logo Gamet S.A.

Gamet S.A.

Toruń

Opinie o Gamet S.A.

lkgsj 2015-12-10 09:07
Nowy kierownik na ws? Czy kogoś tam siedzącego można tak nazwać kobitki nie dajcie sie gonić. A nowy "kierownik" więcej szacunku dla kobiet !!!!
hajjj 2015-12-10 17:55
Lola nasz rację pracuje tam ponad 10 lat i tak jak jest teraz nigdy nie było
Eodjbt 2015-12-10 20:30
Kierowca tak skakał i juz go nie widać? Zwolniony???
kjab 2015-12-13 11:07
Jaki nowy kierownik o czym wy mowicie . PAN który siedzi na ws hu*a wie i to ma być kierownik? Zmiany są ale na gorsze produkcja maleje bo tylko s5 s5.
Dobry 2015-12-13 13:19
Zwolnić Dyrektota produkcji i bdzie od razu lepiej.On na niczym się nie zna.
A jego cel to być Prezesem śmieszne to a prawdziwe.
Xxx 2015-12-13 13:21
Weście się wszyscy zgrajcie i na tacce go wywieście w Piżdz........ i spokój będzie.Przeciesz sporo was tam pracuje nie?? Pozdro nie dajcie się.
Obiektywny 2015-12-13 14:16
Pracuje w gamecie od 15 lat i uważam że zmiany które są wprowadzane idą w dobra stronę a najgłośniej krzyczą ci którym najmniej się chce robić. A no i jedno wiem ze od kiedy jest nowa dyrekcja to i podwyżka była i nadgodziny wypłacone jak trzeba a za myślenie tez płacą mało bo malo bo mało ale i tak lepiej niż za za poprzedniego właściciela. A dyrektor od pracownikow wymaga bo musi ale powinien się tez wziasc za biurowych co tylko siedzą i kawke popijaja ale żeby coś na produkcji naprawić to si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie chce ruszyć. Dyrektorze niech pan coś zrobi z awariami wszystko się psuje nic nie dziala wyniki mają być a jak tu robić jak nie ma na czym.
Racjonalista 2015-12-13 20:20
Kolego obiektywny moze i masz racje,ze wprowadzone zmiany MOGA poprowadzic firme w dobra stron,lecz nie wszystkie. W chwili obecnej firma znalazla sie na zakrecie,brakowosc znacznie wzrosla od momentu zmian persolanych zarzadzania produkcja. Do podwyzki zmusilo panstwo podnoszac najnizsza krajowa,co nalezalo w koncu uregulowac,natomiast za nadgodziny zawsze firrma rzetelnie wyplacala pracownikom wynagrodzenie.....interesujace sa slowa na temat pracownikow biurowych,ale niestety nieprawdziwe.....Ogolnie sytuacja i atmosfera w firmie jest nieciekawa.....ciekawe tylko jak dlugo i ile osob tego nie wytrzyma.....
live 2015-12-13 21:29
Trzeba pamiętać , że Właściciele mają inne firmy w których się łatwiej pracuje . Jeśli nie wypali ewolucja to zawsze mogą wrócić do ''korzeni'' . Troszkę pokory proszę Państwa i zakasajmy rękawy by budować naszą przyszłość. Niezgoda rujnuje .
znafca 2016-01-01 12:37
Dopóki będzie ich derektorek to wąbrzskie przekręty będą!
Micki 2016-01-16 22:43
Ja się chce robić to jest okej
nata 2016-01-19 15:21
Co jak co ale widać, że się rozwijają.
xyz 2016-02-15 18:23
Tak rozwijają sie haha.Wystarczy zapytać pracowników.Przecież to wszystko ledwo sie kula.Produkcja idzie na ćwierć gwizdka.Źle to wygląda.
xyz 2016-02-17 12:28
Jaki ferment inet.Takie są fakty.Wystarczy posłuchać zwykłych pracowników.
zośa 2016-02-24 23:28
a ja słyszałam ze na tym wschodnim same fleje pracują którzy produkują braki i sami h*ja sie znają, myślę że nowy kierownik utrzyma was w porządku bo bałagan macie...
suzan 2016-03-14 13:42
No i nie ma pana p.
kr 2016-03-18 08:49
Jedki a skąd masz info że płacą na cnc 15-18 pln.Z tego co się dowiedziałem to mniej.Tez jestem zainteresowany pracą na cnc.To są stawki na produkcji?
kr 2016-03-21 21:19
Tusik ale tu chodzi o Gamet w Toruniu a nie o Wrocław.Jakbym chciał we Wrocławiu szukać to bym tutaj nie pytał.
kolo bolo 2016-04-01 18:40
Marian się zwolnił drugi raz i drugi raz z tego samego powodu
Mr D 2016-04-06 20:41
Zrobiłem to samo i jednego żałuję, że nie zrobiłem tego kilka lat wcześniej.
