Opinie o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Steriscience Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steriscience Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

Już niedługo Lipiec

Napiszę z własnego doświadczenia. Największym szkodnikiem dla firmy i osobą, która przyzwala na mobingowe zachowanie kierowniczki z KJ jest dyrektorka Edzia, która jest jej bliską przyjaciółką i chroni, wrecz bagatelizuje jej wpadki i akceptuje niewłaściwe zachowanie wobec pracowników KJ. Kierowniczka KJ ma nikłą wiedzę na temat funkcjonowania labu i nie chce sie nauczyć, zaś gwiazdorzenie opanowała do perfekcji, jak również zrzucanie odpowiedzialnosci na innych. Kolejną osobą, która chroni zachowanie kierowniczki KJ jest kierowniczka HR, która ma pełną wiedzę na temat jej zachowania, ponieważ osoby które odchodzą z KJ wypełniają ankietę satysfakcji, gdzie wskazują, że przyczyną ich decyzji jest ich kierowniczka z KJ, natomiast kierowniczka z HR zamiata wszystko pod dywan. Zgłaszanie trudnej sytuacji do HR nie ma sensu, bo później panie koleżanki się naradzają i wolą pozbyć się wartościowego pracownika, niż podziękować za współpracę osobie, która wprowadza jedynie chaos i nie posiada żadnych kompetencji menadżerskich. Poza tym to, w jaki sposob zwalniają doswiadczonych, kompetentnych ludzi, z dlugoletnim stażem i ogromną wiedzą woła o pomstę do nieba. Typowe korporacyjne zwolnienie, jednego dnia przychodzisz do pracy i siedzisz po godzinach, zeby wyrobic sie z robotą, a nastepnego dnia dostajesz wypowiedzenie i wyprowadzaja cie z firmy jak przestępcę. Pozdrawiam byłego lidera KJ ;). Im wcześniej ktoś zrobi porządek z tymi trzema paniami, tym lepiej dla firmy i pracowników. Nie polecam pracy w Steri.

@AP

Wystarczy tylko 2 tygodnie, żeby poznać atmosferę, jaka panuje w firmie, a zapoznanie się z SOP na początku jest w każdej firmie (labie). Jestem zdania, że im więcej pracy, tym lepiej, ponieważ czas mija szybko i człowiek się nie nudzi. A narzekają tylko osoby, które nie wiedzą, co znaczy prawdziwa ciężka praca.

Feliks

Uwaga. W laboratorium ludzie znikają. Pracownik po 15 latach został wyrzucony. Skandal! Ale jak się nie podporządkujesz kierowniczce to znikasz. Nie liczy się wiedza ani ciężka praca.

@Wankomycyniarz

Nikt nikomu nie broni zostać kierownikiem, ale skoro jest się podwładnym, to się słucha albo zakłada własną firmę, gdzie ustala się swoje zasady i reguły ????‍♀️

AM

Z niedowierzaniem czytam negatywne opinie na temat kierowniczki KJ, ponieważ dla mnie jest słońcem w deszczowe dni w laboratorium i to nie ona wywołuje ten deszcz, tylko nieprofesjonalni ludzie, którzy nie potrafią podporządkować się odgórnym zasadom i regułom działania firmy, które nie są wymysłami Pani Kierowniczki. Ona musi świecić oczami przed swoim szefem, jeśli pracownicy poprzez swoją samowolkę podpadają podczas autydu, ponieważ nie chcą, nie wierzę, że nie potrafią, wykonywać swoich obowiązków sumiennie. To Ona odpowiada za funkcjonowanie laboratorium i ponosi największe negatywne konsekwencje tego, że pracownicy nie są zdyscyplinowani wystarczająco i ignorują odgórnie ustalone procedury. Proszę najpierw spojrzeć na swoje działania i zachowanie, a dopiero później oceniać innych, bo jeśli ktoś został zwolniony, to na pewno nie bez powodu. Szczerze polecam firmę Steriscience i panią Kierowniczkę M <3

@OOT

Z tego co wiem, nikt więcej po mnie nie złożył wypowiedzenia, a mi odchodząc najbardziej żal właśnie cudownej kierowniczki M. Ale wszystkim, którzy odeszli życzę lepszego, o ile to w ogóle możliwe, kierownictwa. Proszę już przestać wylewać tą żółć negatywizmu z siebie strasząc niepotrzebnie przyszłych pracowników, którzy może zapałają wielką sympatią do kierowniczki M tak jak ja <3 Uśmiechnij się kimkolwiek jesteś „OOT” i daruj sobie ten pejoratywizm, szkoda życia na to, nie sądzisz?

