PEKAES SA

Błonie

Opinie o PEKAES SA

Rico 2016-07-17 12:23:02
tak jak kolega mówi nie warto. Odradzam tez inne stanowiska takie jak spedytor, handlowiec, dyspozytor, co innego kierownicze tam jest wypas innymi słowy im wyżej siedzisz tym mniej robisz trochę tabelek w xls sciemy w ppt i już, a byłbym zapomniał o słoiczku z wazeliną duuuży być musi
Srico 2016-07-21 13:29:26
nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje... o takim myśleniu jak Ty - tym bardziej... świat otwarty, wolna wola.
jasko 2016-08-13 07:52:55
1850 - 1900 netto
walus 2016-08-17 19:09:58
Ale najbardziej mnie bawią te wpisy prezesów o benefitach które są ale dla nich i ewentualnie dla dyr. jako magazynier specjalista albo brygadzista to zapomnij
walus 2016-08-21 12:19:04
Oczywiście ze wpis poparty jest faktami. Na logikę kolego - jak Ci się wydaje dlaczego cały czas mają zawieszone ogłoszenia czy dlatego ze tam jest tak fajnie czy dlatego ze jest taka rotacja? Odpowiedź wydaje się oczywista. Dla magazynierów na rynku jest tyle ofert, że możesz wybierać przebierać a na pewno Pekaes SA nie jest dobrym miejscem pracy.
Wiem bo wiem 2016-08-23 18:17:14
tak, dają akurat to co obiecują, pełną wyzwań pracą czytaj robota po pachy. Sprzedając paletę za 70 zł all in jak Ci się wydaje kto zapłaci deficyt? przewoźnik - niechętnie a bynajmniej za długo nie pojeździ a więc pozostaje pracownik z niego trzeba wycisnąć
ja 2016-08-28 23:00:41
różne rzeczy ludzie tu wpisują, ale takich bredni to już dawno tu nie było! masz bujną fantazję człowieku albo tak nierówno pod sufitem, że normalna myśl ma problem z dotarciem do końca rozumu, no chyba, że go tam nie ma, to nie dotrze nigdy... podejdź na dyżur do psychiatry, może coś ci doradzi...?
buzdygan 2016-08-30 23:49:57
Szukają teraz w Błoniach na stanowisko Specjalista ds. Dystrybucji. Wie ktoś ile się zarabia w PEKAESIE na takim stanowisku?
łapówki !!!!!!!!!!!!!! 2016-08-31 19:05:22
kiedyś był dodatek wakacyjny i świąteczny w gotówce i se można było kupić co się chcę a tu nagle ktoś dostał bonus do kieszeni i zrobili punkty które można w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wsadzić dla takiego prezesa co się pod tym podpisał do wykorzystania w większości w dużych miastach mniejsze miejscowości nie maja nic . to jest nie sprawiedliwe !!!!
łapówki !!!!!!!!!!!!!! 2016-08-31 19:05:53
a 2016-09-02 19:48:06
mybenefit te punkty kiedyś dostałeś gotówkę i se zrobiłeś z nią co chcesz a teraz jesteś zmuszony wydać na to co ci zaproponowali na tej stronce
Nemo 2016-10-13 16:16:02
Ogólnie - kiepsko. Pozbywają się ludzi kompetentnych, zatrudniają każdego kto się zgłosi, bo chętnych coraz mniej. Ogłoszenia z ofertami pracy nie świadczą o rozwoju firmy tylko o tym, że ludzie stąd uciekają, bo mają dosyć nękania i mobbingu. Warunki pracy i płacy poniżej przeciętnej. Nie liczy się pracownik tylko cyferki, raporty. "Góra" czyli stanowiska nadzorców z batami zwiększone do granic absurdu. Efekt - ci nas samym dole zaczynają się bać nawet własnych myśli.
Nick 2016-10-14 22:38:26
to uciekaj jak tam jeszcze jesteś, bo ciebie się nie pozbędą przecież, skoro kompetentnych się pozbywają... ja tu lubię czytać takie obsrywanie, jak ktoś wie naprawdę, to bekę śmiechu ma z tego :-)
Nemo 2016-10-17 15:03:14
Już dawno nie pracuję w tej firmie - zapewniam cię, że konkurencja umie docenić moje kompetencje. Trzeba przyznać, że zostałem dobrze wyszkolony, ale w czasach, kiedy ciebie jeszcze tu nie było. Ty jesteś wyszkolony w nieco innej kwestii - plucie jadem. Takie zachowania są charakterystyczne dla ludzi, którzy nie mają argumentów.
