Opinie o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Steriscience Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steriscience Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

zainteresowany

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może podzielić się informacją, na temat co dzieje się teraz firmie? Jaka sytuacja, atmosfera, zarobki, pewność zatrudnienia? Firma zmienia nazwę, wiadomo jak takie zmiany wpłyną na pracowników? Proszę o odpowiedź

Była pracowniczka

Byłam zmuszona opuścić zakład a szczerze nie chciałam. Jest mi smutno czytając opinie na forum i to co słyszę od Was. Mogę poradzić jedną rzecz. Jest wiele innych miejsc pracy w Warszawie z bardzo dobrą atmosferą pracy. Mylan przy Daniszewskiej nie jest tutaj wyjątkiem. Wmawiają Wam że macie dług wdzięczności bo ktoś Wam dał szansę rozwoju? Wy odpłaciliście ten dług już wiele razy Waszą ciężką i heroiczną pracą. Odchodząc z firmy namawiano mnie jeszcze na pozostanie i zapewniano, że oni już teraz zapewnią "work life balance". Nie doprecyzowali komu. Sobie na pewno zapewniają. Tobie będą wmawiać że opracowanie 10 stronicowego dokumentu od podstaw po angielsku z przeszukaniem źródeł powinno w standardzie zająć 2-3h. Ja z przykrością stwierdzam potrzebuje na to dnia pracy. Nie dajcie się uzależnić. Zadajcie sobie pytanie, czy nie jesteście sprytnie manipulowani? Nie musicie być niewolnikami zakładu i wyobrażeń Prezesa. Niech moc będzie z Wami!

Ktoś nikt
@Była pracowniczka

Jadę do pracy bo muszę. Kiedyś chciałem. Wylany weekendowy żal mówi sam za siebie. Nie jest to żal jednej osoby. Na zmiany nie liczę.

Zoska

Hej, Pojawiło się ogłoszenie na operatora maszyn. Ktoś może udzielić info o pracy na tym stanowisku? Jak wygląda sama praca, czy oferowane jest szkolenie od podstaw? Czy wymagane jest doświadczenie i wiedza techniczna? - bo czasem praca operatora to też naprawy, przezbrajanie maszyn itp. Ogólnie czy to jest praca typowo przy samej obsłudze z poziomu panelu sterowania czy w grę wchodzą też mechaniczne sprawy. A może ktoś z Państwa ma wiedzę czy firma będzie rekrutować na inne działy produkcji np pakownia? Jaki socjal w firmie, jakieś premie, bony, jak z podwyżkami jest? Będę wdzięczna za szczere i konstruktywne opinie. Pozdrawiam być może przyszłych współpracowników :)

@Zoska

Następują głębokie zmiany w firmie w tym zmiana właściciela. Odszedł szef produkcji, kilku następnych mocno rozważa odejście. Dla operatora nic to nie zmienia. Ale ilość pracy na wyższych stanowiskach pokazuje kierunek na przyszłość.

Zapraszamy
@Zoska

Szkolenie jest od podstaw, doświadczenie wskazane, ale chęci ważniejsze. W zależności od maszyny przezbrojenia mogą być jak opanujesz obsługe i czyszczenie. Premie , bony , podwyżki są, zalezy jakie konkretnie masz na myśli. Teraz zmiany, więc ciekawy okres...

@Ciekawski

Czy prawdą jest że odchodzi kolejny kierownik :( Co tam się dzieje ?

@Ciekawski

Szkolenia... fikcja ale za to oczekiwania, że się będzie uczylo po godzinach pracy jak najbardziej, weekend najlepiej jak by się opracowywalu dokumenty, kierownictwo pracuje po nocy i są takie same oczekiwania od innych.

@Tomek

Kierownik dobre hahah

Czy w Mylan Pharmaceuticals Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Luźna fałszywa atmosfera udaje się, że wszystko jest ok aby wycisnąć cytryne a potem wykopać z firmy. Klikajcie szerokim łukiem firma jeśli kochacie swoją rodzinę, i chcecie mieć zdrowie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Steriscience Sp. z o.o..
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Czy pracodawca Mylan Pharmaceuticals Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ciekawski

Kierownicy starają się motywować. Nie mają zbyt wielu możliwości. Doświadczeni pracownicy odchodzą, w tym kierownicy. Na plus atmosfera. Na minus gigantyczna ilość pracy i warunki finansowe.

Napiszcie czy pracujecie jeszcze w terenie czy jesteście już w trybie zdalnym?

Jak wygląda praca w laboratorium, jako mikrobiolog? Jak z zarobkami? Dlaczego zatrudniają przez agencję pracy tymczasowej?

Karl

Bo tymczasowo

Kandydatka
@Karl

W ogłoszeniu oferty napisali umowa o pracę na czas nie określony.... Dlaczego nie mogą zatrudnić bezpośrednio u siebie tylko przez pośredników, słabo to wygląda.

Izabela

Firma oferuje zatrudnienie, przeprowadza długi i żmudny proces rekrutacyjny (4 rozmowy, prośba o rekomendacje od dwóch poprzednich pracodawców). Po trzech tygodniach oczekiwania na informację od kiedy zaczynam pracę i po kolejnym pytaniu z mojej strony, firma wycofuje się ze złożonej oferty. Kompletny brak profesjonalizmu. Jestem szczerze zażenowana, polecam omijać szerokim łukiem.

@Izabela

A na jakie stanowisko aplikowałaś ?

Hej, czy w firmie Mylan Pharmaceuticals Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

nie

nie :) trzeba odbierać nawet 10 min

ble

nadgodziny prawie się nie zdarzają

Poldek

Doświadczenie i profesjonalizm a poza tym dobry pracodawca tak w skrócie można powiedzieć o firmie.