Natala Nowy wpis

hej. Specjalista Zapewnienia Jakości w Laboratorium Analitycznym w ogłoszeniu ma wpisaną stałą podstawę wynagrodzenia. widziałam w opisie przy tym, że bez trzech lat doświadczenia kandydat się nie obejdzie. Przy takim warunki na jakie finanse można liczyć?

Genowefa Nowy wpis

To co się dzieje w tej firmie to można powiedzieć, że to jeden wielki (usunięte przez administratora) Każdy nowy kto przychodzi uważa , że jest najmądrzejszy i wszystko wie. Nie umieją podejmować poważnych decyzji-predzej można powiedzieć że to zabawa w "kotka i myszkę" Od pracowników za równo tych starszych doświadczeniem jak i nowych oczekują , że wyprodukują każdy jeden produkt , ale nie liczą się z uwagami od doświadczonych operatorów którzy posiadają dużą wiedzę. Liderzy w innych zmianach są chodzącą pomyłka, jedna zmiana odwali robotę , a kolejna zmiana musi poprawiac. Gdy coś dziwnym trafem zniknie np płyn to szukają kozła ofiarnego , a jak operator coś "odwali" to winnym jest mistrz produkcji zamiast dać naganę pracownikowi.

Magda

Napisz cos wiecej na ten temat bo kandyduje tam do pracy na pakowni.Pozdrawiam.

@Pracodawca Nowy wpis

Wpis został zgłoszony do usunięcia. Osoba podpisana jako autor nie jest tą, za którą się podaje, co podważa wiarygodność całej treści. Podanie danych osobowych i obrażanie innych pracowników również nie powinno mieć miejsca. Liczymy na szybką reakcje portalu Go Work.

Adela

Coś widzę, że nie chcecie wprost napisać o zarobkach specjalisty ds. SAP, a jeśli już to odradzacie pracę. mnie na rękę na pewno jest ten tryb hybrydowy oraz to ze samo doświadczenie z pracy nie zostało jakoś bliżej określone. czy minimum rok wystarczy?

Sapsap Nowy wpis
@Adela

Nikt nie zna zarobków specjalisty SAP bo jest to dość nowy wymysł, a tak poza tym nie można publicznie ujawniać takich informacji...idź na rozmowę i się dowiedz. co do pracy hybrydowej- to tylko bait, HO jest chyba tylko 2 dni w miesiącu max

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Steriscience Sp. z o.o..
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Bylam tam
@AM

Dziękujemy przyjaciółce pani M za " bezstronną" ocenę. Dwa tygodnie "pracy" w labie i już zdążyła pani ocenić zespół. Albo jest pani ślepa albo sama p.M dyktowała tę ocenę o samej sobie. To byłoby bardziej wiarygodne bo pani ta nie przyjmuje żadnej krytyki do siebie.Zwolniony został jeden człowiek, reszta zwalnia się sama bo atmosfera jaką tworzy pani przyjaciółka jest ciężka do zniesienia. Gratulacje i powodzenia .

@AM

Jedna osoba została zwolniona reszta odeszła przez Twoja cudowna kierowniczkę. W ciągu ok 1,5 roku odeszło ok 13 osób . Kierowniczka wykańcza psychicznie i nie ma wiedzy . I co Ty możesz powiedzieć po 2 tygodniach pracy ????????????????????????

Inna
@OOT

Taaaaa i wszystie osoby ktore odeszły to stara ekipa ktora chciala pracowac jak 10 - 15 lat temu. Kierowniczka M próbuje wprowadzić zmiany a beton płacze nad starymi czasami gdzie z10 h pracy 5 h mieli przerwy. Jak jest tak źle to zrezygnuj moze nowi ludzie beda mogli tworzyć normalne miejsce pracy a nie przesiedzieć swoje 8 h. Ja się dużo ucze i czas szybko mija. Jestem zadowolona, jest ciężko ale coś sie dzieje i klimat zaczyna sie poprawiac od kiedy jest mniej marud

@Inna

Tylko jedna Ty zadowolona czy to nie dziwne ? I już uciekasz po 2 tygodniach ? Wazeliny masz dostatek ? Czy może złożone zamówienie bo zabrakło? I nie znasz ludzi pracujących do niedawna w steri ( pracujących prze duże P) wiec się o nich nie wypowiadaj. Smaruj wazelina dalej to Twoja sprawa ale nie wprowadzaj ludzi w błąd jak jest cudownie. Cieszmy się, że jednak niektórzy szybko od nas odchodzą.