karo 2016-10-17 18:37:25
Patrząc na waszą dyskusję z boku to czy ja wiem kto tu jadopluciem lepszy? Chyba że się ktoś podszył pod twój nick...
handlowiec_były 2016-10-20 21:31:28
Przedstawiciel handlowy. Narzędzia: W pekaesie na plusie jest auto Skoda Rapid Spaceback) + brak limitów na karcie, użytek prywatny bez problemów i trosk. telefon unlimited (budzetowy z windowsem), laptop sredni, Wynagrodzenia zasadnicze około 4300 brutto. (dla dużego miasta) , atmosfera powierzchownie dobra. wszyscy sa naprawde na "Ty"., co nie często sie zdarza. Fakt jest taki , że na szczeblach kierowniczo -dyrektorskich ludzie prowadzą między sobą wojny co odbija się rykoszetem tez na handlowcach. Zdziwiła mnie skala i ilość prowadzonych konfliktów personalnych. Ma się wrażenie ze na siłę chcą być korporacją, z różnym skutkiem to jednak wychodzi. Spora rotacja w dziale handlowym, parcie na wynik z powodu zmiany właścicielskiej. Czas spędzony poza firmą - pozwolił na zrozumienie że nie ma tam co szukać przyjaciół.
handlowiec_obecny 2016-10-21 16:48:42
No i fajnie!
rep 2016-10-21 21:44:36
najważniejsze, że telefon z windowsem dają! jaki kolor gaci? przyjaciół to ty w barze szukaj. :-)
handlowiec_były 2016-10-22 15:20:26
Zapomniałem dodać, że ponad drugie tyle brutto można wyciągnąć z prowizji jak ktoś chce.
Nick 2016-10-25 23:14:29
Zgadza się kolego ale tylko teoretycznie, w praktyce tak Ci wyliczą premię ze będziesz jeszcze na minusie.
handlowiec_były 2016-10-26 12:24:20
O to się nie zgodzę kolego czy koleżanko kto tam pisze. Różne rzeczy mógłbym o nich teraz powiedzieć, jak napisałem wcześniej, ale takie coś się jeszcze nie zdarzyło jak mówisz- akurat to ci każdy handlowiec sam potwierdzi. Jak ktoś nic nie zrobił - nie dostał, normalka to przecież; ale o minusie nie mów, bo to chyba niepoważne w opinii.Ten co zrobił, normalnie naliczone zawsze jakieś dyskusje jeden czy drugi ma, bo jeszcze by sobie coś dopisać chciał ze sprzedał to czy tamto czy nowe czy nie, ale policzone i wypłacone zawsze na czas. masz prawo pisać co chcesz oczywiście anonimowo tutaj ale to trzeba im oddać honor, co by nie myslec sobie.
Nick 2016-10-26 15:26:22
te czasy na szczęście dla wszystkich już dawno minęły bezpowrotnie
Win 2016-10-26 20:39:43
Kolega dobrze mówi mnie też oszukali na premii - Twoja wypowiedź jest prawdopodobnie wynikiem Twojej krótkiej styczności z tymi ludźmi, a słowo honor to poważne nadużycie w stosunku do nich.
Srin 2016-10-26 22:44:55
Każdy mierzy swoją miara co widac po tobie, ale. ty z pewnością handlowcem tam nie byłeś. dosrac zawsze można pod pustym nickiem... powodzenia
Heheszek 2016-11-08 09:34:51
Ja tu pracuje juz pare miesiecy i jak narazie, jest ok, jest raz lekko raz ciezko, ale to w kazdej pracy tak jest, wyplata na czas, bezproblemowo z braniem wolnego, opieka medyczna jest, jedyny minus to klienci ktorzy leca sobie w kulki z miejscami paletowymi, albo szkoda im dac troche wiecej stretcha.
Bubek 2016-11-08 09:40:18
!? To co ty tam robisz, magazyn sprzątasz ????
Sin 2016-11-08 18:27:35
sprząta sprząta i końca nie widać o efekcie nie wspomnieć tego syfu i tak nikt nie posprząta więc robotę za 2000 brutto ma do emerytury.
admin 2016-11-16 02:18:59
sprząta po tobie, więc ma roboty co nie miara!
spedytorka była 2016-11-16 21:55:01
tragiczna atmosfera, niskie płace, brak premii, brak benefitów, trąci na każdym kroku poprzednią epoką - odradzam ryzyko podjęcia tam pracy.
spedytor obecny 2016-11-17 15:53:19
no przecież dobrze wiesz, ze robiłąś 2 zelcenia dziennie to z czego ci się miałą premia naliczyć? zżarty sobie nie rob dziewczyno!
nik 2016-11-17 21:31:37
jak już odeszlas atmosfera od razu się zmieniła, jest już normalnie
namhab 2016-11-20 15:02:26
Chciałbym bardzo aby prezes się wziął do roboty (mam nadzieję tu jeszcze popracować) a nie próbuje chamskimi odpowiedziami naprawiać dramatyczną atmosferę w każdym dziale tej firmy. Panie Prezesie ludzie sobie tego z palca nie wyssali, a lewarowanie wyniku i korzystanie z rozpędu jaki dały pek poprzednie zarządy za chwilę się skończy i co? może wróci Pan do Spedimex - pewnie czekają tam na Pana z czerwonym dywanem.