Pracuję w firmie na produkcji krótko i jak dotąd mam opinię pozytywną. Decyduje o niej głównie atmosfera, nastawienie na rozwój pracownika, otwartość na pomysły, możliwość godzenia życia osobistego z pracą. Dużo konkretnych szkoleń, nastawienie na współpracę i jakość. Dla osób, które chcą pracować i zdobywać nowe umiejetności ciekawe miejsce.

@Nowy

Na pewno wiele osób ceni sobie w pracy to, że stale poszerza swoje umiejętności, w dodatku w dobrej atmosferze. Fajnie czyta się pozytywne komentarze. Możesz dodać też coś o tym na jaką pensję można liczyć w Mylan Pharmaceuticals?

@Weronika

To indywidualna kwestia. Jest rynek pracownika. Czasem warto dla innych korzysci (np. Rozwoj, atmosfera) trochę odpuścic.

Firma totalnie niepoważna....Po co umieszczać ogłoszenia o prace skoro regionalny zatrudnia wyłącznie osoby z polecenia?! Oczywiście ma do tego prawo ale brak poszanowania czasu pozostałych kandydatów źle świadczy o działaniach ludzi pracujących w tej firmie.

Kazimierz
@Kasia

Skąd masz takie informacje? Jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną dowiesz się u źródła jakie osoby są przyjmowane i jak wygląda rekrutacja. Napisz co o tym myślisz.

Glut

W każdym tygodniu nadgodziny. O urlopie można zapomnieć. Pracownicy ciągle odchodzą, praca "delegowana" jest na pozostałych. Plany przedstawiane przez dyrektora to fatamorgana. Na plus jedynie atmosfera.

@Glut

Nie pisz bzdur. Nadgodziny super w końcu można dorobic i nie sa obowiazkowe. chcesz przychodzic jestes nie to nikt nikogo nie zmusza i nie slyszalam zeby komus nie dał kierownik urlopu. Pojawilo sie kilka nowych osob i maja przyjść nastepni bo firma zwieksza produkcje, jaka fatamorgana ? Atmosfera w końcu taka jak powinna być ale to dzięki szefowi , poprzedniczka niszczyła ludzi teraz w końcu jest z kim rozmawiać.

Xxxxxxx
@Glut

Zawsze znajdzie się taki któremu nie dogodzi.

Glut
@Xxxxxxx

Wasza produkcja to jednak nie cały zakład...

@Glut

Powinniśmy usystematyzować pewne informacje na forum. Jak wygląda kwestia nadgodzin w Mylan Pharmaceuticals? Pojawiają się tu sprzeczne informacje na ten temat, a dla wielu osób kwestia nadgodzin jest bardzo istotna. Czy ktoś może powiedzieć nam, jak to wygląda w rzeczywistości?

baner
@Weronika

Weroniko. Informacje o które się upomniałaś. Nadgodziny okresowo pojawiają się w dużym wymiarze. W pionie jakościowym jest ich bardzo dużo. Wynika to z wygaszania etatów, przy czym ilość pracy się zwiększa. Nie dziwić też może duża rotacja pracowników. W dziale produkcyjnym zwiększa się ilość etatów, więc nadgodzin już nie ma. Polityczna poprawność w cenie, mało kto chciałby się wypowiedzieć.

Anus
@baner

Szacun za odwagę, że ktoś w końcu zaczyna o tym pisać.

Baśka

Porozmawiać o pomidorach? To nie sklep z warzywami

q

Ile zarabia przedstwiciel medyczny w tej firmie?

Weronika

Czy jest tu obecny ktoś z pracowników firmy Mylan Pharmaceuticals? Pojawia się sporo pytań oraz wątpliwości dotyczących pracy w tej firmie. Może ktoś mógłby nam rozjaśnić jak wygląda sytuacja?

yeti

wie ktoś może ile jako przedstawiciel można zarobić?

Pepe

Kierownik z łapanki sam namawia do zmiany pracy ta firma to porażka

W
@Pepe

Smutna prawda to co piszesz ale tak jest podwyżek nie będzie więc trzeba z tej firmy pseudo farmaceutycznej się zwolnić i tyle kierownik za rok może dwa odejdzie też do lepszej pracy dlatego nie będzie niczego tu taka polityka firmy,,,,

@Pepe

Może Ciebie :)

Weronika

Czy możecie podzielić się z nami rzetelnymi informacjami na temat pracy w firmie? Na forum można przeczytać różne, często skrajne opinie. Może ktoś aktualnie pracuje w tym miejscu i powie nam, jakie warunki pracy rzeczywiście oferuje Mylan Pharmaceuticals?

Obiektywny

Nie każdy wywalony z wytwarzania zostaje brygadzistą na pakowni także tego.....

bruno

jak wyglada wynagrodenie Operator Urządzeń Produkcyjnych ? praca od poniedziałku do piątku i na ile zmian ?

@bruno

Praca od poniedziałku do piątku,zarobki 3500 -4000 brutto,premia roczna, klimat ok

@bruno

W zależności jak pakownia to 2 zmiany jak inny dział produkcji to 3 zmiany

Anty P

Dużo PR, mało konkretów. Mylan to trampolina do poważnych firm farmaceutycznych. Pracodawca na 2 lata. Permanentna rotacja.

Remek

Może zapomnieliście napisać jakie dodatki są w firmie poza tą najniższą krajową?

Zostaw merytoryczną opinię o Steriscience Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Steriscience Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steriscience Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steriscience Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steriscience Sp. z o.o.
  • Daniszewska 10