PEKAES SA

Błonie

Opinie o PEKAES SA

Odpowiex 2016-12-12 12:57
Chcą koniecznie ciebie przyjąć na jedną z tych fuch, więc przegonili i będą cię prosić jako najlepiej obeznaną osobę o zmiłowanie i prowadzenie albo tu albo tam. Ale nie zgadzaj się, bo to syf i nie będziesz mogła potem przysr@ć na samą siebie przecież.
ciekawska 2016-12-12 21:24
musiałabym dostać porządną furkę i wypasioną komórkę bo jestem gadżeciara, nie wspomnę o kasce by na waciki starczało. a z tym chyba kiepawo u was.
fakt 2016-12-12 22:09
za takie dziadostwo nie płacimy
szef wszystkich szefuw 2016-12-21 22:12
oj kiepawo kiepawo nawet bardzo kiepawo jak maja płacić specjalistom jak wydali całą kasę na sprawy sądowe z pracownikami.
de@il 2016-12-21 23:50
oj kiepawo kiepawo nawet bardzo kiepawo jak się ma tylko takie g... do napisania. Zabrakło już pomysłów na bardziej wybredne pomyje? szkoda, bo było tu już tak ciekawie czasami...
kiepawo 2016-12-30 22:22
człowieku małej wiary - będzie jeszcze ciekawie będzie
Nendza 2017-01-01 22:31
Nendza...
Tija 2017-01-05 10:43
Pracowałam tam do 2010. I widzę, że przez te lata nic się nie zmienia oprócz zarządów :D Ten Pekaes to już chyba taki będzie - z fatalną atmosferą, mobbingiem i traktowaniem kierowców jak śmieci. To my jeszcze mieliśmy entuzjazm, przyszliśmy z nowym rozdaniem w okresie restrukturyzacji, sporo rzeczy od nowa stawialiśmy.

