Agila Specialities Polska Sp. z o.o.

Opinie o Agila Specialities Polska Sp. z o.o.

ewi? 2014-06-02 13:35
Juz nie potrzebuja do kontroli, przegapiłaś :P
czarny lopez 2014-06-02 20:10
Już widzę jak ktoś napisze do PIPu hahaha!
max 2014-06-03 11:40
Pewnie, że nikt nie napisze. Pisząc do PIPu trzeba podac pełne dane wraz z adresem domowym ( korespondencyjnym). Nie wystarczy anonimowy mail. Więc zapomnijcie o tym, każdy narzeka na pracę, ale boi się i się nie wychyli ;)
pracownik 2014-06-12 14:38
Nienormowany i nieprzewidywalny czas pracy. (usunięte przez administratora)
były pracownik 2014-06-12 18:09
Na forum nic się nie dowiesz, ponieważ administrator czuwa. Musisz sama tego doświadczyć.
Mędrek 2014-06-12 21:11
Strides Arcolab Ltd mieści się w Indiach, Alu, tam składasz aplikację ? Będziesz miała trochę daleko dojeżdżać, ale może tak lubisz ;))))))
pracownik 2014-06-15 12:57
Hej ala, potrzebują ludzi do pralni, zgłoś się, wtedy wszystko będziesz wiedziała ;)
Mylan 2014-06-25 20:09
Strasznie długo zajmuje ci to planowanie, planujesz pójść do pracy już od miesiąca ;-)))))))))))
Jeszcze nie zauważyłaś, że tutaj nikt nie udzieli ci odpowiedzi, naprawdę taka blondynka z ciebie czy sobie jaja robisz ?
donald 2014-06-26 08:23
I dla jednego Dębica który pracuje na pakowni
pracownik 2014-06-26 12:28
"Nienormowalny" ? Co to znaczy Alu ?
W firmie Mylan jest super, nie zamieniłbym jej na żadną inną, świetne zarobki a czas pracy jak najbardziej NORMOWANY (a nie "normowalny" jak pisze Ala) - 8 h i do domu, nikt nie siedzi po godzinach a jeśli zdarzy się raz na miesiąc, to płacą kasę za nadgodziny. Atmosfera super, jak w rodzinie. Naprawdę polecam, zwłaszcza Ali, nieopierzonemu ptakowi, szukającemu swojej pierwszej, wymarzonej pracy za godziwe pieniądze.
blondynka 2014-06-26 22:27
Kto to jest Dębic z pakowni ? ;))))
jimek 2014-07-02 23:57
Gdzie Agila ogłasza swoje wakanty?
ja 2014-07-03 20:47
"wakanty" ??? o jezusie, jaki beton !!!! ;)))))))
ABCDE 2014-07-25 20:55
Kobieto co tu wypisujesz ? Jeżeli dalej będziesz ciągnąć ten mobbing to wreszcie ludzie się zbuntują przeciwko tobie i będą robić tak że to Ty będziesz dostawać po zadku . Widzę że już zawsze będzie się gnoić ludzi z produkcji bo są uznawani za nic i zawsze ten z wykształceniem wyższym będzie uznawany za kogoś lepszego jak za czasów niewolnictwa kiedy to panem był zarządca a niewolnik był niewolnikiem . Płaszczycie się przed amerykanami i oszukujecie ich a tak naprawdę jesteście tchórzami bo nie potraficie już po hindusach powiedzieć prawdy i zadbać o pracowników ( bo o siebie potraficie zadbać i bronić się ). Mam nadzieję że wyciągniesz wnioski z tego co napisałam.
ja 2014-07-26 21:44
Dyrekcja won i będzie dobrze.
ja 2014-07-27 13:33
A co z kolejnym wypadkiem w pracy?
były pracownik 2014-07-29 11:56
To ta firma w ogóle dalej funkcjonuje i realizowane są zamówienia ? Z dnia na dzień pozbyli się fizycznych z pakowni, na których wszyscy narzekali, że nic nie robią i przez nich całe zło, ale widzę, ze nadal produkcja idzie i dalej ten sam chaos co kiedyś ? Będą jeszcze przyjmować na pakownię, ktoś wie ? Kierownictwo nic nie chce mówić , jak się dzwoni, zmowa milczenia czy co ?
