Agila Specialities Polska Sp. z o.o.

Opinie o Agila Specialities Polska Sp. z o.o.

pracownik 2014-06-12 14:38
Nienormowany i nieprzewidywalny czas pracy. (usunięte przez administratora)
były pracownik 2014-06-12 18:09
Na forum nic się nie dowiesz, ponieważ administrator czuwa. Musisz sama tego doświadczyć.
Mędrek 2014-06-12 21:11
Strides Arcolab Ltd mieści się w Indiach, Alu, tam składasz aplikację ? Będziesz miała trochę daleko dojeżdżać, ale może tak lubisz ;))))))
pracownik 2014-06-15 12:57
Hej ala, potrzebują ludzi do pralni, zgłoś się, wtedy wszystko będziesz wiedziała ;)
Mylan 2014-06-25 20:09
Strasznie długo zajmuje ci to planowanie, planujesz pójść do pracy już od miesiąca ;-)))))))))))
Jeszcze nie zauważyłaś, że tutaj nikt nie udzieli ci odpowiedzi, naprawdę taka blondynka z ciebie czy sobie jaja robisz ?
donald 2014-06-26 08:23
I dla jednego Dębica który pracuje na pakowni
pracownik 2014-06-26 12:28
"Nienormowalny" ? Co to znaczy Alu ?
W firmie Mylan jest super, nie zamieniłbym jej na żadną inną, świetne zarobki a czas pracy jak najbardziej NORMOWANY (a nie "normowalny" jak pisze Ala) - 8 h i do domu, nikt nie siedzi po godzinach a jeśli zdarzy się raz na miesiąc, to płacą kasę za nadgodziny. Atmosfera super, jak w rodzinie. Naprawdę polecam, zwłaszcza Ali, nieopierzonemu ptakowi, szukającemu swojej pierwszej, wymarzonej pracy za godziwe pieniądze.
blondynka 2014-06-26 22:27
Kto to jest Dębic z pakowni ? ;))))
jimek 2014-07-02 23:57
Gdzie Agila ogłasza swoje wakanty?
ja 2014-07-03 20:47
"wakanty" ??? o jezusie, jaki beton !!!! ;)))))))
ABCDE 2014-07-25 20:55
Kobieto co tu wypisujesz ? Jeżeli dalej będziesz ciągnąć ten mobbing to wreszcie ludzie się zbuntują przeciwko tobie i będą robić tak że to Ty będziesz dostawać po zadku . Widzę że już zawsze będzie się gnoić ludzi z produkcji bo są uznawani za nic i zawsze ten z wykształceniem wyższym będzie uznawany za kogoś lepszego jak za czasów niewolnictwa kiedy to panem był zarządca a niewolnik był niewolnikiem . Płaszczycie się przed amerykanami i oszukujecie ich a tak naprawdę jesteście tchórzami bo nie potraficie już po hindusach powiedzieć prawdy i zadbać o pracowników ( bo o siebie potraficie zadbać i bronić się ). Mam nadzieję że wyciągniesz wnioski z tego co napisałam.
ja 2014-07-26 21:44
Dyrekcja won i będzie dobrze.
ja 2014-07-27 13:33
A co z kolejnym wypadkiem w pracy?
były pracownik 2014-07-29 11:56
To ta firma w ogóle dalej funkcjonuje i realizowane są zamówienia ? Z dnia na dzień pozbyli się fizycznych z pakowni, na których wszyscy narzekali, że nic nie robią i przez nich całe zło, ale widzę, ze nadal produkcja idzie i dalej ten sam chaos co kiedyś ? Będą jeszcze przyjmować na pakownię, ktoś wie ? Kierownictwo nic nie chce mówić , jak się dzwoni, zmowa milczenia czy co ?
xxx 2014-08-04 12:54
Z tego, co zdążyłem zauważyć w ciągu kilku lat pracy w tej firmie, pracownik tzw fizyczny, czyli produkcja i pakownia, zawsze był na drugim miejscu i zawsze tylko on był winny a nie ci " z góry " . Nie, żeby w ogóle pracowników nie szanowali, ale różowo nie było. I nie jest.
ja 2014-08-12 11:05
W tej firmie jak w czeskim filmie: nikt nic nie wie i nie wiadomo, o co chodzi ;))))))))))))
gm 2014-08-21 10:24
W Chinach to się dopiero dzieje, nasz swojski, hinduski pracodawca to przy nich pikuś, o czym można przeczytać na e gmp ;)
ja 2014-08-27 17:58
bo buraki tak mają, że fizycznych traktują źle ...
