Opinie o Unocom Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Unocom Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unocom Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unocom Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Całkiem poważnie tylko ze względu na jedna osobę ktoś odradzał zatrudnienie się? do dziś to aktualne? chce się upewnić, bo widziałem, że Kierownik Robót Elektrycznych był potrzebny parę miesięcy temu i po prostu przegapiłem te ofertę, bo może bym się zgłosił. Sporo straciłem? Przede wszystkim ciekaw jestem zarobków, ponieważ ich nie podano

Hanna Nowy wpis

Ktoś wspominał że z firmy odchodza nowi jak i ci starsi i doświadczeni pracownicy. Nadal rotacja jest tak wysoka? No i czy atmosfera się poprawiła? Myślę nad rekrutacją ale wasze wpisy trochę daja mi do zastanowienia

BYŁY PRACOWNIK Nowy wpis
@Hanna

Jeśli w firmie pracuje Pani Martyna to raczej polecam omijać szerokim łukiem. Szkoda nerwów.

Mądrala Nowy wpis

Skoro pojawiają się opinie na temat kompetencji osoby zarządzającej, to albo właściciele ich nie czytają, albo mają zaufanie do tej osoby i sposób prowadzenia firmy im odpowiada. To od nas zależy czy czytając opinie na temat tej firmy chcemy tam pracować.

Czy w Unocom Sp. z o.o. Sp. k. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Sylwia

Jakie rekrutację. Pracownicy z wiedzą i doświadczeniem odchodzą. Nowi zresztą też. Odradzam. A to wszystko dzięki atmosferze i pani zarządzającej jak ktoś już napisał. Nazywanie tej pani dyrektorem jest niestosowne i zdecydowanie nie pasuje. Bycie dyrektorem zobowiązuje a w tym przypadku, no cóż poziom zerowy.

zibi
@Sylwia

Cześć, widze że jeszcze ta osoba o bujnym swoim ego, a umiejętnościach mniej niz zero dalej się panoszy i zgrywa "fachowca" od zarzadzania. ŻENADA

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier budowy w firmie Unocom Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jaki jest wkład kierownictwa Unocom Sp. z o.o. Sp. k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kkk

Jaki wkład! Panie zarządzające - zero wiedzy, zero umiejętności, zero prezencji. Śmiech na sali!!! Dobra atmosfera - brak! Panie nie potrafią budować zespołu a jedynie niszczyć.

zdzich

3x nie , strata czasu i nerwów . Pani "zarządzająca" biurem jak już ktoś napisał , coś nie pyka .

Czy pracodawca Unocom Sp. z o.o. Sp. k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

B

Nie ma premii ani bonusów, pensja jest wypłacana w dwóch ratach, na koniec miesiąca i 10 Często wypłacana jest mniejsza kwota niż wynika to z faktury Pracownicy muszą zakładać swoją prywatną gotówkę na sprawy firmowe które są później zwracane z wielką łaską

u.l.
@B

Fajnie ze mozna wypłacic mniej niz na fakturze, dobry tekst kret.na

inżynier
@u.l.

no nie powiem kto w tej sytuacji jest tym (usunięte przez administratora) skoro nie potrafią zrobić przelewu zgodnie z fakturą, jestem byłym pracownaikiem i miałem kilkakrotnie taką sytuację ale jak zajmują się tym ludzie bez wykształcenia, zatrudnieni po znajomości z prezesem to tak niestety jest no niestety rozumu nie kupisz

Sylwia
@B

Skoro nie ma premii ani bonusów w Unocomie to czy może obowiązują jakieś benefity? Prywatna opieka medyczna? Czy może pisząc o bonusach miałeś właśnie na myśli benefity?

Janusz

Tak motywują, że ludzie odchodzą. Nie warto. Kadra zarządzająca miła na rozmowie rekrutacyjnej- później dramat. Obiecują gruszki na wierzbie a jak już pracujesz to jesteś niekompetentny. Szkoda że dyrektorów nikt nie kontroluje...