@OOT

A skąd Ty wiesz, że odchodzę? Skoro masz odwagę wypowiadać się na forum, to miej również odwagę użyć swoich prawdziwych inicjałów.

@Bylam tam

Dziękuję serdecznie. Szczerze życzyłabym sobie, żeby Pani M została moją przyjaciółką, ponieważ jest bardzo pozytywnie naenergetyzowanym człowiekiem, czego brakuje w Pl, ale nie da się stworzyć przyjaźni w kilka tygodni niestety, więc wyprowadzam z błędu osobę to stwierdzającą, która nie ma odwagi użyć nawet swoich prawdziwych inicjałów. Nie oceniam nikogo, ale nawet po 2 tygodniach śmiem stwierdzić, że w UK 90% ludzi by zostało zwolnionych z takim podejściem albo by się zwolniło, gdyby zatrudniono menadżera od compliance and health & safety w labie, który robiłby audyty niezapowiedziane co tydzień. Przepraszam, ale zderzyłam się z inną mentalnością, wielkiego nagatywizmu tutaj, do którego nie jestem przyzwyczajona przebywając za granicami Pl przez kilkanaście lat; dlatego też będę broniła z całych sił Panią M, ponieważ przypomina mi to, do czego jestem przyzwyczajona i za czym tęsknię. Oczywiście to są moje subiektywne odczucia, ale tak w życiu bywa, że poznaje się człowieka i od razu nadaje się na tej samej częstotliwości. Przykro mi, że ludzie, którzy tak narzekają na Panią M, dla mnie super człowieka (tak na marginesie) nie potrafią wznieść się na tą samą falę nadawania/komunikacji, ponieważ Ona (Pani M = postrach labu) naprawdę wszystko potrafi zrozumieć, gdy osoba z nią szczerze porozmawia. Ona jest też człowiekiem, jak każdy z nas. Dajcie jej szansę, proszę.

Inna
@OOT

Ja nie uciekam, zostaje, pomyliłaś osoby. Jest kilka osób, które nie bawią sie w szkalowanie miejsca w którym pracują. Chcą dalej robić swoje i mają dość wiochy w internetach robionych przez jednostki które nie mogą pogodzić sie z faktem że trzeba pracować.

@Inna

A kolejne osoby odchodzą bo jest cudowna atmosfera i cudowna, wymarzona Pani Kierownik ?

@OOT

Odchodzi się czasami (jak w moim przypadku), bo nadarzyła się okazja na spełnienie marzenia, a to nie oznacza, że się ucieka, bo kierownictwo było złe. Nie myl pojęć, proszę.

@OOT

To też odejdź, skoro tak Ci źle w Steri… a nie tylko narzekasz i to na forum anonimowo. Szczyt tchórzostwa!

@OOT

Polecam psychologa Mellibrudę dla tych, których cudowna kierowniczka tak wykańcza psychicznie. Szczerze, to te komentarze wzbudzają mój śmiech :)

@AM

Nie mówię o Tobie tylko o kolejnych osobach , które złożyły wypowiedzenie . To już chyba ponad 16 osób odejdzie w czasie 2 letniej kadencji Pani Kierownik.

lab QC
@OOT

Przed zwolnieniem Ł nie było tego hejtu i narzekań. Całe to (usunięte przez administratora)co sie wylewa to zemsta za zwolnienie jednej osoby. kierownica sie raczej nie zmienila taka sama byla od początku i kiedys bylo dla Was ok. Zwolnienie jednej osoby spowodowalo fale hejtu od jego przyjaciol. A ludzie odchodzą wszedzie w QA tez duzo odeszlo, z produkcji odchodza, problem jest ogolny firmy a nie jednego działu

Feliks

@Feliks

A coś więcej odnośnie wskazanych okoliczności? Wzmianka o podporzadkowaniu zaciekawiła, ale w jakim kontekście? Było cos teraz wdrażane? I jeśli o te 15 lat chodzi to jaka jest możliwa ścieżka kariery przy takim stażu?

