INVENT Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

szemgo

Właśnie wróciłam z kolejnego wyjazdu z INVENT ale pierwszy raz byłam na towarowaniu sklepów TEDI. Praca lekka i łatwa, dwie przerwy po 15 minut i jedna 1 godzinę. Krótkie dojazdy do pracy . Bardzo fajna współpraca z francuzami, byli dla nas mili i pomocni przy układaniu towarów na półkach. Noclegi z aneksem kuchennym i łazienką. Polecam taki rodzaj pracy wszystkim , same korzyści czyli lekka praca, bardzo dobre warunki mieszkaniowe , fajni ludzie , super kierownictwo i oczywiście bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Dla każdego kto lubi podróżować dużo ciekawych miejsc do zwiedzania.( sobota i niedziela wolne).

@szemgo

Praca lekka i przyjemna?! Ja to zupełnie inaczej zapamiętałam. W sklepie zimniej niż na zewnątrz. Ekipa niemiecka (usunięte przez administratora), naśmiewająca się z Polaków, co było żenujące, nawet dla Francuzów. Rzucaniem kartonami w kierunku wykładających, brak organizacji i totalny chaos. Brak jakichkolwiek zasad BHP, przedzieranie się przez tony kartonów, które były ciągle wrzucane w w alejki. To była totalna pomyłka.

Sylwester

Bardzo miło wspominam pracę z INVENT, pracowałem na krótkim terminie lecz miło było poznać nowe osoby oraz zwiedzić berlin. Warunki mieszkaniowe spełniały wszelkie oczekiwania, praca była lekka często szybsza niż było to zaplanowane co jest też plusem. Miło pozdrawiam i życzę miłego dnia

@Sylwester

Dziękujemy za Twój komentarz, Sylwestrze. Mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)

Dorka

Serdecznie polecam pracę w firmie Invent. Praca polega na liczeniu towarów i ich skanowaniu. Warunki pracy są dobre: firma dba o dobre relacje między pracownikami, zapewnia szkolenie i łatwe wdrożenie się w pracę, koordynatorzy pomocni, zapewnione zakwaterowanie na dobrych warunkach, zapewniony transport do i z pracy, weekendy wolne - zawsze można coś zwiedzić i odpocząć. Polecam. Ja współpracuje z firmą któryś już rok i jestem bardzo zadowolona

@Dorka

Bardzo nas cieszy, że jesteś z nami tak długo. :)

Klaudia

Jestem po inwentaryzacji we Włoszech, to był mój trzeci wyjazd z INVENT. Atmosfera super. Warunki zakwaterowania w porządku. Bardzo fajnie, że mieliśmy możliwość w weekendy zwiedzać Włochy :) Zaliczka i wypłata na czas. Częste premie :) Praca po około 6-8 godzin. Praca nie jest w ogóle trudna. Polecam każdemu, ja również na pewno wybiorę się na niejeden wyjazd.

OD
@Kris

Czemu premii miałoby nie być? Chyba nie bardzo rozumiem o co chodziło? Czy już pan się kontaktował w tej wspomnianej sprawie? Sama ciekawa teraz jestem rozwiązania, jak szybka może być reakcja?

Xyz

Jaki projekt będzie we Francji i kto będzie liderem zespołu?

K

Tedi, inwentaryzacja

labul
@Xyz

A to dają tak znać z góry kto będzie liderem? Pierwszy raz bym się z czymś takim spotkał

@Xyz

Gdzie mozna znalezc info o wszystkich dostepnych terminach?

@Xyz

Dojazd jest organizowany przez firme jak rozumiem?

Lin
@Khali

wypłacają wynagrodzenie na czas? nie przedłużają?

@Lin

Tak, kasa jest na czas.

redd Nowy wpis
@Dominos

czy wyplaty wplywaja na konto?

witam

Hej, czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda tutaj rekrutacja? Z góry dzięki, pozdrawiam

@witam

i odrazu jeszcze dopytam, czy mozna tutaj dostac umowe o prace?

@witam

Chcesz umowe o prace na inwentaryzacji? Serio?

@Khali

przepraszam nie wiem jak to dokładnie wygląda, bo to byłaby moja pierwsza praca po szkole więc nie do końca sie znam, dlatego pytam, nie potrzeba żadnych złośliwości

Zygmunt
@witam

Umowa zlecenie tzw(usunięte przez administratora)

@Zygmunt

No bo to praca typowo zleceniowa, to jaką inną byś chciał? UoP to dostaniesz na etacie, a nie na robocie wyjazdowej

Lin
@Zygmunt

Skoro pracowałeś pamiętasz może jak wyglądały inwentaryzacje? dużo roboty? też nigdy nie pracowałem akurat na inwentaryzacjach, a chciałbym sobie dorywczo coś dorobić

Zygmunt
@Khali

A czy mnie obchodzi jaka jest umowa? Było pytanie jaka jest to odpowiedziałem. Jak dla mnie może być nawet o dzieło. Chcecie tu pracować to pracujcie dalej. Kto mądry uciekł.

