PEKAES o. Trzebnica

Trzebnica

Opinie o PEKAES o. Trzebnica

PeKaeS 2009-12-13 20:04:36
Pracowałem tam przez rok czasu. Takiego bajzlu jak tam nigdzie nie widziałem. Ogólny sajgon na magazynie, nierzadko stwierdzaliśmy przypadki kradzieży zawartości gdy odbieraliśmy tira np z Błonia,ogolnie wolna amerykanka. Co do wynagrodzenia to dużo nie wspomnę, bo nie ma czego - troszeczkę powyżej minimalnej ustawowej pensji. Teraz Plusy: atmosfera pracy nie była tragiczna, jako-tako socjal też był. Ogólnie jako pracę w trzebnickim oddziale odradzam bo pieniążki firma płaci [usunięte przez moderatora]. No chyba że nie ma lepszej alternatywy.
go 2013-10-13 14:11:54
nie polecam w zadnym aspekcie pekaes sa oszukują pracowników i klientów.
go 2013-10-13 14:13:17
a atmosfera obecnie jeszcze gorsza
mika 2015-10-06 18:00:48
widze ze zdania sa podzielone. ale o co chodzilo ze PEKAES o. Trzebnica oszukuje swoich klientow oraz pracownikow. ? mam nadzieje ze to zdanie juz sie zmienilo. w koncu sa jednym z największych operatorów logistycznych w Polsce, świadczących usługi od 1958 roku. ponadto oferuja pakiet usług logistyki magazynowej oraz spedycję: krajową, międzynarodową, morską i lotniczą. a wiem ze taka oferta pomoze obiec caly swiat.
Zostaw swoją opinię o PEKAES o. Trzebnica - Trzebnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEKAES o. Trzebnica