- 2016-11-21 15:02:26
żeby on jeszcze rozumiał co piszesz, a ty miał o tym pojęcie... szczególnie z tym lewarowaniem wyniku...
swój 2016-11-21 21:59:08
nawet bym nie szukał polemiki z postawą roszczenia i wspomnień przeszłości nie dasz rady, i tak wie lepiej inna rzeczywistość
Zaniepokojony spedytor 2016-11-22 23:43:40
Ja też chcę pracować a co będzie jak skończy się też kiedyś możliwość wulkanizacji kredytu, to zostanie chyba tylko galwanizacja lizingu i co wtedy będzie z płynnością środków trwałych? Niech pan nam odpowie panie prezesie! Chcemy wiedzieć.
Jarek 2016-11-22 23:52:18
Panowie. tylko spokój może nas uratować! Bez paniki, wróci jeszcze poprzedni zarząd z prezesm Jackiem na czele i wrócą dobre czasy. Nabierzemy rozpędu jak dobrze pisze kolega!
Pani 2016-11-23 22:35:56
panie tez tu są Panie Jarku. To prezes idzie do Spedimexu? Brzmi dobrze może w końcu będzie ktoś kto się zna na zarzadzaniu i logistyce.
Kiero 2016-11-24 17:07:02
Idzie, idzie w poniedziałek rano podobno, ale co nie piszesz nic, że razem z tobą? On w ogóle się na niczym nie zna, a tam potrzebuje eksperta od zarządzania i logistyki to w Błoniu ty. Gratulacje! To trzeba się chwalić przecież.
Inna_pani 2016-11-24 17:10:22
Nieprawda! Od 1 grudnia, ale ja słyszałam że to z całą firmą, wie ktoś coś o tym więcej? Ciekawostka.
roxa 2016-11-24 19:40:34
Nie wiem o co chodzi z tym spedimexem i kredytami ale jako pracownik mogę powiedzieć ze atmosfera w tej firmie jest fatalna chyba dlatego tak duża rotacja.
pytia 2016-11-25 13:11:14
ja wiem
zyta 2016-11-25 13:18:32
z tym rozpędem to już cię wyobraźnia poniosła, że hej jak chciałeś powagi dodać w czarności, to nie pisz o kabarecie przynajmniej
Były 2016-11-26 13:41:45
z poprzednim rozped był tylko zamiast na skocznię to na pochylnię wjechali i co było to każdy czytaty dobrze wie
szekla 2016-11-30 16:08:13
nieważny spedimex i kredyty; ale głos moim zdniem bardzo słuszny. to czas na poprawę sytuacji panowie zarząd, trzeba się zabrać za to
oNEA 2016-12-06 21:49:32
odradzam prace w tej firmie - 3 lata dla mnie za długo
Lichoś 2016-12-07 20:19:25
Potrzebne są nam takie merytoryczne głosy z dobrym uzasadnieniem! Brawo za odwagę i dodanie nam otuchy, precz z ciemiężcami klasy pracującej! Chwała bohaterom!
SPEDYTO 2016-12-08 09:31:17
Potwierdzam , prac owałem długo w PEK-u , teraz wiem ,że są firmy gdzie mogę sie wykazać , jestem doceniany ( finansowo ) , mam wyniki , a przełozony jest dla mnie partnerem do rozwiązywania problemów a nie KATEM ...I BARANEM MENTALNYM
Serio 2016-12-08 11:21:05
Brawo! I o to chodzi! Cieszę się z Twojego sukcesu!
nikto 2016-12-08 16:43:51
Jeśli w "PEK-u" to faktycznie długo.
czesiek z dziedzic 2016-12-09 10:37:37
nie chwal się - poczekaj aż cię pochwalą :)...a jak długo ci tak dobrze idzie, pytam o staż w nowej firmie? dłużej niż rok, czy może krócej? może powiesz gdzie tak dobrze płacą i tak miło traktują dobrych pracowników? może też się skuszę ...
Zostaw swoją opinię o PEKAES SA - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEKAES SA