Nie ma ścieżki kariery w labie innej jak chemik analityk i starszy analityk ale to po 10 latach pracy jak już. Kierowniczka to dramat nic nie wie i nie liczy się z pracownikami chyba ze śpiewają jak ona. Ma swoich „przydupasow”, którzy wokół niej latają, a jak ktoś nie gra z nią do jednej bramki to robi wszystko żeby się go pozbyć tak jak ta osobę po 15 latach pracy. Chyba zagrażała jej swoją wiedzą ale co tu się dziwić ;) nie polecam tam pracy dla młodej osoby.

Wankomycyniarz

Zgadzam się z osobą powyżej. Pani kierownik z KJ to najbardziej niekompetentna osoba, która tam jest. Niestety jak ma się mocne plecy nad sobą to szybko wprowadziła swoje rządy w labie. Nie da się ukryć, że jak się nie dostosujesz to krótka będzie Twoja ścieżka kariery. Szkoda ludzi, którzy odeszli albo zostali perfidnie wywaleni przez kierowniczkę jak ta osoba po 15 latach pracy tam.

@Wankomycyniarz

Już niedługo Lipiec

AP

Pracujesz dwa tygodnie i co Ty możesz wiedzieć o tej firmie? Co robiłaś prze te aż dwa tygodnie że tak dobrze znasz ta firmę bo domyślam się że same szkolenia z dokumentacji a konkretnej roboty zero (tak to wyglada w tej firmie na początku ),

@AP

Ile lat doświadczenia na podobnym stanowisku wymaga się od specjalisty SAP? Nie jest to wprost określone w ofercie, zastanawiam się czy pół roku stażu mogłoby wystarczyć. Jak oceniacie współpracę na tym stanowisku, warto aplikowac?

Majka

Szkoda Twojego czasu i zdrowia na pracę w tym przybytku. A i pieniądze(usunięte przez administratora) Będziesz miał głąba przełożonego, który Cię pogrąży.

Czy jest możliwość pracy w Steriscience Sp. z o.o. na część etatu?

Odpowiedź

Ani na część, ani na cały. To, co się ostatnio dzieje, to koszmar. Wszędzie bałagan, nieprzemyślane decyzje, nowe produkty, którymi zarządzają w większości nowi ludzie, w konsekwencji nikt nic nie wie i rodzi się chaos. Nieciekawie na produkcji, jedni odchodzą, bo już mają dość, a ci, którzy przychodzą, mają jakieś toksyczne zapędy działania na szkodę współpracowników i parcia na władzę w poczuciu, że są nieomylni i niezastąpieni.

@Odpowiedź

Czy praca na produkcji jest ciężka i stresująca? Jak pracuje się w kombinezonach ochronny ?

szukanie taniej siły roboczej , dyskryminacja w podjęciu zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami

SAP Specialist – jakie oferowane będą zarobki? niedawno dodano ofertę i musze się rozeznać, bo pełnie te funkcje w innej firmie. może się przeniosę. Jak przy tym dodatkowo oceniacie atmosferę na samym dziale? liczę na dłuższa współpracę

kiedyś było normalniej? Czy możliwe ze wróci to do stanu poprzedniego jeśli teraz tak jak piszą z warunkami może być coś nie tak? upewniam się, bo też chce przyjść do tego działu jakości. jest teraz wystawiona oferta dla specjalisty. na samym dziale coś jeszcze się zmieniło? na przykład zarobki?

Ktoś

Jest gorzej niż było i już nic nie wróci poprzedniego stanu bo lab rozwalony. Wartościowi ludzie uciekli z tego chaosu i już są gdzie indziej . W KJ chaos brak współpracy brak zarządzania brak szacunku itp . Jednym słowem omijać z daleka . Dużo młodych osób którzy nieświadomie wysłali cv i wpakowali się w to (usunięte przez administratora) .

Ktoś ktoś
@Ktoś

Nie tylko w KJ, chaos we wszystkich działach, głównie z powodu tego, że doświadczeni pracownicy zostali zwolnieni lub pozwolono im odejść - nie szanuje się doświadczonych pracowników, nie zatrzymuje się ich w firmie, tylko pozwala odejść. Konsekwencją jest właśnie chaos, brak wiedzy i chęci nowo zatrudnionych, pełna roszczeniowość i "fochy" tych, co pozostali i usiłują dyktować swoje warunki. Na produkcji jeszcze gorzej, kierownictwo nie istnieje lub nie ogarnia tej kuwety, nawet nowe, "wysokie" biurka na obszarze niewiele pomogą. To już jest równia pochyła... Nowi przychodzą pełni zapału, żeby za chwilę odejść zniechęceni.