Waldix 2014-09-17 17:43
W fabryce praca jest najbardziej nie stabilna i najgorzej płatna, bo potrzebni są sprawdzeni (praca zmianowa) i wykwalifikowani (obsługa maszyn, laboratorium) pracownicy. Rządzi tu facet, co prawda ( usunięte przez administratora ) , ale trzyma wszystko w balaganie i donosicielstwie , a jeśli kogoś zwolnili, to porządni ludzie (kilku w ostatnim roku)którzy zostali zaszczuci . Jest spora grupa pracowników z ponad 20 letnim stażem i na pewno nie narzekają bo są jak psy szczekajace , bojace się o swoja dupe z zrzucajacy swoje niepowodzenia w charakterystyczny dla nich sposob. Podobnie jest w serwisie, trzeba się znać na robo[...] a jeszcze lepiej na braniu odpowiedzialności za błedy w zarzadzaniu kadry zarzadzajacej , Atmosfera ok wsrod pracownokow , jak siadziesz na chwile to juz jestes niepotrzebna
były pracownik 2014-09-19 10:21
Przez tyle lat nic się nie zmieniło w zasadach funkcjonowania tej firmy.
alfaiomega 2014-09-20 17:24
Nie ma w Polsce firmy Strides Arcolab
pracownik 2014-09-26 17:38
To brzmi złowieszczo. Właściciel firmy na Daniszewskiej i jej nazwa zmieniają się tak często, że dla uproszczenia używa się jednej z popularniejszych nazw. I tak wszyscy wiedzą o jaką firmę chodzi.
ja 2014-09-28 15:34
Nazwa się zmienia, śniady pan właściciel zostaje ten sam ;)
były pracownik 2014-10-04 11:20
Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej firmy. Jak odchodziłem to dyrektor był bardzo miły, tak samo jak szef produkcji. Co ciekawe kilka miesięcy później odszedł także szef produkcji.
jurek 2014-10-08 18:15
Odszedłes na czas ;)
byly pracownik 2014-10-14 11:22
Jurek, nie narzekaj tylko kręć roztwor :)
Romanomen 2014-11-12 22:45
No zmiany widać, wystarczy sprawdzić listę wycofań z rynku w GIF w czerwcu. Widać że jest bardzo dobrze, co było do przewidzenia od kilku lat. A widoki na przyszłość coraz lepsze, w końcu buraczany dżucze panuje nad sytuacją. Myślę, że nadchodzi pora kiedy powinien się pakować, chociaż może cały czas korporacyjny bełkot jest w cenie. Niewiarygodne ale prawdziwe.
Hassan 2015-04-10 19:18
Praca w tej firmie to porażka! Póki rządzą dyrektor Paweł (ksywa "Burak") i kierownik Alina (ksywa "Ciotka") to nic się nie zmieni. Zero pomysłu na cokolwiek. Po przerwie w produkcji trwającej prawie rok miało się poprawić i miała liczyć się jakość, ale Burak narzucił tempo i nie ma czasu na GMP. Agila produkuje głównie odchylenia. Przed wstrzymaniem produkcji maszyna napełniająca ampułek była tak rozwalona, że osoby w Akasepticu bały się że dostaną szkłem. Burak i Ciotka nie przyjęli do wiadomości, że nie da się tak produkować. Plan wykonali, szkoda tylko, że większość serii z powodu szkła nie została zwolniona i poszła w kanał. Przez chwilę było lepiej, ale wszystko wraca do normy i znów jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ewa 2015-04-26 16:51
serio ten sam bałagan co przed przerwą ? a ja chciałam właśnie składać papiery ...
były 2015-05-08 16:13
na szczęście ty Hassan byłeś za grubą szybą i żadne szkło ci nad głową nie latało. Zresztą z tego co pamiętam ty u Cioci nie masz tak źle za takie szybkie mieszanie chyba cie uwielbia...
pozdrawiam cały 13 posterunek :)
cziko 2015-07-06 17:20
Pozdrowienia dla starych pracowników i takie pytanie czy jeszcze pracuje tam ten donosiciel Kwiatek ?
Aaron 2015-07-17 13:48
Pracuje i ma się dobrze zresztą reszta konfidentów i konfidentek również ma się dobrze
byly pracownik 2015-08-04 09:41
Nie pracuje juz kilka lat ale jednak co jakis czas zagladam na forum. Widze, ze nic zupelnie sie nie zmienilo. W pracy jak zawsze, kierownictwo bez zmian i zabetonowane na amen. Produkcja bez zmian potrafiaca tylko sie zalic oraz administrator forum bez zmian bo wyrzuca co bardziej pikantne i kwasne teksty.