xxx 2014-08-04 12:54
Z tego, co zdążyłem zauważyć w ciągu kilku lat pracy w tej firmie, pracownik tzw fizyczny, czyli produkcja i pakownia, zawsze był na drugim miejscu i zawsze tylko on był winny a nie ci " z góry " . Nie, żeby w ogóle pracowników nie szanowali, ale różowo nie było. I nie jest.
ja 2014-08-12 11:05
W tej firmie jak w czeskim filmie: nikt nic nie wie i nie wiadomo, o co chodzi ;))))))))))))
gm 2014-08-21 10:24
W Chinach to się dopiero dzieje, nasz swojski, hinduski pracodawca to przy nich pikuś, o czym można przeczytać na e gmp ;)
ja 2014-08-27 17:58
bo buraki tak mają, że fizycznych traktują źle ...
Waldix 2014-09-17 17:43
W fabryce praca jest najbardziej nie stabilna i najgorzej płatna, bo potrzebni są sprawdzeni (praca zmianowa) i wykwalifikowani (obsługa maszyn, laboratorium) pracownicy. Rządzi tu facet, co prawda ( usunięte przez administratora ) , ale trzyma wszystko w balaganie i donosicielstwie , a jeśli kogoś zwolnili, to porządni ludzie (kilku w ostatnim roku)którzy zostali zaszczuci . Jest spora grupa pracowników z ponad 20 letnim stażem i na pewno nie narzekają bo są jak psy szczekajace , bojace się o swoja dupe z zrzucajacy swoje niepowodzenia w charakterystyczny dla nich sposob. Podobnie jest w serwisie, trzeba się znać na robo[...] a jeszcze lepiej na braniu odpowiedzialności za błedy w zarzadzaniu kadry zarzadzajacej , Atmosfera ok wsrod pracownokow , jak siadziesz na chwile to juz jestes niepotrzebna
były pracownik 2014-09-19 10:21
Przez tyle lat nic się nie zmieniło w zasadach funkcjonowania tej firmy.
alfaiomega 2014-09-20 17:24
Nie ma w Polsce firmy Strides Arcolab
pracownik 2014-09-26 17:38
To brzmi złowieszczo. Właściciel firmy na Daniszewskiej i jej nazwa zmieniają się tak często, że dla uproszczenia używa się jednej z popularniejszych nazw. I tak wszyscy wiedzą o jaką firmę chodzi.
ja 2014-09-28 15:34
Nazwa się zmienia, śniady pan właściciel zostaje ten sam ;)
były pracownik 2014-10-04 11:20
Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej firmy. Jak odchodziłem to dyrektor był bardzo miły, tak samo jak szef produkcji. Co ciekawe kilka miesięcy później odszedł także szef produkcji.
jurek 2014-10-08 18:15
Odszedłes na czas ;)
byly pracownik 2014-10-14 11:22
Jurek, nie narzekaj tylko kręć roztwor :)
Romanomen 2014-11-12 22:45
No zmiany widać, wystarczy sprawdzić listę wycofań z rynku w GIF w czerwcu. Widać że jest bardzo dobrze, co było do przewidzenia od kilku lat. A widoki na przyszłość coraz lepsze, w końcu buraczany dżucze panuje nad sytuacją. Myślę, że nadchodzi pora kiedy powinien się pakować, chociaż może cały czas korporacyjny bełkot jest w cenie. Niewiarygodne ale prawdziwe.
Hassan 2015-04-10 19:18
Praca w tej firmie to porażka! Póki rządzą dyrektor Paweł (ksywa "Burak") i kierownik Alina (ksywa "Ciotka") to nic się nie zmieni. Zero pomysłu na cokolwiek. Po przerwie w produkcji trwającej prawie rok miało się poprawić i miała liczyć się jakość, ale Burak narzucił tempo i nie ma czasu na GMP. Agila produkuje głównie odchylenia. Przed wstrzymaniem produkcji maszyna napełniająca ampułek była tak rozwalona, że osoby w Akasepticu bały się że dostaną szkłem. Burak i Ciotka nie przyjęli do wiadomości, że nie da się tak produkować. Plan wykonali, szkoda tylko, że większość serii z powodu szkła nie została zwolniona i poszła w kanał. Przez chwilę było lepiej, ale wszystko wraca do normy i znów jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ewa 2015-04-26 16:51
serio ten sam bałagan co przed przerwą ? a ja chciałam właśnie składać papiery ...
były 2015-05-08 16:13
na szczęście ty Hassan byłeś za grubą szybą i żadne szkło ci nad głową nie latało. Zresztą z tego co pamiętam ty u Cioci nie masz tak źle za takie szybkie mieszanie chyba cie uwielbia...
pozdrawiam cały 13 posterunek :)
cziko 2015-07-06 17:20
Pozdrowienia dla starych pracowników i takie pytanie czy jeszcze pracuje tam ten donosiciel Kwiatek ?