Rysiek

Co z analitykami? Pojawiła się opinia odnośnie przyczyny odejść z samego magazynu, zastanawiam się jak bardzo jest to związane z sytuacja chemików? Jakie zarobki na start przypadają za pracę? i ile maksymalnie można zarabiać?

Czemu wszyscy mieliby odejść? ja tam widzę tylko trzy oferty w internecie. jedna z nich jest na magazyn i w tym przypadku nie ma oznaczenia, że to praca od zaraz. Czy to rozwój? ile płacą, bo nie widzę by było napisane?

Odchylenie

W dziale KJ wszystko się posypało ludzie odchodzą każdego miesiąca a powód jest tylko jeden tego - pewna kierowniczka, która rozwaliła fajny zespół. Zero szacunku dla człowieka i jego pracy. Ludzie mówią ze odchodzą przez nią a nikt nie wyciąga wniosków. Kolesiostwo na wysokim poziomie ????????

Asia

Co się dzieje w dziale operacyjnego zapewnienia jakości, że co chwile jest rekrutacja??

Ruda
@Asia

Co chwile to znaczy? Mnie akurat inny dział tu przywiódł ale jest to „najświeższa” opinia. wiecie tak dla zestawienia ile osób jest na tym dziale? i co jaki okres czasu ukazuje się jakieś ogłoszenie? Ktoś wie? przekłada się to może na pozostałe działy?

Asia
@Ruda

Od ubiegłego roku wstawianie jest co ok. 3 miesiące. Czy są jakieś problemy co wiąże się z ciągłą rotacją?

Rydzyk
@Asia

Powód rotacji jest jeden,ale za to poważny:"szefowa" z którą nie da się współpracować. Osoba z poważnymi (usunięte przez administratora), które próbuje leczyć, wykorzystując namiastką władzy którą dostała.

Becia
@Rydzyk

A pomijając atmosferę, to jak się pracuje na tamtym dziale? jak przykładowy dzień wygląda i relacje już w samym zespole? Są przydzielane samodzielne funkcje?

!!!

Listopad w KJ zakończy się z 3 aktywnymi wypowiedzeniami! Chyba, że jeszcze ktoś zwleka do końca miesiąca... Powód? Zawsze ten sam od chwili pojawienia się nowej kierowniczki. To pani kierownik KJ. I jej podejście do ludzi, standard pracy i kompetencje... To już nawet nie jest zabawne... Ponad połowa ludzi odeszła w przeciągu roku... Ludzi wartościowych z doświadczeniem... Nie z powodu ilości pracy ale przez jedną konkretną osobę!

??
@!!!

Czy dział HR to czyta? Czy to jest na zasadzie zajęcia ciepłego stołka przez p. kierownik i braku możliwości zmiany i wyciągnięcia konsekwencji ze względu na jej relacje z osobami na wysokich stanowiskach? Niestety ale to daleko nie zajedzie. Co najwyżej osoby po studiach będą zasilać zespół na jakiś czas a kiedy sie zorientują jak to wyglada to będą uciekać…

Bakalia
@??

Dział HR najwyraźniej czeka, aż w końcu ktoś pozwie tą panią o (usunięte przez administratora) Szkoda tylko, że do tego czasu po laboratorium nie zostanie kamień na kamieniu.

Zaintersowana

Interesuje mnie praca w laboratorium chemicznym. Jaka jest obecnie atmosfera pracy? Czy jest możliwość awansu? Czy te złe opinie są nadal aktualne czy może już HR podjął jakieś działania? Bo obecnie to jest odstraszające wszystko co tu się czyta ? Czy ktoś w ogóle informował HR o tym co się dzieje w firmie ?

Czy ktoś z państwa, kto składał aplikację w ostatnim czasie do firmy, uzyskał jakąś odpowiedź?

Xxx

A można w jakiś sposób skontaktować się z działem HR?

Zainteresowana

Jak wygląda praca w Walidacji? Jaka atmosfera, warunki i możliwości rozwoju?

Ni właśnie tez nie widzę do nich ofert. a skąd ten wspominany full się bierze? Jest to dział o najmniejszej rotacji? robota w nim jest dobra? Podajcie szczegóły bo ja dopiero po nowym roku czegoś będzie szukać, może się cos zwolni do tego czasu?

Zostaw merytoryczną opinię o Steriscience Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Steriscience Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steriscience Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steriscience Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steriscience Sp. z o.o.
  • Daniszewska 10