logo Gamet S.A.

Gamet S.A.

Toruń

Opinie o Gamet S.A.

Micki 2016-01-16 22:43
Ja się chce robić to jest okej
nata 2016-01-19 15:21
Co jak co ale widać, że się rozwijają.
xyz 2016-02-15 18:23
Tak rozwijają sie haha.Wystarczy zapytać pracowników.Przecież to wszystko ledwo sie kula.Produkcja idzie na ćwierć gwizdka.Źle to wygląda.
xyz 2016-02-17 12:28
Jaki ferment inet.Takie są fakty.Wystarczy posłuchać zwykłych pracowników.
zośa 2016-02-24 23:28
a ja słyszałam ze na tym wschodnim same fleje pracują którzy produkują braki i sami h*ja sie znają, myślę że nowy kierownik utrzyma was w porządku bo bałagan macie...
suzan 2016-03-14 13:42
No i nie ma pana p.
kr 2016-03-18 08:49
Jedki a skąd masz info że płacą na cnc 15-18 pln.Z tego co się dowiedziałem to mniej.Tez jestem zainteresowany pracą na cnc.To są stawki na produkcji?
kr 2016-03-21 21:19
Tusik ale tu chodzi o Gamet w Toruniu a nie o Wrocław.Jakbym chciał we Wrocławiu szukać to bym tutaj nie pytał.
kolo bolo 2016-04-01 18:40
Marian się zwolnił drugi raz i drugi raz z tego samego powodu
Mr D 2016-04-06 20:41
Zrobiłem to samo i jednego żałuję, że nie zrobiłem tego kilka lat wcześniej.
Pozdrawiam
Mr D 2016-04-06 21:16
Zrobiłem to samo i jednego czego żałuję to to, że nie zrobiłem tego wcześniej, dużo wcześniej.
Pozdrawiam
ytty 2016-07-02 07:24
I co jakieś podwyżki dali.Myślę że wszystko idzie ku dobremu.
Były pracownik 2016-07-04 16:25
Pracowałem kilka lat w Gamecie, dużo doświadczyłem tego co się tam dzieje. Jak dla mnie pakownia to jeden z najbardziej stresujących działów. Nikt Ci niczego nie pokaże, nie wytłumaczy... Liczą się tylko minutki. Jak się nie wyrobisz w czasie to ni dostaniesz premi
fff 2016-08-29 10:09
A jak jest na polerowaniu ?
edek 2016-10-03 11:59
Export Sales Manager na rynek niemiecki jest potrzebny u nich.
Sławek 2016-11-17 20:49
Jak tam w Gamecie chciałem złożyć papiery na produkcje w Toruniu ale kim rozmawiam to nie polecają.Pomóżcie.Na jaki dział najlepiej trafić.Jakie zarobki.Dzięki za szczere odpowiedzi.
xyz 2016-11-18 10:00
A co umiesz, że chcesz sobie wybrać dział?
WxWdt 2016-11-21 18:36
A jak wygląda praca w eksporcie? jakie warunki finansowe? podstawa + premia?
Gość, 2016-11-27 21:55
z Gametu to się ludzie zwalniają...
ad/hd 2016-11-27 23:56
oj nie tylko tam chociaz tu macie pierwsza lige mobbingu, chamstwa i donoscielstwa. Czasem sie zastanawiam jak by byly traktowane te szmaty w innych zakladach ktore tu z kazdym gownem leca do przelozonych.