@Lin

Ja mogę odpowiedzieć, ale byłem na zleceniach w Polsce. Ogólnie to była ustalona godzina zbiórki pod obiektem, tam czekali kordynatorzy i rozdawali naklejki i tak się dzieliło na grupy, żeby kordo mieli pod sobą daną grupę. Szybka gadka wprowadzająca, potem wejście na obiekt, rozdanie kamizelek i skanerów, potem już w grupie było szkolenie, dość szybkie, bo tu nic trudnego nie było, ale nie było problemu, żeby dopytać i wytłumaczyć drugi raz, jak ktoś nie załapał od razu. No i potem przekierowanie na dany dział i liczenie tego co ci kordo wskazał. To nie jest trudne, fakt, trochę kucania i schylania było, ale szczerze mówiąc to czas szybko mija. Była przerwa o sensownej porze, żeby sobie coś zjeść, pójść na fajkę, czy energetyka wypić ;) Dla mnie bardzo spoko na taki dorywczy zarobek

BYŁY I NIEZADOWOLONY PRACOWNIK
@Dominos

Czyżby ? Przerwa o sensownej porze....po ilu godzinach i jak długa przerwa ??? Ile zapłacili Ci za ten pozytywny komentarz ? Dla tych, co nie wiedzą w umowie jest info o zamieszczeniu komentarza po inwentaryzacji, oczywiście pozytywnego, za co ta firma płaci......sam ten wymóg daje dużo do myślenia

@BYŁY I NIEZADOWOLONY PRACOWNIK

Ale co to w ogóle piszesz? Mówię jak było u mnie. Po ilu h przerwa - nie pamiętam, bo wyobraź sobie, że się zajmowałem robotą i liczeniem, żeby się nie zawalić w akcji...jakoś w połowie mniej więcej. Nie miałem żadnego info o zamieszczeniu komentarza, więc ja nie wiem skąd ty sobie w ogóle takie informacje wyciągnąłeś, ale zakładam, że stąd gdzie słońce nie dochodzi. Ale no tak, mimo, że byłem i było okej i jestem zadowolony, to muszę napisać, że nie, bo jakiś typ z goworka się ze mną nie zgadza, no logika na poziomie

BYŁY I NIEZADOWOLONY PRACOWNIK Nowy wpis
@Dominos

Typ z "goworka" :-) ....nawet nie pytam skąd Ty jesteś typie i jakie masz wykształcenie, bo nie sądzę, żeby Twoja kiepska logika dorównywała mojej, jak również nie sadzę abyś był magistrem inżynierem po ukończonych 2 wyższych uczelniach, gdzie nie da się ich ukończyć bez umiejętności liczenia. Kłamiesz, pisząc, że ja wyciągnęłam informacje informacje z miejsca, gdzie słońce nie dochodzi.....przeczytaj umowę....Twoja logika jest ........nie chce Ci ubliżać, więc bez komentarza

Bonia Nowy wpis

Byłam pierwszy raz na wyjeździe i jestem bardzo pozytywne zaskoczona.Praca ok,miejsca zakwaterowania też spoko,wypłata na czas.Mozna zobaczyć ciekawe miejsca poznać fajnych ludzi.Polecam.

David Nowy wpis

Byłem na wyjeździe z dodatkową funkcją kierowcy i mogę polecić pracę w invent, inwentaryzacja jak każda inna prosta i łatwa, a za prowadzenie firmowego auta otrzymałem dodatkowe wynagrodzenie, które mnie zadowala, kontakt z firmą bardzo dobry, koordynatorzy świetni. Można przyjemnie spędzić czas poza pracą zwiedzając różne miejsce zależnie od kraju w którym się przebywa.

Bardzo dobry

Bez problemu

Praca przy inwentaryzacji nie należy do trudnych. Na pochwałę zasługują warunki mieszkaniowe organizowane przez firmę, jak i zawsze terminowe wynagrodzenie.

A.

Polecam pracę w firmie INVENT. To mój kolejny wyjazd z którego jestem bardzo zadowolona. Warunki mieszkaniowe, kontakt z koordynatorami jak i z biurem na plus, a wynagrodzenie zawsze na czas. ????????

Tomasz

Polecam pracę w firmie INVENT.Wróciłem właśnie z kolejnego turnusu.Praca nieskomplikowana,możliwość poznania nowych osób,zwiedzenia ciekawych miejsc.Polecam bardzo.

Praca miła i przyjemna. Firma wypłacalna więc mogę śmiało polecić. Warunki mieszkaniowe w naprawdę fajnych hotelach. Nic dodać nic ująć. Osobiście polecam tą agencję.