Pracownica
@Sylwia

Nie ma żadnych benefitów. Ostatnio widziałam w ogłoszeniu o prace że niby mamy prywatną opiekę medyczna ale niestety to nieprawda. Nie ma żadnej opieki medycznej do tego wymagają i liczą na fakturze najniższy ZUS, wiec ogólnie dramat

@Pracownica

potwierdzam, niestety prawda

iza

ło matko znowu opinie znikają W sumie to też o czymś świadczy i pokazuje krainę "szczęśliwości" . Pozdrawiam

Hoo
@iza

Bo to kraina szczęśliwości, na zasadach dyrektor zarządzającej. Opinie panią dyrektor widocznie zabolały. Nie lubi czytać prawdy o sobie.

ewas
@iza

znikają i złe i dobre nie ma co fajny portal :) a może trzeba wykupic pakiet zeby pokazywały sie tylko dobre? podobno firmy są do tego mocno namawiane Jedno wielkie (usunięte przez administratora) dla znudzonych

Janusz

Firma ok płacą regularnie nie ma do czego się przyczepić, atmosfera spoko, pracuję już ładnych parę lat

ziomal
@Janusz

Super, to dlaczego brakuje ludzi do współpracy ?

jozin z bazin
@Janusz

A mnie na rozmowie uprzedzano że wynagrodzenie jest płatne w dwóch transzach i kontrakt B2B a nie umowa o pracę i brak benefitów .

@ziomal

Wszędzie brakuje, dlatego możemy wybierać ;)

u.l.
@ziomal

czyli firma która poszukuje ludzi, prowadzi rekrutację, rozwija sie to musi być zła firma , tez dobry wniosek, następny mędrzec :))

marek
@u.l.

zapomniałaś o rotacji ludzi i paru innych opisanych kwestiach przy rozliczeniu. Echhh następna bystra inaczej. Aha i spójrz na datę kiedy to było pisane.

Bartosz
@marek

Cześć, co masz dokładnie na myśli odnośnie rozliczeń? Wspomniałeś też o rotacji, czy ta rotacja jest duża w Unocomie? Jak myślisz, z czego może wynikać? Byłbym wdzięczny gdybyś dokładniej to opisał.

Ex

Szefostwo to małżeństwo, bardzo słaby poziom osoby jedynej decyzyjnej tzn prezesowej, niestabilna, nieznająca wogole branży , a dodatkowo bez jakichkolwiek podstaw merytorycznych do zarządzania i prowadzenia struktur firmy jako pracodawcy. Taka garazowa firma, czcza gadanina o niczym, ogólne zamieszanie brak jakiegokolwiek minimalnego poziomu przyzwoitosci i fachowości. Traktowanie pracownikow jako ludzi nierozumnych. Szeptanina obgadywanie. Przeplyw informacji bardzo niejasny prostacki uznaniowy i nie dający żadnego poczucia bycia w poważnej firmie. Osoby w biurze zero doświadczenia managerskiego. Bałagan w całej firmie ludzie cwani i niedouczeni. Nikt na dłużej się nie utrzyma chyba że jest na tym samym poziomie pazerność i cwaniactwa.

zbych
@Ex

Niestety muszę się zgodzić i "szefowa"w biurze delikatny dramacik

Goha
@zbych

Pracowałam wiele lat, to dobra firma ten kto pisze ze zła to jeszcxe w (usunięte przez administratora) nie dostał A „szefowa „ pewno wywaliła cię na zbity (usunięte przez administratora)za nieróbstwo , bo w końcu ktoś czyści z tych cwaniaków i to widać po tym hejcie który się wylewa od pewnego czasu Dobrzy pracownicy pracują w unocom latami

marta
@Goha

cieszymy się twoim szczęściem , miło poznać farciarę

Unosrom

Nie polecam ze względu na słaba atmosferę, każdy obgaduje siebie nawzajem a kasa niższa krajowa. Szkoda nerwów

G
@Unosrom

Potwierdzam atmosfera w firmie fatalna, nie można normalnie porozmawiać miedzy sobą bo każdy w biurze podsłuchuje i plotkuje i kablują na siebie Nie można zachować żadnych relacji koleżeńskich w pracy bo każdy na siebie patrzy wilkiem

@G

Widzę, że potwierdzasz powyższą negatywną opinię o atmosferze w firmie. Co możesz powiedzieć na temat wysokości wynagrodzenia w Unocom? Ciekawi mnie czy oprócz podstawy można tu liczyć na premie, mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

