PEKAES SA

Błonie

Opinie o PEKAES SA

czesiek dziedzic 2017-03-01 19:48
nie ważne ile zarabiasz, ważne ile wydajesz....
a obowiązki zawsze są adekwatne do wynagrodzenia,
Xyz 2017-03-02 22:41
Czy to prawda, ze plany sprzedażowe dla handlowca są określone w dolarach ? ...
czesiek z dziedzic 2017-03-03 22:13
tak - plany sprzedażowe można przeliczać nawet na guldeny , kiedyś przeliczano tylko na ruble transferowe.
Poinformowana 2017-03-04 11:13
Nie, to nie jest prawda. Są przeliczane w koronach czeskich i rupiach indyjskich - który handlowiec jak woli, bo jedni lubią jeździć do Czech, a inni do Indii. Kurs do przeliczenia jest zabezpieczany w kontraktach spotowych opartych na dirhamach marokańskich. To dobre rozwiązanie dla handlowców, są z tego zadowoleni.
Lizus 2017-03-04 11:15
Czesiek z dziedzic dobrze pamięta te czasy z rublami transferowymi i tęskni do nich z rozrzewnieniem, wcale mu się nie dziwię, biedny chłop :-)
Ciekawy 2017-03-05 22:59
Widziałem ofertę na Specjalistę ds. bhp i ppoż. Warto aplikować na to stanowisko ? Jak postrzegają politykę bhp ??? Ile można dostać wynagrodzenia na start ???
Lidia 2017-03-06 13:39
czesiek dziedzic rozumiem, że tak jest zawsze w firmie PEKAES SA?
nadia 2017-03-06 13:42
biedny to ty jesteś a nie czesiek...widać twój nick zobowiązuje:)
Lizus 2017-03-06 19:31
Tak, jestem biedny, najbiedniejszy! Oczywiście, że mój nick zobowiązuje! W szczególności do głupoty w odpowiedzi na głupotę ludzką! Zadowolony/a kto tam się chowa za tym nickiem?
dziwuje 2017-03-09 21:13
jeśli ktoś tu wpisuje ze chce pracować w tej firmie to wątpię aby to był wpis prawdziwy - stawiam na PR kierownictwa w drgawkach przedśmiertelnych chwytający się każdej metody.

Do Robson, którego zastrasza Księgowy nie przejmuj się kolego to typowa taktyka słabych ludzi. Nie trzeba mieć IQ Einsteina aby wiedzieć kto jest autorem tego wpisu.
Lidia 2017-03-10 12:29
Specjalista ds. Dystrybucji, jak z wynagrodzeniem?
Główny Księgowy 2017-03-10 16:02
Brawo ty! żaden pozytywny wpis tutaj o tej firmie nie jest prawdziwy. tylko te opluwające są prawdziwe! to dziadostwo w tej firmie tylko po dnie szoruje, słabi ludzie, nic nie robią, ciągną w dół; nikt tam nie chce pracować, ani jeden, a ten tysiąc ludzi co tam pracuje dzisiaj to pewnie dziwolągi co nie wiedzą, że to taka badziewna firma. ale na szczęście są tacy jak ty, zawsze są gotowi to przypomnieć wszystkim, dziękujemy ci za to! a te wpisy to wina prezesa co nic nie robi przecież, to pisz jasno, wszyscy wiedzą.

