Zakłady Mięsne Sobkowiak

Siedlec

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Magda 2016-11-21 18:44:51
Jak dbasz Tak masz u nas inwentaryzacje wychodzą dobrze, ale jest zgrana załoga. Kazda z nas dba o towar i sa coraz wieksze obroty, co sie przeklada na premie do wyplaty. Nie rozumiem po co jakieś żale na forum. Jest tyle miejsc pracy ze zawsze mozna sie zwolnic. Dodam ze pracuje w tej firmie już 4 lata.
Zyzia 2016-11-22 17:02:40
Nowa koordynatorka , kolejna od Zyguly. Ale nic specjalnego. Karina po koleii wszystkich ściąga. Że ona u was jeszcze pracuje. Żenada
pozdrawiam wszystkich 2016-11-22 19:08:41
niech ściąga dalej a Sobkowiak otworzy oczy jak już będzie za późno
hehe 2016-11-22 19:51:05
Macie premie ale za nadgodz nie zapl
off 2016-11-22 22:20:21
A ta Karina co to za jedna?
ela 2016-11-25 19:24:15
Jak warzywka u was schodza?chyba ten pomysł to niewypał...
ktoś kto zna KP 2016-11-25 23:09:08
to taki odpad od Zyguly
PRACOWNICA 2016-11-27 15:09:03
PRACOWNICA OSOBA KTÓRA MYŚLI ŻE WARZYWA BĘDĄ SIĘ SPRZEDAWAŁY NA STOISKACH ORAZ W SKLEPACH GDZIE POD NOSEM JEST NETTO CZY BIEDRONKA TO POWINNA IŚĆ PO PORADĘ DO PSYCHOLOGA W TYCH DYSKONTACH MAJĄ WARZYWA W NISKICH CENACH I KLIENT ZAWSZE KUPI TAM GDZIE TANIEJ MY POWINNYŚMY BYĆ SKUPIONE NA SPRZEDAŻY NASZEGO TOWARU A NIE NA WARZYWACH SĄDZĘ ŻE TO NASTĘPNA FANABERIA OSOBY KTÓRA NIE MA POJĘCIA O HANDLU A JAK JEST TAKA MĄDRA TO NIECH PRZYJEDZIE NA KAŻDE STOISKO I SAMA SPRZEDA WARZYWA KTÓRE W OGÓLE NIE INTERESUJĄ KLIENTA MY PRACUJEMY W SKLEPIE MIĘSNYM A NIE NA STRAGANIE, TRZEBA POLECAĆ WĘDLINY I MIĘSO A NIE NASTĘPNĄ ZACHCIANKĘ OSOBY KTÓRA TO WPROWADZIŁA
warzywniak z naprzeciwka 2016-11-28 20:19:48
nie narzekajcie na warzywa bo za tydzień podobno mamy klienta kawy robić i hot dogi sprzedawać
lady 2016-12-02 21:46:01
Warzywka masakra. Kto to wymyślił?
Naiwna 2016-12-05 16:51:23
Cześć nie żartujcie ze sprzedaje cie warzywa. Musze odwiedzić wasze stoisko. I gdzie to trzymać ie? W tych malutkich chlodniach? Czy to pomysł pani dyrektor? Jeśli tak to chyba zaczyna jej brakować pomysłów i wymyśla głupoty żeby się wykazać i utrzymać. Spokoju i dużej cierpliwości przed świętami dziewczyny
Nowa 2016-12-09 21:50:17
Hej..jestem z zielonej góry właśnie otrzymaliśmy wypłaty...okrojone czy u was też tak okroili wypłaty?
Rozczarowana 2016-12-09 22:34:40
Niestety wypłaty zostały wszędzie okrojone maximum. Zero motywacji. U mnie na sklepie składamy wszystkie wypowiedzenia. Niech się martwią.
Nowa 2016-12-10 05:26:53
Na warzywach stracili to musieli sobie odbić...szkoda słów i to jeszcze przed świętami,traktuja nas jak śmieci.u nas też posypia się wypowiedzenia.w zygule to chociaż paczki dostali
Ktoś 2016-12-10 12:36:15
Przecież mamy osoby zatrudnione od Zyguly które powielaja jego polityke prowadzenie firmy, począwszy od obcinania pensji. Szkoda że nie wzoruja się na nim w sprawie bonów bądź paczek na święta. Czy u nas jest tak źle w firmie, że oszczędza się na pracowniku i okrada się go z funduszu socjalnego?