Pozdrawiam
Mr D 2016-04-06 21:16
Zrobiłem to samo i jednego czego żałuję to to, że nie zrobiłem tego wcześniej, dużo wcześniej.
Pozdrawiam
ytty 2016-07-02 07:24
I co jakieś podwyżki dali.Myślę że wszystko idzie ku dobremu.
Były pracownik 2016-07-04 16:25
Pracowałem kilka lat w Gamecie, dużo doświadczyłem tego co się tam dzieje. Jak dla mnie pakownia to jeden z najbardziej stresujących działów. Nikt Ci niczego nie pokaże, nie wytłumaczy... Liczą się tylko minutki. Jak się nie wyrobisz w czasie to ni dostaniesz premi
fff 2016-08-29 10:09
A jak jest na polerowaniu ?
edek 2016-10-03 11:59
Export Sales Manager na rynek niemiecki jest potrzebny u nich.
Sławek 2016-11-17 20:49
Jak tam w Gamecie chciałem złożyć papiery na produkcje w Toruniu ale kim rozmawiam to nie polecają.Pomóżcie.Na jaki dział najlepiej trafić.Jakie zarobki.Dzięki za szczere odpowiedzi.
xyz 2016-11-18 10:00
A co umiesz, że chcesz sobie wybrać dział?
WxWdt 2016-11-21 18:36
A jak wygląda praca w eksporcie? jakie warunki finansowe? podstawa + premia?
Gość, 2016-11-27 21:55
z Gametu to się ludzie zwalniają...
ad/hd 2016-11-27 23:56
oj nie tylko tam chociaz tu macie pierwsza lige mobbingu, chamstwa i donoscielstwa. Czasem sie zastanawiam jak by byly traktowane te szmaty w innych zakladach ktore tu z kazdym gownem leca do przelozonych.
były murzyn 2016-12-23 18:35
wszedzie indziej sa do odstrzału po pierwszej akcji. Dla tego dziadostwa nie ma miejsca w innych zakladach. Za donosicielstwo ludzie potrafia zrobic innym pieklo
Podobno łysy odchodzi do konkurencji
goniec 2017-01-18 13:48
Jest donosicielstwo, bo przelożeni na tym bazuja. Nie ma znaczenia czy kapuś powie prawde, czy tylko zmysloną historyjke, ma plusa! A pomówiony ma przechlapane, nawet nie moze sie obronić, bo szef stoi na stanowisku ze " ja mówię ty słuchsz" tak bylo z brygadzistka gwinciarek, podkablowali, nagadali niestworzonych historyjek i kobitka wyleciala! Nikomu nie chcialo sie sprawdzić czy to prawda!
były 2017-01-20 10:57
A łysy jeszcze jest?
Bo podobno miał iść do knkurencji?
A co do donosicielstwa to święta prawda. Ten zakład jest sławny na cały Toruń.
były 2017-02-20 09:25
Czyżby znowuż SPRZEDALI Gamet innemu właścicielowi??
T 2017-02-20 09:50
Inlovewith- Zapomniałeś dopisać+ Pani Prezes BB.
w górę 2017-02-24 20:29
szukają technologa i kontrolera jakości ; kto się zwolnił?
Alicja 2017-03-07 13:44
@w górę oprócz tego firma poszukuje jeszcze Manager ds. Eksportu :)
Kędy 2017-04-10 13:06
To firma poukładana, gdzie każdy zna swoje prawa (prawo- łysego) i obowiązki (obowiązki- łysego). Przez lata pracy dane mi było poznać zarządzającego Pana kierownika łysego , bo nie jest pozamykany tylko wyzywajaco otwarty i mocno krzykliwy w swoim gabinecie i poza nim. W trakcie mojej kariery doświadczyłem wielu sytuacji, po których mogę kierownika łysego pozytywnie ocenić ( zawsze wszędzie go słychać zero stresu i mobbingu). Tak jak pisałem , to sprawny kierownik bo rozwija firmę z roku na rok. Ten rozwój widać było po inwestycjach w swoich pracowników ( klan rodzinny zaczynając od królowej itd.). Zresztą, nadal utrzymuję stały kontakt z kilkoma pracownikami. Nigdy nie warto palić Pana kierownika łysego....
Alicja 2017-04-10 13:26
@Kędy, co jeszcze możesz powiedzieć na temat warunków pracy w Gamet S.A.?
były 2017-04-10 13:28
Firma godna polecenia. Oby więcej było takich kierowników łysych, królowych od spraw niepotrzebnych . Chyba najcenniejsza jest panująca tu stabilizacja i jasno określone zadania przez dyrektora produkcji (co będzie siedział do dębowej deski w tej firmie- emerytura za mało!!!!) kierownika łysego , królową (najważniejszą osąbę w tej firmie) i ludzi łysego,same plusy tak trzymać!!!! Polecam!!!
były 2017-04-10 13:31

