INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Hanna

Cześć :) W dniu dzisiejszym pojawiły się nowe oferty pracy na stanowisko Pracownik Inwentaryzacji, które można znaleźć na naszym portalu. Aplikujecie?

seba

Witam .Gdzie przeważnie są miejsca zbiórek w Katowicach?

Sandra

Czesc, dostalam propozycje wyjazdu do Niemiec 5-22 marzec. Nie jezdzilam jeszcze na tego typu akcje, wiec ogolnie sie zastanawiam. Napiszcie prosze jak ze zleceniami, jak warunki mieszkaniowe, da sie wytrzymac? Jechalabym z Kato, moze udaloby nam sie zebrac jakas fajna ekipe ;-) Dajcie znac, pozdrawiam.

@Sandra

Napisz do mnie psyessika@gmail.com

Dorota

Cześć, czy wybiera się ktoś może 03-05.03 do Czech?

Bardzo dobry

Bez problemu

seba

Witam jedzie może Ktoś z Łodzi 03-03-2017 inwentaryzacja Czechy,a później Niemcy.?

POla

Czy ktos juz z wyslanymi dokumentami poczta dostal meila potwierdzajacego wyjazd 5 marca z Katowic?

Krzychu
@POla

Hej Otrzymałaś już tego maila potwierdzającego? Ja też jadę z Katowic w tym terminie,ale żadnego potwierdzenia jeszcze nie wysłali.

@Krzychu

dzis sroda z tego Co wiem dzis do 17 maja wysylac zaproszenia ja wczoraj tez zostalam jeszcze dopisana do wyjazdu do Czech Bo podobno z czech bedziemy jechac do niemiec

Aga

Jedzie może ktoś z Torunia??

KRZ

Dostalem propozycje zeby jechac 5.03 i mam pytanie czy ktos sie orientuje w jakich warunkach sie mieszka i ile mniejwiecej wychodzi na jedzienie?

Brener

Mam jechać na inwentaryzację w marcu,i już się cieszę. Mam pytanie czy ktoś wie jakie mieszkanie dają, zapomniałem zapytać

Mariusz

Hej, czy jedzie ktoś w dniach od 05.03 do 22.03 z Katowic? Jestem z Ostrowca Św i sobie do Kato dojade. Jutro wysyłam dokumenty, bo praca wydaje sie spoko. Jak nie sprawdze, to sie nie dowiem jak jest na prawde :)

milowy
@Mariusz

Szczęścia życzę 12 godz w robocie plus cztery w samochodzie na dojazdach bylem i po raz ostatni

Robban12

Na jaki adres e-mail trzeba wysłać rozwiązanie umowy?

Hej, turnus 05.03- 22.03 jest ktoś z lubuskiego?

Paulina

Jedzie ktoś może na turnus 5.03-22.03?

Tak wybieram sie :)

A skąd jedziesz?

Katowice a ty?

Mariusz
@POla

Też jadę z Katowic 5-22.03. :) Znaczy chciałbym, jutro wysyłam dokumenty :)

@Mariusz

Ja papiery juz wyslalam w poniedzialek zaraz po tel od nich i czekam teraz na meila potwierdzajacego (tzw. zaproszenie) wyjazd podobno chetnych jest duzo a wiem ze dzis chodzili z dokumentami i pytali tych Co sa obecnie na inwentaryzacji czy chca jechac znowu teraz wiem ze ktos tam wyrazil chec i wiem tez ze niestety nie kazdemu udaje sie dostac na wybrany termin z powodu braku miejsc lub zbyt poznego dostarczenia dokumentow tak wiec wysylaj szybko fajnie byloby byc razem w timie :)

Podasz mi swój mail?

psyessika@gmail.com :)

Marcia

Ktoś wie może czy jeśli zrezygnuje z wyjazdu, który jest w niedziele z przyczyn zdrowotnych to będę płacić karę?? :)

Marzena
@Marcia

Czy jedzie ktoś z Leszna lub okolic na turnus 19.02-02.03?

Nikola

Hej :) czy jedzie ktoś na inwentaryzacje do Niemiec teraz w niedziele (19.02) z Katowic. Team14. Jade sama i pierwszy raz. Może keszcze ktoś jest sam i pierwszy raz jedzie? :)

@Nikola

podaj mi twojego e-maila ok

nikola995@naver.com

@Nikola

cos jest nie tak napisalam do ciebie i mi przyszla wiadonosc zwrotna ze email jest nieprawidlowy

To daje drugiego ;) nikolawowra86@gmail.com

nowy

Witam Jadę pierwszy raz na turnus 19.02-02.03 Jestem kierowca. Moja druga połówka też jedzie w tym terminie ale w innym busie Czy ktoś mi powie dla czego pary, małżeństwa nie mogą jecha razem. Czy na miejscu jest możliwość abym był w pokoju ze Swoja partnerką.

Ft yb
@nowy

Czy to nie jest dziwne, że w innym busie jedzie

David

Tak ja jadę od 19.02 - 2.03 pzdr

@David

ja tez byłes juz czy pierwszy raz ja mam poczta wysłać papiery i jeszcze mysle

Młody

Namawia mnie znajomy do pracy dla INVENT-u przy inwentaryzacji w Niemczech? Czy da się godziwie zarobić? Jak długie to są umowy? Co z dojazdem, mój znajomy był dawno .

Hej! Czy wybiera się ktoś z Was do Niemiec 19.02-02.03?

David
@Kasia

Tak ja się wybieram . Muszę teraz im wysłać dokumenty. Pzdr

Paxon12
@Kasia

Tak myśle i ja sie wybiore a wiecie do jakiego miasta itp a skad jedziecie ja Wrocław albo Legnica.i Jade pierwszy raz ztej firny prosze o wiecej szczegółow na temat wspolpracy warunkow i czy sa wyplacalni

@Paxon12

Prawdopodobnie jadę z Katowic w poniedziałek odsyłam papiery poczta - jeśli wysłałaś juz cv to powinnas juz miec wszystkie papiery na mailu tam pisze wszystko co i jak jak nie wysłas jeszcze to nie wiem czy załapiesz sie na wyjazd 19

DE

Jedzie ktos 9.02-15.02 z okolic Poznania

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1615.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.