. Polecam, jeśli ktoś potrzebuje doraźnych pieniędzy i pracy, która nie jest wyczerpująca fizycznie.

@Martyna

Dziękujemy za opinię :) Jeśli warunki zakwaterowania z jakiegoś powodu nie były odpowiednie i były niezgodne z naszymi standardami, daj nam o tym znać na reklamacja@invent.ag

RomciaPoko

Polecam fajna praca i atmosfera .:)

@RomciaPoko

Dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję, że widzimy się na kolejnych inwentaryzacjach :)

AdamŚliwa

Polecam , praca przyjemna i lekka . Można pozwiedzać przy okazji

@AdamŚliwa

Adam, zapraszamy na kolejne inwentaryzacje i dziękujemy za opinię :)

Patryczeq

Polecam firme pod względem przyjemnej pracy transportu z i do pracy oraz dobrych warunków mieszkalnych, Polecam wyjazd z teamem 5 Mariusz, bardzo w porządku kierownik atmosfera również.

@Patryczeq

Dziękujemy, polecamy się na przyszłość i zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Mnblk

Kiedy dostaliście zaproszenie? Jestem z drugiego końca Polski, żeby dojechać na miejsce zbiórki na najbliższy termin muszę znać godzinę miejsce itd, a jeśli wyślą mi je 1 Dzien przed wyjazdem to z organizacji nici.

@Mnblk

Obecnie mamy dużo wyjazdów i na podstawie Twojego komentarza nie jesteśmy w stanie zweryfikować, na jaki termin wysłałeś zgłoszenie. Oczywiście mamy świadomość, że na nasze inwentaryzacje wyjeżdżają osoby z całej Polski. Staramy się, aby zaproszenia do tych, którzy zakwalifikowali się na wyjazd wysyłane były odpowiednio wcześniej. Tak, aby każdy mógł z wyprzedzeniem zorganizować sobie transport na miejsce zbiórki. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Zdarza się, że ze względów organizacyjnych lub logistycznych, nie zawsze od nas zależnych, potwierdzenia wyjazdu wysyłane są kilka dni przed rozpoczęciem turnusu. Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji, wtedy indywidualnie sprawdzimy, jak wygląda status Twojego zgłoszenia i organizacja wyjazdu, na który dokonałeś zapisu.

Bartolo

Polecam firmę pod względem organizacyjnym hoteli jak i transportu , najlepszy team który mi się trafił przez tyle wyjazdów Team 5 Mariusz :)

@Bartolo

Krzysztof

Polecam współpracę z INVENT, byłem na inwentaryzacji zagranicznej przez miesiąc, warunki mieszkalne na naprawdę dobrym poziomie, praca nie należy do najcięższych, sam team naprawdę fajny. Niedawno wróciłem z wyjazdu i już wiem, że na pewno wybiorę się na kolejny. Właściwie , to termin mam już za dwa dni. Polecam.

Andrzej Sz
@Krzysztof

Panie Krzysztofie wcale mnie nie dziwi pańska pozytywna opinia o firmie INVENT bowiem też pracowałem w tej firmie na terenie RP i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów. Jest to firma dbająca o swoich pracowników a co najważniejsze wypłatę zawsze miałem na czas. Gdybym mógł bez zastanowienia podjąłbym się prac zagranicznych.

@Andrzej Sz

Dziękujemy za opinię. @Krzysztof, @Andrzej Sz - zapraszamy na kolejne inwentaryzacje! :)

Mariusz

Witam serdecznie! Kolejny wyjazd właśnie został zaliczony. Jak zawsze tak i tym razem jestem bardzo zadowolony z wyjazdu. Warunki mieszkaniowe bez zarzutu nawet lepsze niż ostatnio. Bardzo ciekawe lokalizacje pozwalały na wykorzystanie wolnego czasu i odwiedzenie ciekawych turystycznie miejsc np. port w Trawemuende czy zabytkowe centrum Hamburga. Oczywiście sprawy finansowe też bez żadnych problemów, wszystko na czas i często dodatkowe premie. Już jestem zapisany na kolejny wyjazd za tydzień miejsce ciekawe jeszcze mi nie znane. Polecam tym którzy się jeszcze nie zdecydowali na wyjazd.

@Mariusz

Dziękujemy za opinię i widzimy się na kolejnej inwentaryzacji :)

Marek Pierchlak

Firma godna polecenia, wypłaty na czas, bardzo dobre zakwaterowanie,kompetena kadra kierownicza polecam pracę pod Panem M Zawislanskim i najważniejsze bardzo dobry kontakt z biurem który służy pomocą w każdym przypadku

Luiza
@Marek Pierchlak

Jak konkretnie wygląda to zakwaterowanie? To sa mieszkania, domu, jakieś hotele pracownicze? I Czy jest opcja na pokoje jednoosobowe?? Jaki jest koszt takiego mieszkania, firma za to płaci czy od pensji odejmuje sie tę stawkę?

@Marek Pierchlak

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

@Luiza

Rezerwujemy noclegi w hotelach lub kwaterach prywatnych. Pokoje są zazwyczaj dwuosobowe lub czteroosobowe. Jak wyglądają konkretne obiekty, możesz sprawdzić na naszej stronie na Facebooku - co piątek publikujemy zdjęcia z wybranego obiektu, w którym kwaterujemy pracowników :)

@pracodawca

Byłam ostatnio z tej firmy na turnusie w Belgii i serdecznie polecam. Pracodawca zapewnił dobre warunki mieszkaniowe i wywiązał się z umowy. Praca była w miłej atmosferze i bez stresu !