Aaron 2015-07-17 13:48
Pracuje i ma się dobrze zresztą reszta konfidentów i konfidentek również ma się dobrze
byly pracownik 2015-08-04 09:41
Nie pracuje juz kilka lat ale jednak co jakis czas zagladam na forum. Widze, ze nic zupelnie sie nie zmienilo. W pracy jak zawsze, kierownictwo bez zmian i zabetonowane na amen. Produkcja bez zmian potrafiaca tylko sie zalic oraz administrator forum bez zmian bo wyrzuca co bardziej pikantne i kwasne teksty.
Tutaj mozna wiec przytoczyc tylko jedno. S.N.A.F.U. moi kochani.
*kto nie zna to sobie wygoogluje
Pracownik 2015-10-05 15:07
Ktoś coś wie, co dzieje się w firmie i dlaczego stanęła produkcja? Może tutaj się dowiem, skoro w Agili zmowa milczenia?
Kk 2015-10-06 16:30
Łucjo, masz zaległości. Agila już nie jest Agilą. Firma, która ją przejęła, ma stronę www.
to ja 2015-12-12 08:11
Nie pracuję w tej firmie kilka lat, bywało różnie, kwestia finansowa zadecydowała o szukaniu czegoś lepszego. Dużym plusem jest to,że zdobyłam tu doświadczenie i po długich poszukiwaniach udało się znaleźć pracę w innej firmie farmaceutycznej, gdzie doceniają człowieka, dobrze płacą, dobry socjal, jedna zmiana...wystarczy chcieć, trochę cierpliwości i niepotrzebne są znajomości. Pozdrawiam starych pracowników
to ja 2015-12-29 09:36
Wiem co się dzieje, bo mam kontakt z niektórymi pracownikami
Niesłoik 2016-06-02 21:20
Pozdrowienia dla wszystkich wieśniaków i konfidenta arona kwiatka
Smutny 2016-06-12 07:52
Warunki pracy coraz z dnia na dzień gorsze. Praca systemem ciągłym do 14 dni. Wolny weekend to marzenie. Nowi operatorzy z pensjami dużo wyższymi niż doświadczeni = motywacja do przekazywania doświadczenia jest wielka. Czy jest to wymierzone na skłócenie pracowników? Efekty jakie są, każdy widzi.
nick 2016-09-27 09:43
Ta firma to porażka na pakowni więcej" kierowników" niż pracowników to fakt kręcą się jak w ulu z małego problemu którego nie ma potrafią zrobić problem na miarę światową .
Kierownicy którzy tam pracują mobingują pracowników tak to fakt ,ludzie tam są zastraszani a atmosfera jest niedobra .Tych kierowników nie można przekonać że w farmacji najważniejsza jest jakość a nie ilość .
Odradzam pracę w tej pseudofirmie.
masakra 2016-09-27 10:51
@nick mam wrażenie, że ostatnio "mobbing" stał się bardzo często używanym zjawiskiem, które wciska się na siłę wszędzie, a często to nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość....
Smutny 2016-10-26 21:40
Mobbingu nie ma. Jest nierówne traktowanie pracowników...
Emka 2016-10-27 21:55
Ty już tam nie pracujesz więc nie masz nic ciekawego do dodania w temacie.
Ogarnięty 2017-01-19 13:29
Czas na dział techniczny i pakownie powodzenia
Ogarnięty 2017-01-19 13:37
Ale spokojnie lecą tylko starzy wyrobnicy
Weronika 2017-03-30 13:06
Proszę o publikowanie komentarzy na temat pracy w Agila Specialities Polska Sp. z o.o., a nie poszczególnych osób.
qodiak 2017-07-18 10:54
rotacja ludzi jak ta lala
Zostaw swoją opinię o Agila Specialities Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agila Specialities Polska Sp. z o.o.