Dobrze się stało, że pojawiła się była osoba na stanowisku dyrektora produkcji ( co od krzesła odkleić się nie może). Facet jest kompetentny aż do bólu. Życzę mu dalszych sukcesów( poza emerytalnych na stołku Gamet może doczeka się nowego biura w nowym obiekcie) w tej ekipie: łysego i królowej ( a królowa jest tylko jedna ). Na dzień dzisiejszy jest chwalony i motywowany. Brawoooo!!
Szefostwo( całkiem nowa Pani Prezes i Pan Prezes) pokazuje, że nie dyskryminuje kandydatów ze względu na wiek i emeryturę - więc emeryci !! - macie tu pole do rozwoju zawodowego!!! Branża odpowiedzialna i czasem wymagająca,lecz przy prawidłowej organizacji( tj. łysy,królowa itd.) pracy ( na fotelu) nie ma nic strasznego!!
Alicja 2017-04-11 12:20
@były, dziękuję! Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy http://www.gamet.eu/kariera/pl/ Kto będzie aplikował?
S. 2017-04-11 14:19
Firma spoko, czysta i poukładana. Wiesz co masz do zrobienia( E-kioskiiiii) i nikt nie oczekuje nie wiadomo czego. Mogę polecić wszystkim zainteresowanym.
Firma daje rade. Nie ma problemów z kierownictwem P. Łysym( krzyczy na ludzi,stresuje,uważa ich za śmieci jest OK) i innymi ludzmi z klanu łysego. Klimat O.K. Nie żałuję przejścia do Gametu. Nie ma do czego się doczepić. Za dwa miesiące mój kolega też będzie aplikował! Mogę polecać!!!!
Alicja 2017-04-11 14:30
@S., dobrze to słyszeć. A z czego jesteś zadowolony najbardziej?
Gośćnfjknfke 2017-04-15 22:02
A kto teraz jest aktualnie dyrektorem produkcji?
były 2017-04-21 13:07
Aktualnie ta sama skromna osoba ( emeryt) co niby się zna na produkcji a na chemii jeszcze lepiej ( za biurkiem).
Mariusz 2017-04-26 20:21
Rozmawiałem z kolegami i koleżankami w pracy , muszę powiedzieć że nie jest najgorzej . Wiemy jednak żę ''łysy'' musi odejść , mamy wytypowanego następce . To jest ten nowy z chyba Stalmotu ( kamizelka ) który pracuje w magazynach . Ostatnio robił szkolenia z pierwszej pomocy , jest ludzki i ma podejście do prostego pracownika . Stara się nas zrozumieć , i przede wszystkim szanuje za to że jesteśmy ludzmi . Z takim wolałbym zgubić niż z'' łysym'' znaleźć .
Nikt 2017-04-27 07:24
Kto tutaj daje te komentarze. Ten ostatni to wygląda jak reklama.
Pracownik 2017-04-27 10:47
Tak masz rację Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka Kamizelka !!!! On wie o co biegaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Prawa ręka 2017-04-27 11:19
Kłamstwo jakie występuje w przypadku Kamizelki jest nie słuszne ponieważ dzięki niemu firma GAMET ma nadzieję że chociaż trochę podtrzyma P. Prezesa na duchu. Jego żona wie że będzie wywyższany ( chociaż on taki mały) chociaż widzi jaki jest słaby. Okłamują go te kamizelki aby dodać mu wigoru.
Zostaw swoją opinię o Gamet S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gamet S.A.