@@pracodawca

Dziękujemy za opinię :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

nikt

Mimo zgłoszenia na 4 inwentaryzacje na żadną nie da sie dostać, nie wiem czym sie sugerują przy wyborze ludzi tymbardziej iż zaznaczałem ze mam doświadczenie przy inwentaryzacjach, być może nie dawają szansy nowym osobom a biorą aby takie które już były ciężko powiedzieć w każdym razie bardzo nie polecam ponieważ do samego końca tak naprawdę niewiadomo czy wyjazd jest pewny czy nie i często kilka dni przed okazuje się ze jednak nie a drugie to ile razy można sie zgłaszać żeby w końcu sie dostać, masakra

@nikt

Racja, czasem ci 3 dni przed powiedzą że jedziesz a ty już co innego zaplanowałeś i wtedy kara haha, kara powinna być wtedy jeśli dadzą dużo wcześniej info ze jedziesz i zrezygnujesz później niż 2 tyg przed, cóż trzeba czekać bo przecież nie ma innej pracy, biorą tych co jeżdżą bo jedne i te same osoby, oni już w sierpniu się zapisują na inwentaryzacji za granicą na wrzesień a we wrześniu na październik, oni pierwszeństwo mają, reszta to ci co kiedyś byli albo łapanka

@nikt

Obecnie jesteśmy w trakcie rekrutacji na duże projekty jesienne i mamy jeszcze wolne miejsca. Zapisy dostępne są dla wszystkich zainteresowanych, a doświadczenie nie jest wymagane do podjęcia współpracy. Wyjazdy na nasze inwentaryzacje zagraniczne odbywają się przez cały rok i wszystkie terminy dostępne na Portalu Invent są pewne. Niestety ze względu na brak danych nie jesteśmy w stanie zweryfikować, dlaczego nie udało Ci się zakwalifikować na wyjazd. W tej sytuacji zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji tel.: 71 750 77 00, mail: rekrutacja.zagranica@invent.ag. Dzięki temu będziemy mogli indywidualnie sprawdzić status Twojego zgłoszenia i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Weronika

Kolejny wyjazd za mną. Dobre warunki mieszkaniowe, możliwość zwiedzania pięknych miejsc, wypłata zawsze na czas. Polecam! :)

@Weronika

Bardzo dziękujemy, Pani Weroniko! :)

Halina
@Weronika

A do którego dnia zwykle wypłacana jest pensja? Ile w ogóle trwa jeden wyjazd i na ile potem zjeżdża się do domu przed kolejnym?

Seba
@Halina

Zależy niektórzy są prawie cały rok na inwentaryzacji, nie musimy płacić za mieszkanie wynajem w pl bo mieszkanie mamy na inwentaryzacji

Laura
@Weronika

No to mnie zaciekawiły te dobre warunki mieszkaniowe. Jakiś opis tych kwater możecie dać? Ile osób w pokoju, ile osób na jedną łazienkę? Możecie podać tez, ile kosztuje takie mieszkanie miesięcznie?

@Seba

No jak nie musimy płacić za mieszkanie? Ja za swoje płacę, podobnie jak za gas i prąd. A w czasie inwentaryzacji, też ponosimy koszty zakwaterowania, więc....

@Halina

Pani Halino, wynagrodzenie jest rozliczone i wypłacone nie później niż w terminie do 14-tego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym wykonywane były inwentaryzacje, przelewem na rachunek bankowy podany w umowie. Wyjazdy na inwentaryzacje odbywają się przez cały rok, a długości turnusów zagranicznych są bardzo różne od 2 do 8 tygodni. Po zakończeniu projektu następuje powrót do Polski i można wysłać zgłoszenie na kolejny wyjazd. Wszystkie dostępne terminy widoczne są na naszym Portalu. Zapraszamy do zapisów! :)

@Laura

Zależy, raz mieliśmy na 7 osób przez 10 dni jedna łazienkę, w której była też toaleta

Seba

No ale wtedy zużycie malutkie... A jak wynajmujesz to przecież jak jedziesz na cały rok do pracy to po co ci wynajmować, inwentaryzacja to super sprawa- kasa, zwiedzanko i zabawa

Kazio
@Seba

A ile tu się płaci za zakwaterowanie, które, jak rozumiem, firma organizuje? I ile się płaci stawki godzinowej, czy tam stałej pensji, bo nie wiem, jak tu jest w zwyczaju? Jak mam zwiedzać i się bawić, to chyba trzeba wpierw wiedzieć, czy człowieka będzie stać.

Bartosz

Praca w firmie INVENT jest bardzo łatwa i przyjemna. Warunki mieszkaniowe są o wysokim standardzie. Przy okazji można pozwiedzać piękne miejsca. Polecam współpracę z tą firmą.

@Bartosz

Dziękujemy za miłe słowa! :) Zapraszamy do kolejnych zapisów.

Krystian

Praca zaledwie kilka godzin dziennie i całkiem przyjemna. Do zakwaterowania również nie mam żadnych zarzutów.

@Krystian

Bardzo się cieszymy, że praca z nami to przyjemność. :) Zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1454, z czego 1205 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.