W

Za mną kolejny turnus z firmą invent Polecam wynagrodzenia zawsze na czas Praca lekka Dojazdy czasem krótkie czasem długie zależy od projektu Zakwaterowania na wysokim poziomie

W

Za mną kolejny wyjazd z firmą inwent Praca lekka pieniądze zawsze na czas Dobre warunki hotelowe Dojazdy zależy od projektu czasem bardzo krotkie a czasem długie

PB

Pracodoawca godny polecenia. Dobre warunki podczas pobytu , dobre i uczciwe wynagrodzenie , które wypłacane jest zawsze na czas. Podczas pobytu na turnusie można dodatkowo zwiedzić wiele ciekawych miejscowości. Gorąco polecam,

Byłem na dwóch projektach z Inventem i naprawde jestem zadowolony. Firma wywiązuje się ze swoich zobowiązan wobec pracownika. Praca nie jest ani ciężka ani dokuczliwa, a dla lubiących zwiedzanie w czasie po pracy można sporo zobaczyć. Polecam bo sam na pewno jeszcze będe chciał pojechać.

Zbyszek

Najbardziej dziwią mnie opinie powstałe po jednym wyjeździe. Są bardzo indywidulane i emocjonalne. Pojechałem z inventem mając na karku lat sześćdziesiąt i kilka wcześniejszych wyjazdów z innymi firmami. Praca przy inventaryzacji spoko, wysiłku wielkiego nie ma, trochę skłonów, przysiadów i oczywiście skupiona uwaga na pracy. Problemem każdego nowicjusza jest powierzchowne szkolenie z obsługi skanera. Odbijające się na niskim tempie pracy. Dostajesz skaner z informacją "tu się przyciska, tu się wpisuje ilość, tu się wysyła" Dużo zależy też do jakiego teamu trafisz. Jeżeli do jakiegoś gangu rodzinnego, a jeszcze o układzie matryjarchalnym to tylko współczuć. Jeżeli trafisz na spokojnego kierownika i równych ludzi to nie chce się wracać do domu. Płacą w zlotówkach, ale patrząc na akualny kurs eur, to się opłaca, bo wynagrodzenie na niemieckiej umowie jest porównywalne. Warunki mieszkaniowe lepsze niż u konkurencji gdzie często się zdarza trafić na pokoje hotelowe bez zaplecza kuchennego, a nawet czajnika. Polecam!

Wojo
@Zbyszek

Wiadomo, że opinie są indywidualne, z opinią jest jak z pewną częścią ciała - każdy ma swoją. Po jednym wyjeździe też się ma do nich prawo przecież. Ale jak tak czytam to forum, to ogólnie ludzie w większości zadowoleni, nie ma jakiegoś rzucania mięsem, więc nie są aż tak emocjonalne bo to różnie bywa

Wojo
@Zbyszek

Ale ogólnie się w większości zgadzam z tym co piszesz, też polecam, szkolenie ze skanera może i powierzchowne, ale co to za filizofia, szybko idzie załapać, a też nie ma co poświęcać długich godzin na tłumaczenie takiej prostej rzeczy i zaczynać później, jak ktoś nie załapie, albo potrzebuje powtórki na szybko, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby indywidualnie podejść do kordo i poprosić o szybkie doprecyzowanie co i jak. Na pierwszej robocie może to być stresujące, bo nie każdy a obycie z urządzeniem, ale z każdą następną robi się to już w palcem w nosie

betina

Pracowałam tylko jeden turnus w Niemczech z firmą @Invent, wszystko było w porządku praca lekka , miałam bardzo sympatyczną koordynatorkę która cały czas była pomocna w razie jakiejkolwiek potrzeby.Zakwaterowanie bardzo przyzwoite,pokój odpowiednio wyposażony,czysciutki.Polecam wyjazd z tą firmą

Betty

Firma uczciwa to trzeba przyznac ,oby tak dalej.

Ar

Praca w porządku, długość roboty najbardziej zależy od projektu i podejścia ludzi. W zgranym zespole zdarzało się po 4-5h. Wypłata (z premią+50/dzien w styczniu i lutym) wyszła naprawde fajna. polecam

An

Kolejny turnus zaliczony tylko szkoda że nie udało sie zostać do końca marca. Wyplata na czas, z premią ładnie wyszło. Baza hotelowa naprawde fajna, nawet udało się z pokojami jednoosobowymi kilka razy. Do zobaczenia w kwietniu.

Andrzej 13

Różne są opinie o firmie Invent . Byłem na kilku wyjazdach i każdy kto nastawia się na szybki, łatwy zarobek, nic nierobienie nie będzie zadowolony . Chyba ,że masz szczęście i trafisz na odpowiedni zespół i projekt to może się nie napracujesz. Będziesz miał czas na odpoczynek, zwiedzanie czy zrobienie czegoś dobrego do zjedzenia.

Betty

Firma uciwa ,mozna spoko dorobic do domowego budzetu ,i tez cos ciekawego zobaczyc.

@Betty

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Andzia
@Betty

Coś zobaczyć, czyli chodzi o zwiedzanie? Firma organizuje jakieś wycieczki czy po prostu macie na tyle czasu wolnego, że można zobaczyć różne miejsca?

Karol

Serdecznie polecam pracę w firmie INVENT. Już drugi raz byłem na turnusie w Niemczech , praca lekka i przyjemna przebiegająca w miłej atmosferze. Zorganizowane kierownictwo na które można liczyć.

@Karol

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1378, z czego 1135 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 193 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.