Ale dużo się nauczyłam w Pekaesie. W sumie nie żałuję.
de@il 2017-01-05 20:10
Tak, specjalnie utrzymują taką fatalną atmosferę, żebyś miała im o czym przy$rać na forum. Eksperci z tamtych czasów są jedyni co mogą to tak celnie ocenić. Po tej waszej entuzjastycznej pracy i znakomicie przeprowadzonej restrukturyzacji co zostało - to tylko spojrzeć na horendalne straty sprzed kilku lat i szorujący po dnie kurs akcji... rzeczywiście jest się czym chwalić - pogratulować - goło ale wesoło!
Pastel 2017-01-06 13:25
Firma z tradycjami, tyle lat utrzymuje się na rynku. To jest już sukces. Wydaje mi się, że potrzebuje ludzi z pasją ,oddanych firmie. Każda firma to ludzie i to od nich bardzo dużo zależy. Nie można tylko hejtować.
de@il 2017-01-07 20:34
Słusznie piszesz, właśnie o tym też napisałam - może dosadnie i przekornie, ale jak czytasz, że się nauczyła i nie żałuje, ale wiadro pomyj leje dwa zdania wcześniej, to się człowiek zastanawia czy warto tłumaczyć?
Mąż żony wolnej 2017-01-10 16:45
Co to za bełkot? Skoro tak dobrze płacą ciekawe dlaczego Ci mądrzejsi już dawno pracują u konkurencji? Dobra atmosfera... Chyba w toalecie jak psikniesz Brisem
Mąż żony wolnej 2017-01-10 16:48
Jedyny minus to klienci- z takim podejściem pracowników w tej firmie nie może być dobrze... I nie jest
handlowiec_obecny 2017-01-10 22:18
Po twoim odejściu już nie trzeba psikać, przestało śmierdzieć :-)
Mąż żony wolnej 2017-01-11 18:38
Słabe to... Ale wiadomo wiaderko wazeliny i aby do przelewu
handlowiec_obecny 2017-01-12 20:02
A pewnie, że tak - twoja szkoła nie idzie w las! Moje wiaderko to nic wobec twojej beczki wazeliny co po tobie została, jeszcze jej używamy tak, jak nas uczyłeś pilnie! Sie ma mądralku! A smród uszedł naprawdę, to nie żart...
Pukacz 2017-01-16 09:41
Mam nadzieję, że dostanę się do pracy na stanowisko spedytora. Mam pytanie na jakie zarobki mogę liczyć na wejście?. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej są jakieś trudne pytania? Czy dają jakiś socjal lub premię.
Gwizdacz 2017-01-16 21:55
Poczytaj, a sam sobie odpowiesz:
- nie płacą nic na wejście, na wyjście też nic
- same trudne pytania, np. ile metrów ma kilometr sześcienny
- nie dają żadnego socjalu
- nie ma premii w ogóle
Nie zatrudniają spedytorów.
pol 2017-01-18 17:50
daj sobie kolego spokój z pracą w tej firmie - jako spedytor dostaniesz dużo lepsze warunki w wielu firmach transportowych a nie spedycji Pekaes która nie ma żadnego własnego samochodu, rada o poczytaniu opinii jest dobra warto zastosować przed popełnieniem błędu podjęcia pracy. Wpis od Gwizdacz to klasyczna odp prezesa, działa tu na forum zamiast poprawiać fatalną atmosferę pracy.
Gwizdacz 2017-01-22 22:39
Kolego pol - a kto cię upoważnił do odbierania mi praw autorskich do mojego wpisu? A swoją drogą - spedycja to taki twór co właśnie samochodów własnych nie ma - tak dla jasności.
Mąż żony wolnej 2017-01-24 20:15
Uwłaczasz ludziom którzy pracowali tam kiedy Ciebie zapewne nie było jeszcze na świecie! Obecny stan rzeczy to decyzje i działania ludzi którzy rozwalili firmę próbując udawać że znają się na robocie. Nie pomogła kolejna wymiana aut dla zarządu i dyrekcji, obiadki i kolacyjki w pobliskich hotelach, bicie piany i zatrudnianie 'swoich'. I nie ma już pekaesu jest karykatura firmy spedycyjnej
de@il 2017-01-25 21:16
Jak mówisz o 2010-2012 to nawet bym się zgodziła.
Reklama_nie 2017-01-26 07:57
Ale my tu poważnie dyskutujemy na tym forum a nie reklamówki jakichś pokątnych stronek kręcimy.
Pastel 2017-02-04 13:13
Wszystko i wszystkich można przedstawić w czarnych kolorach.
123 2017-02-07 23:16
NAJLEPSZY ODDZIAŁ ...PEKAES TO SOSNOWIEC
Młodzik 2017-02-08 22:28
Czy oddział w Błoniu potrzebuje w dalszym ciągu asystenta działu reklamacji? Widziałam taką ofertę ale w styczniu, bardzo zależy mi na pracy w PEKAES-ie, to taka tradycja rodzinna. Jeśli ktoś ma informacje bardzo proszę. Czy podczas rozmowy są zadawane jakieś trudne pytania?
nowy-zainteresowany 2017-02-09 11:11
widziałam ogłoszenie na handlowca, czy proponujecie ? czy warto iść ?
warto 2017-02-09 17:11
warto
Postój 2017-02-14 14:12
Jak stok nie zauważył to przypominam, czasy się zmieniły. Teraz jest olbrzymia konkurencja, piękne nowe wozy zupełnie inne kryteria. Pracuję w Pekaesie od lat i widzę jak bardzo się starają ale jest ciężko.
nowy-zainteresowany 2017-02-15 15:22
super, a może kilka słów bliżej :-) jak plany sprzedażowe ? realne do zrobienia ?
warto 2017-02-15 17:54