były murzyn 2016-12-23 18:35
wszedzie indziej sa do odstrzału po pierwszej akcji. Dla tego dziadostwa nie ma miejsca w innych zakladach. Za donosicielstwo ludzie potrafia zrobic innym pieklo
Podobno łysy odchodzi do konkurencji
goniec 2017-01-18 13:48
Jest donosicielstwo, bo przelożeni na tym bazuja. Nie ma znaczenia czy kapuś powie prawde, czy tylko zmysloną historyjke, ma plusa! A pomówiony ma przechlapane, nawet nie moze sie obronić, bo szef stoi na stanowisku ze " ja mówię ty słuchsz" tak bylo z brygadzistka gwinciarek, podkablowali, nagadali niestworzonych historyjek i kobitka wyleciala! Nikomu nie chcialo sie sprawdzić czy to prawda!
były 2017-01-20 10:57
A łysy jeszcze jest?
Bo podobno miał iść do knkurencji?
A co do donosicielstwa to święta prawda. Ten zakład jest sławny na cały Toruń.
były 2017-02-20 09:25
Czyżby znowuż SPRZEDALI Gamet innemu właścicielowi??
T 2017-02-20 09:50
Inlovewith- Zapomniałeś dopisać+ Pani Prezes BB.
w górę 2017-02-24 20:29
szukają technologa i kontrolera jakości ; kto się zwolnił?
Alicja 2017-03-07 13:44
@w górę oprócz tego firma poszukuje jeszcze Manager ds. Eksportu :)
Kędy 2017-04-10 13:06
To firma poukładana, gdzie każdy zna swoje prawa (prawo- łysego) i obowiązki (obowiązki- łysego). Przez lata pracy dane mi było poznać zarządzającego Pana kierownika łysego , bo nie jest pozamykany tylko wyzywajaco otwarty i mocno krzykliwy w swoim gabinecie i poza nim. W trakcie mojej kariery doświadczyłem wielu sytuacji, po których mogę kierownika łysego pozytywnie ocenić ( zawsze wszędzie go słychać zero stresu i mobbingu). Tak jak pisałem , to sprawny kierownik bo rozwija firmę z roku na rok. Ten rozwój widać było po inwestycjach w swoich pracowników ( klan rodzinny zaczynając od królowej itd.). Zresztą, nadal utrzymuję stały kontakt z kilkoma pracownikami. Nigdy nie warto palić Pana kierownika łysego....
Alicja 2017-04-10 13:26
@Kędy, co jeszcze możesz powiedzieć na temat warunków pracy w Gamet S.A.?
były 2017-04-10 13:28
Firma godna polecenia. Oby więcej było takich kierowników łysych, królowych od spraw niepotrzebnych . Chyba najcenniejsza jest panująca tu stabilizacja i jasno określone zadania przez dyrektora produkcji (co będzie siedział do dębowej deski w tej firmie- emerytura za mało!!!!) kierownika łysego , królową (najważniejszą osąbę w tej firmie) i ludzi łysego,same plusy tak trzymać!!!! Polecam!!!
były 2017-04-10 13:31