@Mieczysław

Nie ma żadnych premii, rozliczają Cię co do grosza. Sami wyliczają jaka masz wystawić fakturę. ZUS na najgorszych warunkach bez świadczeń. Potrącają Ci także odliczenia i jeśli jesteś na zwolnieniu lekarskim to tez im zwracasz. Ogólnie to pijawki

Maja
@Były

Widzę ze dość często jest jakieś ogłoszenie, ze kogoś szukają. Czy to znaczy ze atmosfera jest tak słaba, ze ludzie odchodzą, czy zwiększają liczbę stanowisk bo jest tyle pracy? Ciekawe...hm

@Maja

1. Wymuszają prowadzenie firmy na najgorszym ZUSie bez składek 2. Narzucają swoją księgową 3. Przepływ informacji jest tragiczny, nikt o niczym nie informuje i wszystko trzymają w tajemnicy jako to był wywiad a nie firma z branży budowlanej 4. Nie przechodzisz żadnego szkolenia na wstępie ani nikt nie informuje Cię jak wyglada struktura firmy 5. Zarobki mimo prowadzenia swojej własnej firmy bardzo słabe 6. Brak jakiekolwiek umowy poświadczającej stałą miesięczną pensje 7. Wymagane jest podpisanie umowy o wyłączności (chodź pracujesz na swojej działaności) i zakazie późniejszej współpracy z innymi firmami w branży 8. Brak jakiegokolwiek parkingu dla pracownikow rownież dla tych z autami służbowymi Normalne osoby które nie są zatrudnione po znajomosci wytrzymują tam 2-3 miesiące maksymalnie

robek
@Były

Powiem tak, (usunięte przez administratora) nigdy więcej..Pani "szefowa" biurowa niestabilna , myśli że pozjadała wszystkie rozumy.

@robek

Potwierdzam, bardzo zakłamana osoba która nie ma pojęcia co to znaczy bycie dyrektorem zarządzającym a w rzeczywistości wiedza i umiejętności na poziomie zerowym

Czy w firmie Unocom Sp. z o.o. Sp. k. są regularne szkolenia pracownicze?

Z

Haha.. żadnych szkoleń merytorycznych

K.A.
@Z

Dziwne, pracowalem kilka lat i nigdy nie bylo problemu jak chciało się wziąć udział w szkoleniu. Poza tym skąd te wszystkie certyfikaty firmy jak nie ze szkoleń?

Pracowałem pół roku i było bardzo ok. Pracodawca na pewno klarowny i bezpieczny. Zadań sporo ale bez nadgodzin (nawet ich robić za bardzo nie można bo biuro jest zamykane a "praca Ci nie ucieknie"). Ludzie tam.pracuja po naście lat i z tego co wiem odchodzić nie zamierzali. Potencjalny rozwój - raczej samodzielny. Są organizowane szkolenia, a jak chce się na takie wybrać to nie ma problemu ale charakter firmy raczej nie pozwoli.na realizowanie niczego z solidnej inżynierii jak przemysł czy coś takiego. Przełożeni ok, zawsze skorzy do rozmowy. Atmosfera bardzo przyjazna i wesola. Można rzec że dość glosnia. Właściciele bardzo ciepli i życzliwi. Zupełnie przeciwieństwo.korpo. Pewnie nie każdy się tu odnajdzie ale ja nie żałuję że tam pracowałem. Ja odszedłem bo znalazła mnie lepsza oferta znacznie bliżej domu. Tylko dlatego. Tak, umowa wyłącznie B2B.

B

Pracownicy którzy pracują tak długo to znajomi właścicieli, cała administracja to znajomy znajomego właścicieli, często ludzie bez jakiegokolwiek wykształcenia do pełnienia swoich obowiązków Ogólnie żadna osoba na wysokich stanowiskach nie ma odpowiedniego przystosowania i wyksztacenia do pełnionych funkcji, żeby kierownik działu budownictwa nie wiedział jak obsługuje się wiertarkę? Trochę wstyd

Zawsze można zmienić pracę tylko obawiam się , że znaleźć równie dobrego pracodawcę będzie trudno.

