INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Iwona

Kolejny wyjazd z Inventem tym razem 3 miesięczny i jak zawsze bez zastżerzeń, wszystko było jak należy co związane z pracą jak i warunkami socialnymi. Invent należycie sie wywiązuje ze swoich zobowiązań względem pracownika. Miła ekipa i kierownictwo, a po pracy czas wolny i ogrom do obejżenia bo to też należy wliczyć jako korzyść z wyjazdu.

dj

Kolejny wyjazd z firmą bez zarzutów. Praca nie jest ciężka, wypłata na czas. Zgrane towarzystwo, a w czasie wolnym możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc:)

Polecam !Jeśli lubisz podróżować, zwiedzać Europe i przy okazji zarabiać jest to idealna praca dla Ciebie !!! Bardzo miło wspominam inwentaryzacje w Niemczech i Belgi. Warunki mieszkalne bardzo dobre , pieniądze zawsze na czas. No i przede wszystkim poznałam wspaniałych ludzi ,których pozdrawiam !

Gurbi21

@INVENT Sp. z o.o. Dobre zarobki, możliwość rozwoju, poznania ciekawych ludzi jak i zwiedzenia trochę miejsc w których się jeszcze nie było. Polecam!

Bardzo dobry

Bez problemu

Wiktoria J.

Właśnie nie dawno wróciłam z kolejnego turnusu i jak zawsze jestem zadowolona. Świetna atmosfera, przyjemna praca i na prawdę bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Nie było problemu, żebyśmy z chłopakiem byli razem z naszymi przyjaciółmi. Wspaniała kierowniczka, która podchodziła do wielu spraw z wyrozumieniem i można było na Nią liczyć w każdej sytuacji. Pieniążki jak zawsze na czas. Dużo można pozwiedzać i zobaczyć przepiękne miejsca. Pozdrawiam cały team 18! ????

Koni

Polecam pracę w firmie Invent. Praca lekka polegająca na liczeniu towaru, wypłata zawsze w terminie, zakwaterowanie na dobrym a nawet na bardzo dobrym poziomie i możliwość zwiedzenia okolicy.

koni

Polecam pracę w firmie Invent. Praca lekka, wypłata zawsze w terminie, zakwaterowanie na dobrym a nawet na bardzo dobrym poziomie i możliwość zwiedzania.

Aaaa

przejazdy (busiki 9 osób) i hotel (z kuchnią) zapewnione, tylko wyżywienie we własnym zakresie praca wymaga troche skupienia, fizycznie kilka skłonów i przysiadów ale nic ciężkiego polecam

Maciej

Gorąco polecam firmę INVENT. Wróciłem właśnie z kolejnego wyjazdu i jestem tak zadowolony ze za kilka dni jadę znowu. Praca łatwa kierownik oraz koordynatorzy bardzo mili. Poznałem bardzo dużo fajnych osób. W tej pracy każdy jest dla Ciebie przyjazny.

aaa
@Maciej

pracujesz tutaj na umowie o prace? możesz powiedzieć kilka słów o rekrutacji tutaj?

aaa
@Maciej

i jeszcze jakbyś napisał czy pracownicy mają jakieś benefity to w ogóle byłoby super

apolonia
@aaa

umowa o prace raczej nie wchodzi w gre skoro to sa krotkie wyjazdy

Charon
@aaa

No normalna rekrutacja wysyłasz cv, jest rozmowa i wtedy się dowiadujesz co i jak

@Charon

Duże są wymagania, żeby cię przyjęli czy wystarczy że liczyć umiesz i masz dyspozycyjność? :)

Wojciech

Wróciłem dokładnie kilka dni temu z inventu ,gdzie byłem półtora tygodnia na projekcie primark i wspominam to dobrze ,mimo że było trochę do liczenia to nawet udało nam się skończyć o wiele wcześniej robotę niż się spodziewano .Wyplata również na czas ,a mało tego dostaliśmy hotel czterogwiazdkowy wraz z ofertą sniadania i to prawie koło lotniska o koło brukselii ,więc naprawdę można trafić, a także poznać fajnych ludzi .

@Wojciech

Powiedz to jak wygląda kwestia własnych wydatków? Jak finansowo to wychodzi na wyżywienie coś na zakwaterowanie albio dojazd trzeba samemu dopłacać? Z góry dzięki za odpowiedź!

Ślązak

Byłem z Inventem na turnusie w Chorwacji. Praca nie jest ciężka i polega na liczeniu towaru w sklepie. Nie ma dużo dźwigania, są same lekkie rzeczy (bielizna, akcesoria kuchenne, naczynia itp) Soboty i niedziele są wolne więc można sobie spokojnie powiedzać okolice. Firma zapewnia transport w obie strony więc można zaoszczędzić na bilecie. Polecam

@Ślązak

Ile trwa taki turnus? Dwa miesiące czy to krótsze okresy?

Witam :) Kolejna inwentaryzacja za mną. Polecam każdemu kto szuka pracy,warto spróbować. Owszem trzeba się liczyć,że będą przeprowadzki, nie jest tak,że mieszka się cały czas w jednym miejscu, ale tym wszystkim zajmuje się firma. Wypłata na czas, są także premie. Transport jest po stronie firmy, bezpłatnie z Polski do danego kraju UE i spowrotem, a także juz na miejscu, nic się nie placi.Co do samej pracy, nie jest trudna.Polecam pracę w firmie INVENT.