P.S. co do twojego kumpla Robsona - to podpytaj jak zatkało kakao jak przeczytał, co zapomniał dopisać...
czesiek dziedzic 2017-03-11 00:15
no i dobrze Pan Preses pisze, bardzo dobrze, niech wiedzą....
cześka kolega 2017-03-11 14:45
a i pewnie, niech gawiedź ma igrzyska!
cześka kolega 2017-03-12 22:23
czesiu, pan prezes specjalnie dla ciebie pisze, żebys mógł coś dowalić dodatkowo, przecież ty się lubujesz w s[...]niu we własne gniazdo, wszyscy wiedzą jak cie to kręci
NIKES 2017-04-03 08:42
Pracowałam dla tej firmy kilka lat. I co mnie zaskoczyło ? To, że została zwolniona osoba bardzo ambitna , obowiązkowa, znająca się na swojej robocie, a w jej miejsce przyszła leniwa nie wiedząca w jakim świecie żyje. Jedyne co ją interesuje to przeglądanie youtob ...ale wciąż pracuje , wchodzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezesowi i mało tego to intelektualne nic kieruje jego decyzjami...kto ma zostać zatrudniony, kto zwolniony...No i jakie można mieć zdanie o takiej firmie...dokąd zaprowadzą takie samorządy ? Kiedy firma nie ma soldnych fundamentów?
SRIKES 2017-04-03 23:59
ha, ha, a to dobre! żeby nie mnie ten wpis dotyczył, to jeszcze jako żyw bym uwierzył! masz dziewczyno (chyba, że kto inny się za nickiem chowa) fantazję, że hej! ale pośmiać się zawsze warto... :-) P.S. jak to nazywasz - dostęp do "youtob" jest wyłączony, więc trafiłaś jak kulą w płot, ale nie przejmuj się, nikt tego poważnie nie wziął :-)
lolo 2017-04-04 18:03
akurat mi to nie przeszkadza .. oglądam youtobe na swoim smartfonie , jestem na fejsie , wiem ,że zablokowane , ale nie przesxzkadza mi to robic na swoim tel hehehe . i polowa moich koleżanek w czasie pracy ...dyrektor oddzialu tez widze czesciej zerka na swój smartfon hahahaha
dyrektor oddzialu 2017-04-04 23:28
he, he; jesteś taki poważny pracownik jak tu napisałeś o tym co robisz w robocie, he, he, sam sobie ocene wystawiles na świat, cię za powaznego mają teraz, że he, he... no, ale co tam, i takie ludzie niesteety są
eee tam. 2017-04-05 08:41
Każdy oddział żyje swoimi prawami, wczoraj przyszła linia ... o godz 18, do rozładunku! hahaha! Brawo Bydgoszcz!!!!!
lolo 2017-04-05 20:55
jak mi płacą tak pracuję ....
Bodzio 2017-04-06 11:43
Widzę, że PEKAES szuka sporo osób do pracy? Mnie interesuje praca BHP i mam pytanie czy cos więcej dowiem się tu na forum?Lubie wcześniej wiedzieć co i jak z tą posadą. Zawsze interesował mnie transport dlatego chciałbym tu pracować, podoba mi się firma.
@dyrektor oddzialu 2017-04-07 11:14
he, he, no racja! ale ci powiem jak w Rejsie - nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, ha, ha! :-)
robo 2017-04-11 12:51
Wynagrodzenie , tych którzy napędzają ten kołowrotek -załadunków i rozładunków na terminalach nieadekwatny do wykonywanej pracy pod presją czasu , wykonując te same czynności na terminalu masz niższą stawkę niż kolega pomimo , że jesteś z firmą związany o wiele lat więcej . Poszukując pracowników PEKAES powinien w pierwszej kolejności zadbać o tych którzy aktualnie pracują - aby nie myśleli o zmianie pracodawcy a skupili się na swoich obowiązkach, jak na razie to wiele obietnic ze strony '' zarządzających" i nic po za tym.
rak 2017-04-12 22:41
kolego masz rację ...pracuję w konkurencji i rozglądam się za zmianą ..patrzę na wpisy o Pekaesie i widzę , że jest podobnie jak2 u mnie..
nowymNowym dają kasę a tych co już 2 ..3 lata robią mają za nic...daruję sobie tę firmę ...zaraz Wasz Troll napisze że pewnie jestem słabym pracownikiem co tylko się rozgląda jak zarobić a nie narobić ..hehe.. biedny gość ktokolwiek by to nie był ..pozdro
Karol 2017-04-23 12:25
Osobom nieszczęśliwym wszędzie będzie źle, wszystko im przeszkadza i ogólnie nie polecają!!! Ja polecam pracę w firmie, jest bardzo duża konkurencja, może trzeba zmiany?
yburg 2017-04-24 14:24
och Karol! jak to ładnie żeś ująłłłł, trzymaj tak dalej i nie popuszczaj... takich właśnie nam trzeba, szczęśliwych....
yburg 2017-04-24 14:25
Jurgen 2017-05-05 10:02