Dobrze się stało, że pojawiła się była osoba na stanowisku dyrektora produkcji ( co od krzesła odkleić się nie może). Facet jest kompetentny aż do bólu. Życzę mu dalszych sukcesów( poza emerytalnych na stołku Gamet może doczeka się nowego biura w nowym obiekcie) w tej ekipie: łysego i królowej ( a królowa jest tylko jedna ). Na dzień dzisiejszy jest chwalony i motywowany. Brawoooo!!
Szefostwo( całkiem nowa Pani Prezes i Pan Prezes) pokazuje, że nie dyskryminuje kandydatów ze względu na wiek i emeryturę - więc emeryci !! - macie tu pole do rozwoju zawodowego!!! Branża odpowiedzialna i czasem wymagająca,lecz przy prawidłowej organizacji( tj. łysy,królowa itd.) pracy ( na fotelu) nie ma nic strasznego!!
Alicja 2017-04-11 12:20
@były, dziękuję! Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy http://www.gamet.eu/kariera/pl/ Kto będzie aplikował?
S. 2017-04-11 14:19
Firma spoko, czysta i poukładana. Wiesz co masz do zrobienia( E-kioskiiiii) i nikt nie oczekuje nie wiadomo czego. Mogę polecić wszystkim zainteresowanym.
Firma daje rade. Nie ma problemów z kierownictwem P. Łysym( krzyczy na ludzi,stresuje,uważa ich za śmieci jest OK) i innymi ludzmi z klanu łysego. Klimat O.K. Nie żałuję przejścia do Gametu. Nie ma do czego się doczepić. Za dwa miesiące mój kolega też będzie aplikował! Mogę polecać!!!!
Alicja 2017-04-11 14:30
@S., dobrze to słyszeć. A z czego jesteś zadowolony najbardziej?
Gośćnfjknfke 2017-04-15 22:02
A kto teraz jest aktualnie dyrektorem produkcji?
były 2017-04-21 13:07
Aktualnie ta sama skromna osoba ( emeryt) co niby się zna na produkcji a na chemii jeszcze lepiej ( za biurkiem).
Mariusz 2017-04-26 20:21
Rozmawiałem z kolegami i koleżankami w pracy , muszę powiedzieć że nie jest najgorzej . Wiemy jednak żę ''łysy'' musi odejść , mamy wytypowanego następce . To jest ten nowy z chyba Stalmotu ( kamizelka ) który pracuje w magazynach . Ostatnio robił szkolenia z pierwszej pomocy , jest ludzki i ma podejście do prostego pracownika . Stara się nas zrozumieć , i przede wszystkim szanuje za to że jesteśmy ludzmi . Z takim wolałbym zgubić niż z'' łysym'' znaleźć .
Nikt 2017-04-27 07:24
Kto tutaj daje te komentarze. Ten ostatni to wygląda jak reklama.
Pracownik 2017-04-27 10:47
Tak masz rację Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka !!!! On wie o co biegaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Prawa ręka 2017-04-27 11:19
Kłamstwo jakie występuje w przypadku Kamizelki jest nie słuszne ponieważ dzięki niemu firma GAMET ma nadzieję że chociaż trochę podtrzyma P. Prezesa na duchu. Jego żona wie że będzie wywyższany ( chociaż on taki mały) chociaż widzi jaki jest słaby. Okłamują go te kamizelki aby dodać mu wigoru.
Bysio 2017-05-11 21:59
O jaką Królową chodzi? Bo nie kumam...
Ktoś :) 2017-05-12 08:53
Pomyśl człowieku- kto może być królową w Gamecie.
ccc 2017-05-12 13:30
Bysio - Zapamiętaj sobie że Królowa to łysego żona. I nie zapomnij.
ccc 2017-05-15 19:09
Łysy musi odejść , wraz z królową. Darma karma, jeśli. Chcą się dalej ślizgać to niech idą pracować w państwowej firmie. Dość przemocy.
Pracowity 2017-05-25 19:17
Najlepoej tak gadac,jak sie nie wie .ludzie tu zapiepszaja i traktowani sa jak swinie a nowy kierownik nic nie zrobi bo to on wnosi balagan i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do zakladu
Uczciwy 2017-05-25 20:04
Zgodze sie ,ze kierownik na wschodnie wogole nie ma szacunku do pracownika,nie wiem czy on by chcial byc tak traktowany,Nieodpowiedni czlowiek na danym stanowisku,.Ludzie nie chca dla niego pracowac,a nawet nie da sie z takim kierownikiem
były 2017-05-29 12:42
Pytanie do Pracowitego?
Łysy to znaczy kierownik nie pracyje już w Gamecie? Wywalili go??????
Bo jest mowa o nowym Kierowniku?
Ktoś 2017-05-29 17:35
Przyjmują do gametu?
Alicja 2017-05-30 09:37
@Ktoś aktualne oferty pracy firmy Gamet S.A. możesz znaleźć na ich stronie internetowej - http://www.gamet.eu/kariera/pl/
Ktoś 2017-05-30 13:08
Pani Alicjo te oferty już tam są od ok roku.
Dziękuję.
Zostaw swoją opinię o Gamet S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gamet S.A.