LS

Już trzeci wyjazd za mną. Kolejny kraj zaliczony i zwiedzony przy tej okazji. Praca jak poprzednio, liczenie towarów, nic skomplikowanego. Zakwaterowanie na poziomie, busy świeże i wygodne. Ja osobiście polecam i już szykuję się na kolejny wyjazd w kwietniu.

kamper
@LS

dużo czasu spędza się w busie?

bomba
@kamper

w sensie? chodzi o transport na miejsce pracy czy jak?

Chopin

Firma zapewnia dojazd do miejsca pracy?

Kisiel
@Chopin

W sensie że już z miejsca zakwaterowania do pracy? to sam bym się chętnie dowiedział czegoś na ten temat

@Chopin

Tak, firma zapewnia transport, nic nie płacisz za to.

Polecam prace w invencie warunki mieszkaniowe na dobry poziomi wyplata na czas możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc po pracy jaki i poznania nowych znajomosci kierownictwo jak i koordynatorzy bardzo pomocni

Loki

Mam dobre i złe wspomnienia z ta pracą jednak po ostatnich turnusach postanowiłem zrezygnować z pracy raz na zawsze z ta firma. Przepracowałem tam ponad 2lata. Jednak od wakacji 2023 dosc dużo sie pozmieniało. Zmienianie mieszkań czy krajów z dnia na dzień, wysyłanie ludzi po innych temach lub na ciągle wsparcia. Jak juz nie potrzebują wiecej ludzi do pracy i zmniejszają temy to mozna liczyć na powrót do PL dużo szybciej niż termin powrotu z turnusu. Dość mocne retusze w firmie wiec czasem az ciężko sie połapać we wszyskim,co sie wg dzieje. Szczerze jeśli ktoś chce jechac na chwilke i dorobić, wypłaty są zawsze na czas. Jednak trzeba sie liczyć na mieszkanie z innymi ludźmi od 1-9 os w jednym mieszkaniu nawet. Bywało że w jednym pokoju nawet się mieszkało w 4os a ludzie mieli różne tryby życia więc bardzo ciężko. Nie równomierne dobieranie hoteli gdzie jeden team mial "luksusy" a inny mieszkał w bardzo slabych warunkach,gdzie każdy z nas płaci tyle samo za mieszkania! Bywały przeprowadzki co chwilkę w różne miejsca więc nie raz w weekend w busie zero odpoczynku. Bywały dni ze pracowało się po 5h ale i nawet po 13h kwestia od projektu i sklepów. Średnio trzeba sie przygotować na pracę okolo 9h + dojazd do pracy i na mieszkanie. Sklepy od mieszkań zdążają sie od 15min do 2,5h w jedną stronę. Mam jeszcze dużo do powiedzenia. Jednak każdy moze zdecydować jak uważa. Płaca za marketing czyli za pozytywne opinie o firmie. Dlatego jest tu tyle dobrych opinii nie koniecznie równają się z rzeczywistością.

Adrian F

Jestem po turnusie w DE od połowy stycznia do końcówki marca. Kilka lat temu również jeździłem min. do IT i DE. W stosunku do lat poprzednich wiele się zmieniło i to na +. Przede wszystkim warunki mieszkaniowe są o wiele lepsze niż dawniej. Można poznać dużo ciekawych osób i pozwiedzać kawałek świata. Praca lekka, wszystko tak naprawdę zależy od zgrania ekipy, bo można wykonać swoją pracę bardzo szybko i dobrze jednocześnie, dzięki czemu mamy dużo czasu wolnego. Stawki również są okej, jedynie podwyższyłbym stawkę kierowcy, przy dosyć długich przejazdach. Pewnie wrócę po majówce ;)

bomba
@Adrian F

ja też byłem ostatnio i również polecam :) to fakt, jakość firmy i warunków się mocno podniosła na przestrzeni kilku lat

Chopin
@bomba

Mozna jechac kilka razy nawet? jest jakas maksymalna liczba wyjazdow tak w sumie?

Kisiel
@bomba

Dużo jest papierologii przed takim wyjazdem? trzeba wszystkie dokumenty dostarczać bezpośrednio do biura czy da się to jakoś wysłać albo ogarnąć przez internet?

Weronika

Polecam współpracę z firmą Invent. Miła atmosfera, możliwość dopasowania własnego grafiku wyjazdu, dobre zakwaterowania i wypłata na czas.

Mireanth

Polecam każdemu: Praca sama w sobie do wymagających nie należy Transport oraz lokum jest opłacane przez firmę.. W weekendy czas na zwiedzanie miejsc. Ja ogólnie jestem nastawiony pozytywnie

Matek

Bardzo udany wyjazd napewno wybiorę się znowu koordynatorzy mili i pomocni

kamper
@Matek

gdzie jechałeś?

Witam. Czy na stanowisku Młodszego specjalisty ds. planowania, poziom opanowania Excela oraz j. niemieckiego decyduje o poziomie wynagrodzenia? Bardzo dobrą znajomość Excela określono nawet, jako warunek konieczny zatrudnienia. I choć oferta od miesiąca jest już wygasła, to uważam, że warto byłoby podyskutować na forum otwarcie o zarobkach. Ile wynoszą, od czego zależą etc.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.