Gwiada-Siedlec 2016-12-11 16:33:57
Pracuje tam 5 lat jestem na produkcji i jestem zadowolona. Wypłaty na czas i są adekwatne do pracy którą wykonuje. Więc rękawy. do góry i nie narzekajcie A co do szefostwa to lepszych nie znajdziecie! :) Pracowac trzeba wszedzie ! :) Pozdrawiam !
Nowa 2016-12-11 17:28:21
A przepraszam ile się zarabia na produkcji?1600?bo taka była średnia nasza pensja w grudniu,nas czyli sprzedawców-gorszego sortu w Sobkowiaku...A że wypłata na czas to w tych czasach żaden luksus....nasze wypłaty nie są adekwatne to pracy....
naiwna 2016-12-11 21:34:21
swieta racja. u sobkowiaka ekspedientki sa nikim. na swieta zawsze wyplaty okrojone a bony to maja tylko na prdukcji i kierowcy.pani dyrektor nie potrafila przeniesc wielu rzeczy od zyguly ktore stawiaja zygule napewno wyzej. uciekajcie z tej firmy i zobaczymy kto bedzie sprzedawal.
pracownica 2016-12-12 07:10:45
dostaniecie paczuszki z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ną kiełbaska albo biała kiełbasę która zjedzie ze sklepów i zostanie przerobiona na belwederską!
Kasieńka 2016-12-13 23:26:43
Kolejne święta a tu nic...rzadnych paczek, rzadnych bonów.Czy szefostwu nie jest wstyd? Taka wielka firma a nic pracownikom nie chcą dac a najlepsze ze jeszcze na same święta wypłaty ucieli.Socjalne nam pobierają i za nasze pieniądze święta sobie organizują. W każdej pracy z kim rozmawiam każdy coś dostaje od szefostwa.A my?Chociaż po czekoladzie daliby...No ale cóż jednym słowem powiem tylko tyle że jest mi wstyd za to jakie mamy szefostwo....zero szacunku do PRACOWNIKÓW. Weslołych Świat Państwo Sobkowiak
Nowa 2016-12-14 09:04:12
Ostatnie wydarzenia dotyczące wypłat...doprowadziły do tego że na moim sklepie zapanowała obojętność...wiadomo pracować trzeba...ale zapał do zwiększenia utargu grudniowego zagináł z dniem 10grudnia.Myśle że to nie tylko na moim sklepie.Dwie dziewczyny ode mnie idą w tym tygodniu na rozmowę w sprawie pracy.Mimo obietnic że w styczniu wypłaty będą większe,poprostu w nas coś pękło ....nie możemy tego pojąć jak w takim miesiącu...świątecznym klimacie i w ogóle moglysmy zostać tak potraktowane.
ja 2016-12-16 15:59:48
no i co dostalas paczuszke zeby zamknac wam buzki. i co niektore zmiekna i zostana i nie beda narzekac. szefostwo poczulo choc troche wstydu i chce dorownac konkurencji(wiadomo o kim mowa) ale nie dorowna-chociazby tym ze Zygula pieniazki na swieta wyplacal nawet osobm na chorobowym,bo za chorobe nikt nie moze. przy plityce tej firmy to powinni w paczce dac melisse i litra na glowe t by chociaz troche sie zapomnialo. a pracwnikow ubywa ubywa
Nowa 2016-12-16 22:17:04
Ja już święta mogę robić,,
Nowa 2016-12-16 22:23:15
Ja już święta mogę robić...
Buraki na barszcz mam .... zamrożone ale umyte i obrane.pierogi w Biedronce dokupię bo tylko na takie mnie stać po ostatniej wypłacie... smutki zapije cincinem z paczki
I niech żyją święta
Przyżeczenie noworoczne...szukam innej pracy
aniol 2016-12-17 07:02:48
Dziewczyny jest zygula w poznaniu ,
Zacznijcie nowy rok w nowym miejscu ,
do odważnych świat należy
Mel 2016-12-17 15:06:56
Dziewczyny bardzo wam współczuję ciężkiej pracy w tym okresie przedświątecznym ja odeszłam w końcu z tej firmy chociaż wciąż człowiek się łudził ze będzie lepiej lubiłam swoją pracę ale niestety zabrakło szacunku do człowieka i godziwej zapłaty za ciężką pracę bo ta branża jest naprawdę ciężka. Wiele razy byłam w firmie na spotkaniach przez te lata i jedyne co zawsze słyszeliśmy że przynosimy straty i jesteśmy do niczego żałosne Pierwszy raz od bardzo dawna nie będę zasuwać od rana do wieczora przed świętami ☺Nie żałuję swojej decyzji
ALA 2016-12-18 02:05:11
I to niezle okrojone.W umowie mam 2000,00 netto a rzeczywistosc kolejna wyplata okrojona na 400,00.