realne
Roman 2017-02-19 14:00
Bardzo zależy mi na pracy w Pekaes-ie w Kielcach jako spedytor. Czy jest takie zapotrzebowanie? Ile można dostać na start?
Robson 2017-02-21 14:12
Pierwsze co Pekaes powinien zrobić to wywalić na zb...y p...k panią H....... z działu księgowości co się zajmuję ponoć SKONTEM . Oczywiście bardzo nieudolnie wprost beznadziejnie a nie wspomnę o inteligencji owej pani co prosi bardzo dużo do życzenia. Ps.Piszę Pani z małej litery bo na dużą nie zasłużyła .
Księgowy 2017-02-22 18:04
Najdroższy Przewoźniku, po pierwsze to dobrze Ci radzę uważać na to, co piszesz obrażając ludzi w necie, bo świat nie jest taki anonimowy jak Ci się pewnie wydaje; po drugie to dowiedz się najpierw jak owa Pani się nazywa, bo Ci się pierwsza litera "pokićkała"; po trzecie to nie z działu księgowości, a z działu finansów; po czwarte inteligencja może ewentualnie pozostawiać dużo lub wiele do życzenia, ale nie może "prosić dużo do życzenia"; a po ostatnie i najważniejsze to nie wylewaj swojego nieuzasadnionego żalu obrażając jak gówniarz kobietę, że Ci skonta nie wypłaciła, tylko pisz jak naciągnąłeś kasy na paliwie i nie ma z czego wypłacić, więc taka jest cała prawda o Twojej "krzywdzie"... tyle i tylko tyle, wstyd Kolego jak diabli, ale po Twojej stronie, nie Pani bynajmniej... Pani wywalać absolutnie nikt nie będzie, bo doskonale pilnuje takich krętaczy jak Ty!
Lidia 2017-02-27 15:29
PEKAES SA właśnie poszukuje Specjalisty ds. Logistyki. Pracował już ktoś na tym stanowisku? Obowiązki adekwatne do wynagrodzenia?
czesiek dziedzic 2017-03-01 19:48
nie ważne ile zarabiasz, ważne ile wydajesz....
a obowiązki zawsze są adekwatne do wynagrodzenia,
Xyz 2017-03-02 22:41
Czy to prawda, ze plany sprzedażowe dla handlowca są określone w dolarach ? ...
czesiek z dziedzic 2017-03-03 22:13
tak - plany sprzedażowe można przeliczać nawet na guldeny , kiedyś przeliczano tylko na ruble transferowe.
Poinformowana 2017-03-04 11:13
Nie, to nie jest prawda. Są przeliczane w koronach czeskich i rupiach indyjskich - który handlowiec jak woli, bo jedni lubią jeździć do Czech, a inni do Indii. Kurs do przeliczenia jest zabezpieczany w kontraktach spotowych opartych na dirhamach marokańskich. To dobre rozwiązanie dla handlowców, są z tego zadowoleni.
Lizus 2017-03-04 11:15
Czesiek z dziedzic dobrze pamięta te czasy z rublami transferowymi i tęskni do nich z rozrzewnieniem, wcale mu się nie dziwię, biedny chłop :-)
Ciekawy 2017-03-05 22:59
Widziałem ofertę na Specjalistę ds. bhp i ppoż. Warto aplikować na to stanowisko ? Jak postrzegają politykę bhp ??? Ile można dostać wynagrodzenia na start ???
Lidia 2017-03-06 13:39
czesiek dziedzic rozumiem, że tak jest zawsze w firmie PEKAES SA?
nadia 2017-03-06 13:42
biedny to ty jesteś a nie czesiek...widać twój nick zobowiązuje:)
Lizus 2017-03-06 19:31
Tak, jestem biedny, najbiedniejszy! Oczywiście, że mój nick zobowiązuje! W szczególności do głupoty w odpowiedzi na głupotę ludzką! Zadowolony/a kto tam się chowa za tym nickiem?
dziwuje 2017-03-09 21:13
jeśli ktoś tu wpisuje ze chce pracować w tej firmie to wątpię aby to był wpis prawdziwy - stawiam na PR kierownictwa w drgawkach przedśmiertelnych chwytający się każdej metody.

Do Robson, którego zastrasza Księgowy nie przejmuj się kolego to typowa taktyka słabych ludzi. Nie trzeba mieć IQ Einsteina aby wiedzieć kto jest autorem tego wpisu.
Lidia 2017-03-10 12:29
Specjalista ds. Dystrybucji, jak z wynagrodzeniem?
Główny Księgowy 2017-03-10 16:02
Brawo ty! żaden pozytywny wpis tutaj o tej firmie nie jest prawdziwy. tylko te opluwające są prawdziwe! to dziadostwo w tej firmie tylko po dnie szoruje, słabi ludzie, nic nie robią, ciągną w dół; nikt tam nie chce pracować, ani jeden, a ten tysiąc ludzi co tam pracuje dzisiaj to pewnie dziwolągi co nie wiedzą, że to taka badziewna firma. ale na szczęście są tacy jak ty, zawsze są gotowi to przypomnieć wszystkim, dziękujemy ci za to! a te wpisy to wina prezesa co nic nie robi przecież, to pisz jasno, wszyscy wiedzą.

P.S. co do twojego kumpla Robsona - to podpytaj jak zatkało kakao jak przeczytał, co zapomniał dopisać...
czesiek dziedzic 2017-03-11 00:15
no i dobrze Pan Preses pisze, bardzo dobrze, niech wiedzą....
cześka kolega 2017-03-11 14:45
a i pewnie, niech gawiedź ma igrzyska!
cześka kolega 2017-03-12 22:23
czesiu, pan prezes specjalnie dla ciebie pisze, żebys mógł coś dowalić dodatkowo, przecież ty się lubujesz w s[...]niu we własne gniazdo, wszyscy wiedzą jak cie to kręci
Zostaw swoją opinię o PEKAES SA - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEKAES SA