Tutaj mozna wiec przytoczyc tylko jedno. S.N.A.F.U. moi kochani.
*kto nie zna to sobie wygoogluje
Pracownik 2015-10-05 15:07
Ktoś coś wie, co dzieje się w firmie i dlaczego stanęła produkcja? Może tutaj się dowiem, skoro w Agili zmowa milczenia?
Kk 2015-10-06 16:30
Łucjo, masz zaległości. Agila już nie jest Agilą. Firma, która ją przejęła, ma stronę www.
to ja 2015-12-12 08:11
Nie pracuję w tej firmie kilka lat, bywało różnie, kwestia finansowa zadecydowała o szukaniu czegoś lepszego. Dużym plusem jest to,że zdobyłam tu doświadczenie i po długich poszukiwaniach udało się znaleźć pracę w innej firmie farmaceutycznej, gdzie doceniają człowieka, dobrze płacą, dobry socjal, jedna zmiana...wystarczy chcieć, trochę cierpliwości i niepotrzebne są znajomości. Pozdrawiam starych pracowników
to ja 2015-12-29 09:36
Wiem co się dzieje, bo mam kontakt z niektórymi pracownikami
Niesłoik 2016-06-02 21:20
Pozdrowienia dla wszystkich wieśniaków i konfidenta arona kwiatka
Smutny 2016-06-12 07:52
Warunki pracy coraz z dnia na dzień gorsze. Praca systemem ciągłym do 14 dni. Wolny weekend to marzenie. Nowi operatorzy z pensjami dużo wyższymi niż doświadczeni = motywacja do przekazywania doświadczenia jest wielka. Czy jest to wymierzone na skłócenie pracowników? Efekty jakie są, każdy widzi.
nick 2016-09-27 09:43
Ta firma to porażka na pakowni więcej" kierowników" niż pracowników to fakt kręcą się jak w ulu z małego problemu którego nie ma potrafią zrobić problem na miarę światową .
Kierownicy którzy tam pracują mobingują pracowników tak to fakt ,ludzie tam są zastraszani a atmosfera jest niedobra .Tych kierowników nie można przekonać że w farmacji najważniejsza jest jakość a nie ilość .
Odradzam pracę w tej pseudofirmie.
masakra 2016-09-27 10:51
@nick mam wrażenie, że ostatnio "mobbing" stał się bardzo często używanym zjawiskiem, które wciska się na siłę wszędzie, a często to nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość....
Smutny 2016-10-26 21:40
Mobbingu nie ma. Jest nierówne traktowanie pracowników...
Emka 2016-10-27 21:55
Ty już tam nie pracujesz więc nie masz nic ciekawego do dodania w temacie.
Ogarnięty 2017-01-19 13:29
Czas na dział techniczny i pakownie powodzenia
Ogarnięty 2017-01-19 13:37
Ale spokojnie lecą tylko starzy wyrobnicy
Weronika 2017-03-30 13:06
Proszę o publikowanie komentarzy na temat pracy w Agila Specialities Polska Sp. z o.o., a nie poszczególnych osób.
qodiak 2017-07-18 10:54
rotacja ludzi jak ta lala
Weronika 2017-08-07 06:29
@qodiak na jakim stanowisku według ciebie występuje taka duża rotacja? W tej chwili firma prowadzi jedną - na operatora urządzeń produkcyjnych. Opowiesz, jak to wygląda w praktyce?
Znawca 2017-09-13 06:13
Weroniko!
W tym zakładzie pracy nie ma obecnie działu, który na przestrzeni ostatniego kwartału nie poszukiwał pracowników. Do końca roku wiele działów również zacznie poszukiwać pracowników.
To są fakty.
Nowemu dyrektorowi życzymy samych sukcesów! I liczymy że pojawi się osobiście w każdym z działów, tak jak miał to zwyczaj czynić jego poprzednik.
Weronika 2017-09-13 13:42
@znawca, pytałam z tego powodu, że szukałam tych ofert pracy, o których piszesz ale nic nie mogłam znaleźć. Obecnie na Agila Specialities Polska Sp. z o.o.są tylko dwa dostępne ogłoszenia. Czy w takim razie poszukują innymi kanałami? A także co z czego wynika Twoim zdaniem, że firma będzie poszukiwać tak wielu osób w niedalekim czasie?
Zostaw swoją opinię o Agila Specialities Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agila Specialities Polska Sp. z o.o.