mb 2016-12-19 09:43:19
Wydawka jeszcze. I nie narzekają. Za leżenie i narzekanie nawet tysiąca nie powinnaś dostać...
mb 2016-12-19 09:47:11
W styczniu większe, ale potem wrócą do stanu poprzedniego. Może nawet spadną...
Love 2016-12-21 14:58:40
I jak mamy robic utargi gdzie nie ma zadnych kompletnie promocji.Ludzie podchodza i odchodza a my slyszymy-skad te ceny...
Nowa 2016-12-21 17:58:51
To jest wszystko celowo brak promocji i braki w dostawie
Nowa 2016-12-21 20:45:07
To jest wszystko celowo brak promocji i braki w dostawie
Bystra 2017-01-02 18:22:22
Przecież płukanki to u nich norma.Mobing na niewyobrażalną skalę.Własnie zgłosiłem sprawę do sądu pracy oraz PIP.Dno.Za niesprzedane ,zepsute mięso obciążają mankiem pracowników.Co nie Gosia?Przecież czytasz to kierowniczko.Ale to wasz koniec.Już my się o to postaramy.Dosc naciągania ,oszukiwania nas i klientów.Ciekawe co powie sanepid.Jest kilka nagran rozmów i nie tylko.Lipno kuj.pom
ja 2017-01-02 20:43:16
to racja. zbierzmy sie nie dajmy sie im. i tak grunt pod nogami im sie pali. ale mankiem nie beda nas obciazac za mieso ktore musisz wyrzucic bo nie ma zwrotow. popieram ta inspekcje pracy i sanepid ale taki zeby nie ktos znajomy przychodzi i ze niby wszystko ok.
Ula 2017-01-05 18:12:31
To ja nie wiem dlaczego tyle mięsa zamwiacie?pewnie,ze nieraz dowalaja,ale mozna przeciez to mięso zamrozic i po paczce wyciągać.U nas tez jest czasem cięzko,nie mamy super obrotow,ale nigdy manka nie płaciłysmy.To są uroki pracy w mięsnym,to nie spożywczy gdzie szt to szt a tez trzeba terminow pilnowac.Wiadomo,ze p.Małgosia jest wymagająca,czasem upierdliwa i potrafi do pionu postawic.Ale idzie się z nią dogadac.Byleby nas tak wypłatach nie oszukiwali to my zostajemy
Naiwna 2017-01-06 09:25:07
Zamrożone mięso sprzedajesz? Nieładnie. A potem klient kupuje ze niby świeżutkie i zamraża znowu. Super
PRACOWNICA 2017-01-06 14:36:30
PRACOWNICA do Bystrych to chyba nie należysz skoro opisujesz sklep i firmę w której pracujesz w najgorszym wydaniu . We wszystkich sklepach czy to mięsny czy warzywny oraz spożywczy zostaje towar po świętach ,a ty swoim brakiem bystrości i logicznego myślenia obwiniasz KIEROWNIKA REJONU ORAZ FIRMĘ WSTYD
Ula 2017-01-07 11:44:36
A W KTORYM SKLEPI TAK NIE ROBIA?po to mamy zamrazarki zeby mięso,szczegolnie drób przymrozic jezeli przez weekend nie zejdzie.Nigdy nie jestes w stanie do zera wysprzedac sie.No nic,jak ktoś jest "naiwną" to tak pisze....