A może ktoś ma informacje na temat pracy w firmie dla dyspozytora? Mam doświadczenie i szukam pracy a że dobrze znam firmę to zależy mi na pracy w Pekaes-ie.
Kormoran 2017-05-08 23:06
Witam, mam pytanie czy praca dla specjalisty ds.ppoż i bhp jest aktualna?Znam firme i wiem , że dobrze by mi się pracowało. Może ktoś słyszał jakie stawiaj,a wymagania na początek? Czy sa jakieś dodatki typu socjalnego? Czasem czytam wpisy ale myślę, że ludzie z nudów piszą.
k. 2017-05-17 14:19
nie
w PLN
Jerzyk 2017-05-17 19:52
Co nowego słychać w firmie? Jestem byłym pracownikiem ale myślę, że jest dobrze bo widziałem długą ofertę pracy.
Aha 2017-05-29 09:10
A najgorszy to Rzeszów
Kyrzej 2017-05-29 11:58
z nowych rzeczy to to ze gruby dyrektor jest jeszcze grubszy a poza tym ten sam pusty marazm. Brak kompetencji, kolega sprzedaje kolegę, kasy na podwyżki nie ma bo poszła na sprawy sądowe z byłymi pracownikami
Kolo 2017-05-29 23:00
Jestem byłym pracownikiem pekaesu...po wyjsciu z niej zaznaczam dobrowolnie znalazlem inny lepszy swiat..dlatego radzę Wam , którzy rzucacie kalumnie na pekaes.. Odejdzcie. Z Peku..bo jak widzę ograniczacie się do zamieszcZania opinii o grubych dyrach , ze jest zle , ze nie było podwyżek i mimo tego trwacie w tym.. Bylem jednym z Was..uważałem Pekaes za drugi dom , ale podjąłem decyzję o odejsciu i nie żałuję jej...a pisanie , ze jest zle i trwanie w tym... To chyba masochizm z WAszej strony
Kyrzej 2017-05-30 14:25
Brawo - cóż za charyzma i charakter - bierzcie z człowieka z żelaza 245% normy przykład. @Kolo to nie kalumnie tylko fakty to że dyr. jest gruby czy jeszcze grubszy nie ma znaczenia większego choć skoro nie umie zadbać o siebie to jak ma dbać o firmę? Koleżeństwo z kolei to jedno z podstawowych wartości nieprawda Panie Piotrze K? Kompetencje oceni rynek którego w chwili obecnej koniunktura sprzyja - JESZCZE. Jeśli słyszę ze pracownik magazynu poszedł po 200 zł brutto podwyżki i dostał blachę a prezes wywala setki tys zł (Nie swoje tylko Wasze) na sprawy sądowe z byłymi pracownikami to pytam się Ciebie czy taka informacja nie powinna być ostrzeżeniem dla potencjalnych pracowników?
Prezes 2017-06-02 22:09
Napisz, że wywalam miliony na te sprawy, czemu ograniczasz się tylko do setek? "Wasze" to będą jak sobie kupicie tą firmę :-)
ja 2017-06-03 13:16
Już ktoś wcześniej słusznie napisał: nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje... jak tak źle - świat czeka z otwartymi rękami - idźcie i bierzcie jak wszystko inne i gdzie indziej jest lepsze! Człowiek jest wolny!
Pastel 2017-06-11 10:05
Widzę, że PEKAES ma bardzo długą listę ofert pracy i zastanawiam się jaki jest tego powód? Czyżby otwierali jakąś nową bazę? Konkurencja jest silna to pewnie muszą coś robić żeby istnieć na rynku. Może ktoś coś napisze?
Wenus 2017-06-11 23:22
Tak, otwierają nową bazę na Marsie.
Lucifer 2017-06-15 20:31
Witam,
zastanawiam się nad współpracą z tą firmą jako przewoźnik czy ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat jakie stawki itp. ? dodam że mam swoje auto.
Diabeł 2017-06-17 09:41
7,64 + VAT
bingo 2017-06-18 19:04
z kołami, czy bez?
Pastel 2017-06-20 17:19
Dobry humor też jest potrzebny w pracy, fajnie bo dowcipnie.
Lucifer 2017-06-20 23:09
z dyszlem Panie, z dyszlem i drabiną!
Lucifer 2017-06-20 23:10
z dyszlem Panie, z dyszlem i drabiną!
Lucifer 2017-06-21 10:09
A coś konkretniej?
Anioł 2017-06-22 22:55
konkretnie to dno i bąble ile możesz dostać? skoro klient płaci za paletę ze Szczecina do Rzeszowa 70 zł all in
Pastel 2017-06-23 18:42
Interesuje mnie zatrudnienie na praktyki w Krakowie. Może mi ktoś napisać kilka szczegółów, jak się pracuje i jaką pracę mogą dać praktykantowi? Bardzo by mi pasowały tym bardziej że na miejscu. Czy za praktyki firma płaci jakieś pieniądze czy nie ma sie co nastawiać?
Diabeł 2017-06-23 22:28
no to jak Szczecin - Rzeszów jest 810 km, to wychodzi 8 groszy za kilometr! pięknie!
Zostaw swoją opinię o PEKAES SA - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEKAES SA