@Tomek

Pracodawca jest w systemie zatrudnienia umowy o prace, w tym przypadku jest to zleceniodawca bo umowa jest B2B

grzegorz

Witam mam zamiar aplikować na stanowisko koordynatora zaopatrzenia i logistyki czy ktoś może podzielić się opinią jakie zarobki orientacyjnie są w firmie , atmosfera , szefostwo itp. Z góry dzięki .Pozdrawiam

@grzegorz

Cześć, szefostwo to małżeństwo i można się co do wszystkiego dogadać, ważne, żeby być fair i przede wszystkim rozmawiać, gdy jest problem. Atmosfera w firmie jest fajna, ludzie w biurze w porządku i pomocni, można też się pośmiać i średnio dwa razy w roku są jakieś imprezy. Dział logistyki i zaopatrzenia zawsze miał niezły zapieprz i dużo pracy więc nie dziwię się, że planują rozbudowę.

@Natalia

Napisałaś sporo miłych słów po adresem firmy i widać, że dobrze Ci się tam pracuje. Umowa o pracę jest stabilna i długoterminowa, czy trzeba mieć własną działalności i współpracuje się na zasadzie B2B, jak ktoś tu wcześniej wspominał?

@Mieczysław

Zatrudnienie B2B, nie można mieć swojej księgowej. Faktura co miesiąc jest inna, wyliczana jest na podstawie założenia kogoś z firmy nie twojej własnej. Urlopy i zwolenienie lekarskie traktowane jest normalnie jak na umowę o pracę. Standard godzin (8h) albo 8-16 albo 9-17

A.

Biuro może ładne i nowe ale magazynierzy i dział logistyki to chamy i brudasy, śmierdzi na kilometr.

potencjalny kandydat

nie mam opinii jak się pracuje w tej firmie, Pani Martyna sprawia wrażenie miłej osoby, ostatecznie po rozmowach rekrutacyjnych nie dogadaliśmy się co do formy współpracy, osobiście mnie umowa zlecenie nie interesowała nigdy.

Natalia

Pracowałam prawie trzy lata przed przeprowadzką do Wrocławia i pierwszy raz żałowałam zmiany pracy. Atmosfera w biurze świetna, zakres obowiązków też mi odpowiadał. Szczerze mogę polecić tę firmę. Nie wiem jak teraz wyglądają rozmowy kwalifikacyjne ale właściciele to ludzie naprawdę w porządku, na poziomie i można się dogadać odnośnie każdej sprawy. Wynagrodzenie wypłacane w dwóch ratach, jedna na początku, druga jakoś ok 10 dnia każdego miesiąca. Służbowy komputer i telefon, godziny pracy 8-16 lub 9-17 i nie ma na szczęście wymuszania nadgodzin, co mi się zdarzyło w poprzednich firmach. Pewnie na budowie inne godziny, bo inna specyfika pracy. Jasne, że trzeba dać coś z sobie, żeby coś dostać, jak wszędzie, ale wysiłki są wg mnie doceniane. Ciekawe, że część osób oceniających negatywnie w tym wątku była tylko na pierwszej rozmowie i jakoś wyczuwam urażone ambicje. Jak można się wypowiadać o firmie nawet w niej nie pracując?

kret

ale hejtujecie... jestem po dwoch rozmowach , byla ok, warunki jasne , z mojej strony brak decyzji na "tak" ze wzgledu na dojazdy, wybrałem innego pracodawce

robo
@kret

to po co jechałeś na drugą rozmowę jak ci dojazd nie pasował ?

kandydat

Omijać z daleka potwierdzam co napisał "józek" proponowane warunki pracy zostawię bez komentarza { dramat) , a atmosfera pracy czyli naprawa firmy, zamordyzm brak ludzkiego podejścia i wiele nieścisłości w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.Nie poszedłem na drugą rozmowę podjąłem pracę u innego pracodawcy tego zalecam omijać.

@kandydat

Powiedz proszę coś więcej na temat spotkania rekrutacyjnego. Na czym polegały nieścisłości o których piszesz? Chętnie dowiem się również, jakie warunki zostały Ci zaproponowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Unocom Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unocom Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Unocom Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unocom Sp. z o.o. Sp. k.?

Unocom Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Panieńska 4 lok. 3
    03-704 Warszawa