Obserwator 2017-01-08 20:56:28
Pracowałam w różnych sklepach i prawie wszędzie jest zepsuty towar to są straty naturalne oszukujecie samych siebie.Czasami coś się przeterminuje ok ale jak splesnieje czy zielenieje to są straty z natury które pokrywa pracodawca a nie pracownik,to wstyd państwo Sobkowiak ze dorabiać się na ludzkiej krzywdzie my chcemy tylko pracować. LIPNO
Obserwator 2017-01-08 20:57:03
Ja 2017-01-10 07:52:46
Święta racja. W końcu ktoś mądry. Popieram ze chcą się dorobić na nas i to pod każdym wzgledem
Tereska 2017-01-10 09:03:03
Witam. Dziś idę na rozmowę o prace w Poznaniu i po tym co tu przeczytałam aż się boje tego co usłyszę na miejscu. Pracowałam w jednym sklepie mięsnym i było można powiedzieć wszystko ok. Gorzej zaś było w marketach na stoiskach tam to dziewczyny robiły przekręty że tak powiem. Ale dałyście mi dziewczyny do myślenia czy warto w ogóle jechać na tą rozmowę
PRACOWNICA 2017-01-11 16:37:51
pracownica - Masz chyba pretensje do wszystkich że masz z własnej głupoty stary towar .PRZESTAŃ PISAĆ W KOŃCU GŁUPOTY I WEŻ SIĘ ZA NORMALNĄ PRACĘ . NIE OBRAŻAJ NAS PRACOWNIKÓW KTÓRZY PRACUJĄ I SĄ ZADOWOLENI JAK SIĘ TOBIE NIE PODOBA TO ZMIEŃ PRACĘ ALE W TWOIM PRZYPADKU TO NAWET PRZY SPRZĄTANIU POWIESZ ŻE MASZ ZEPSUTĄ MIOTŁĘ MIMO ŻE BĘDZIE DOBRA .MIŁEJ PRACY
Krakowianka 2017-01-12 21:21:46
Hej dziewczyny czy paczki na święta były dla wszystkich ? czy jak ktoś był na L4 to nie dostał?
AM 2017-01-12 21:35:06
U nas dziewczyna dostała ale czy to miałbyć nasz socjal?
Krakowianka 2017-01-12 21:42:40
A ta dziewczyna na jakim zwolnieniu była? Na takim zwykłym czy ciążowym? Jak mogę wiedzieć?
AM 2017-01-13 10:44:01
Na dziecko
Krakowianka 2017-01-13 12:06:12
Najwidoczniej nie każdy ma takie względy w tej firmie.... Zapytałam z czystej ciekawości ponieważ ja też byłam na zwolnieniu ale paczki nie dostałam
BOSS 2017-01-15 22:30:08
Pomimo wieloletniego zaufania do tej firmy i w jakims sensie przyzwyczajenia juz mojego podniebienia do smaków tej firmy ostatnio zostałem zmyszony wrecz do zmiany mojej opinii o sprzedanych mi produktach tej Firmy.Niestety z przykroscią stwierdzam ze opiniia jest na obecną chwile NEGATYWNA!!!OD TEJ CHWILI NIE POLECAM ROBIC ZAKUPÓW W SKLEPIE SOBKOWIAK SULECHÓW.Czwarty i juz ostatni raz dałem szansę temu sklepowi..i niestety zawiódł mnie za kazdym z tych czterech razy.Wedliny które zakupiłem były mega totalnie nieswieże.Jest okres zimowy..wiec nie ma upałów zeby wedlina potrafiła sie zepsuć w ciagu 1 doby.Po przywiezieniu wedlin do domu i umieszczeniu ich w lodówce na kolejny dzien rano nie dało sie tych wędlin nawet wlozyc na kanapkę a cała lodówka smierdziała starą wędliną.Poniewaz nie mieszkam w samym Sulechowie nie odwoziłem tych wedlin spowrotem do sklepu..tylko do kosza bo nawet pies ich nie ruszył.Dawałem jeszcze 3 szanse..sprawdzając dalszy towar w tym sklepie..i pytając Panie ekspedientki o swieżosc towaru.Panie oczywiscie twierdziły ze wszystko jest z dnia dzisiejszego i jest swieżutkie ..jednak nie ma takiej mozliwosci zeby swieze produkty cuchnęły staroscią juz na drugi dzien w sytuacji gdy lezą u mnie w domu w lodówce przez niecałe 12 godzin.POPROSTU PANIE SPRZEDAJĄ STARY TOWAR!!!!!!ODRADZAM BO STRACIŁEM TAM ZA KAZDYM RAZEM PO PONAD 150 ZL I WSZYSTKO KOLEJNEGO DNIA LĄDOWAŁO W KOSZU!!!!!!!
ucieszona 2017-01-16 18:18:38
i maja ta swoja Piosikowa- odpad od Zyguły. A małymi kroczkami Zyguła połknie Sobkowiaka w całości! a Piosikowa dziś była na Śmiglu i głupa paliła przed kamerą
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Sobkowiak